knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
Football Manager 2024 Rehberi: En İyi 9 Taktik
Football Manager 2024 futbol menajeri oyunu en iyi taktiklere değindiğimiz rehberimizde Tiki Taka’dan gegenpress’e en iyi oyun dizilişleri ve oyun tarzları var.
Alan Wake 2 Başlangıç Rehberi - Önemli Taktikleri
Alan Wake 2'nin karanlık dünyasına adım atın! Hayatta kalmak ve hikayeyi çözmek için rehberimizdeki taktikleri keşfedin.
Warcraft Rumble Mobil Oyun İncelemesi
Blizzard tarafından geliştirilen yeni Warcraft aksiyon ve strateji oyunu Warcraft Rumble Mobile hikayesi, oynanış rehberi ve detaylı incelemesi
Dead Island 2 Hous DLC Oyun İncelemesi
Dead Island 2: Haus DLC'si, Malibu'nun lüks villalarında zombi savaşları ve gizemli bir ölüm tarikatıyla dolu macera sunuyor. Detaylı incelememizde!
Wartales Detaylı Oyun İncelemesi
Wartales oyun incelemesi; savaş ve strateji RPG'si. Acımasız savaş ortamında, güç ve şöhret peşinde koşan paralı askerlerin özgür dünyasına yolculuk.
League of Legends Arcane Dizi İncemelesi
League of Legends evreninde geçen, 2D ve 3D stil karışımı 'Arcane' animasyonunun derin karakterleri ve dinamik hikayesiyle başarısını vurgulayan inceleme.
PUBG Mobile Hesabını Güvene Alma Yöntemleri
PUBG Mobile'da hesap güvenliğini sağlayın: İki faktörlü doğrulama, güçlü şifre oluşturma ve resmi kaynakları kullanma yöntemleriyle güvenli oynayın.
Yeni FPS Oyunu THE FINALS Oynanış Rehberi
Yeni FPS oyunu THE FINALS'ın oynanış rehberi! Embark Studios'un yarattığı bu dinamik, parkur ve AI ses teknolojisiyle dolu arenada nasıl zafer kazanılır, keşfedin