World of Warcraft Shadowlands Hakkında

World of Warcraft Shadowlands

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilmiş olan World of Warcraft oyunu en eski çok oyunculu oyunların arasında yerini almakta olduğu gibi çevrimiçi oynanmakta olan bir oyun konumundadır. Seri ilk olarak karşımız 2004 yılında çıkmış olduğu gibi zaman içerisinde birçok sürüm yayınlamıştır. World of Warcraft Battle for Azeroth oyunun yayınlamış olduğu paketleri arasındadır. Oyunu oynamak isteyen kişiler farklı platformlar üzerinden oynayabilmektedir. Oyunları oynamak istediğiniz noktada tercih edebileceğiniz platformlar şu şekildedir:

 • Mac OS X,
 • Microsoft Windows

Fantastik oyun türleri arasında yer almakta olan bu çok oyunculu oyun, içerisinde sizlere farklı oyun seçenekleri sunulurken genel anlamda strateji ve savaş ile level sistemi üzerine kurulmuştur. World of Warcraft Shadowlands ise oyunun sekizinci paketidir. Diğer paketlerin dışında daha cesur bir şekilde oyuncularla buluşmuş olduğunu görebiliyoruz. Artık yeni sürümde Battle for azeroth gibi verilen görevler oyun severlere elzem gelmemekte ve görevler tamamlanırken oyun severlerin büyük bir bölümünün zevk alabildiğini görüyoruz.

WoW Shadowlands Paket Çeşitleri

World of Warcraft shadowlands satın al işlemlerinizi sitemiz üzerinden gerçekleştirerek oyunun sekizinci seviyesini başarılı bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyunun bu paketinde ölüler diyarını yakından keşfedebilirsiniz. Oyunun paket içeriğinde ise sizle farklı paket çeşitleri sunulabilmektedir. Genel anlamda sunulmakta olan paket çeşitleri ise şu şekildedir:

 • World of Warcraft Shadowlands Base Edition
 • WoW Heroic Edition
 • WoW Epic Edition
 • WoW Collector’s Edition

WoW shadowlands satın al yoluna gideceğiniz noktada satın alımlarınızı yerine getirirken bu paket içeriklerinizi de değerlendirebilmeniz mümkündür. Wow shadowlands satın al işlemlerinizde sitemizde tercih edebileceğiniz ödeme yöntemleri de çok gelişmiş seviyededir. Bu ödeme yöntemleri arasından sizin için en uygun olan yöntemi tercih ederek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. World of Warcraft prepaid gibi game time satın alma yolunda sitemizde sizlere sunulan şu ödeme yöntemleri arasından seçimlerinizi yaparak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz:

 • Mobil ödeme
 • Kredi kartı ile ödeme
 • Havale veya EFT
 • Innial kart ile ödeme

Bu ödeme yöntemlerimiz arasından birisini tercih ederek ödemelerinizi yerine getirebilirsiniz. Yapacağınız bütün ödeme işlemleri 3D Secure ve SSL sertifikasıyla güvence altına alınmaktadır. Bunun yanı sıra kredi kartı ile ödeme yapmak istediğiniz sırada sizlere kredi kartına taksit seçenekleri de sunulmaktadır.

WoW Shadowlands Hesap Satın Alma

World of Warcraft üyelik almak istediğiniz noktada sizlere hesap satışı yapmakta olan siteler üzerinden hesap satın alabilirsiniz. Sitemizde sizlere oyunu oynama adın indirimli fiyatlar üzerinden hesap satışlarını da yapmaktayız.

Hesap satın alım ve satışlarınızı sitemiz üzerinden yaparken sizlere oyun paketi içerisinde sunmuş olduğumuz bu seçenekleri kısa sürede alabilirsiniz. Oyunlar sizlere hemen teslim şeklinde sunulmaktadır. Hemen teslim şeklinde sunulmakta olduğundan dolayı oyunlar sizlere teslim edildiği sırada beklemek zorunda da kalmazsınız. Bunların yanı sıra sitemizde World of Warcraft game time satın al işlemlerinizi de yerine getirebilmeniz mümkündür. Game time satın almanız sizlere oyunlarınızı oynamış olduğunuz sırada rahat vakit geçirmenizi sağlamaktadır. World of warcraft game time evresinde de sizlere farklı seçenekleri sunmaya özen gösteriyoruz.

