League Of Legends Türkiye

League Of Legends Türkiye

League Of Legends Eu West

League Of Legends Eu West

League Of Legends Eu West Skin

League Of Legends Eu West Skin

League Of Legends Ganimet

League Of Legends Ganimet

League Of Legends North America

League Of Legends North America

LoL Hesap Satışı

LoL Hesap Satışı

LoL Unranked Hesap Satışı

LoL Unranked Hesap Satışı

LoL Mailsiz Hesap Satışı

LoL Mailsiz Hesap Satışı

LoL Random Hesap Satışı

LoL Random Hesap Satışı

League Of Legends Boost

League Of Legends Boost

League Of Legends Hakkında

League Of Legends, veya kısaca LoL, en sevilen çok oyunculu oyunlar arasında yer alıyor. LoL hesap satın alma ve LoL rp satın alma ile hesaplarınızı güçlendirin. Sitemiz içerisindeki en iyi satılık LoL hesaplarına bakmayı unutmayın.

League Of Legends Türkiye bolca oyuncuya sahip. League Of Legends Eu West'e kıyasla League Of Legends Türkiye çok daha keyifli. Ayrıca League Of Legends North America sunucuları da var. Satın alabileceğiniz ek League of Legends içerikleriyle oyun deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın. 

LoL hesap satışı ile de çok iyi hesaplara erişebilirsiniz. LoL random hesap satışı ile çok iyi skinli hesaplar sizin olabilir. LoL unranked hesap satışı ile de çok iyi fiyata hesap bulabilirsiniz.

LoL Satın Alınabilir Oyun İçerikleri

 

LoL içerisinde satın alabileceğiniz bolca oyun içerikleri var. Ağırlıklı olarak kozmetik olan LoL ek içerikleri size çok iyi bir oyun deneyimi sağlayabilir. Satın alınabilir LoL içeriklerine mutlaka bakın. League of Legends skinleri ve LoL rp en iyi satın alınabilirler arasında.

League Of Legends Eu West Skin

 

League Of Legends Eu West Skin sizlere bolca kozmetik sağlayacak bir ek içerik alanı. LOL Eu West sunucularındaki hesaplarınız için alacağınız skin kozmetikleri oyun deneyiminizi için oldukça önemli.

LoL Hesap Satışı

 

LoL hesap satışı ile dilediğiniz hesabı satın alabilirsiniz. League Of Legends hesap satışı ve alımı ile kataloglardaki hesapları satın alabilirsiniz. Dilediğiniz özelliklere sahip LoL hesabını rahatça alın ve oynamaya başlayın. 

LoL Unranked Hesap Satış

 

LoL Unranked hesap veya diğer adıyla LoL fresh hesap alımı hiç olmadığı kadar kolay. Unranked hesaplarda bolca  mavi öz veya kapsüller bulunabilir. İstediğiniz LoL Unranked hesabını rahatça satın alabilirsiniz.

LoL Random Hesap Satışı

 

LoL random hesap satışı ile şansınızı deneyin. League Of Legends random hesap satışı ile çok iyi bir hesap satın alma şansı artık sizlerle. Birçok oyuncu LoL random hesap satışını tercih ediyor.  LoL random hesap satışı ile çok iyi skinlere sahip bir hesaba sahip olabilirsiniz.

League Of Legends Boost

 

League Of Legends boost ile hesabınızı bir sonraki seviyeye çıkarın. Daha iyi bir oyun deneyimi için LoL boost tercih edebilirsiniz. League Of Legends boost alarak kendi hesabınıza boost yapabilirsiniz. Bir profesyonel yardımı ile LoL hesabınızı dilediğiniz seviyeye çıkarın.

League Of Legends Sıkça Sorulan Sorular

Riot Cash Nedir?

Riot Cash, eski adı ile bilinen Riot Points'in yeni adıdır. Riot Games e-pin kodları artık birden fazla oyunda kullanılabildiği için Riot Points'in ismini “Riot Cash” olarak güncellendi. Yani Riot Points'in ismi artık Riot Cash olarak değişti. Riot Cash nedir diye soranlar için kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

LoL RP Kalktı Mı?

LoL RP yani Riot Points ismi değiştiği için artık RC yani Riot Cash olarak satılacak. Artık LoL RP yerine LoL Riot Cash satın almanız gerekecek. Riot Cash'in LoL RP'den bir farkı yok, sadece ismi değişti. Dolayısıyla Riot Cash ile hala oyun içi alışveriş yapabilir, şampiyon satın alabilir, kostüm ve geliştirme yapabilirsiniz.

League of Legends kaç para yatırdım?

League of Legends ne kadar harcadım diye merakınızı bu link üzerinden giderebilirsiniz. League of legends kaç para yatırdım, league of legends kaç tl yatırdım oyuncuların sıklıkla merak ettiği bir konu olduğundan Riot bu hizmeti kendisi vermeye başladı. Oynadığınız aktif sunucu baz alınarak para miktarı olarak veriyor. Lol kaç rp yatırdım, Lol kaç rp yükledim gibi soruların cevabına ise şu an ulaşılamıyor.

League of Legends sana özel mağaza ne zaman gelecek?

League of Legends Sana Özel Mağaza, belirli zamanlarda oyuna eklenir. Oyuncuların en çok oynadığı 6 şampiyon değerli kostümlerinin ekstra indirimli olarak sunulan bir kampanyadır. İndirimli olarak gelen kostümün sahibi olan şampiyon sizde yoksa kostümünü satın alarak  ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. League of Legends Sana Özel Mağaza ne zaman gelecek sorusuna net bir tarih verilmese de sık sık Riot tarafından oyuna ekleniyor.

League of Legends kite nasıl yapılır?

League of Legends kite nasıl yapılır adım adım kısaca anlatıyoruz.

  1. Oyuna giriş yapıyoruz.
  2. Oyun başladığında ESC tuşuna basarak, sol tarafta yer alan Oyun seçeneğine tıklayın.
  3. En altta yer alan “imlece doğru saldırı hareketi” seçeneğini aktif olarak ayarlayın
  4. Yine aynı sayfada “Sadece şampiyonları hedefle” seçeneğini aktif yapın
  5. Daha sonra “Otomatik saldırı” aktif duruma getirin
  6. Bu işlemler sonrasında menüde yer alan “Kısayol Tuşları““ kısmına girin
  7. Sadece Şampiyonları Hedefle tuş atamasını “A” olarak güncelleyin
  8. Yine aynı yerde yer alan Oyuncu Saldırı Hareketi Tıklaması kısayolunu X tuşu olarak belirleyin.

Tüm bu ayarlamaları adım adım uyguladığınız takdirde oyun esnasında A tuşu ile şampiyonu hedefler, X tuşu ile ise kite için kullanılır.