Knight Online Premium Cash

Knight Online Premium Cash

Knight Online Goldbar

Knight Online Goldbar

Knight Online Item

Knight Online Item

Knight Online Cypher Ring

Knight Online Cypher Ring

Knight Online Hakkında

Knight Online, oynayabileceğiniz en iyi MMORPG oyunlarından biri. Knight Online içerisinde satın alabileceğiniz bolca ek içerik var. Knight Online Premium Cash alarak bolca ek içeriğe ulaşabilirsiniz.  Knight Online item satışı yaparak iyi eşyalar edinebilirsiniz. Knight Online Cypher Ring ve daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Knight Online itemleri ve Knight Online Cypher Ring yöntemleri ile oyunu rahatça oynayın. Knight Online Genie veya başka Knight itemleri alarak kendinizi oyunda geliştirebilirsiniz. Knight Online Genie fiyat ve daha fazlası içi Game Satış sitesine bakabilirsiniz. 

Knight Online Pazar ve Knight Online itemleri ile detaylı bir MMO deneyimi yaşayabilirsiniz. Knight Online satış işlemlerini Game Satış ile rahatçayapabilirsiniz. Oyuncular Knight Online mobil ödeme ile rahatça alışveriş yapabilirler. Mobil ödeme Knight Online oyuncuların işlerini oldukça kolaylaştırıyor.

Knight Online Cash Nedir?

 

Knight Online Cash, veya kısaca Knight Cash, Power Up Store'da kullanabileceğiniz para birimidir. Knight Online Cash ile karakterlerinizin gücünü arttırabilir ve farklı eşyalar satın alabilirsiniz. 

Knight Online Cash kullanarak Premium hesap satın alabilirsiniz. Knight Online Cash alarak oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye çıkarın. Knight Online Premium Cash alımı oldukça önemli. Knight Cash satışı ise Game Satış ile hem kolay hem güvenilir. 

Knight Online Gold Bar Nedir?

 

Knight Online Gold Bar, oyun içerisindeki altın para birimidir. Knight Online içerisinde kısaca GB olarak da bilinir. Eğer Knight Online'da belli bir Coin limitini geçerseniz paranız GB yani Gold Bar olarak tanımlanır. Knight Gold Bar oyun içi alişverişlerde oldukça önemli.

Knight Online GB, özellikle Knight Online Pazarda oldukça önemli. Knight Gold Bar alarak ile oyun içi satın almaları daha kolay yapabilirsiniz. Knight Online Goldbar satın almak için Game Satış sitesi en uygun adres.

Knight Online Item Nedir?

 

Knight Online item satışı oyun için oldukça önemli. Knight Online'da itemler, seviyelerini ve yeteneklerini geliştirmek veya belirli oyun içi durumları başarmak yerine satın alma yoluyla elde edilebilir.  Knight Online itemler, Game Satış sitesinden rahatça alınabilir.

Knight Online'a yeni başlayan biri , karakterini güçlendirilmesi için belirli seviyeye gelmesi gerekmektedir. Ama Knight Online'a  gelen bu yeni özellik ile birlikte, belirli bir seviyeye gelmeden de özellikler karakter için bulundurabilir. 

Knight Online Item Listesi

 

 • Eagles Eye
 • Ruler of the legend -Fenrir
 • Buju Polearm
 • Sherion
 • Lupus Hammer
 • Glave
 • Hell Breaker
 • Mythril Boots
 • Chitin Shell Pauldron
 • Raptor
 • Iron Necklace

Bu itemleri Game Satış sitesinden satın alarak veya Knight Online Pazar üzerinden alarak elde edebilirsiniz.

Knight Online Cypher Ring Nedir?

 

Knight Online Cypher Ring, oyundaki en önemli itemlerden biridir. PUS içerisinden alacağınız Character Seal Scroll ile karakterinize Knight Online Cypher Ring'i aktarabilirsiniz.  Knight Online Cypher Ring'i aktardığınız karakter artık Knight Online içerisinde trade yapabilir.

Knight Online Sıkça Sorulan Sorular

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

 • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi

 • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT

 • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Knight Online trade nasıl açılır?