WoW Shadowlands Prepaid Satın Alma

WoW Shadow paketinde farklı oyun seçenekleri yer almaktadır. World of Warcraft prepaid hesabı almak istediğiniz noktada da sitemizde sizlere bu seçenekleri her zaman en uygun fiyatlardan sunmaya dikkat ediyoruz. World of warcraft abonelik almak isteyen kişiler sunduğumuz şu paketler içerisinden satın alımlarını yerine getirebilmektedir:

 • World of Warcraft 30 günlük prepaid: 124.20 TL
 • Wow prepaid 60 gün: 200 TL
 • World of Warcraft 90 günlük prepaid: 211,20 TL

Sitemizde yer almakta olan bu ücretler ülkemizdeki en uygun fiyatlar şeklindedir ve alımlarını yapacak olan kişiler hızlı sipariş imkanından hemen faydalanabilme imkanına sahip olmaktadır. World of warcraft prepaid card alarak bunu siz kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda oyunu oynamak istediğiniz tanıdıklarınıza hediye etme yoluna da gidebilmeniz mümkündür. Wow game time satın alma işlemlerinizle beraber bu satın alımlarınız hemen hesabınıza aktarılır ve sizler de beklemeden kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

WoW Shadowlands Seviye Atlama

Wow aylık ücret veya genel hesap alma işlemlerinizle beraber oyunu oynamaya başladığınız zaman nasıl oynayabileceğinizi ve nasıl seviye atlayacağınızı da merak edersiniz. Wow game time satın al yoluna giden kişiler de genellikle oyunda seviye atlama adına time satın almak istemektedir. Oyunda seviye atlamak isteyen kişilerin mutlaka kendilerine verilen görevlerin hepsini eksiksiz şekilde yerine getirmesi gerekir. Görevleri yerine getirdikçe seviyeniz yükselebileceği gibi bunun yanı sıra girdiğiniz savaşlardan da galip ayrılmanız daha kısa sürede hesabınızdaki seviyenin yükselmesine yardımcı olur.

Wow prepaid en ucuz game time satın almak için araştırarak oyundaki seviyesini ilerletmek isteyen kişiler bu kodları sitemizden diğer platformlara göre daha uygun fiyatlara alabildiklerini de görebilmektedir. Oyunlar sizlere uygun fiyatlı sunulduğu için wow prepaid satın al işlemlerinizi de hemen yerine getirebilirsiniz.

WoW Hesap Satışı Yapma

WoW prepaid gibi hesap alımları yapabileceğiniz gibi aynı zamanda mevcutta olan ve kullanmadığınız hesapları satma yoluna da gidebilmeniz mümkündür. Hesapları platformumuzdan alabileceğiniz gibi aynı zamanda platformumuzdan satışları yapabilme imkanınız da vardır. Sitemizin mağazacılık sisteminde sizlere mağaza oluşturabilme ve oyun hesapları satabilme imkanı sağlanmaktadır. WoW prepaid card alımı yapabileceğiniz gibi kartlarınızı satabilirsiniz. Sitemiz oyun severler arasında alış yapacaklarla satışlarını yapacak olan kişileri birleştiren platformlardan birisidir. Oyunların oynanması sırasında vakit kaybetmek istemeyen kişiler her zaman hızlı bir teslimat imkanı sağlamamızdan dolayı özellikle sitemizi seçmektedir. Wow game time gibi alımlarınız sizlere en kısa sürede teslim edileceğinden dolayı beklemeden oyun oynama yoluna gideceksiniz. Hesap satış ve alışlarınızda sizlere en makul ücretlerden destekler sağlanmaktadır.

World of WarCraft Pets Satın Alma

Wow game time satın al yoluna gideceğiniz gibi oyunlarınızı oynadığınızda sizlere karakterinizi daha rahat geliştirme imkanı vermekte olan pets satın almanız mümkündür. Sitemizde sizlere sunduğumuz evcil hayvanlar oyundakinden daha uygun fiyatlara sunulabilmektedir. Bu yüzden sitemizden satın alımlarınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. Sizlere sunmuş olduğumuz pets ve ücretleri şu şekildedir:

 • Whomper: 88.20 TL
 • Argi: 88.20 TL
 • Alterac Brew Pup: 88.20 TL
 • Blossoming Ancient: 88.20 TL
 • Brightpaw: 88.20 TL
 • Cap’n Crackers: 88.20 TL
 • Cinder Kitten: 88.20 TL
 • Lil K.T: 88.20 TL
 • Lil Ragnaros: 88.20 TL
 • Mischief: 88.10 TL
 • Pandaren Monk: 88.20 TL
 • Shadow: 88.20 TL
 • Soul of the Aspects: 88.20 TL
 • Twilight: 88.20 TL
 • Lucy Quilen Cub: 88.20 TL

Sitemizde sizlere pets fiyatlarını oyun içerisindeki ve diğer sitelerdeki birçok platforma göre daha uygun sunmaktayız.