Valorant Battle Pass

Valorant Battle Pass

Master Mağaza
250,00 ₺
237,50 ₺
Valorant 115 VP

Valorant 115 VP

Master Mağaza
33,00 ₺
26,00 ₺
Valorant 225 VP

Valorant 225 VP

Master Mağaza
33,00 ₺
31,35 ₺
Valorant 925 VP

Valorant 925 VP

Master Mağaza
130,00 ₺
123,50 ₺
Valorant 1850 VP

Valorant 1850 VP

Master Mağaza
250,00 ₺
237,50 ₺
Valorant 3400 VP

Valorant 3400 VP

Master Mağaza
450,00 ₺
427,50 ₺
Valorant 5550 VP

Valorant 5550 VP

Master Mağaza
700,00 ₺
658,00 ₺
Valorant 11250 VP

Valorant 11250 VP

Master Mağaza
1.400,00 ₺
1.330,00 ₺

Valorant Points (VP) Hakkında

Dünya genelinde birçok ülkede oynanan ve Riot Games tarafından geliştirilen taktiksel, rekabetçi FPS oyunu Valorant, çıkışından bu yana popülerliğini artırmış ve yaygın bir oyuncu kitlesi elde etmiştir.

Milyonlarca oyuncu tarafından severek oynanan oyunda amaç, 5 v 5 mücadelelerde spike adlı bombayı A, B ve C side’larından birine yerleştirip patlatmaktır. Bu esnada rakip oyuncular spike’ı çözmeye çalışarak round puanı için mücadele edecektir. Spike Rush’ta 13 puanı kazanan ilk takım birinci olup rank ve çeşitli skinler kazanır. Kaybeden takım ise rank kaybeder.

Ayrıca Spike Rush modunun yanı sıra oyunda; Escalation gibi eğlenceli farklı modlarda bulunur. Her oyuncu zevkine göre bu modlarda kendi takımıyla rakip takıma karşı mücadele eder.

Valorant’ta ajan görünümü hariç birçok özelleştirme yapılabilir. Bu özelleştirmelerin en önemlileri silah skinleri, aksesuarlar ve spreylerdir.

Silah skinleri özel efekt ve animasyonları ile oyuncuyu motive eden birtakım özelliklere sahiptir. Çoğu oyuncu silah skinlerine sahip olduğunda daha iyi oynadığını savunur. Bu nedenle oyuncular; sıklıkla Ghost, Phantom, Vandal ve Odin gibi stratejik öneme sahip silahlar için özel skinler satın alırlar.

Valorant silah skinleri ve aksesuarları satın almak için Valorant Points (VP) oyun içi para birimi kullanılır.

Valorant VP Satın Al

 

Valorant VP yalnızca gerçek parayla satın alınarak elde edilebilen bir tür premium para birimidir.

Valorant Points satın al işlemi için kozmetik içeriklerini de satın alabileceğiniz oyun içi Valorant Store’u ziyaret etmelisiniz.

Ardından listelenen mevcut VP miktarları olan 115 VP, 225 VP, 925 VP, 1850 VP, 3400 VP, 5550 VP ve 11250 VP seçeneklerinden ihtiyacınız olan miktarı seçip dilediğiniz kadar VP’yi Kredi/Banka kartı veya havale ödemesi aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Bununla birlikte, Valorant resmi mağazasındaki Valorant VP fiyatları pahalı olabilir. Bu nedenle ucuz VP satın almak isteyen çoğu oyuncu GameSatış üzerinden daha indirimli olarak satılan Valorant Points satın alır.

Peki, VP oyun parası ile neler alabilirsiniz? İşte Valorant VP ile satın alabileceğiniz oyun içi öğeler:

 

 • Skinler: Silahlarınız ve karakterleriniz için çeşitli skinler satın alabilirsiniz. Skinler, oyun içindeki karakterlerin ve silahların görünümünü değiştirir ve onlara benzersiz bir görünüm sağlar. Örneğin, farklı renkler, tasarımlar ve temalar içeren skinler mevcuttur.
 • Ajanlar: Valorant'taki farklı ajanları satın almak için VP kullanabilirsiniz. Oyun içindeki her ajanın benzersiz yetenekleri vardır ve oynama şeklinizi ve stratejinizi etkiler.
 • Savaş Bileti: VP, oyunun sezon boyunca süren "Battle Pass" (Savaş Bileti) sistemini satın almak için de kullanılabilir. Savaş Bileti, oyun içi ödülleri ve görevleri kilidini açar.
 • Radyanit Points (Radianite Points): Radyanit Puanları (Radianite Points), silah skinlerinizi yükseltmek için kullanılır. Bu puanları VP kullanarak satın alabilirsiniz.
 • Hediye Kartları: Ayrıca VP'yi, oyun içindeki arkadaşlarınıza hediye göndermek için de kullanabilirsiniz.

 

Yukarıdaki listemizde de yer alan Valorant Points satın al işlemlerinde alım yapabileceğiniz en önemli öğelerden birisi olan Valorant Battlepass yani Valorant Savaş Bileti, bir dizi özel kaplamayı ve ögeyi çok ucuza almanızı sağlayan niteliklere sahiptir.

Sadece 1000 Valorant Points ödeyerek 30 günlük Savaş Bileti satın alabilirsiniz. Bu bilet sayesinde; Radyanit puanı (RP), silah kaplamaları, spreyler, oyun kartları ve aksesuarları alabilirsiniz.

Her Savaş Bileti 55 özel öğe içerir. Dolayısıyla Valorant resmi mağazasından alacağınız tek bir kaplama için vereceğiniz 875 VP yerine sadece 1000 VP ödeyerek 55 özel öğenin sahibi olabiliyorsunuz. İşte Valorant Battlepass hakkında bilmek isteyebileceğiniz tüm detaylar:

Valorant Battlepass ile Daha Çok Kozmetik Öğeye Sahip Ol

 

Valorant Battlepass, oyuncuların belirli bir zaman dilimi boyunca (genellikle bir sezon süresince) oyun içi görevleri tamamlayarak ve oyun oynayarak çeşitli ödülleri kilidini açmasını sağlayan bir sistemdir.

Battlepass genellikle iki bölümden oluşur: Ücretsiz ve Premium. Herkesin erişebileceği ücretsiz bölüm genellikle daha az ödül içerirken, satın alınan premium bölüm genellikle daha fazla ve daha değerli ödüller içerir.

Oyuncular, Battlepass'taki ilerlemelerini, oyun oynayarak ve belirli görevleri tamamlayarak XP (deneyim puanı) kazanarak artırabilirler. Bu XP, Battlepass seviyelerini artırır ve her seviye atladığınızda yeni ödüllerin kilidini açarsınız. Ödüller genellikle oyun içi para birimi, eşsiz silah skinleri, oyun içi çıkartmalar, spreyler ve daha fazlasını içerir. Valorant Savaş Bileti’ni oyun mağazasından satın alabileceğiniz gibi uygun fiyat avantajlarıyla GameSatış VP satışı sayfasından da satın alabilirsiniz.

Valorant (VP) Fiyatları

 

Valorant Points (VP) fiyatları ve paketleri bölgeye ve döviz kurlarına bağlı olarak değişebilir. VP paketlerinin genel yapısı genellikle aşağıdaki gibidir:

 

 • 115 VP paketi
 • 225 VP paketi
 • 925 VP paketi
 • 1850 VP paketi
 • 3400 VP paketi
 • 5550 VP paketi
 • 11250 VP paketi

Yukarıdaki paketler, kullanıcılara daha yüksek miktarlarda VP satın aldıkça ekstra VP sağlar. Ancak, bu VP fiyatlarının ve paketlerinin zaman içinde değişebileceğini ve belirli promosyonlar veya indirimler sırasında farklılık gösterebileceğini unutmayın.

Güncel Valorant VP fiyatları öğrenmek için GameSatış VP satışı sayfasını kontrol etmek en doğru bilgiyi sağlar, çünkü fiyatlar ve paketler, yerel para birimine, vergilere ve döviz kurlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca GameSatış’tan alacağınız Valorant Points paketleri sadece TR hesaplarında geçerlidir.

Valorant Points (VP) Sıkça Sorulan Sorular

Valorant VP nasıl yüklerim?

 • Valorant istemcisine giriş yapın.
 • Açılan ekranın sağ üst kısımda bulunan VP sembolüne tıklayın.
 • Ardından "Riot PIN ve KODLAR" seçeneği üzerinden yükleme işlemini gerçekleştirin.

Valorant VP kaç TL?

 • Valorant Battle Pass: 237,50 TL
 • Valorant 115 VP: 26,00 TL
 • Valorant 225 VP: 31,35 TL
 • Valorant 925 VP: 123,50 TL
 • Valorant 1850 VP: 237,50 TL
 • Valorant 3400 VP: 427,50  TL
 • Valorant 5550 VP: 658,00 TL
 • Valorant 11250 VP: 1330,00 TL

Valorant Ejder Bıçak kaç VP?

Valorant Ejder Bıçak 4950 VP fiyatıyla Valorant mağazasında yer alıyor. Valorant Ejder Bıçak kaç VP sorusunun yanıtını 4950 VP olarak alan Valorant oyuncuları, oyunun en havalı skinlerinden Ejder Bıçak ile oynamak isterlerse GameSatış üzerinden indirimli VP satın alabilirler:

 

 1. Ejder Bıçak’ın mağazanıza gelmesini bekleyin.
 2. https://www.gamesatis.com/valorant-points adresinden ihtiyacınız olan VP’yi üyeliksiz veya üye girişi yaparak satın alın.
 3. Oyunun ana menüsünün sağ üstünde yer alan VP kısmından kodunuzu aktifleştirin.
 4. Mağazanızdan Ejder Bıçak’ı satın alın.

1850 Valorant Points kaç TL?

Valorant 1850 VP 237,50 TL'dir. 1850 Valorant Points kaç TL sorusunun yanıtı bizi 1850 Valorant Points fiyatına götürüyor.
 
 1. https://www.gamesatis.com/valorant-points/valorant-1850-vp adresine gidin.
 2. Üye girişi yapıp hesabınıza bakiye yükleyerek ya da üyeliksiz olarak “Satın Al” butonu ile 1850 VP satın alın.
 3. Oyunun içinde sağ üstte yer alan VP bölümünden kodunuzu aktifleştirin.