World Of Warships

Ürünler hazırlanıyor.
Oyun Hakkında

WORLD of WARSHIPS

17 Eylül 2015 tarihinde WarGaming Games tarafından oyun severlere sunulan, savaş gemileri ile cesurca savaşılıp, deneyim puanı ve ödül kazanılan MMO oyunu World of Warships sizlerle.

Sovyet, İngiliz, Alman, Japon, Pan-Asya ve Fransız gemilerinin bulunduğu oyunda bizleri Zırhlı, Kruvazör, Muhrip ve Uçak Gemisi olmak üzere 4 farklı gemi sınıfı karşılıyor. Bu 4 farklı sınıfın oyun içinde kendilerine has özelliklere sahip ve siz de oyun içindeki pozisyonunuzu bilerek, geminize en uygun stratejiyle hareket ediyorsunuz. Eğer kendi pozisyonunuz dışında bir şeyler yapmaya kalkarsanız, muhtemelen savaş alanında oyuna en erken veda eden gemi, sizin geminiz olacaktır.

Oyun, grafikleri ve mükemmel oyun içi sesleri ile oynayanları adeta büyülüyor. Belki de bu zamana kadar yapılmış en iyi grafiklere ve oyun içi seslere sahip olan oyun World of Warships diyebiliriz. Oyunu sevmeyen çıkmaz diye düşünüyoruz lakin oldu da sevmeyen biri çıksa dahi oyunun grafiklerine ve oyun içi seslere edecek bir lafı olamayacaktır. 

World of Warships oyunculara eşsiz biz deniz savaşları deneyimi sunuyor. Oyunun atmosferi, gemilerin birebir gerçek gemilerden ilham alarak tasarlanması, oyun içi en ufak tepkimeleri dahi iliklerinize kadar hissedebildiğiniz eşsiz bir savaş simülasyonu olan World of Warships’e hayran kalmamak gerçekten elde değil. Dünya genelinde büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan oyun, ülkemizde de oldukça yaygın bir şekilde oynanmakta. Oyun içinde, girdiğiniz savaşlardan elde ettiğiniz deneyim puanlarıyla birlikte var olan geminize yeni ve daha güçlü sarf malzemeleri ekleyebilir, yeterince deneyim puanı topladıktan sonra ise bir üst seviyedeki gemiyi ağacınıza katabilirsiniz. Bu sayede çok daha deneyimli oyuncularla birlikte savaşabilir, çok daha fazla miktarda deneyim puanları toplayabilirsiniz.

Oyun içinde hangi gemiyle ilerlemek istediğiniz tamamen size kalmış. Zırhlı bir gemiyle ağır ağır ilerleyip, aşırı güçlü toplarınızla düşmanlarınıza korku salmak mı istersiniz, yoksa muhrip bir gemiyle, oyun içindeki diğer gemilere bir casus gibi gizlice yanaşıp torpidolarınızla onları hiç beklemedikleri bir anda batırmak mı? Ya da belki de hem güçlü toplara sahip olup, hem de seri ve hızlı bir gemiyle ilerlemek isterseniz o zaman kruvazörler tam ihtiyacınız olan gemi sınıfı olacaktır. Son olarak ise sıcak çarpışmaya girmektense, uzaktan hem takım arkadaşlarınıza yardımcı olup, hem de diğer gemilere korku salmak istiyorsanız Uçak gemileri birer size hitap edecektir. World of Warships gerçekten de kolay kolay anlatılabilecek bir oyun değil. Böyle oyunlar maalesef ki çok zor çıkıyor karşımıza. Çıktığında da kaçırmamak en güzeli olacaktır.

World of Warships’in derin suları ve gerçekçi savaş atmosferi sizleri bekliyor. WarGaming’in resmi sitesi üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun, oyun severler için uykusuz gecelerin bir numaralı sebebi olacaktır.

Herkese bol oyunlu günler dileriz.

YORUMLAR
Arama sonuçları