League Of Legends Eu West

Oyun Hakkında

LEAGUE OF LEGENDS 

Riot Games tarafından üretilen ve yayınlanan League of Legends bir Multiplayer Online Battle Arena oyunudur. 2008 yılında duyurulup, 2009 yılı tarihinde piyasa çıkmıştır. Piyasaya ilk çıktığı tarihten bu yana dünya çapında kendisine büyük bir kitle edinen oyun, günlük 12 milyon adedinde oyuncusuyla dünyanın en çok oynanan oyunu unvanını ele geçirmeyi başarmıştır. Oyunun baş tasarımcısı Steve Feak, DotA haritasını tasarlayan kişidir. 

Oyun DotA modundan ilham alınarak ortaya çıkartılmıştır lakin DotA’dan farklı olarak rün sistemi vardır. Rün sistemi oyun tarzınıza göre düzenleyebileceğiniz bir yetenek ağacıdır. Oyunda edindiğiniz her eşya şampiyonlarınızın gücüne güç katacaktır. Lakin bazı eşyalar şampiyonunuza belli bir derecede katkı sağlarken, bazı eşyalarınız ise direkt %100 katkı sağlayacaktır.

Riot Games EU West serveri yani Avrupa Batı sunucusu bir çok ülkeyi kapsayan ve erişim sağladığı, rekabetin üst seviyelerde yaşandığı en büyük serverıdır. Avrupa sunucusu takımları ve oyuncuları son dönemlerde oyunlarıyla da kendini dünyaya göstermeyi başladı. G2 ekibinin başarıları Avrupa Batı sunucusunu gururlandırmaya devam ediyor.

Siz bunları okurken dahi hız kesmeden Batı Avrupa sunucusu gelişmeye devam ediyor. Önümüzdeki turnuvalarda temsilcileri daha iyi yerlere gelecek gibi gözüküyor.

GameSatış herkese bol oyunlu günler diler.

Arama sonuçları