World Of Warplanes

Ürünler hazırlanıyor.
Oyun Hakkında

WORLD of WARPLANES

Oyun dünyasının en yüksekten uçan oyunu World of Warplanes karşınızda. Bulutların arasında hızlı manevralarla düşmanlarınızı alt edebileceğiniz, aksiyon ve heyecan dolu bu oyunu es geçmek gerçekten de büyük hata olur.

WarGaming’in World of Tanks oyunundan sonra yayınladığı World of Warplanes, bizleri her ne kadar gökyüzünün engin derinliklerine götürse de savaşa kaldığımız yerden devam ediyoruz. I. Dünya Savaş’ının ortalarında çıkan ‘teyyare’ ya da ‘pırpır’ olarak anılan uçak tipleriyle başlayıp, jet motorlarının olduğu savaş uçaklarına kadar ilerleyebildiğimiz oyunun içinde 3 farklı uçak tipi bulunmakta. Bu 3 farklı uçak tipinden kendi oynayış tarzınıza göre en uygununu seçip ilerlemeye devam etmelisiniz.  Kendi oyun türünüze ve anlayışınıza aykırı bir uçak seçmeniz demek, o uçağı kullanamayacağınız ve oyuna her seferinde erkenden veda edeceğiniz anlamına geliyor. Bunun için de oyuna başlamadan önce uçak tiplerini iyice bir anlamalı ve ondan sonra seçip ilerlemelisiniz. 

Oyuna başlangıçta birlikte düşmanlara karşı savaşabileceğiniz 7 ülke bulunmaktadır. Bu ülkeler; İngiltere, S.S.C.B, Almanya, A.B.D, Japonya, Çin ve Fransa'dır. Her ülkenin kendine özel avantajları ve dezavantajları vardır. World of Warplanes tamamen Türkçe oyun yapısıyla da oyunculara özel bir oyun deneyimi yaşatıyor. Yeni gelen güncellemeleriyle birlikte oyuna ekledikleri Jeton sistemi de oldukça başarılı.

Jetonları günlük savaş görevlerinin üçünü tamamlayarak elde edebiliyorsunuz. Bu jetonlarla da isterseniz hesabınızı 30 günlük premium hesaba yükseltebilir, isterseniz de bir hangar yuvası satın alabilirsiniz. 

YORUMLAR
Arama sonuçları