Valorant Points (VP)

Valorant Points (VP)

Valorant EU West

Valorant EU West

Valorant Hesap Satışı

Valorant Hesap Satışı

Valorant Random Hesap Satışı

Valorant Random Hesap Satışı

Valorant Mailsiz Hesap Satışı

Valorant Mailsiz Hesap Satışı

Valorant Boost

Valorant Boost

Valorant Hakkında

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan oynaması ücretsiz oyun. Valorant hesap satışı ve Valorant rp satşı ile hesaplarınızı geliştirin. Game Satış sitesindeki satılık Valorant hesaplarına göz atmayı unutmayın.

 

Valorant Oyun İçerikleri

  • Valorant Points: Valorant'da Valorant Points, yani VP alarak oyun içi aksesuarlara erişebilirsiniz. Edindiğiniz VP'ler ile, silahlar, farklı ajanlar ve farklı kozmetikler alabilirsiniz. Valorant Points aynı zamanda Valo VP, veya Valorant VP olarak da biliniyor. Valo rp satışı, Game Satış ile kolay ve güvenilir.
  • Valorant EU West: Valorant EU West, oyuncular tarafından en çok tercih edilen sunucular arasında  Valorant EU West sunucularına girmek için VPN kullanabilirsiniz. Ayrıca Valo EU West sunucusunda açılmış bir hesabı satın alarak EU West sunucularına erişebilirsiniz.
  • Valorant Hesap Satışı: Valoran hesap satışı birçok oyuncunun tercih ettiği bir yöntem. Valorant oyuncuları, geliştirdikleri hesapları satabilirler. Oyuncular, zahmetsiz bir şekilde Valorant hesabı alarak çok iyi bir seviyeye ulaşabilirler. Game Satış sitesi ile kolayca Valo hesap satışı yapın.
  • Valorant Random Hesap Satışı: Valorant random hesap satışı ile oyuncular şanslarını deneyerek hesap alabilirler. Valorant random hesap satışı ile çok iyi bir Valorant hesabına sahip olabilirsiniz. Valo random hesap satışı ile yüzlerce skin ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.
  • Valorant Mailsiz Hesap Satışı: Valorant mailsiz hesap satışı ile mail işlemleri ile uğraşmadan Valorant hesabı alabilirsiniz. Aldığınız Valorant hesabının mail işlemleriyle uğraşmamak için Valor mailsiz hesap satışına bakmayı unutmayın.
  • Valorant Boost: Valorant Boost ile hesabınızı rahatça geliştirebilirsiniz. Eğer Valoran'da bulunduğunuz rank sizi memnun etmiyorsa Valoran Boost ile kolayca rank atlayabilirsiniz. Valo elo boost ile istediğiniz rank’a rahatça girebilirsiniz. Valorant Boost için ister Valo duo boost ister Solo boost tercih edebilirsiniz.

Valorant Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Bıçak nasıl alınır?

Valorant Bıçak, oyun içi mağazadan alınır. Valorant Mazağa size özeldir. Her gün, daha önce yapmış olduğunuz alımlara ve ilgi alanlarınıza göre mağazanıza 4 farklı Skin gelir. Mağazanıza almak istediğiniz Bıçak skini geldiyse:

 

  1. Ana menüden Mağaza’ya tıklayın.
  2. Almak istediğiniz Bıçak skinine tıklayın ve VP karşılığı bıçağınızı satın alın.

 

Valorant Bıçak nasıl alınır için bir diğer yöntem ise her 14 günde bir yenilenen Koleksiyon’u komple satın almaktır. Aynı şekilde Mağaza içinden satın alınabilir. Koleksiyon, kişiye özel değildir.