Hakkımızda

Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Pazarı


GameSatış Dijital Kod (E-pin), Skin, Item hizmetlerinin yanı sıra Hesap Satışı aracılığı hizmeti sunarak, oyuncuyu oyun dünyası ile buluşturan e-ticaret sitesidir. GameSatış ile oyun dünyasındaki pek çok oyuna ait Dijital Kod ürünlerini satın alabilir, oyun hesaplarınızı satabilir ya da yeni bir oyun hesabı satın alabilirsiniz. Yaklaşık 100’den farklı oyunda binlerce oyuncunun isteklerine cevap verecek şekilde tasarlanan GameSatış, 2005 yılından bu yana artan üye sayısı ile birlikte oyuncuların güvenilir alışveriş platformu haline gelmiştir.


GameSatış, her geçen gün kullanıcı dostu güncellemeleri ile birlikte yeniliğe ve teknolojiye ayak uydurarak çalışmaya devam etmektedir. Sabah 09:00, gece 02:00 saatleri arasında hizmet veren Canlı Destek ekibi sayesinde soru ve sorunlarınıza hızlı çözüm bulabilir, 7/24 aldığınız Dijital Kod ürünlerini hesabınıza ekleyebilir, 3D Secure ve SSL imkanı ile güvenilir ve çeşitli ödeme yöntemlerinden yararlanarak alışverişin kolay ve hızlı halini burada bulabilirsiniz. 


Avantajlarımız


Oyuncular için Ekonomik Fırsatlar Sağlıyoruz: Milyonlarca başarılı satış ile 500 binin üzerinde oyuncu finansal gücünü GameSatış’la kazandı.


Güvenlik ve Garanti: Oyuncu Pazarı üzerinde alışveriş yapabildiğiniz herkes, hesabının sahipliğini ve gerçekliğini  kanıtlamış kişilerdir. 


Gizliliğiniz Önemli: GameSatış ve kullanıcı arasında doğrulama amacıyla paylaşılan bilgiler diğer kullanıcılar ile hiçbir koşulda paylaşılmaz.


Anında İşlemler: Dijital Kod (E-pin) ve çeşitli API teknolojileri ile entegrasyon yapılabilen tüm oyuncu ihtiyaçlarının anında teslim edilmesini sağlayarak oyuncuyu bekletmeden keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.


Her An Yanınızdayız: Konusunda deneyimli ve bilgili Canlı Destek personelleri ile her türlü soru ve sorununuzda sizlere destek oluyoruz. Anında soru sorup yanıt alabilir veya Destek Talebi oluşturarak detaylı taleplerde bulunabilirsiniz. 


Oyun dünyasından anlık ve daha fazla haber için Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Yayıncılar

Galeri GameSatış turnuva ve fuar fotoğrafları

.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;fill:#231F20;}.st1{fill:#231F20;}.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;fill:#231F20;}.st1{fill:#231F20;}.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;fill:#231F20;}.st1{fill:#231F20;}.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;fill:#231F20;}.st1{fill:#231F20;}.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;fill:#231F20;}.st1{fill:#231F20;}.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;fill:#231F20;}.st1{fill:#231F20;}