Knight Online Goldbar

85.00
95.00

75.00
90.00

90.00
95.50

65.20
73.00

69.70
73.50

58.20
68.50

52.20
60.80

69.20
75.00

71.20
75.00

Goldbar(GB) Satarak = Cash ve Premium Alım Tablosu
Hangi sunucuda, kaç gb satarak istediğim ürünü alabilirim?
Server Knight Online Bronze Premium Knight Online Gold Premium Knight Online Platinum Premium Knight Online 400 Cash Knight Online 800 Cash Knight Online 1200 Cash Knight Online 1600 Cash Knight Online 2000 Cash Knight Online 2400 Cash Knight Online 3200 Cash Knight Online DC Premium Knight Online Switch Premium
Altar GB (1 GB)
Vega GB (1 GB)
Sirius GB (1 GB)
Ares GB (1 GB)
Diez GB (1 GB)
Gordion GB (1 GB)
Olympia GB (1 GB)
Rosetta GB (1 GB)
Destan GB (1 GB)
Oyun Hakkında

Knight Online'da daha kolay ilerlemek için GameSatış'tan üye olarak hızlı teslimat ile en ucuz fiyatlara Knight Online Gold Bar satın alabilirsiniz. Ya da elinizde var olan Gold Bar'ları değerlendirmek için uygun fiyatlara bize satabilirsiniz. Knight Online GB Satışı GameSatış'ta sizi bekliyor!

Devasa çok oyunculu online rol yapma oyunu Knight Online dünyasında hızla yükselebilmek için online market Power Up Store'dan bir çok oyun içi ürün alabilirsiniz. Bu ürünleri alabilmeniz için Knight Online Premium Cash veya oyun içi Gold Bar'a sahip olmanız gerekmektedir. Gold Bar kısa yazılışı ile GB online oyun parasıdır ve server içi yüksek item alışverişlerinde kullanabilirsiniz. Oyun içi GB karşılığı 100 milyon coins'tir.  

NOT: Gold bar satışı yapmadan önce oyunda sizden istenilen yerde hazır olduktan sonra goldbar satış işlemini gerçekleştiriniz.

ÖNEMLİ UYARI!

(Dolandırıcılık Hakkında Bilgi)

Biz GameSatış ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya çalışırız. Fakat bizim adımızı kullanıp oyun içinde sizleri dolandırmaya çalışan kişilere itimat etmeyiniz. Size verilen Goldbar Noah'ların silineceğini söyleyen, oyun içinde sorun olup geri verilmesini isteyen ya da oyunda teknik aksaklıklardan dolayı bin bir türlü yalanlar söyleyip sizi kandırmaya çalışan insanlara kesinlikle inanmayınız.

GameSatış çalışanları oyun içinde kesinlikle bu tarz konuşmalar yapmaz. Size inatla ve ısrarla biz olduğumuzu söylüyorlar ise hiçbir ürün vermeden www.gamesatis.com Canlı Destek hattına gelip bilgi almanızı öneririz.

Şimdi Güvenli Hızlı ve Kolay goldbar satışı için yapmanız gereken sıralamayı takıp etmek.

1) Sitemizin Ana sayfasındaki Gold bar sayfasına tıklayın.

2) Satmak istediğiniz sunucu yanında  "Bize Sat" butonuna tıklayın.

3) Resimde görülen bilgileri doğru bir şekilde girip Gönder butonuna tıklayın.

4) Gönder butonuna tıkladıktan sonra uyarı metnini dikkate alınız.

5) Ödemelerim kısmında Kırmızı kare içindeki nick name gibi farklı nick name sizlere verilir. Siz bu nick name ile oyun içinde PM kontrol ederek ürünü teslim edersiniz.

6) Goldbar teslim ettikten sonra ödemelerim kısmında bekliyor yazısı Onaylandı olur ve para bedeli hesabınıza geçmiş olur. 

Yapılan tüm uyarılara karşı olası aksiliklerden GameSatış sorumlu tutulamaz. Satın Al butonu basıldıktan sonra karşınıza gelen SÖZLEŞME’yi okumuş, onaylamış ve şartları kabul etmiş sayılırsınız.