YORUMLAR (222)

HASAN KAAN Ç. (Site Yorumu)
sitede eşyanızı satıyorsunuz ama o bakiyeyi harcamak için yüzünüzün olduğu tc nizin olduğu ve game satış yazan bi kağıt istiyorlar
15/04/2021
GameSatış
Merhaba, önceliğimiz kullanıcılarımıza güvenli bir alışveriş ortamı sağlamaktır. Bu sebepten dolayı elde edilen gelirleri sitemizde harcamak için doğrulama yapmanız talep ediliyor. Dilerseniz herhangi bir doğrulama yapmadan ücretinizi adınıza kayıtlı bir banka hesabına çekebilirsiniz.
NİYAZİ G. (Site Yorumu)
Çok güvenilir bir alışveriş ti teşekürler
10/04/2021
UMUT B. (Site Yorumu)
İninal kalktığı için çoğu 18 yaşından küçük kişiler para çekimi yapamıyor onun için güzel bir ödeme yöntemi getirseniz çok güzel olur onun dışında mükemmel site.
06/04/2021
GameSatış
Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konu hakkında çalışmalarımız sürüyor. İyi satışlar.
İSA ESAT Y. (Site Yorumu)
İninal kart kaldırılmış paramı çekemiyorum bide ikide bi kendinize banka kartı alın diyip duruyomuz öyle olsa zaten alırız başka kart alamıyoruz
06/04/2021
GameSatış
Merhaba, ebeveynlerinizden biri ile bankaya giderek kendi adınıza bir banka hesabı açabilir ve ödemelerinizi nakit çekebilirsiniz. Kendi adınıza bir banka hesabı açamaz iseniz site üzerindeki bakiyenizi sitemiz üzerinde harcayabilirsiniz. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. İyi satışlar.
TUNAHAN T. (Site Yorumu)
Gerçekten beklediğim gibi kolay müşteri hizmetleri cabası.
05/04/2021
MUHAMMET SEFA E. (Site Yorumu)
gerçekten kaliteli bir site
04/04/2021
KORAY CAN K. (Site Yorumu)
Oyunlar için yapabileceğiniz tüm alışverişlerinizi buradan gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Canlı Destek oldukça ilgili, dolandırılmak gibi bir durum söz konusu bile değil. Muazzam bir site.
04/04/2021
ENES CAN L. (Site Yorumu)
ininal gittiyse ininal'a benzeyen bir kart lazım 18 yaşından küçük kardeşlerimiz paraların çekemiyorlr aile bireylerinin belki banka kartları yok veya izin vermiyrlar ininal veya ininal'e benzeyen bir kart şart yoksa site %50 oyuncu kulanıcı kayıpeder!
03/04/2021
GameSatış
Mehraba, geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür ederiz. Konu hakkında çalışmalarımız sürüyor. Bizi takip ediniz. İYİ SATIŞLAR.
MERT ULAŞ D. (Site Yorumu)
Satışlarımın hepsi haftasonu oluyor ve pazartesi sabahtan param hesabıma gelmiş oluyor. %20 fazla bir kesinti ama hizmete değer.
01/04/2021
GameSatış
Merhaba, hesap satışlarınızda komisyon oranınızı %10 olarak güncelleyebilmek için mağazanızı onaylayabilirsiniz. Detaylı bilgi için canlı destekten yardım alabilirsiniz. İyi satışlar.
MELİSA K. (Site Yorumu)
MERHABA SİPARİŞ VERİRKEN OYUNA DAİR HİÇBİR BİLGİ ALMADINIZ VE CANLI DESTEK CEVAP VERMİYOR SİPARİŞİMİ İPTAL ETMEK İSTİYORUM.
01/04/2021
GameSatış
İncelemelerimiz sonucunda canlı destek üzerinden size yardımcı olunmuş. İyi oyunlar.