Bioshock The Collection İndirimde!
Bioshock The Collection İndirimde!
Satın almak için hemen tıkla!
Satın almak için hemen tıkla!
Sınırlı stok!
Sınırlı stok!
Mass Effect: Andromeda Hemen Teslim!
Mass Effect: Andromeda Hemen Teslim!
Detaylar haberimizde...
Detaylar haberimizde...
Travian Altın Satın Almak için Tıkla
Travian Altın Satın Almak için Tıkla
Tüm Oyunlar


Warframe

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   75 Platinum
    
5
9.50 TL
   170 Platinum
    
15
18.75 TL
   370 Platinum
    
30
36.50 TL
   1000 Platinum
    
60
95.00 TL
   2100 Platinum
    
100
180.00 TL
   4300 Platinum
    
250
365.00 TL

Bilim kurgu hayranlarının yeni tercihi olan Warframe ile kendinizi hem gerçek bir savaşın tam ortasında farklı bir sistemle baş başa bulacaksınız. Eğer sizler de kendinizi kanıtlamak istiyor ve hepsi birbirine benzer oyun çöplüğünden sıkıldım diyorsanız buyrun Warframe’e katılın!

Warframe ile birlikte son derece fantastik, bir o kadar da zorlu savaş sistemlere ortak olaca olacaksınız. Kooperatif free-to-play kategorisinde karşımıza çıkan Warframe oyunumuzda üçüncü kişi online aksiyon deneyimini sonuna kadar yaşayacaksınız. Warframe`in hikayesine göre güneş sistemi karşısında oyuncuların farklı bir mücadelenin tam ortasına bulacaksınız kendinizi. Güneş sisteminin en zorlu ve en karanlık alanlarında yaşanan gerçekçi savaşlar karşısında kendinizi kanıtlamaya çalışacağınız Warframe oyunumuzda gelişmiş silahlar, özdeşleştirebileceğiniz karakterler, eşsiz sistemler ve harika mücadeleler ile baş başa kalabileceksiniz.

Warframe sayesinde gezegenler, galaksiler ve gerçek bir aksiyon içinde var olacak, kendinizi kanıtlayana kadar savaşacak ve harika bir deneyime ortak olacaksınız. Ayrıca yapımcılarının uzun süredir ortaya koyduğu görsel online oyun yapım performansları takdire şayan.

Uzay oyunlarına çok farklı bir bakış açısı getirecek olan Warframe`de kendinizi kanıtlamak için öncelikle iyi bir karakter seçeceksiniz. Bu karakter oyun boyunca sizin tek yol arkadaşınız olacak. Bunun yanı sıra bir de seçeceğiniz silah ve uzay araçlarınız sizleri görevlerinizde başarıya götürecek olan tek tercih olacak. Karakterinizin yanında silahınızı petinizi, kılıcınızı yani ne taşıyorsanız tüm eşyalarınızıda geliştirebiliyorsunuz. İşte böylesine gerçekçi bir sistem ile baş başa kalacağınız Warframe oyunumuz korkusuz oyuncularını bekliyor…

 

Oyuna Kayıt Olmak ve İndirmek İçin


 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale