CEYHUN K. 04/10/2022

Merhaba, 04.10.2022 saat 01:40 itibari ile canlı destek biriminde destek veren personeliniz titiz ve özverili desteği ve ürün ve teslimat hızınız için teşekkür ederim.

Gamesatış

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

OĞUZKAN T. 01/10/2022

Fifa 23 pc stoğa ne zaman eklenecek?

Gamesatış

Merhaba Oğuzkan, şu an için oyun yeni çıktığı için maalesef tedarik problemi mevcut o yüzden sana net bir süre veremiyoruz maalesef. Dilersen Steam Cüzdan kodu alarak oyuna sahip olabilirsin.

YUNUS Ö. 27/09/2022

çalışma saatlerini 24 yapsanız cok güzel olucak. Knight online da gb cekmek istiyorum fakat saat 04. oldugu için alışveriş yapamıyorum.

Gamesatış

Geri bildiriminiz için teşekkürler, ilgili birimlere talebiniz iletilmiştir.

YAHYA A. 24/09/2022

best website ever : cheap prices and best support ever

Gamesatış

Thank you, we look forward to seeing you again.

PHURİNAT K. 17/09/2022

The prices are a bit high, but youll get the satisfied service from their support! I really love this!

Gamesatış

Hello, thanks for your comment. We are trying to provide service with correct and reasonable pricing with the ratio of Dollar - TL parameter.

MEHMET CAN S. 15/09/2022

İlan fiyatı değiştirirken alıcının ödediği bizim aldığımız fiyat gözükmeli onun harici mükemmel

Gamesatış

Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konu hakkında gerekli inceleme sağlanması için ilgili birime bilgilendirme sağlanmıştır. Bol satışlar dileriz :)

SALİH A. 12/09/2022

Canlı desteğin ilgisi çok iyi çok güzel inanılmaz bir site. Canlı destekde ki arkadaşlara selam olsun hepsine Allah kolaylık versin.

Gamesatış

Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için her zaman burada olacağız :)

EMİR E. 09/09/2022

Her şey çok güzel ama ilan koyma sınırı çok az lütfen düzeltin

Gamesatış

Merhaba, güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Sizden gelen talepler bizler için çok önemli. Konu hakkında gerekli inceleme sağlanacaktır bizi takipte kalın!

BEKİR DENİZ Ö. 04/09/2022

Gayet iyi, Ancak Hesabı Alıcı Yetkili Birime İletip Hesab Görseldekimi Değilmi Diye Kontrol Edip Verse Çünkü Çoğu Yanlış Hesap Veriyor Bence.

Gamesatış

Merhaba, hesap satışlarında görsellerden ve ürün açıklamasından alakasız farklı bir hesap teslimatı sağlanırsa tarafınıza bildiri sağlanması durumunda işlem kontrol edilip gerekli aksiyon alınmaktadır. Siz bir onay sağlamadığınız sürece bakiye 48 saat boyunca havuzda beklemektedir. Bu süreçte gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz.

ARDA E. 01/09/2022

satıcı olarak beni rahatsız eden durumlardan biri ise ilanınızı yayınlarken fotoğraf koyma resim koyma seçeneğimiz çok az bence bunun sınırsız ve ya 5 olması gerek çünkü gerekli bütün ayrıntıları gösteremiyoruz.