YORUMLAR (317)

RECEP G. (Site Yorumu)
komisyon oranı nedir
22/09/2021
GameSatış
Merhaba, onaysız mağazalar için tüm kategorilerde %20 komisyon. Onaylı mağazalar için skin kategorisinde %3 komisyon. Item kategorisinde %3 komisyon. Hesap Satışı kategorisinde %10 komisyon ücreti uygulanmaktadır.
MUSTAFA G. (Site Yorumu)
Destek. İçin çok teşekkürler siz bu işi yapıyorsunuz Bize de saygı duymak düşer
22/09/2021
CENK EGE A. (Site Yorumu)
Güvenlik biraz daha geliştirilmeli valorant hesabı aldım sifresini vs degistirdirdim ve onayladiktan sonra satici hesabi benden aldi
20/09/2021
GameSatış
Nereden alırsanız alın hesaplar ilk sahipleri tarafından geri alınabilir. Eğer böyle bir endişeniz varsa sitemizdeki başarılı işlem sayısı yüksek mağazaları tercih edebilirsiniz. GameSatış olarak sağladığımız güvenceler; Alışveriş sırasında size ilanda belirtilen hesap verilecek. Hesabın ilanda belirtilen bilgilerini tamamen devralıp, değiştirebileceksiniz. Siz işlemlerinizi tamamlamadan ücretiniz satıcıya aktarılmayacak. Tüm satıcılarımızın doğrulanmış kişisel bilgileri sistemimizde kayıtlıdır! Kendi bilgileri ile doğrulama yapmayan satıcılar sizden gelen ücreti harcayamaz veya çekemez!
HALİL İBRAHİM G. (Site Yorumu)
Alışverişlerdeki güvenlik düzeyi üst düzeyde. Müşterilerle çok iyi ilgileniliyor. Komisyonun da bundan dolayı yüksek olduğunu söylüyorlar da yine de biraz fazla bence :D Kullanıcıların istekleri dikkate alınıp yeni güncellemeler de gelirse 10/10 olur.
19/09/2021
İREM K. (Site Yorumu)
24 saat canlın destek olsa daha verimli olur aslında
19/09/2021
BAYRAM K. (Site Yorumu)
Yıllardır kullanıyorum, Harika bir site. Beğenerek kullanıyorum.
18/09/2021
AHMET C. (Site Yorumu)
site mükemel ötesi
18/09/2021
FIRAT B. (Site Yorumu)
Bence verilen paranın kuruşuna kadar hakediyor ucuz fiyata herkesi oyun sahibi yapıyor ve mutlu ediyor
18/09/2021
MUHAMMED EMİN G. (Site Yorumu)
Site güzel ancak satıcılar için ek mağaza özellikleri eklenmeli. Buradan gamesatış ekibine ve kurucusuna selamlar.
16/09/2021
GameSatış
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Mağazalarımız hakkında yakında büyük güncellemelerimiz gelecektir. Bizi takip etmeye devam edin. İyi satışlar.
EMRE Y. (Site Yorumu)
İninal ve paparaya nakit çekim gelse çok güzel olur bunun dışında güvenilir site ama biraz eksikleri var
12/09/2021
GameSatış
Hesabınızı doğrulamanız durumunda İninal kartınıza para çekebilirsiniz. Papara ile ilgili çalışmalarımız devam etmekte bizi takip etmeye devam ediniz. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. İyi oyunlar.