GameSatış'a nasıl üye olurum?
Giriş/Kayıt butonu üzerinden üyelik oluşturabilirsiniz. Açılan sekme üzerinde "Üye Ol" butonuna tıklayınız. Üyelik oluşturmanız için sizlerden istenilen bilgileri doldurtuktan sonra, işlem sağladığınız mail adresinize gelen üyelik doğrulama ''Aktivasyon'' işlemini tamamlayınız. Doğrulama sonrasında hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
GameSatış'ta üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Üyelik girişi yapmadan almak istediğiniz ürün üzerinde “Hemen Al seçeneğinden işlem yapabilirsiniz. Ancak "Oyuncu Pazarı'ndan" yapacağınız alışverişler için üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliksiz satın alımlar için 1000 TL limit mevcuttur. Limit fazlası ödemeleriniz için lütfen üyelik oluşturunuz.
Mail aktivasyon kodu gelmiyor?
Giriş/Kayıt butonuna tıklayınız en alt kısımda yer alan "Üyelik Doğrulama" butonuna tıklama sağlayınız ve talep edilen bilgileri yazınız. Mail adresiniz üzerinde öncelikle Gelen kutusunu kontrol ediniz eğer gelen kutusunda yer almıyorsa Gereksiz/Spam kutularını kontrol ediniz. Sorun devam ediyorsa "Canlı Destek" ile iletişime geçerek yardım talep edebilirsiniz.
Üyelik giriş doğrulaması zorunlu mu?
GameSatış hesabınıza giriş sağlayabilmek için Mail veya SMS doğrulaması yapmanız zorunludur. Giriş ekranında bulunan "Bu Cihaz Güvenilir" seçeneğini seçerseniz IP değişikliği yapmadığınız sürece tekrar bir doğrulama gerektirmeden giriş yapabilirsiniz.
Kişisel bilgi doğrulaması zorunlu mu?
GameSatış üzerinde üyelik ile sağlanan tüm Alım ve Satım işlemlerinde kullanıcılarımızın kişisel bilgi doğrulaması güvenlik nedeniyle talep edilmektedir. Bilgileriniz sözleşme şartları dışında herhangi bir şekilde işlenmez ve 3.şahıslarla asla paylaşılmaz.
TC Kimlik bilgilerimi onaylayamıyorum?
GameSatış hesabınıza giriş yaptıktan sonra, sağ üst bölümde bulunan hesap ikonunuza tıklayınız. Açılan sayfa üzerinde kişisel bilgiler alanı üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken işlemler şu şekildedir; Ad ve Soyadınızı kimlik kartınız üzerinde gözüktüğü şekilde Türkçe karakterle yazınız. İkinci bir isminiz bulunuyorsa doğrulama sırasında eklemeyi unutmayınız.
Üyelik giriş doğrulamasını Mail/SMS olarak nasıl değiştiririm?
GameSatış hesabınıza giriş sağladıktan sonra sağ üst köşede bulunan hesap ikonunuza tıklayınız. Açılan sayfa üzerinde sol kısımda bulunan bilgilerim bölümü üzerinden "Güvenlik Tercihleri" butonu ile işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mail ve SMS aktif etmek için aynı şekilde işlem sağlamanız gerekmektedir.
Yurtdışındayım telefonumu nasıl doğrulayabilirim?
GameSatış hesabınıza giriş sağladıkta sonra hesap ikonunuza tıklayınız. Açılan sayfa üzerinde kişisel bilgiler bölümü üzerinden "GSM" doğrulaması yapabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz ülke alan kodunu seçerek ve hesap şifrenizi girdikten sonra doğrulama başlatabilirsiniz. Telefonunuza gelecek doğrulama kod ile işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sorununuz devam ediyorsa "Canlı Destek" ile iletişime geçebilirsiniz.