Apex Legends Mobile 90 Syndicate Gold

Apex Legends Mobile 90 Syndicate Gold

Master Mağaza
16,14 ₺
Apex Legends Mobile 280 Syndicate Gold

Apex Legends Mobile 280 Syndicate Gold

Master Mağaza
60,00 ₺
58,80 ₺
Apex Legends Mobile 500 Syndicate Gold

Apex Legends Mobile 500 Syndicate Gold

Master Mağaza
100,00 ₺
98,00 ₺
Apex Legends Mobile 1050 Syndicate Gold

Apex Legends Mobile 1050 Syndicate Gold

Master Mağaza
200,00 ₺
196,00 ₺
Apex Legends Mobile 2150 Syndicate Gold

Apex Legends Mobile 2150 Syndicate Gold

Master Mağaza
400,00 ₺
392,00 ₺
Apex Legends Mobile 2750 Syndicate Gold

Apex Legends Mobile 2750 Syndicate Gold

Master Mağaza
500,00 ₺
490,00 ₺
Apex Legends Mobile 5650 Syndicate Gold

Apex Legends Mobile 5650 Syndicate Gold

Master Mağaza
1.000,00 ₺
970,00 ₺
Apex Legends Mobile 11500 Syndicate Gold

Apex Legends Mobile 11500 Syndicate Gold

Master Mağaza
2.000,00 ₺
1.920,00 ₺
Apex Legends Mobile 23500 Syndicate Gold

Apex Legends Mobile 23500 Syndicate Gold

Master Mağaza
3.049,00 ₺

Apex Legends Mobile Hakkında

Apex Legends Mobile, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan aksiyon oyunu. Battle Royale türünün en iyi temsilcilerinden olan Apex Legends Mobile oynayabileceğiniz en iyi mobil oyunlar arasında. 

Apex Legends Mobile ücretsiz bir oyun, ama içerisinde alabileceğiniz ek içerikler de var. Apex Legends Mobile içerisinde satın alabileceğiniz bolca ek içerik var. Apex Legends ek içerikleri Apex Legends Syndicate Gold ile satın alınır. Apex Legends ek içerikleri, kozmetikler, karakterler ve skinler olarak sıralanabilir. Daha iyi bir oyun deneyimi için Apex Legends Syndicate Gold al ve oyun içi ek içeriklerin tadını çıkarın.

Apex Legends Mobile Gold Nasıl Alınır?

 

Apex Legends Mobile Syndicate Gold satın almak hiç olmadığı kadar kolay. Daha iyi kozmetikler için Apex Legends Mobile Gold al. Apex Legends Mobile Syndicate Gold al ve oyun içindeki en iyi kozmetiklere eriş. Apex Legends mobil gold al ve oyun içi ek içeriklere kolayca eriş.

 Site içerisinden Apex Legends Mobile Syndicate Gold al ve oyun deneyimini bir üst seviyeye çıkar. Apex Legends Mobile Syndicate Gold almadan önce almak istediğiniz kozmetiklere bakın. Aldığınız Apex Legends Syndicate Gold ile istediğiniz tüm kozmetiklere erişebilirsiniz. Ek içerikler için Apex Legends Mobile Gold satın al ve tadını çıkar.

Apex Legends Mobile Gold Fiyatları

 

Apex Legends Mobile Gold Fiyatları kaç tl? Apex Legends Mobile Gold fiyatları her bütçeye uygun. Apex Syndicate Gold almak isteyenler kendi bütçelerine uygun Syndicate Gold fiyatlarına bakabilirler. Apex Legends Mobile Syndicate Gold ücretleri, toplam Apex Syndicate  Gold miktarına göre değişiklik gösterebilir.

 Daha az Syndicate Gold ucuz olurken, fazla Apex Legends Syndicate Gold daha pahalı olabilir. Bütçenize ve almak istediğiniz kozmetiklere uygun Apex Syndicate Gold satın alın. Bütçenize uygun Apex Legends Mobile Gold aldıktan sonra oyun içi ek içerikler rahatça erişin. Apex Mobile Gold satın al ve kozmetiklerin tadını çıkar.

Apex Legends Mobile Sıkça Sorulan Sorular

Apex Legends Mobile Ne Zaman Gelecek?

Apex Legends Mobile, 17 Mayıs 2022 tarihinde iOS ve Android cihazlarda çıkış yaptı.

Apex Legends Mobile Ücretsiz Mi?

Apex Legends Mobile oynaması tamamen ücretsiz. Apex Legends Mobile’ın kozmetik görünümler içerdiğini unutmamak gerekiyor. Apex Legends Mobile’ın Apex Legends’ın PC ve konsol sürümlerinde bulunanlardan farklı olarak kendine özel Apex Legends Mobile Savaş Biletleri, toplanabilen kozmetik ögeleri ve açılabilir ögeleri mevcut.

Apex Legends Mobile Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek?

17 Mayıs 2022 tarihinde çıkış yapan Apex Legends Mobile, aynı tarih itibariyle Türkiye üzerinde de oyuncuların kullanımına açıldı.

Apex Legends Mobile Kaç GB?

iOS üzerinde Apex Legends Mobile oynayabilmeniz için iPhone 6S veya daha üzeri bir modele sahip olmanız gerekiyor. Cihazınızın işletim sisteminin sürümü ise en az 11.0 olmalıdır. İşlemci tarafında en az Apple A9 istenmektedir. En az 2 GB RAM’e ihtiyaç duyan Apex Legends Mobile’ın cihaza kurulabilmesi için 4 GB boş alana sahip olmanız gerekmektedir. Cihazınız bu gereksinimleri karşılıyorsa oyunu indirebilir ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Apex Legends Mobile kaç gb sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Apex Legends Mobile Oyun İçi Para Birimi Nedir?

Apex Legends Mobile oyun içi para birimi Syndicate Gold olarak geçmektedir. Apex Legends Mobile Syndicate Gold, Google Android ve iOS platformlarında geçerlidir.

Apex Legends Mobile Syndicate Gold Nasıl Alınır?

Apex Legends Mobile Syndicate Gold güvenilir ve indirimli olarak GameSatış üzerinden satın alınabilir.