The Evil Within 2 Stoklarda!
The Evil Within 2 Stoklarda!
Black Desert Online Mousepad Kazananlar!
Black Desert Online Mousepad Kazananlar!
İndirimli Fiyatlardan Sen de Yararlan!
İndirimli Fiyatlardan Sen de Yararlan!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
Hesabını Efsanevi`ye Yükselt!
Hesabını Efsanevi`ye Yükselt!
Black Desert Ön Sipariş Avantajıyla Stoklarda
Black Desert Ön Sipariş Avantajıyla Stoklarda
Tüm Oyunlar


UberStrike Credits

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem

Tarayıcı tabanlı MMOFPS oyunu UberStrike, 3 boyutlu grafikleri ve alışılmışın dışındaki haritalarıyla FPS tutkunlarının beğenisini topluyor. Dünya çapında 8 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan UberStrike`ı hiçbir yükleme yapmadan standart değerlerle tarayıcınızdan oynayabileceğiniz gibi mobil cihazlarınızdan da oynamanız mümkün.

Cmuna tarafından geliştirilen ve ilk olarak Paradise Paintball ismiyle Facebook üzerinden piyasaya sürülen oyun daha sonra UberStrike adını alarak farklı platformlar için de hizmet vermeye başladı. Kasım 2012`de facebook üzerinden en çok oynanan FPS oyunu olan UberStrike`ın Mac kullanıcıları için de client`ı mevcut.

Sahil, uzay, orman, tapınak gibi farklı haritaların yer aldığı oyunda haritalarda bulunan su birikintilerine girip yüzebilir, silahlarınızla veya özel rampaları kullanarak yüksek platformlara çıkabilirsiniz. Bu özellikleriyle Quake 3`ü anımsatan UberStrike`ı Deathmatch ve Team Deathmatch olmak üzere 2 farklı modda oynayabilirsiniz. Detaylı karakter yapılandırma özelliği de bulunan oyunda karakterinizin görünüşünü bir çok yönden özelleştirebilirsiniz. Tabanca, keskin nişancı tüfeği, otomatik tüfek, bomba, pompalı tüfek ve bomba atar gibi farklı türlerde bir çok silah seçeneği bulunan UberStrike`da tek tabanca takılabilir veya bir klana girerek ekip olarak maçlara katılabilirsiniz.

Oyuna katılmak için http://uberstrike.cmune.com/adresini ziyaret edebilirsiniz. Eğer mevcut bir UberStrike oyuncusuysanız sayfamızdan oyun hesabınız için UberStrike Credits satın alabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme