575 Riot Points Eu West

575 Riot Points Eu West

Master Mağaza
105,55 ₺
95,00 ₺
1240 Riot Points Eu West

1240 Riot Points Eu West

Master Mağaza
200,00 ₺
198,00 ₺
2540 Riot Points Eu West

2540 Riot Points Eu West

Master Mağaza
422,22 ₺
380,00 ₺
4500 Riot Points Eu West

4500 Riot Points Eu West

Master Mağaza
750,00 ₺
675,00 ₺
6500 Riot Points Eu West

6500 Riot Points Eu West

Master Mağaza
1.100,00 ₺
990,00 ₺

League Of Legends Eu West Hakkında

2009 yılından günümüze kadar popülerliğini kaybetmeden gelmeyi başarmış olan League Of Legends milyonlarca kullanıcısı olan bir strateji oyunudur. Ayrıca oyunun Dünya genelinde birçok farklı sunucu üzerinden oynanabilme imkânı da bulunur. Bu sunucu türlerinden biri olan League Of Legends Eu West batı Avrupa’da yaşayan ve bu haritayı kullanmak isteyen kullanıcıların yararlanabileceği bir oyun kurulumudur. League Of Legends Eu West sunucusunun kısaltılışı lol euw şeklindedir. Lol euw hesap ve hesap yönetimi sadece bu sunucuyu kullanan oyuncular aittir. Ancak eğer sevmediğiniz bir bölgede sıkışıp kaldıysanız, sunucunuzun imkânlarından memnun değilseniz ya da yeni bir sunucuda yeni bir başlangıç ​​yapma isteği hissediyorsanız sunucu değişikliği yapabilirsiniz. Örneğin lol eu west sunucusundan Güney Avrupa, Avustralya, Türkiye, Japonya Rusya, Brezilya, Latin Amerika, Kuzey ve Güney Amerika sunucularına geçiş yapabilirsiniz.

League Of Legends Eu West Sunucusuna Geçiş Yapmak

League of Legends'ta sunucular arası değişiklik yapmak için ihtiyacınız olan tek şey RP‘dir. Sunucu değişikliği yapmak isteyen kullanıcılar gerekli Riot Puanlarına sahip olduğunda kolaylıkla sunucu değiştirebilirler. League Of Legends oyunu içerisinde yeterli Rp miktarınız olduğu sürece bölgenizi ve sunucunuzu zaman zaman gelen hesap aktarımı ile değiştirebilirsiniz. Hangi bölgede olduğunuza bağlı olarak, hangi bölgede daimi olarak yaşıyorsanız yaşayın, size sunulan geçiş imkanlarından bir sunucuyu seçerek oynamak mümkündür.

Batı Avrupa üzerinde yaşayan tüm kullanıcılar Avrupa sunucularında hesabı bulanan tüm oyuncularla karşılıklı oynayabilirler. Ancak Brezilya, Japonya ve Latin Amerika gibi ülkelerde yaşayan kullanıcılar ilk önce sunucu değişikliği yapmak zorundadır. League of legends euw sunucusu üzerinde oynamak isteyen kullanıcıların ödemeleri gereken hesap aktarım bedeli tek yönlü olmak üzere aktarım başına 2600 Riot points’tir. Lol rp euw sunucusuna geçmek için ihtiyaç duyulan tek araçtır. Sunucu değişikliği yapmak için o bölgede bir hesabınız yoksa ilk önce yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Oluşturduğunuz hesabın kullanıcı adı ve şifresi aynı olabilir. Yeni bir hesap oluştururken istediğiniz o belirli bölgeyi seçmelisiniz. Daha sonra hesap aktarımı yaparak tüm verilerinizi geçtiğiniz serverde kullanabilirsiniz. Yeni bir hesap açmadan ya da Rp bedeli ödemeden mevcut hesapların bölgesini değiştiremezsiniz

Büyük Patch Olmadan EU Weste Geçmek

Büyük patch atmadan, lol eu west rp ile tüm bölgelerde yaşayan kullanıcılar için kullanılabilir hale gelmektedir. Büyük patch olmadan eu west’e geçmek için sırasıyla önce clienti açmanız gerekir. Daha sonra client seçenekleri arasından west i seçmelisiniz. Bu durumda hemen patch sorunu yaşayacaksınızdır. Sistem patch atmaya başladıktan sonra clienti kapatmalı ve her zamanki dil değiştirme yerine gidip, patch atmadan eu west sunucusunda Türkçe dilini açabilirsiniz.

Hesap Aktarma Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

Arkadaşlarınızla birlikte yeni deneyimler yaşamak için başladığınız ilk sunucudan farklı bir sunucuya mı geçmek istiyorsunuz? Yaşadığınız ülkeyi mi değiştirdiniz ya da yaşadığınız bölgeye özel yeni açılan bir sunucuyu mu kullanmak istiyorsunuz? Sebep ne olursa olsun, League Of Legends hesabınızı istediğiniz bölgeye aktarabilirsiniz. Hesap aktarmak için ihtiyaç duyduğunuz Rp miktarını elde etmek için lol euw rp satın alabilirsiniz. lol eu west rp fiyatları diğer lol sunucularındaki rp fiyatlarıyla benzerlik gösterir. Lol Euw sunucusunda kullanılan dil İngilizcedir. Bu nedenle mağaza ‘ya girdikten sonra sağ üst köşede bulunan BUY THE RP yani  "RP SATIN AL" düğmesine tıklayanız. Böylece açılan sayfadan istediğiniz denom türünü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz denom türüne göre lol eu west rp prices seçenekleri yani rp fiyatları belirtilecektir. Ayrıca gerekli rp miktarına ulaştıktan sonra rp satın al düğmesinin yanında yer alan hesap düğmesine tıklayarak da hesap aktarımı işlemleri hakkında tüm bilgileri görebilirsiniz.

Eğer herhangi bir sunucu için hesap aktarım kampanyası ya da indirimleri gerçekleşirse, çok daha ekonomik fiyatlara hesap aktarım biletleri alabilirsiniz. Hesap aktarım biletleri ile League Of Legends hesabınızı kampanyanın içerdiği sunucuya ücretsiz bir şekilde aktarabilirsiniz. Bu tarz biletler sadece kampanya süresinde kullanılabilirler. Belli bir süre sınırlaması mevcuttur. Sahip olduğunuz biletleri kampanya süresince kullanmazsanız kampanya süresi bittiğinde hesap aktarım bileti League Of Legends hesabınızdan kalıcı olarak silinir.

Hesap Aktarımından Sonra Hesaplarda Görülen Bazı Önemli Değişiklikler

Hesap aktarımı yapan kullanıcılar geçtikleri yeni sunucuda daha önce oynadıkları yerleştirme maçlarını tekrar oynamaları gerekir. Yeniden oynanan yerleştirme maçlarındaki elde ettiğiniz MMR değeri sizin oyun içindeki yeni sıralamanızı belirler. Mevcut MMR değerleriniz geçtiğiniz yeni sunucuda kullanılamaz. Çünkü MMR değerleri sunucularda yer alan tüm kullanıcıların arasındaki ilişkiye bağlı olarak hesaplanır. Bu nedenle yeni geçtiğiniz sunucuda bir önceki sunucunuzdan daha farklı bir kümeye geçebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz küme sizi mutlu etmez ve geldiğiniz sunucuya geri dönmek isterseniz. Bu sefer yeniden eski sunucunuzda derecesiz konuma geleceksiniz. Bu nedene sunucu değiştirme kararı verirken oldukça iyi düşünmelisiniz.

Eğer hesap değişikliği sonucu kaybedeceğiniz deneyim puanlarından dolayı kaygı hissediyorsanız alternatif bir yol olarak hali hazırda var olan ve belli bir deneyim seviyesine sahip hesapları da satın alabilirsiniz. lol euw account sale başlığı altında yapacağınız aramalarda dilediğiniz deneyim miktarına ve küme seviyesine sahip hesabı satın alabilirsiniz.

League Of Legends Eu West Rp Fiyatları

Lol euw rp fiyatları diğer tüm sunuculardaki rp fiyatlarıyla oldukça fazla benzerlik gösterir. Bunun temel nedeni tüm rp değerlerinin oyunun yayıncısı ve yapımcısı olan Riot Game tarafından belirlemesidir. Eu West sunucusu için rp fiyatlarını öğrenmek için League Of Legends World hesabından lol euw rp prices başlığını aratabilirsiniz. Genel olarak League Of Legends World mağazalarında belirtilen lol rp prices euw sunucularındaki lol rp prices miktarlarından çok farklı olmayacaktır.

League Of Legends Eu West Sıkça Sorulan Sorular

Lol EU West nasıl geçilir?

Lol Eu West sunucusuna nasıl geçilir?

  • Lol hesabınıza giriş yapın,
  • Mağazanıza gidin,
  • Mağazaya giriş yaptıktan sonra "Hesap" kısmına tıklayın,
  • Hesap kısmına girdikten sonra RP aktarımı sağlayın. RP aktarımı sağladıktan sonra sunucu değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

Lol eu west hangi bölge?

Lol eu west, batı Avrupa bölgesidir. LoL EUW serveri yani Avrupa Batı sunucusu bir çok ülkeyi kapsayan ve erişim sağladığı, en büyük server olarak bilinir. Lol eu west hangi bölge, Lol eu west hangi ülke gibi merak edilen sorular kısaca böyle yanıtlanabilir. Zaman zaman oyunculara sunulan hesap aktarımı ile sunucunuzu değiştirebilir ya da bu serverda yeni hesap açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Lol eu west RP nasıl alınır?

LoL eu west RP, GameSatış’tan satın alınır. GameSatış güvencesiyle hemen teslim Lol eu west, serverında kullanabileceğiniz RP’ler en ucuz fiyatlara satın alınabilir. League Of Legends Eu West kategorisinde yer alan istediğiniz RP’yi satın al butonu ile sepete ekleyip, bakiyenizle ödeyerek hemen teslim alabilirsiniz. GameSatış’tan hızlı ve güvenli şeklinde  Lol eu west RP nasıl alınır sorusunun yanıtı bu şekildedir.