Knight Online - Sahte E-Maillere Dikkat
Knight Online - Sahte E-Maillere Dikkat
Wrath of Dragons Promo Kod
Wrath of Dragons Promo Kod
Tüm Steam Oyunlarında %20 İndirim !
Tüm Steam Oyunlarında %20 İndirim !
23000 Acoin çekiliş sonuçları
23000 Acoin çekiliş sonuçları
Echo of Soul`da Şövalye Rüzgarı Başlıyor!
Echo of Soul`da Şövalye Rüzgarı Başlıyor!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
Tüm Oyunlar


Warframe

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   75 Platinum
    
5
9.50 TL
   170 Platinum
    
15
18.75 TL
   370 Platinum
    
30
36.50 TL
   1000 Platinum
    
60
90.00 TL
   2100 Platinum
    
100
208.00 TL
   4300 Platinum
    
250
360.00 TL

Bilim kurgu hayranlarının yeni tercihi olan Warframe ile kendinizi hem gerçek bir savaşın tam ortasında farklı bir sistemle baş başa bulacaksınız. Eğer sizler de kendinizi kanıtlamak istiyor ve hepsi birbirine benzer oyun çöplüğünden sıkıldım diyorsanız buyrun Warframe’e katılın!

Warframe ile birlikte son derece fantastik, bir o kadar da zorlu savaş sistemlere ortak olaca olacaksınız. Kooperatif free-to-play kategorisinde karşımıza çıkan Warframe oyunumuzda üçüncü kişi online aksiyon deneyimini sonuna kadar yaşayacaksınız. Warframe`in hikayesine göre güneş sistemi karşısında oyuncuların farklı bir mücadelenin tam ortasına bulacaksınız kendinizi. Güneş sisteminin en zorlu ve en karanlık alanlarında yaşanan gerçekçi savaşlar karşısında kendinizi kanıtlamaya çalışacağınız Warframe oyunumuzda gelişmiş silahlar, özdeşleştirebileceğiniz karakterler, eşsiz sistemler ve harika mücadeleler ile baş başa kalabileceksiniz.

Warframe sayesinde gezegenler, galaksiler ve gerçek bir aksiyon içinde var olacak, kendinizi kanıtlayana kadar savaşacak ve harika bir deneyime ortak olacaksınız. Ayrıca yapımcılarının uzun süredir ortaya koyduğu görsel online oyun yapım performansları takdire şayan.

Uzay oyunlarına çok farklı bir bakış açısı getirecek olan Warframe`de kendinizi kanıtlamak için öncelikle iyi bir karakter seçeceksiniz. Bu karakter oyun boyunca sizin tek yol arkadaşınız olacak. Bunun yanı sıra bir de seçeceğiniz silah ve uzay araçlarınız sizleri görevlerinizde başarıya götürecek olan tek tercih olacak. Karakterinizin yanında silahınızı petinizi, kılıcınızı yani ne taşıyorsanız tüm eşyalarınızıda geliştirebiliyorsunuz. İşte böylesine gerçekçi bir sistem ile baş başa kalacağınız Warframe oyunumuz korkusuz oyuncularını bekliyor…

 

Oyuna Kayıt Olmak ve İndirmek İçin


1- Warframe'in sitesine girerek üye girişi yaptıktan sonra "Platinum Satın Al" butonuna tıklayınız. Açılan sayfada " Diğer Ödeme Seçenekleri" ne tıklayıp ve sitemizden satın almış olduğunuz Platinum tutarını seçiniz.

2- Ardından ekranda açılan ödeme yöntemlerinden "DurmaPay" yöntemini seçiniz.

3- Ödeme için Devam et butonuna tıklayınız.

4- Sitemizden satın aldığınız Warframe Platinum kodunu boşluğa yapıştırınız ve "Öde" seçeneğine tıklayınız.

 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme