Tüm Bağlar Sağlam mı?
Facebook
Twitter
Ödüllü Telefon Numarası
Ödüllü Mail
Apple
Game Center
Play Games
Rank
Araç desenleri
Silah desenleri
Paraşüt desenleri
Kostümler
Hesabın İlk Sahibi misin?
Değişimler aktif mi?
Full destansı hesap dolu video ılanda

Full destansı hesap dolu video ılanda

38.000,00 ₺
Başlangıç ve Orta Seviye Efso Bir Hesap

Başlangıç ve Orta Seviye Efso Bir Hesap

200,00 ₺
3 ÖZEL SET &BUZ DİYARI &36 DESTANSILI HESAP

3 ÖZEL SET &BUZ DİYARI &36 DESTANSILI HESAP

Bronz Mağaza
1.200,00 ₺
Tek bağ muhteşem spor arabalı hesap

Tek bağ muhteşem spor arabalı hesap

6.000,00 ₺
Ortalama Vip Hesap

Ortalama Vip Hesap

700,00 ₺
Ucuza veriyorum hesap emek hesabım

Ucuza veriyorum hesap emek hesabım

14.000,00 ₺
Yayıncı hesabı uygun fiyattan satışta.

Yayıncı hesabı uygun fiyattan satışta.

48.000,00 ₺
Suit 4 13 Kill Msj 4 Spor Araç 65 DS 3 Nihai Bomba

Suit 4 13 Kill Msj 4 Spor Araç 65 DS 3 Nihai Bomba

Bronz Mağaza
8.750,00 ₺
BUZ 5 BU HESAP KAÇMAZ!!!

BUZ 5 BU HESAP KAÇMAZ!!!

Bronz Mağaza
4.000,00 ₺
48 destansı hesap

48 destansı hesap

3.000,00 ₺
Alıcıya şimdiden hayırlı olsun

Alıcıya şimdiden hayırlı olsun

1.400,00 ₺
37 YB 14 ÖM Maskara 7Sv Cehenem Akm Yıl Dönümü Ump

37 YB 14 ÖM Maskara 7Sv Cehenem Akm Yıl Dönümü Ump

Bronz Mağaza
7.500,00 ₺
5 senelik emek hesabı efsane destansı set

5 senelik emek hesabı efsane destansı set

100,00 ₺
FULL+FULL HESAP 70sv

FULL+FULL HESAP 70sv

942,00 ₺

PUBG Mobile Hesap Satışı Hakkında

Pubg Mobile hesap satışı ile istediğiniz hesaplara erişin. Pubg mobile satılık hesapları tam size göre.Satılık Pubg mobile hesapları için Game Satış sitesi için en uygun yer. Ucuz pubg mobile hesapları ve daha fazlası için sitemizdeki ilanlara bakabilirsiniz. Pubg Mobile hesap al ve keyifle oyna.

PUBG Mobile hesap satışı yaparak çok iyi hesaplara sahip olabilirsiniz. İstediğiniz PUBG Mobile hesabını alarak çok iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. İçerisinde istediğiniz skinler olan PUBG Mobile hesabını alın ve oyun keyfinizi arttırın. Pubg Mobile satılık hesap sitesi için Game Satış’a.

PUBG Mobile hesabı satın alarak uzun saatler harcamadan istediğiniz PUBG Mobile deneyimine ulaşın. Birçok oyuncu gibi siz de PUBG Mobile random hesap satın alma ile en iyi hesaplara sahip olun. Ayrıca geliştirdiğiniz PUBG Mobile hesaplarını da satışa çıkarabilirsiniz. Game Satış ile PUBG Mobil hesap sat veya al.

PUBG Mobile Hesap Rütbeleri

 

PUBG Mobile hesap rütbeleri birçok düzeyde mevcut. PUBG Mobile hesap rütbeleri, Bronze, Gümüş, Altın, Platin, Elmas  ve Taç olarak 6 kademeden oluşmaktadır. Bu kademeler arasında ise 100 puan fark vardır.

PUBG Mobile Rütbeli Hesap satışı için sitemiz oldukça uygun İstediğiniz rütbede Pubg Mobile hesabı satın alabilirsiniz. Rütbesi yüksek PUBG hesapları sizlere daha iyi bir deneyim sunabilir.

PUBG Mobile Rütbeli Hesaplar

 

Pubg mobile satılık hesap incelemesi yaparak hesap satın alabilir ve belli bir seviyeden başlayabilirsiniz. Oyun diğer birçok video oyunu gibi bünyesinde çeşitli rütbeler barındırmaktadır. Oyunda yer alan rütbeler 8 seviyeden oluşmaktadır. Oyunda yer alan rütbeler ise şu şekildedir:

 • Fatih: Oyunu oynayanlar arasında ilk 500’e girdiğiniz zaman bu rütbe verilmektedir.
 • As: Yine ilk 500’e giren kişilere verilmekte olan rütbedir.
 • Taç: 3700 ile 4199
 • Elmas: 3200 ile 3699
 • Platin: 2700 ile 3199
 • Altın: 2200 ile 2699
 • Gümüş: 1700 ile 2199
 • Bronz: 1200 ile 1699

Oyunda yer almakta olan rütbeler ve değerleri bu şekildedir. Pubg mobile hesap satış evresinde ise bu seviyeler belirtilerek istediğiniz seviyeye uygun olan oyunları bulabilmeniz sağlanmaktadır. Sitemizde sizlere her seviyeden oyunları sunmaya özellikle dikkat ediyoruz.

PUBG Mobile Hesap Fiyatları

 

PUBB Mobile hesapları kaç tl? PUBG Mobile hesap fiyatları her bütçeye uygun bulunabilir. PUBG Mobil hesap fiyatları, içlerindeki aksesuar ve hesap rütbesine göre değişkenlik gösterebilir. En ucuz PUBG hesapları bile sizlere iyi bir deneyim sunabilir. 

Ucuz Pubg mobile hesapları için Game Satış’a bakın. İçerisinde bolca kozmetik olan ve yüksek rütbeli PUBG Mobile hesapları daha pahalı olabilir. Bütçenize uygun PUBG Mobile hesapları satın almak mümkün. PUBG Mobile ucuz hesaplar herkes tarafından alınabilir ve oynanabilir.

PUBG Mobile Hesap Nereden Alınır?

 

Pubg mobile hesapları nereden alınır? PUBG Mobile hesaplarını Game Satış sitesinden rahatça alabilirsiniz. Game Satış sitesi içerisindeki, her bütçeye uygun PUBG Mobile hesaplarından dilediğinizi alın ve oynamaya başlayın. Mobil pubg satılık hesapları Game Satış’da.

PUBG Mobile satılık hesapları için Game Satış sitesini tercih edebilirsiniz. PUBG hesabını satın aldıktan sonra dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. İyi bir PUBG deneyimi için en iyi PUBG Mobile hesaplarını tercih edin.

PUBG Mobile Hesap Satışı Sıkça Sorulan Sorular

Pubg Mobile hesap satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

 • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
 • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
 • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Pubg Mobile banlanan hesap nasıl açılır?

PUBG Mobile banlanan hesap nasıl açılır konusuyla alakalı olarak PUBG Mobile’ın geliştiricisine Ticket atabilir ve haksız yere ban yediğinizi anlatabilirsiniz. Eğer oyun sizi haklı bir sebepten ötürü banladıysa ban süresinin geçmesini beklemekten başka çözüm yolu görünmüyor. Ban konusunda garanti bir çözüm bulunmadığı için kurallara uygun şekilde oynamak ve ban almamak en iyi yöntem olarak karşımıza çıkıyor.

Pubg Mobile hesap nasıl satılır?

PUBG Mobile hesap GameSatış Oyuncu Pazarı’nda satılır. Emeğinizle ince ince işleyerek geliştirdiğiniz ve artık satmak istediğiniz değerli bir PUBG Mobile hesabınız var. O yüzden PUBG Mobile hesap nasıl satılır, PUBG Mobile hesap satış nasıl yapılır konularına ağırlık verdiniz. Hesabınızı değerinde satmak için gamesatis.com’a üye olduktan sonra Türkiye’nin en büyük hesap satış merkezi Oyuncu Pazarı’nda ücretsiz ilan açabilirsin.

Pubg Mobile hesap yönetimi nerede?

PUBG Mobile hesap yönetimi, sağ alttaki küçük üçgene bastıktan sonra çıkan pencereden Ayarlar sekmesini seçerek açılır. Hesap ile ilgili e-posta bağlama gibi işlemler buradan yapılır. PUBG Mobile hesap yönetimi nerede sorusunun yanıtı, internette sıkça aranmaktadır çünkü oyuncular hesap güvenliklerini buradan sağlamaktadırlar. PUBG Mobile hesabınızla bağlantılandırmak istediğiniz kişisel adreslerinizi buradan ekleyebilirsiniz.

Pubg Mobile hesap nasıl verilir?

PUBG Mobile hesap nasıl verilir sorusuna GameSatış Oyuncu Pazarı üzerinden PUBG Mobile hesabınızı satmanız halinde neler yapmanız gerektiğini anlatararak yanıt verelim: 

 • Hesabınız satıldığında size GameSatış’tan B021 koduyla sms gelir.
 • Bu satışınızı “Satışlarım” ekranında görüntüleyebilirsiniz.
 • Daha sonra msj yoluyla hesap bilgilerinizi alıcıya teslim etmeniz gerekir.
 • Alıcı satışı onayladıktan sonra paranız GameSatış bakiyesi olarak hesabınıza geçecektir.

Pubg Mobile hesap nasıl alınır?

PUBG Mobile hesap GameSatış Oyuncu Pazarı’ndan alınır. PUBG Mobile hesap nasıl alınır, PUBG Mobile hesap nasıl satın alınır sorularının yanıtını GameSatış Oyuncu Pazarı’nda bulabilirsiniz. Türkiye’nin hesap satışı konusunda 1 numaralı pazarı olan GameSatış’a üye olarak zevkinize ve bütçenize en uygun PUBG Mobile hesabını satın alabilirsiniz.