Valorant Points Hakkında

VALORANT


Riot Games tarafından geliştirilen ve oyunculara sunulan Valorant ekibin Moba türündeki başarısından sonra FPS türüne yansımasıdır. Arcade bir Tactical FPS oyunu olan Valorant 7 Nisan 2020 tarihinde kapalı betaya çıkarılmıştır. İlk çıkışıyla tüm oyun camiasını derinden etkilemiştir.

Valorant türü gereği Counter-Strike serisine benzetilse de Counter-Strike'dan farklı olarak karakterler ve bu karakterlerin skillerini içeriyor. Her şampiyonun 4 farklı yeteneği ve özel güçleri oyunu daha farklı kılıp oynanışta büyük farklılıklar yaratmaktadır.


Açık betasında tüm oyunculara ücretsiz bir şekilde sunulacak olan Valorant şimdiden zirveye oturmuş durumda. Tamamen türkçeleştirilmiş dil desteği ve üst düzey türkçe seslendirmeler ile Valorant düşük sistem gereksinimleri 128 Tick sunucuları ve tüm bölgeler için 35'in altında ping deneyimi sunuyor.

Valorant Points | Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Battle Pass (Savaş Bileti) oyun içinden 1000 VP karşılığında alınır. Valorant Battle Pass nasıl alınır ve Valorant Battle Pass kaç VP soruları özellikle Valorant’ta yeni kısım başlarken internette sıkça aranır. GameSatış’tan indirimli Battle Pass satın alabilirsin. (1250 VP olarak teslim edilir. Oyun içinden 1000 VP karşılığında Battle Pass alabilir ve kalan 250 VP'yi dilediğin gibi harcayabilirsin)

Valorant Ejder Vandal adlı silah kaplamasının bedeli 2475 VP. Dünya çapında en fazla oynanan oyunlar arasında adını üst sıralarda gördüğümüz oyun, internette sıkça aranan Valorant Ejder Vandal kaç VP sorusuyla da karşımıza çıkıyor. Ejder Ateşi Vandal rastgele olarak markette yeniden yer alabiliyor. Ejder Ateşi Vandal, Valorant'ın en beğenilen skinlerinden birisi. 

Valorant Asil Vandal isimli silah kaplamasının ücreti 1775 VP. Valorant Asil Vandal kaç VP sorusunun yanıtını merak eden oyuncular Valorant oyun içi mağazaya müracaat ediyorlar. GameSatış’tan alabileceğiniz indirimli 1250 VP ile Asil Vandal adlı silah kaplamasına hemen sahip olabilirsiniz. Asil Vandal, Valorant’ın en beğenilen ve en fazla tercih edilen favori skinlerinden birisidir.

Valorant Ejder Ateşi tüm paket 16.025 VP. Valorat Ejder Ateşi paketinde Vandal, Guardian, Frenzy, Operator ve Yakın Dövüş (Bıçak) mevcut. Ayrıca turun en son killini almanız halinde olağanüstü bir öldürme animasyonuyla karşılaşıyorsunuz. Bu animasyonda, ölen rakibiniz kendini dev bir alevden ejderhanın tam ortasında buluyor. Ejder Ateşi, rastgele zamanlarda marketteki yerini almaya devam ediyor. 

Valorant Yağmacı Vandal 1775 VP ile Valorant mağazasından satın alınabilen bir skindir. Valorant Yağmacı Vandal kaç VP sorusuna yanıt arayan oyuncuları 1775 VP yanıtını almalarının ardından GameSatış’ın indirimli VP sayfasına yönlendirebiliriz. İndirimli 2500 VP satın alarak Yağmacı Vandal’a sahip olabilir, oyunun en popüler skinlerinden birisiyle sevdiğin macerayı daha tutkulu bir halde devam ettirebilirsin.

Valorant Anomali Phantom bedeli 1425 VP olarak karşımıza çıkıyor. Valorant Anomali Phantom kaç VP sorusunun yanıtını 1425 VP olarak alan Valorant oyuncuları, GameSatış’tan indirimli 2500 VP alarak Valorant mağazasından skine sahip olabilirler. Oyunun popüler skinlerinden birisi olan Valorant Anomali Phantom ile özgür ruhuna hitap eden oyunlara imza atman artık çok kolay!

Valorant Asil Balta 1775 VP ücretiyle Valorant mağazasında yer alan bir skin. Valorant Asil Balta kaç VP sorusuna 1775 VP yanıtını alan Valorant oyuncuları için sıradaki adım GameSatış üzerinden indirimli VP satın alarak Asil Balta sahibi olmak olacaktır. Oyunun popüler skinlerinden Asil Balta ile mücadele ettiğinizde oldukça keyifli maçlara imza atabilirsiniz.

Valorant Ejder Bıçak 4950 VP fiyatıyla Valorant mağazasında yer alıyor. Valorant Ejder Bıçak kaç VP sorusunun yanıtını 4950 VP olarak alan Valorant oyuncuları, oyunun en havalı skinlerinden Ejder Bıçak ile oynamak isterlerse GameSatış üzerinden indirimli VP satın alabilirler. Oyunda bir efsane olarak yer almak için satın alınabilecek Ejder Bıçak, Ejder Ateşi koleksiyonunun nadide parçalarından birisi.

1000 Valorant Points kaç TL sorusunun yanıtı bizi 1250 Valorant Points fiyatına götürüyor çünkü 1000 VP’lik bir epin miktarı Valorant oyununda yer almıyor. 1000 VP ile Battle Pass alınabiliyor. Bu yüzden 1000 VP’ye en yakın miktar olarak 1250 VP satın alınabilir. GameSatış web sitesi üzerinden devamlı olarak son tüketiciye göre ayarlanan indirim oranlarıyla kazançlı şekilde VP satın alabilirsiniz.