Bioshock The Collection İndirimde!
Bioshock The Collection İndirimde!
Satın almak için hemen tıkla!
Satın almak için hemen tıkla!
Sınırlı stok!
Sınırlı stok!
Mass Effect: Andromeda Hemen Teslim!
Mass Effect: Andromeda Hemen Teslim!
Detaylar haberimizde...
Detaylar haberimizde...
Travian Altın Satın Almak için Tıkla
Travian Altın Satın Almak için Tıkla
Tüm Oyunlar


World Of Battles

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
    500 Cevher
    
30
10.00 TL
   1000 Cevher
    
60
20.00 TL
   1500 Cevher
    
90
30.00 TL
   2500 Cevher
    
150
50.00 TL
   4000 Cevher
    
240
80.00 TL
   5000 Cevher
    
300
100.00 TL

Gerçek zamanlı strateji (MMORTS) oyunu World of Battles “Orta Çağın Çöküşü” Joygame tarafından yayınlanmaya başladı. İttifaklar arasındaki savaşları konu alan oyunda İyiler, Kötüler ve Vahşiler olmak üzere 3 farklı ittifak bulunmakta. Türkiye lokasyonlu sunucularda Türkçe dil desteğiyle yayınlanan olan World of Battles (WOB)ücretsiz (free2play) olarak hizmet veriyor.


World of Battles‘de sahip 8 farklı ırk bulunuyor. Erkek sevmeyen Amazonlar, vahşi Barbarlar, gizemli Yaban Ahalisi, kalleş Kara Elfler, çalışkan Cüceler, hırslı Şövalyeler, yıkıcı Orklar ve habis Gerigelenler ismindeki bu ırkların ve ana ünitelerin kendine has yeteneği bulunuyor. Örneğin Cüce ırkının üniteleri son derece sağlam zırhlarıyla bilinirken, Ork’ların goblinleri ise ortalığını tozu dumana katan bombalarıyla ön plana çıkmaktadır.


Oyunda her biri en fazla 16 birlikten oluşan maksimum sekiz ordu oluşturabiliyor ve bu orduları güçlendirerek diğer oyuncularla aksiyon dolu savaşlar yapabiliyorsunuz. World Of Battles “Ortaçağın Çöküşü“nde oyuncuya karşı oyuncu savaşlarında (PVP) sistem otomatik olarak adil eşleştirmeler yapar. Yani savaştığınız takımın ordusu sizinkinden çok daha güçlü olduğu için savaşı kaybetmezseniz, sonuçları tamamen uygulanan strateji ve taktikler belirler.


Oyuna Kayıt Olmak ve İndirmek İçin

Eğer mevcut bir World Of Battles oyuncusuysanız sayfamızdan oyun hesabınız için Cevher satın alabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz 


 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale