Mobile Legends Hesap Satışı

Mobile Legends Hesap Satışı Hakkında

Moonton tarafından geliştirilmiş olan Mobile Legends, 11 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanmış olan bir oyundur. Oyunu hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinden oynayabilme yoluna gidebilmeniz mümkündür. Çevrimiçi çok oyunculu şekilde oynanmakta olan bir oyun olduğu gibi olay örgüsü savaş arenasında geçmektedir. Özellikle savaş oyunu oynamak isteyen kişiler severek oynayabilmektedir. Oyunu oynarken seviyeniz ilerlemiş olduğu takdirde hesaplarınızdan kazanç elde etmek için hesaplarınızı satabilmeniz mümkündür. Mobile Legends hesap satış yaparak seviyesini ilerletmiş olduğunuz hesaplarınızı satarak kazanç elde edebilirsiniz.

Mobile Legends Hesap Satın Alma

Mobil Legends oyununu oynamak istediğinizde telefonlarınıza indirerek hesabınızı oluşturabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Fakat oyunlarda güçlü rakiplerle eşleşmeyi seven ve rekabetçi bir yapıdaki oyun severler daha ileri seviyelerde hesaplardan oynamaya başlamak istemektedir. Mobile Legends satılık hesap araştırırken sitemizde sizlere farklı hesaplar sunulmuş olduğunu görebilirsiniz. Sitemizde yer alan bazı hesaplar ve ücretleri şu şekildedir:

 • Mobile Legends klas hesap: 275 TL
 • Lesley Legend, Gus Legend: 945 TL
 • Fanny Main MLBB Hesap: 25 TL
 • 90 Level hesap: 135 TL
 • Mobile Legend efsane hesap: 150 TL

Mobil Legends satılık hesap kategorimizde sizlere yüzlerce birbirinden farklı hesap sunuyoruz. Bu hesapların içerisinden aradığınız seviyeye gelmiş olan hesapların satın almasını sitemizden güvenilir şekilde yerine getirebilmeniz mümkündür. Sitemizde hızlı transfer özelliği olduğundan dolayı bir siparişinizi tamamladıktan sonra hesaplarınıza siparişleriniz en kısa süre içerisinde aktarılmaktadır.

Mobile Legends Elmas Fiyatları

Mobile Legends oyununu oynadığınız sırada oyun içerisinde çeşitli işlemler yapmak ve skin’ler satın almak için elmas sahibi olmanız gerekir. Elmasları oyun içerisinde alabildiğiniz gibi aynı zamanda oyun dışında da alabilmeniz mümkündür. Sitemizde sizlere elmasları çok daha uygun fiyata sunmaya özellikle dikkat ediyoruz. Mobile Legends hesap satışı ve alımı yapabileceğiniz gibi elmas alım satımlarını da gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Elmas miktarları ve fiyatları sitemizde şu şekildedir:

 • 16 elmas: 2 TL
 • 44 elmas: 6 TL
 • 88 elmas: 12 TL
 • 133 elmas: 18 TL
 • 221 elmas: 28.50 TL
 • 494 elmas: 66.50 TL
 • 1041 elmas: 133 TL
 • 2645 elmas: 332,50 TL
 • 6146 elmas: 760 TL

Oyundaki daha fazla karaktere sahip olabilmek ve bu karakterlerin skinlerini edinebilmek için istediğiniz sırada yer almakta olan bu elmas seçeneklerinden birisini tercih etme yoluna gidebilmeniz mümkündür. Elmaslar sitemizde oyun içerisindekinden daha uygun fiyatlara sizlere sunulmaktadır.

Mobile Legends Oynamak

Çevrimiçi çok oyunculu oyunlar arasında yer almakta olan Mobile Legends oyunu harita üzerinden oynanmakta olan oyunlar arasındadır. Oyuna başlamış olduğunuz sırada sizlere bir harita verilmekte olduğu gibi bu haritanın üzerinden iki grup savaşmaktadır. Her bir ekip 5 kişiden oluşurken herkesin amacı aynıdır. Oyunda kendi üssünüzü korumak isterken karşı ekibin üssünü ise yok etmek için çeşitli saldırılar yaparsınız. Üssünüzün korunması bu evrede çok önemli olduğu için saldırılarınızı yaparken kendi üssünüzü korumaya da dikkat etmelisiniz.

Oyunu oynadığınız noktada kahramanınızla beraber orman yaratıklarını ve minyonları kestiğiniz zaman altın biriktirebilmeniz mümkündür. Bu altınlarla oyunda sizi güçlendirecek eşyaları alarak karakterinizin yeteneklerinin daha yüksek seviyeye gelmesini sağlayabilirsiniz. Almış olduğunuz her bir eşya kahramanınıza farklı özelliklere sahip olabilme imkanı verirken düşmanlarınıza karşı bu özellikleri de kullanabilmeniz mümkündür. Eşyalar rakiplerinizle savaştığınız sırada rakiplerinizin daha fazla hasar almasına sebep olacaktır.