Knight online trade açma işlemini resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Adım adım size Knight Online nasıl trade açılır anlatalım.

 1. Trade açabilmeniz için hesabınızda 5 Cash olması gerekmektedir.
 2. www.nttgame.com/knight adresine giderek işlemlerinize başlayabilirsiniz.
 3. Hesabınıza giriş yaparak, sağ üstte yer alan üç noktadan “Hesap” sekmesine tıklıyoruz.
 4. Sol menüde yer alan “Oyun Hizmetleri” seçeneğine tıklıyoruz.
 5. SMS doğrulama kısmına tıklayıp, telefon numaranızı girerek “Doğrulama kodu yolla” seçeneğine tıklıyoruz.
 6. 5 Cash yani 5 Npoints karşılığında onayını vererek devam ediyoruz.
 7. Telefonunuza gelen doğrulama kodunu girerek onaylıyoruz.

SMS doğrulama sonrası Knight online trade açma işlemi aktif hale gelmiştir. Trade açma işlemi için en az 35 level olmanız gerekmektedir. İhtiyacınız olan 5 Cash için GameSatış üzerinden 400 Cash alarak karşılayabilirsiniz.

Knight Online UTC nedir?

Knight Online UTC, Under The Castle’ın kısaltılmışı olup oyun içerisinde bir haritadır. UTC haritası iki farklı ırktan olan karakterlerin beraber savaşabileceği bir haritadır. UTC haritasında bosslarından nadir eşyalar elde edebilirsiniz. Ayrıca UTC materyalleri ile eşsiz silahlar yapabilirsiniz. Knight online UTC nedir sorusunun detaylı açıklaması için Knight Online rehberimize göz atabilirsiniz.

Knight Online nasıl para kazanılır?

Knight Online’da farm ve ticaret yaparak para kazanabilirsiniz. Knight Online nasıl para kazanılır merak edilen bir soru olup, bunun için birçok yöntem karşımıza çıkıyor. Bunlardan en kolay ve hızlı yolu farm yaparak GB kasıp en uygun fiyata GameSatış’a satarak elde edilebilir. Bunun dışında item upgrade yaparak Knight Online item pazarında satabilirsin.

Knight Online security token nedir?

Knight Online security token, türkçesi ile Güvenlik Simgesi anlamına gelir ve hesap kalkanı geliştirme programıdır. Hesap koruma için tam olarak yararlanabilmeniz için vardır. Bu sistemde güvenlik simgesi alarak, oyun içerisinde takas yapılarak ödüllere sahip olmanıza yarıyor. Güvenlik simgesi alabilmeniz için hesap kalkan seviyesini yükseltmeniz gerekmektedir. Bu simgeden her hesap için minimum 1 maksimum 4 adet alınabiliyor.

Knight Online Hesap kalkan seviyesi nasıl yükseltilir?

 1. www.nttgame.com/knight adresine giderek işlemlerinize başlayabilirsiniz.
 2. Hesabınıza giriş yaparak, sağ üstte yer alan üç noktadan “Hesap” sekmesine tıklıyoruz.
 3. Sol menüde yer alan “Oyun Hizmetleri” seçeneğine tıklıyoruz.
 4. Güvenliğini Eşleştir butonuna tıklayıp, Hesabınızın Kalkan Seviyesi karşınıza çıkacaktır.
 5. Sizden talep edilen koruma adımlarını adım adım yaparak seviyenizi arttırabilirsiniz.
 6. SMS doğrulama ve OTP etkinleştirme işlemleri üyelik oluşturduğunuzda yapılabilir ancak Güvenlik Anahtarı ve VIP Kasa Anahtarı etkinleştirmesi için, üyeliğizi oluşturduktan 1 hafta sonra aktif olacaktır.
 7. “Sembol talep et” butonuna tıkladığınızda seviyenize bağlı olarak, oyun içi posta kutunuza gelecektir.

Güvenlik Simgeleri oyunda Moradon bölgesinde bulunan NPC [Güvenlik] Kalkan'ına takas ile alınabilir.