Pubg Mobile UC

Pubg Mobile UC

PUBG Mobile Hesap Satışı

PUBG Mobile Hesap Satışı

Pubg Mobile Klan ve Boost

Pubg Mobile Klan ve Boost

PUBG Mobile Random Hesap Satışı

PUBG Mobile Random Hesap Satışı

Pubg Mobile Hakkında

Pubg Mobile, en iyi mobil oyunlar arasında. Pubg hesap satışı ve Pubg Mobile key satışı ile istediğiniz Pubg hesabına sahip olun. Pubg Mobile kod alın ve en iyi oyun deneyimini yakalayın.

Çok sevilen PUBG, yani Player Unknown Battle Grounds oyunun mobil versiyonu olan PUBG Mobile en çok oynanan mobil oyunlar arasında. Pubg Mobil hayranları arasında pabçi mobil olarak da anılıyor. Pubg mobile hesabı açarak veya bir Pubg Mobile hesabı alarak oyunu rahatça oynayabilirsiniz. 

Pubg Mobil, battle royale türündeki en iyi oyunlardan biri. Birçok oyuncu PUBG'yi bilgisayarda oynamaktansa PUBG Mobile oynamayı tercih ediyor. PUBG Mobile ücretsiz olması ve kolay erişilebilir olmasıyla birçok oyuncu tarafından tercih ediliyor. Pubg Mobil içerisinde Pubg Mobil key veya Pubg Mobile kod alarak oyun deneyiminizi iyileştirebilirsiniz.

Pubg Mobile Hesap Nasıl Alınır?

 

PUBG Mobile hesap satın alma hiç olmadığı kadar kolay. İstediğiniz özelliklere sahip PUBG Mobile hesabını dilediğiniz şekilde satın alabilirsiniz. Pubg mobil random hesap satışı ile şansınızı deneyerek PUBG Mobile hesabı satın alabilirsiniz.

 Site içerisinden Pubg Mobil hesabı satın alabilirsiniz. Ayrıca Pubg mobile key alımına da bakabilirsiniz. En iyi satılık Pubg Mobile hesapları için Game Satış sitesi en uygun yer.  Site içindeki satılık pubg mobile hesaplarına bakmayı unutmayın.

Pubg Mobile UC Nasıl Alınır?

 

Pubg Mobile UC, oyun içindeki para birimi olarak biliniyor. Pubg Mobile UC, yani Unknown Coin, oyun içi satın almalar için oldukça önemli.  Pubg Mobil UC ile  Pubg mobil skinleri, aksesuarları ve daha fazlasını almanızı sağlar.

Pubg Mobile UC satışı hiç olmadığı kadar kolay. Pubg Mobile UC alımı tüm Pubg oyuncuları için önemli . Pubg içerisindeki Store kısmına giderek ve Pubg Mobile UC harcayarak skin ve aksesuar alabilirsiniz.

Pubg Mobile Klan ve Boost Nasıl Alınır?

 

Pubg Mobile’de klan boost oldukça önemli. Pubg Mobil boost veya klan boost ile oyun deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın. Pubg Mobil boost alarak kendi Pubg hesabınızı daha iyi bir seviyeye çıkartabilirsiniz. Ayrıca Pubg Mobile klan boost ile Pubg klanınızı da güçlendirebilirsiniz. Pubg Mobile'de Elo sistemi ile klanınızı veya kendinizi boost ile ileri seviyeye taşıyın.

Pubg Mobile Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile Skin nasıl alınır?

PUBG Mobile Skin nasıl alınır sorusunun 5 farklı yanıtı vardır:

 

  • Oyun içi para birimi olan UC karşılığında alınır. (UC yüklemelerinizi güvenli biçimde https://www.gamesatis.com/pubg-mobile adresinden yapabilirsiniz.)
  • BP ile alınır.
  • Gümüş Parçacık ile alınır.
  • AG (G-Coin) ile alınır.
  • Oyun kendi belirlediği zamanlarda oyunculara hediye edebilir.

 

“Shop” bölümünden tüm yöntemlerle alabileceğiniz Skin çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Pubg Mobile G Parası nedir?

PUBG Mobile G parası (G-COIN), oyun içi eşya alımlarınızda kullanabileceğiniz para birimine verilen isimdir. Son dönemde, PUBG Mobile mağazası içinde G simgesiyle gösterilen bir para birimi görülmeye başlandı ve bu durum internette PUBG Mobile G parası nedir sorusunun sıkça aranmasına sebep oldu. G-COIN ile alışveriş yapıldığında etikette yazan kadar G-COIN miktarı bakiyeden eksilir.

Pubg Mobile nasıl para yatırılır?

PUBG Mobile nasıl para yatırılır sorusu, GameSatış üzerinden güvenli şekilde para yatırılabilir şeklinde yanıtlanabilir.

  1. https://www.gamesatis.com/pubg-mobile-uc sayfasını açın.
  2. Almak istediğiniz UC miktarına tıklayın.
  3. Açılan pencerede “Hemen Öde” ve “Üye Girişi” seçeneklerinden birini seçin. (“Hemen Öde” seçeneği ile üyeliksiz alım yaparsanız epin kodunuz mail adresinize gönderilir. Üye girişi yaptığınızda site içindeki “Siparişlerim” sekmesinden kodunuzu görüntüleyebilirsiniz. Üye girişi yaptığınızda önce GameSatış bakiyenize yükleme yapmanız gerekir.)
  4. Epin kodunuz her iki alım neticesinde de 7/24 anında teslim edilir.
  5. Seçtiğiniz şekilde ödemenizi yapın ve kodunuzu aldıktan sonra Midasbuy sitesi aracılığı ile PUBG Mobile hesabınızda aktif ederek oyuna para yatırma işleminizi tamamlayın.