zero-gb-1-m-53534-thumb Zero GB (1 GB) 5. Server Folk Banka Camp 1 (Min. 10M)
340,00 ₺
390,00 ₺
felis-gb-1-gb-44612-thumb Felis GB (1 GB) 5. Server Folk Banka Camp 1 (Min. 10M)
255,00 ₺
290,00 ₺
pandora-gb-1-gb-48928-thumb Pandora GB (1 GB) 5. Server Folk Banka Camp 1 (Min. 10M)
255,00 ₺
289,00 ₺
agartha-gb-1-gb-8736-thumb Agartha GB (1 GB) 5. Server Folk Banka Camp 1 (Min. 10M)
275,00 ₺
299,00 ₺
dryads-gb-1-gb-96835-thumb Dryads GB (1 GB) 3. Server Folk Banka (Min. 10M)
130,00 ₺
149,00 ₺
minark-gb-1-gb-8796-thumb Minark GB (1 GB) 2. Server Folk Banka (Min. 10M)
163,00 ₺
172,00 ₺
oreads-gb-1-gb-63602-thumb Oreads GB (1 GB) 3. Server Folk Banka (Min. 10M)
190,00 ₺
202,00 ₺
destan-gb-1-gb-59882-thumb Destan GB (1 GB) 3. Server Folk Banka (Min. 10M)
200,00 ₺
216,00 ₺

Knight Online Goldbar Hakkında

Knight online popüler internet oyunlarından birisidir. Uzun zamandır varlığını sürdüren oyun, tüm dünyadan çok sayıda kullanıcıya sahiptir. Knight online hem bu oyuna yeni başlayanlar hem de eski oyuncuları açısından bir sürü yeniliği barındırmaktadır. Oyun gelişen teknoloji ve zamanla birlikte yeni özellikler edinmiş ve geliştirilmiştir. Ancak oyuna yeni başlayanlar için bazı oyun kavramlarının bilinmesinde yarar vardır. Bu kavramlardan birisi de knight online gold bar ifadesidir. Gold bar, knight online oyununun oyun parasıdır ve Türkçesi altın külçe olsada tüm oyuncular goldbar veya gb şeklinde söyler.

Oyun içerisinde 1 goldbar 100.000.000 coins ya da 100 M olarak ifade edilmektedir. Buradan da anlaşıldığı gibi oyun içerisinde coinslerle alışveriş yaparsınız ve ancak yüz milyona ulaştığında 1 Goldbar kazanmış olursunuz. Bunu elde etmek içinse sürekli farm yapmanız gerekmektedir ve bu işlemde oldukça uzundur. Çoğu oyuncu bunun yerine satın alma işlemi yapmaktadır.

Knight Online Gb Satımı Nasıl Yapılır?

Online Goldbar satın alma işlemlerinde  yetkili satıcılar tercih edilmelidir. Sebebi, oyuncular oyun içerisinde birbirlerine knight online gb satışı yapamamaktadır ve yapması halinde karakteri banlanabilir.. Knight online goldbar ticaretini oyun içerisinde uygulamayı çoğu online oyunun aksine yasal açıdan kısıtlamamaktadır. Böylece knight online oyuncuları yollardan goldbar kasarak sitelere satarak para kazanabilmektedir. GB kasma işlemi ise farm ile oyun içerisinde çok sayıda gb elde etmektir. Ancak bu uygulama oldukça uzun ve zahmetlidir. Bu nedenle oyuncular internet oyun siteleri üzerinden belirli bir ücret ödeyerek goldbar alımı yapmaktadır. Daha güvenilir ve pratik bir yöntem olan bu işlemler sayesinde oyun keyfinizde artacaktır.

Knight Online Goldbar Neden Önemlidir?

Knight online oyuncuları için oyunu en verimli ve aktif şekilde kullanabilmek oldukça önemlidir. Level atlamak, karakteri yükseltmek, itemları satın almak, eşyaları kitleyip açabilmek gibi birçok özelliğe sahip olmak için yüksek miktarda goldbara sahip olmak gerekmektedir. Oyunun giderek popülerleşmesi ve oyuncu sayısının artması nedeniyle kullanıcılar knight online gb al yöntemini tercih etmektedir. Yüksek miktarlarda gb satın alma yapılmakta, oyuncular bunun için milyonlar harcamaktadır.

Artık bu işlem yerini oyun siteleri üzerinden belirli satış bedelleri ödeyerek gb satın alma işlemlerine bırakmıştır. Güvenilir ve sağlıklı oyun alışverişi yapmak için bu siteler oldukça kullanışlıdır.

Oyun İçerisinde Knight Online Goldbar Alışverişi

Knight online oyunu içerisinde goldbar en çok kullanılan kavramdır. Oyuncular için oldukça değerli olan oyun parası sayesinde birçok şey yapmak mümkündür. Profesyonel ve oyunu iyi bilen oyuncular, oyun içerisinde goldbar ticareti yapabilmektedir. Değerli itemleri düşürerek veya PUS’tan satın aldıktan sonra pazarda satarak knight gb kazanılabilmektedir. Ayrıca normal olarak yasal olmadan bazı hackerlık ve oyuncuların eşyalarını çalarak para kazanmalar da yaşanabilmektedir. Bu nedenle oyun içerisinde bu tarz alışverişlerden uzak durmakta yarar vardır.

Knight Online Gold bar Fiyatları

Birçok oyun sitesi knight online gold bar satışı yapmaktadır. Oldukça ilgi gören goldbar satışı oyuncular açısından da memnuniyetle karşılanmaktadır. Bu sitelerden birisi de gamesatis.com adresidir. Site içerisinde farklı sunuculardan golbar alım ve satımı gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca knight online gold bar fiyatları da istediğiniz sunucuya göre belirlenmiştir. Buna göre seçiminizi yaparak online gb alım ve satımı yapabilirsiniz. Fiyatlar diğer oyun sitelerine göre daha uygun olup farklı ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Knight Online Gold Bar Satış

gamesatis.com adresi üzerinden knight online gold bar satış işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle sitede oyunun olduğu ilgili sayfaya girmelisiniz. Daha sonra oynadığınız serverda ne kadar GB satmak istediğinizi belirleyip ‘Bize Sat’ kısmına tıklamalısınız. Karşınıza çıkan ekranda karakter isminizi girmeli, sözleşmeyi onaylayarak ‘Satışı Başlat’ kısmına basmalısınız. Karakter teslimatınız yapıldıktan sonra da bakiyeniz sitede oluşturduğunuz hesabınıza tanımlanacaktır. Teslimat trade üzerinden gerçekleştiği için pazar kurmadan beklemeniz gerekmektedir. Goldbar tanımlamaları belirli saat aralığında gerçekleşmekte olup 09:00 ile 02:00 arasındadır.

Knight Online Gold Bar Alımı

Yine gamesatis.com üzerinden knight online gb satın al işlemlerinizi de hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Öncelikle site içerisinde Knight Online GoldBar kategorisini bulmalısınız. Oyunda oynadığınız serverı seçerek ne kadar miktarda gold bar alacağınızı seçmelisiniz. ‘Satın Al’ sekmesine tıklayarak diğer ekrana geçiyorsunuz. Çıkan ekranda karakter isminizi yazıp, sözleşme metnini onaylayarak ‘Devam Et’ butonuna basmalısınız. Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra teslimat noktasında gold barın gelmesini beklemelisiniz. Satışta olduğu gibi gold bar alımlarında da pazar oluşmadan beklemeniz gerekmektedir. Yine teslimat saatleri de goldbar satışında olduğu gibi 09:00 ile 02:00 arasındadır.

Knight Online GoldBar Stokları

gamesatis.com adresinde serverlar üzerinden alım ve satım yapılan ko gb stoklarında bazen güncelleme yapılabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığında beklemek ve serverlara yeni ürün girişlerinin yapıldığını unutmamak gerekir. Diğer yandan sistemsel bir sıkıntı olduğunda da sayfayı yenilemek yeterli olacaktır.

Knight Online Gold Bar Fiyatları Neden Farklı?

Birçok oyuncu ve knight online oynamaya yeni başlayanlar ko gb fiyatları konusunda kafa karışıklığı yaşamaktadır. Ancak her server üzerinden satılan ve alınan goldbar fiyatları farklıdır. Çünkü her serverın piyasasında dolaşımda olan güçlü item miktarı farklılık gösterir. Yeni açılan bir serverden alınan gb fiyatı ile daha önce açılmış. Çünkü aralarında level farkı bulunmaktadı. Daha aşağıda bulunan bir serverden alınan gb fiyatı ile ileriki seviyede bir serverden alınan online gb fiyatı birbirinden farklı olacaktır. Oyunda ustalaşmış oyuncular bu farkı iyi bilmektedir. İleriki levellar için sağlanan gb birçok özellik elde edebilmek açısından da oldukça kıymetlidir.

Knight Online Gold Bar Pazar Oluşturma

Knight online da pazar oluşturma item trade’i kolaylaştıran bir durumdur. Pazarda genellikle yüksek fiyat getirisi olan itemlar satılmaktadır. Goldbar alım - satım yapılacağı zamanda trade yapılmaktadır. Oyuncular oyun içerisinde trade yapmaktadır. stedikleri itemları ko Pazar yöntemiyle en fazla 21 gb kadar satabilmektedir. Ancak bunun üstündeki değerlerde yapılan satışlar için karşınızdaki kişinin iyi niyetli olmasını gerektirir. Çünkü çoğu oyuncu bu gibi durumlarda dolandırılabilmektedir. En garanti çözüm ise güvenilir bir oyun sitesi üzerinden trade yapmaktır.

Oyun Siteleri Üzerinden Knight Online Goldbar Satın Alma

Oyun siteleri üzerinden online goldbar alışverişlerini tercih etmeniz dolandırılma ve hırsızlık gibi olaylarla karşılaşmanızı engelleyecektir. Elbette seçeceğiniz oyun sitesinin de bilinir ve güvenilir olması önemlidir. Çünkü site içerisinde kişisel ödeme bilgilerinizi paylaşmaktasınız. Bu siteler arasında gamesatis.com sizlere alışverişiniz konusunda yüzde yüz memnuniyet sağlayacaktır. Sürekli güncellenen ko gb satın al kategorisi ile alım ve satın işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kazandığınız gblar ile oyun içinde kurulan pazarlardan istediğiniz itemları alabilirsiniz.

Knight Online 1 Gold Bar Kaç TL’ye Alınır ve Satılır?

Knight oyuncularının en merak ettiği sorulardan birisi, 1 Gold Bar ne kadar alınıp satıldığıdır. Bu konuda kesin bir cevap vermek mümkün değildir. Her server üzerinden knight online gold bar satın al işlemleri farklı fiyatlandırılmaktadır. Aynı şekilde online gold bar alma işlemleri de serverlar üzerinden değişiklik göstermektedir. Bu nedenle oyun siteleri iyi araştırılarak alışveriş yapmak gereklidir.

Knight Online Gold Barın Önemi

Gold bar sahibi olmak knight online oyuncuları için çok önemlidir. Eğer gold barınız yoksa oyunda hareket kabiliyetiniz sıfıra yakın demektir. Bu nedenle oyun içerisinde daha fazla alan kazanabilmek ve istediğiniz şeylere sahip olabilmek için çok fazla gold bar sahibi olmalısınız. Bunun önemini bilen gamesatis.com sizlere knight gb al konusunda birçok fırsat sunmaktadır. Kolay ve hızlı bir şekilde gol bar alım ve satımı yapabileceğiniz sistem sayesinde oyun keyfinizi sonuna kadar yaşayacaksınız. Gold bar satışlarınızda da sitenin kolay ve akıcı kullanımı sayesinde kolayca para kazanabileceksiniz.

Knight Ucuz Gold Bar Satın Alma

Knight online gold bar alım ve satımı konusunda bütçenize göre hareket etmekte yarar vardır. gamesatis.com adresi hem çeşit bakımından hem de fiyat bakımından sizlerin yüzlerini güldürecek seçenekler sunmaktadır. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz sitede gold bar alımında ve satışında da kendini hissettirmektedir. Kredi kartı, mobil ödeme veya havale gibi ödeme seçenekleriyle knight ucuz gb sahibi olabilirsiniz. Siteminizde ödeme işlemlerinizle ilgili veya hizmet hakkında bilgi almak isterseniz Canlı Destek hattı her zaman hizmetinizdedir. Her türlü problemlerinize çözüm için gamesatis.com adresini güvenle tercih edebilirsiniz.

Serverlardan Knight Online Gold Bar Satışı

Knight online oyunu içerisinde Colony Zone savaşları yapılmakta, bu savaşlarda National Point kazanmak için yarışılmaktadır. Bu savaşlar için ise karakterinizin güçlü olması ve oyunda da profesyonel olmanız gerekmektedir. Bunun içinde yeterli gold bar sahibi olmalısınız. Kendi bulunduğunuz server üzerinden karakterinizi güçlendirmek için gold bar alımı yapabilirsiniz. gamesatis.com üzerinden de farklı serverlar üzerinden gb alım ve satımı olabilmektedir. Bu serverlardan knight altar gb, knight sirius gb, knight vega, knight diez, knight area, knight olympia, knight rosetta ve knight gordon gb gibi farklı seçenekler mevcuttur.

Knight Altar Gold Bar

Oyun içerisinde kendi klanınızda en iyi seviyeye ulaşabilmek, klanınızı başarıya taşıyabilmek için yüksek miktarlarda goldbar sahibi olmanız önemlidir. GB ile en iyi karaktere sahip olmak için satın alma işlemlerinizi de güvenilir adreslerden yapmalısınız. gamesatis.com çok sayıda serverden goldbar alımınızı ve satışınızı kolaylaştırmaktadır. Bunlardan birisi de knight altar gold bardır. Bu server ait altar gb için ilgili kategoriyi seçerek detaylı bilgi edinebilir, fiyatları hakkında karşılaştırma yapabilirsiniz. Kullanıcı yorumları da sayfanın alt kısmında yer almaktadır. Böylece satış ve alım öncesi fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca alınan hizmet ile ilgili değerlendirmelerle de diğer kullanıcıların fikirlerini öğrenebilirsiniz.

Knight Altar Gold Bar Fiyatları

gamesatis.com adresi için knight atlar gb için alım ve satış fiyatları aynı hizmet içerisinde sunulmaktadır. Site hizmetlerini sürekli yenileyerek altar gb fiyatları güncellemektedir. İndirimli fiyatlar için doğru adres gamesatis.com olarak karşınıza çıkmaktadır. Altar serverından en az 20 M alabilir ve satabilirsiniz. Knight altar gb teslimat noktası 3. Server Folk Bank’tır.

 

Knight Altar Gold Bar Satın Alma İşlemi

Site üzerinden satın alma işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz miktarı seçerek ‘Satın Al’ butonuna tıklayarak bakiyenizle ödemenizi yaparak gold bar sahibi olabilirsiniz. Diğer sitelerden daha uygun fiyatlara satılan gb için tüm serverlar üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Ürünler ve fiyatları listelenirken serverlar arasından altar gb satın al, destan gb satın al, sirius gb satın al gibi kategorileri tıklayarak açıklamaları okuyabilirsiniz. Bakiye yükleme işlemlerinde 3D secure hizmeti kullanıldığı için alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Knight Sirius Gold Bar

Bir diğer server olan sirius gold bar hizmeti için de gamesatis.com adresini tercih edebilirsiniz. Ürün kategorisine girerek sirius gb için ihtiyacınız olduğu kadar satın alma yapabilirsiniz. Ürün ile ilgili bilgileri kategori içerisinde bulabilirsiniz.

Knight Sirius Gold Bar Fiyatları

Sirius gold bar için seçtiğiniz hizmette hem alım hem de satım fiyatlarını görebilirsiniz. Hizmet için sirius gb fiyatları oldukça uygun olup güvenle tercih edebilirsiniz. Knight sirius gold bar fiyatları diğer serverlardan alınan ve satılan fiyatlardan biraz daha yüksek olabilmektedir. Siteden alışveriş yaptıktan sonra teslimat 2. Server Folk Bank olarak belirlenmiştir.

Knight Sirius Gold Bar Satın Alma

gamesatis.com adresinden serverlar üzerinden gold bar alımlarında genel prosedür uygulanmaktadır. Buna göre sirius gb satın al işlemlerinde de mevcut uygulamaları yapmanız gereklidir. Satın alma konusunda site müşterilerine hız ve güven garantisi sağlamaktadır. Eğer ödeme konusunda bir problem yaşarsanız ya da detaylı bilgi almak isterseniz online destek alabilirsiniz.

Knight Vega Gold Bar

Knight online oyuncuları farklı serverlar üzerinden oyunu oynayarak karakterini geliştirmeye ve uygun eşyalar satın almaktadır. Tüm bunlar için yeterli gold bar sahibi olmak gereklidir. Gold bar satın alabileceğiniz vega gb serverı da bunlardan birisidir. Uygun fiyatlar için gamesatis.com adresini kullanabilirsiniz. Vega gb için de teslimat noktası . Server Folk Bank’tır.

Vega Gold Bar Fiyatları

Sitede vega gold bar alım ve satımlarınızda fiyatları da görebilirsiniz. Satın almak istediğiniz miktarı belirleyerek alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Knight vega gold bar fiyatları diğer server fiyatlarından biraz daha fazla olabilmektedir. Güncellenen vega gb fiyatları için siteyi takip etmenizde yarar vardır. Kullanıcıları  memnuniyetle ayrıldığı alım ve satım işlemleri için sizlerde gamesatis.com adresini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Vega Gold Bar Satın Almak İçin Ne Yapılır?

Sitede diğer serverlar üzerinden gb satın alma işlemlerinde yapılan aşamalar vega gb satın al işlemlerinde de aynı şekilde ilerlemektedir. Öncelikle ürüne tıklayarak açıklamasını okumakta yarar vardır. Daha sonra ‘Satın Al’ butonuna tıklayarak ödeme sayfasından satış sözleşmesini okuyup işlemi tamalayabilirsiniz. Canlı destek açık olduğu sürece satın alma işleminizi yapabilirsiniz.

 

Knight Destan Gold Bar

Sitede yer alan bir diğer sever ise destan gb ürünüdür. Oyunda bu server üzerinden oynuyorsanız gold bar alım ve satımlarınızda da bu serverı kullanmalısınız. Ürün hakkında bilgi için üzerine tıklayarak açıklamalarını okuyabilirsiniz. Knight destan gb için teslimat noktası 3. Server Folk Bank olarak belirlenmiştir.

Knight Destan Gold Bar Fiyatları

gamesatis.com adresinde serverlar üzerinden gold bar alım ve satım fiyatları değişmektedir. Her bir server için belirlenen fiyatlar güncellenerek kullanıcılara sunulmaktadır. Destan gold bar hizmeti içerisinde destan gb fiyatları hem satış hem de alım yapmak isteyenler için yer almaktadır. Oldukça uygun fiyatlara siteden bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Knight Destan Gold Bar Satın Alma

Site içerisinde destan gb satın al işlemlerinizi de yine Knight Online GoldBar kategorisinde bulabilirsiniz. Başka oyun sitelerindeki fiyatları gördüğünüzde gamesatis.com farkını sizlerde yaşayacaksınız. Bu konuda sitede yer alan kullanıcı yorum ve değerlendirmelerini de dikkate almanız fayda sağlayacaktır.

Serverlardan Gold Bar Alım ve Satışı

gamesatis.com tüm oyuncuların oynadığı serverlar üzerinden gb alım ve satışı yapmaktadır. Knight altar gb satın al, knight sirius gb satın al veya knight vega gb satın al gibi seçenekler bulunabilmektedir. Site içerisinde ayrıca satın aldığınız goldbarlarla da oyunda alabileceğiniz itemların listesini görebilirsiniz. Ayrıca listenin üzerinde gezindiğinizde her bir özellikle ilgili bilgileri de görebilirsiniz. Gold bar miktarınız ne kadar fazla olursa sahip olduğunuz özellikler de o kadar fazla olacaktır.

Knight Online Goldbar Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online GB nedir?

Knight Online GB, oyun içinde kullanabileceğiniz Gold Bar kısaltmasıdır. Knight Online oyunu içerisinde 1 GB, 100 milyon coinse eşittir. Knight Online GB nedir sorusu kısaca bu şekilde cevaplanabilir. Oyun içi pazarda yüksek item alışverişlerinizde kullanabileceğiniz GB, en ucuz fiyata oynadığınız serverda GameSatış üzerinden satın alabilirsiniz. Yine oyun içerisinde elde ettiğiniz Gold Barları en yüksek fiyatlara GameSatış’a satabilirsiniz.

Knight Online 1 gb kaç TL?

Knight Online GB fiyatları, serverlara bağlı olarak anlık olarak değişiklik gösterebilir. Knight Online Gold Bar fiyatları her zaman GameSatışa en ucuz fiyata satın alınabiliyorken, en yüksek fiyatlara da satılabilir. Knight Online 1 gb kaç tl, Knight Online 1 gb ne kadar gibi soruların net bir cevabı bulunmamakta ancak yetkili satıcı olan GameSatış üzerinden her server için hep en uygun fiyatlara sizi bekliyor.

Knight Online GB nasıl alınır?

Knight Online GB satın alma işlemini GameSatış üzerinden nasıl yapılır adım adım sizler için anlatalım.

 1. Knight Online Gold Bar sayfasına giriyoruz.
 2. Oynadığımız ve GB satın almak istediğimiz serverda miktar belirleyip satın al butonuna tıklıyoruz.
 3. Açılan sayfaya karakter ismimizi yazarak, sözleşmeyi onayladıktan sonra “Devam et” butonuna tıklıyoruz.
 4. Bakiyemiz ile ödeme işlemini tamamlayarak, teslimat noktasında GB teslimatı için bekliyoruz.
 5. Teslimat işlemleri TRADE üzerinden yapılmaktadır, pazar kurmadan beklemeniz gerekmektedir.
 6. Gold Bar teslimatları 09:00 ile 02:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

GameSatış üzerinden Knight Online GB nasıl alınır, Knight GB nasıl alınır gibi sorularını sizler için kısaca yanıtladık.

Knight Online GB nasıl satılır?

GameSatış üzerinden Knight Online GB nasıl satılır adım adım sizlere anlatalım.

 1. Knight Online Gold Bar sayfasına giriyoruz.
 2. Oynadığımız ve GB satmak istediğimiz serverda miktar belirleyip “Bize Sat” butonuna tıklıyoruz.
 3. Açılan sayfaya karakter ismimizi yazarak, sözleşmeyi onayladıktan sonra “Devam et” butonuna tıklıyoruz.
 4. Canlı Destek üzerinden size teslim edeceğiniz karakterin ismi iletilecektir.
 5. Oyun içinde size verilen karakter ismine teslimatı yaptıktan hemen sonra bakiyeniz GameSatış hesabınıza tanımlanacaktır.
 6. Teslimat işlemleri TRADE üzerinden yapılmaktadır, pazar kurmadan beklemeniz gerekmektedir.
 7. Gold Bar teslimatları 09:00 ile 02:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Knight Online 1 GB kaç M?

Knight Online 1 GB, 100 M’e eşittir. Knight Online oyunu içerisinde 1 GB, 100 milyon coinse yani 100 M’dir. En uygun fiyatlara yetkili satıcı olan GameSatış üzerinden kolaylıkla satın alabileceğiniz Knight Online Gold Bar sizi bekliyor. Bunun yanında en yüksek fiyatlara oyunda elde etmiş olduğunuz Gold Bar satışını GameSatış üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.