Tüm Bağlar Sağlam mı?
Facebook
Twitter
Ödüllü Telefon Numarası
Ödüllü Mail
Game Center
Apple
Play Games
Rank
Araç desenleri
Paraşüt desenleri
Silah desenleri
Kostümler
Hesabın İlk Sahibi misin?
Bol kombinli buzlu tdm hesabı

Bol kombinli buzlu tdm hesabı

300,00 ₺
Uygun Pubg Hesabı

Uygun Pubg Hesabı

400,00 ₺
Yükseltilebilirli orta düzey hesap

Yükseltilebilirli orta düzey hesap

450,00 ₺
PUBG Mobile Hesabı

PUBG Mobile Hesabı

200,00 ₺
PUBG Mobile Hesabı

PUBG Mobile Hesabı

5.100,00 ₺
Pazarlik yapariz fiyatta

Pazarlik yapariz fiyatta

2.000,00 ₺
Acil paraya ihtiyacım var

Acil paraya ihtiyacım var

700,00 ₺
UCUZA 3 ÖZEL EMOJİ

UCUZA 3 ÖZEL EMOJİ

1.550,00 ₺
eski sezon hesabı rp+prime plus açık

eski sezon hesabı rp+prime plus açık

2.000,00 ₺
BUZ 4+1 MAT/48 DESTANSİ/ESKİ SEZON RP

BUZ 4+1 MAT/48 DESTANSİ/ESKİ SEZON RP

Bronz Mağaza
2.100,00 ₺
Beyler 42 destansi 4 SEVIYE YÜKSELTILEBILR

Beyler 42 destansi 4 SEVIYE YÜKSELTILEBILR

699,00 ₺
Sezon 19 fatih M7 midilli 4 svye

Sezon 19 fatih M7 midilli 4 svye

600,00 ₺
E posta Ölü tel değişir full+ful hesap Uygun fiyat

E posta Ölü tel değişir full+ful hesap Uygun fiyat

280,00 ₺
ORTA SEVİYE TDM HESABI!!!

ORTA SEVİYE TDM HESABI!!!

250,00 ₺
Değerinde emek hesabı göründüğü gibi

Değerinde emek hesabı göründüğü gibi

4.500,00 ₺
2. sezon bir çok güzel skin ve dans bulunan hesap

2. sezon bir çok güzel skin ve dans bulunan hesap

550,00 ₺
Temiz uygun hesap

Temiz uygun hesap

370,00 ₺
Ederinden ucuza eski sezon

Ederinden ucuza eski sezon

650,00 ₺
KARŞI KONULMAYACAK HESAP AÇIKLAMA

KARŞI KONULMAYACAK HESAP AÇIKLAMA

5.500,00 ₺
Tek bağ güzel hesap emek

Tek bağ güzel hesap emek

1.400,00 ₺
Acil Satılık

Acil Satılık

2.500,00 ₺
Bu fırsat kaçmaz oyunu bırakıyorum

Bu fırsat kaçmaz oyunu bırakıyorum

10.000,00 ₺

PUBG Mobile Hesap Satışı Hakkında

Mobil oyun piyasasında en hızlı şekilde yükselişe geçen ve fazla kullanıcıya sahip olan oyunlara baktığınız zaman PUBG Mobile yaptığı sükse ile dikkat çekmeyi başarmış konumdadır. PUBG Corporation firması tarafından geliştirilmiş olan oyun birçok platformda yayınlanabilmektedir. Yayıncılarına baktığımız zaman VNG Game, Krafton, Tencent Games ve Microsoft oyunun yayıncıları arasındadır. PUBG Mobile hesap kurulumunuzu hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınızda gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Rütbeli Hesaplar

Pubg mobile satılık hesap incelemesi yaparak hesap satın alabilir ve belli bir seviyeden başlayabilirsiniz. Oyun diğer birçok video oyunu gibi bünyesinde çeşitli rütbeler barındırmaktadır. Oyunda yer alan rütbeler 8 seviyeden oluşmaktadır. Oyunda yer alan rütbeler ise şu şekildedir:

 • Fatih: Oyunu oynayanlar arasında ilk 500’e girdiğiniz zaman bu rütbe verilmektedir.
 • As: Yine ilk 500’e giren kişilere verilmekte olan rütbedir.
 • Taç: 3700 ile 4199
 • Elmas: 3200 ile 3699
 • Platin: 2700 ile 3199
 • Altın: 2200 ile 2699
 • Gümüş: 1700 ile 2199
 • Bronz: 1200 ile 1699

Oyunda yer almakta olan rütbeler ve değerleri bu şekildedir. Pubg mobile hesap satış evresinde ise bu seviyeler belirtilerek istediğiniz seviyeye uygun olan oyunları bulabilmeniz sağlanmaktadır. Sitemizde sizlere her seviyeden oyunları sunmaya özellikle dikkat ediyoruz.

PUBG Mobile Hesap Satın Alma

Oyun oynamak istediğiniz sırada özellikle rekabeti seven bir oyuncuysanız başlangıç seviyesinden başlamak istemeyebilirsiniz. Bu evrede ise ilerlemiş olan hesapları satın alma yoluna gitmeniz tam olarak tercih etmeniz gereken işlemler arasındadır. Pubg mobile hesap satın almak isteyen kişiler hesapları satın alma yoluna gidecekleri noktada sitemizde yer alan çeşitli rütbelerdeki hesaplardan satın alımlarını yerine getirebilmektedir. Sitemizde satın alma işlemlerinizi yapacağınız sırada tercih edebileceğiniz ödeme yöntemleri de çeşitlidir. Kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

 • Mobile ödeme
 • Kredi kartı
 • EFT ve havale

Bu ödeme yöntemlerini kullanarak istediğiniz oyun hesabını satın alma yoluna gidebilirsiniz. Kredi kartı ile alımlarınızı yaparken sizlere taksit imkanı da sağlanmaktadır.

PUBG Mobile Güvenilir Hesaplar

Pubg mobile hesap alma işlemlerinizi yerine getirme sırasında rütbeli bir hesap alabilmek için ücret ödemeniz gerekeceğinden dolayı güvenilir bir platformlar üzerinden almanız gerekir. Platform güvenilir olmadığı takdirde hesaplarınızı kullanamayabilir veya hesaplarınızda bir süre sonra sorun yaşayabilirsiniz. Sitemizde sizlere güvenilir bir yapıda hizmet vermiş olduğumuz gibi kısa sürede hesapların teslim edilmesi gerçekleştirilmektedir. Sabah 09.00 ile gece 02.00 arasındaki siparişleriniz en kısa sürede sizlerle paylaşılmaktadır. Aynı zamanda iade ve iptal imkanlarımızda bulunduğu için gerekli şartların karşılanması noktasında iade ve iptallerinizi de yerine getirebilmeniz mümkündür.

PUBG Mobile Hesap Satın Alma Fiyatları

Oyun hesabı satın almak istediğiniz sırada bunun için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini de merak edersiniz. Pubg mobile hesap kaç tl? Sitemizde incelediğiniz zaman sizlere her seviyede ve her bütçede oyunu sunduğumuzu görebilirsiniz. Alışveriş yapacağınız mağazaya göre oyunların fiyatları değişim gösterebiliyor. Ortalama olarak fiyatlar şu şekildedir:

 • 2 Sezon RP Full / Sara Max Seviye: 200 TL
 • BUZ M416 + 1 Materyal orta dolulukta hesap: 250 TL
 • RP’Li Dolu Kore Hesap: 175 TL
 • Kore Hesap Yeni Başlayan: 40 TL
 • 74 Level S10 Fatih hesap: 3.300 TL

Görmüş olduğunuz gibi sizlere mağazalarımızda her seviyede oyun hesabı sunulmaktadır. Sizin için en uygun hesabı kısa sürede sipariş verebilirsiniz.

PUBG Mobile Hesap Satışı Sıkça Sorulan Sorular

Pubg Mobile yeni hesap nasıl açılır?

PUBG Mobile yeni hesap nasıl açılır sorusunun yanıtını telefonunuza oyunu indirip açmanızın hemen ardından oyun içinde görüntüleyebilirsiniz. Oyunda hesap açmak için 3 seçeneğiniz vardır: 

 • Twitter ile hesap açmak
 • Facebook ile hesap açmak
 • Mail adresiniz ile hesap açmak

Bu 3 yöntemden kendinize en uygun olanı seçerek PUBG Mobile hesabınızı oluşturabilirsiniz ve online mobil oyun deneyiminin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Pubg Mobile banlanan hesap nasıl açılır?

PUBG Mobile banlanan hesap nasıl açılır konusuyla alakalı olarak PUBG Mobile’ın geliştiricisine Ticket atabilir ve haksız yere ban yediğinizi anlatabilirsiniz. Eğer oyun sizi haklı bir sebepten ötürü banladıysa ban süresinin geçmesini beklemekten başka çözüm yolu görünmüyor. Ban konusunda garanti bir çözüm bulunmadığı için kurallara uygun şekilde oynamak ve ban almamak en iyi yöntem olarak karşımıza çıkıyor.

Pubg Mobile hesap nasıl satılır?

PUBG Mobile hesap GameSatış Oyuncu Pazarı’nda satılır. Emeğinizle ince ince işleyerek geliştirdiğiniz ve artık satmak istediğiniz değerli bir PUBG Mobile hesabınız var. O yüzden PUBG Mobile hesap nasıl satılır, PUBG Mobile hesap satış nasıl yapılır konularına ağırlık verdiniz. Hesabınızı değerinde satmak için gamesatis.com’a üye olduktan sonra Türkiye’nin en büyük hesap satış merkezi Oyuncu Pazarı’nda ücretsiz ilan açabilirsin.

Pubg Mobile hesap yönetimi nerede?

PUBG Mobile hesap yönetimi, sağ alttaki küçük üçgene bastıktan sonra çıkan pencereden Ayarlar sekmesini seçerek açılır. Hesap ile ilgili e-posta bağlama gibi işlemler buradan yapılır. PUBG Mobile hesap yönetimi nerede sorusunun yanıtı, internette sıkça aranmaktadır çünkü oyuncular hesap güvenliklerini buradan sağlamaktadırlar. PUBG Mobile hesabınızla bağlantılandırmak istediğiniz kişisel adreslerinizi buradan ekleyebilirsiniz.

Pubg Mobile hesap nasıl verilir?

PUBG Mobile hesap nasıl verilir sorusuna GameSatış Oyuncu Pazarı üzerinden PUBG Mobile hesabınızı satmanız halinde neler yapmanız gerektiğini anlatararak yanıt verelim: 

 • Hesabınız satıldığında size GameSatış’tan B021 koduyla sms gelir.
 • Bu satışınızı “Satışlarım” ekranında görüntüleyebilirsiniz.
 • Daha sonra msj yoluyla hesap bilgilerinizi alıcıya teslim etmeniz gerekir.
 • Alıcı satışı onayladıktan sonra paranız GameSatış bakiyesi olarak hesabınıza geçecektir.

Pubg Mobile hesap nasıl alınır?

PUBG Mobile hesap GameSatış Oyuncu Pazarı’ndan alınır. PUBG Mobile hesap nasıl alınır, PUBG Mobile hesap nasıl satın alınır sorularının yanıtını GameSatış Oyuncu Pazarı’nda bulabilirsiniz. Türkiye’nin hesap satışı konusunda 1 numaralı pazarı olan GameSatış’a üye olarak zevkinize ve bütçenize en uygun PUBG Mobile hesabını satın alabilirsiniz. İstediğiniz hesabı aldığınızda oyun zevkiniz katlanarak artacak.