Mağazalar

Oyuncu Pazarı Nedir?

GameSatış kullanıcılarının birbirleri arasında alışveriş yapmasını sağlayan ve GameSatış’ın alıcı ve satıcı arasında köprü görevi gördüğü bir alışveriş sistemidir.

Tüm oyuna dair içeriklerinizi ilana koyarak satışını yapabileceğiniz ve anında emeğinizi nakite çevirebileceğiniz bir sistemdir. Oyun hesapları, oyun paraları, oyun keyleri, skin, item, boost ve bir çok ürünü uygun fiyatlara satın alabilir ya da bu ürünlerden sizler de satabilirsiniz.

Mağaza Oluştur / İlan Ekle / Satılsın / Teslim Et / Paran Hesabında

PUBG Mobile Hesap, CS:GO Skin, Knight Online Item, Valorant Hesap, League of Legends Hesap, Steam Random Key ve buna benzer birçok ürünü bulabileceğiniz oyuncu pazarı tüm kullanıcılar için en ucuz fiyatlar ve teslimat sonrası tarafınızca onaylanana kadar GameSatış tarafından bakiye güvencesi ile hizmetinize sunulmuştur.

100.000’den Fazla Ürün Satışı
100.000’den Fazla
Ürün Satışı
100’ü Geçkin Başarılı Mağaza
100’ü Geçkin
Başarılı Mağaza
99+ Farklı Ürün Çeşidi
99+ Farklı
Ürün Çeşidi
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri
Memnuniyeti

GameSatış Oyuncu Pazarı siz kullanıcılarımızın rahat oyun içeriği satabilmesi, elinizdeki ürünleri hızlıca nakite çevirme fırsatı ve güvenilir mağazalar ile alıcılara ucuza hızlı alışveriş imkanı sunar. Oyuncu pazarı satışlarında GameSatış yalnızca aracılık yapmaktadır. Ödemenin güvenli bir şekilde alıcıdan satıcıya aktarılmasını sağlar. Başarılı satışların ardından garanti vermemektedir. Alıcı alışverişi tamamladıktan sonra tüm sorumluluk kendisine aittir.


Nasıl Mağaza Açabilirim?

GameSatış Oyuncu Pazarı’nda Mağaza oluşturarak sizler de ürün satışı yapabilirsiniz.

Hesabım” üzerinden “Bilgilerim / Ayarlar” sekmesi üzerinden Mağaza ayarları bölümünden ”Düzenle” butonuna tıklayarak Mağazanızı oluşturabilirsiniz.

NOT: Mağaza isminiz bir kere seçilebilir ve sonrasında isim üzerinde değişiklik yapılamaz.

Mağaza Oluştur

Mağaza oluşturduktan sonra sitemizin sağ üst köşesinde bulunan “Satış yap” butonundan ya da “Hesabım” sayfası üzerinden “İlan Ekle” sekmesi üzerinden satmak istediğiniz ürüne göre ilan oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ürünler oluşturmuş olduğunuz ilanın kategorisinde ve Oyuncu Pazarı sayfasında görüntülenecektir.

İlan Ekle

GameSatış Oyuncu Pazarı’nda eklemiş olduğunuz ilanı öne çıkarma yapabilir, ürünlerinizin hızlıca satılmasını sağlayabilirsiniz. İlan Boostları ile ilanlarınızı öne çıkarabilirsiniz.

GameSatış Oyuncu Pazarı’nda Onaylı ve Onaysız olarak ikiye ayılan Mağaza çeşitlerimizde kullanıcının güvenli alışveriş yapması adına getirilen bir sistemdir.

Mağaza onayı için talep edildiği şekilde evrak göndermeniz gerekmektedir. Göndermeniz gereken fotoğraf selfie şeklinde olup Kendinizin, sitede kayıtlı olmuş olduğunuz isim ve TC kimlik numarası olan kimliğiniz ve üzerinde gamesatis.com - tarih (gün/ay/yıl) yazan bir kağıt bulunmalıdır. Tüm bilgiler okunaklı olmadığı takdirde mağazanız onaylanmayacaktır.

Mağaza Doğrulama

GameSatış Oyuncu Pazarı satış başarımları ve kullanıcı yorumları ile satın alacağınız ürün için fikir edinmenizi kolaylaştırır. Mağazanın başarılı satış oranı ve yorumlarına bakarak fikir edinebilir, alışveriş yapacağınız mağaza önceliğini başarılı satış oranına göre belirleyebilirsiniz.

Ürün teslimatını gerçekleştiremeyeceğiniz durumlarda siparişin iptalini gerçekleştirebilir, alıcıya para iadesi gerçekleştirebilirsiniz.


Sipariş Yönetimi

GameSatış Oyuncu Pazarı’na eklenen ilanınız satıldığında size otomatik olarak mail, site içi bildirim ve SMS gönderiliyor. Daha sonra mesaj kutunuza düşen mesaj üzerinden teslimat bilgileri tarafınıza iletiliyor. Ürün teslimatını “Hesabım” > “Mesajlarım” kısmından gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ürün teslimatı için size tanınan süre belirttiğiniz teslimat saat aralığında geçen 2 saat olarak belirlenmiştir.

Mesajlaşma Sistemi

Satılan ürün bilgilerini alıcınız ile paylaştıktan sonra “Ürünü Teslim Ettim” butonu ile teslimatınızı tamamlıyorsunuz. Alıcınız ürünü teslim aldığını onayladıktan sonra satış ücreti site bakiyesi olarak hesabınıza eklenecektir. Alıcınızın ürünü onaylaması için ayrılan süre ise 48 saat olarak belirlenmiştir. Alıcı satın aldığı ürünü onaylamaz ve satış işleminde alıcı sorun bildirmemişse sistem otomatik olarak 48 saat sonra satış işlemini onaylayacaktır.

İlanınız satıldıktan sonra 2 saat içerisinde geri dönüş yapmaz ve ürünü teslim etmezseniz satışınız iptal edilecek ve ilanınız yayından kaldırılacaktır. Bunun dışında teslimatı yapmadan onay isteyen satıcıların uyarı yapılmadan mağazası kapatılır. Başka bir platform üzerinden konuşarak ( Whatsapp, Discord, Skype vb. ) üzerinden yapılan konuşmalar dikkate alınmaz, ürün teslimatları mutlaka GameSatış Mesajlar üzerinden yapılmış olmalıdır.


Mağaza Kuralları

Siz değerli kullanıcılarımızın sitemize göstermiş olduğu yoğun ilgiden ve bize yapmış olduğunuz geri bildirimleriniz ile sitemizi güncellememize katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkür ederiz. Eklenmekte olan özelliklerin tamamı en kısa sürede yayına alınacaktır. Lütfen takipte kalınız.

1. MağazalarOnaylı Mağazave Onaysız Mağazaolarak ikiye ayrılmıştır. Onaylı ve onaysız mağazaların detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Onaysız Mağaza Onaylı Mağaza
2 ilan ekleyebilir. 5 ilan ekleyebilir.
Satışlarından %20 komisyon alınır. Satışlarından %10 komisyon alınır.
X 20 ilana kadar ( 1,00 TL )
X Mağaza onay tiki alır.
X Satış başarı oranına göre çerçeve alır.
X İlanlarını öne çıkarabilir.

Yeni eklenen özelliklerin detayları;

* Onaysız mağazalar:Yeni özelliklerden yararlanamazlar. Bu özelliklerden yararlanmak için mağazalarını onaylamaları gerkemektedir.

* İlan Hakkı:Mağazaların üyeliklerinde aktif olacak ilan sayısıdır. Onaylanmamış Mağaza; sadece 2 adet ilan ekler. (Başka ilan ekleyemez. Eklemek için doğrulama yapması gerekir.)

Onaylanmış Mağaza; sadece 5 adet ilan ekler. (Günlük değildir, yayında sadece 5adet ilanı bulunur. Ekstra ilan satın alabilir.)

* Ekstra ilan hakkı:Mağazanıza tanımlanan ilan hakkınızdan daha fazla ilan eklemek için kullanılır. ( 20ilana kadar1 TL - 20 ilan dan sonra her ilan için 5 TL )

* İlan stok sayısı:Açılan her ilan için girilen stok sayısı miktarıdır. Hesap Satışı ve Boost kategorisi için maksimum 5 stok girilebilir. Diğer kategoriler için böyle bir sınır yoktur.

* Mağaza onay tiki:Mağazanızın onaylanmış olduğunu gösterir.

* İlan öne çıkarma:Mağazalar ilanlarını öne çıkartırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

 • Öne çıkartılan ilanlar ilgili kategoride en üstte ilk 10 içerisinde karışık sıra ile gösterilir.
 • Öne çıkartılan ilanların ilan sayısı 10'dan fazla olması durumunda, öne çıkarılan tüm ilanların arasından rastgele sistem tarafından seçilerek gösterilir. Her sayfa yenilemesinde değişir.
 • Öne çıkarılan bir ilan boost süresi dolmadan satılırsa ücret iadesi yapılmaz.

* Mağaza Çerçevesi:Mağazanın başarılı satış seviyesini ve mağazalar sayfasında listenirken görünen semboldür. Listelemede mağazanızın görünmesini sağlar. Buradan bakınız.

- Bronze Mağaza:10 başarılı satış yapmış olması gerekir.
-Silver Mağaza:%80 Başarı oranı,en az 250 başarılı satışı ve 5.000TL üzeri toplamda satış yapmış olması gerekir.
-Gold Mağaza:%80 Başarı oranı,en az 500başarılı satışı ve 10.000 TL üzeri toplamda satış yapmış olması gerekir.
-Master Mağaza:%80 Başarı oranı,en az 5000 başarılı satışı ve 100.000 TL üzeri toplamda satış yapmış olması gerekir.

Mağazanızı nasıl onaylayacağınızı buradaki linkten öğrenebilirsiniz. Tıklayın...

2. Mağazaların sistem üzerinde satış yapmaya devam etmek için bazı kuralları ve şartları güncelledik.

 • Mağazalar ilan güncellemeleri ile ilanlarını üst sıralara çıkarmayacaktır.
 • Tekrar eden ilanlar açmak yasaklanmıştır ve tespit edilmesi durumunda mağaza kapatılacaktır.
 • Satıcı mağaza isterse satış işlemlerimden menüsünden teslim edemediği siparişi iptal edebilir. Bu işlem Alıcı kaynaklı olur ve başarısız işlem sayısı eklenmez.
 • Alıcı satın aldığı ürünü onaylamaz ise 36 saat sonra sistem tarafından bilgilendirilir ve bilgilendirme sonrasında 12 saat daha sorun bildirmehakkı vardır. İtiraz etmesi durumunda işlem otomatik olarak onaylanmaz. Destek ekibi tarafından kontrol sağlanır.
 • Alıcı satın aldığı ürünü onaylamaz ve satış işleminde alıcı sorun bildirmemişse sistem otomatik olarak 48 saat sonra satış işlemini onaylayacaktır.
 • Güncelleme gerektirmeyen durumlar için ilanları silip tekrar eklemek yasaktır. Tespiti halinde mağazanız kapatılır.
 • Satılan hesabın kanıtlanmış bir şekilde geri alınması durumunda mağazanız kapatılır.
 • Satıcılara mesaj atarak rahatsızlık vermek yasaktır. (Küfür, hakaret, tehdit vb.) Tespiti halinde mağazanız kapatılır ve hiç bir ürün için mesaj gönderemezsiniz.
 • Başarılı satış oranınız %50 nin altına düşerse hesabınız incelemeye alınır ve gerekli görülürse mağazanız kapatılır.
 • Teslimatı yapmadan onay isteyen satıcıların uyarı yapılmadan mağazası kapatılır.
 • Satış işlemleri mesaj yolu ile site üzerinden yapılmalıdır. Başka bir platform üzerinden konuşarak ( Whatsapp, Discord, Skype vb.) üzerinden yapılan konuşmalar dikkate alınmaz. Tespiti halinde mağazanız kapatılır.
 • 15 gün boyunca satılmayan ve güncellenmeyen ilanlar yayından otomatik olarak kaldırılır. (İlan ücreti ödenmiş olsa bile.)

Bu güncellemeler ile sizlere daha güzel bir satış ortamı oluşturmak için yapılmıştır. İyi satışlar.

Mağaza sayfanıza gitmek için buraya tıklayabilirsiniz .