Oyuncu Pazarı Mağaza Yönetimi


GameSatış kullanıcılarının birbirleri arasında alışveriş yapmasını sağlayan ve GameSatış’ın alıcı ve satıcı arasında köprü görevi gördüğü bir alışveriş sistemidir.

Tüm oyuna dair içeriklerinizi ilana ekleyerek satışını yapabileceğiniz ve anında emeğinizi nakite çevirebileceğiniz bir sistemdir. Oyun hesapları, oyun paraları, oyun keyleri, skin, item, boost ve bir çok ürünü uygun fiyatlara satın alabilir ya da bu ürünlerden sizler de satabilirsiniz.

Mağaza Oluştur / İlan Ekle / Satılsın / Teslim Et / Paran Hesabında

PUBG Mobile Hesap, CS:GO Skin, Knight Online Item, Valorant Hesap, League of Legends Hesap, Steam Random Key ve buna benzer birçok ürünü bulabileceğiniz oyuncu pazarı tüm kullanıcılar için en ucuz fiyatlar ve teslimat sonrası tarafınızca onaylanana kadar GameSatış tarafından bakiye güvencesi ile hizmetinize sunulmuştur.

100.000’den Fazla Ürün Satışı
100.000’den Fazla
Ürün Satışı
100’ü Geçkin Başarılı Mağaza
100’ü Geçkin
Başarılı Mağaza
99+ Farklı Ürün Çeşidi
99+ Farklı
Ürün Çeşidi
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri
Memnuniyeti

GameSatış Oyuncu Pazarı siz kullanıcılarımızın rahat oyun içeriği satabilmesi, elinizdeki ürünleri hızlıca nakite çevirme fırsatı ve güvenilir mağazalar ile alıcılara ucuza hızlı alışveriş imkanı sunar. Oyuncu pazarı satışlarında GameSatış yalnızca aracılık yapmaktadır. Ödemenin güvenli bir şekilde alıcıdan satıcıya aktarılmasını sağlar. Başarılı satışların ardından garanti vermemektedir. Alıcı alışverişi tamamladıktan sonra tüm sorumluluk kendisine aittir.


Nasıl Mağaza Açabilirim?

 

GameSatış Oyuncu Pazarı’nda Mağaza oluşturarak sizler de ilan ekleyebilir ve ürününüzün satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Profilim sayfasındaki Mağazam sekmesi üzerinden Düzenle butonuna tıklayıp, Oyuncu Pazarı üzerinde mağazanızı temsil edecek bir isim belirleyebilirsiniz.

NOT: Mağaza isminizi bir kez belirleyebilirsiniz. Belirlenen mağaza ismi daha sonra değiştirilemez veya devredilemez.

Mağaza Oluşturma

Mağaza oluşturduktan sonra Satış Yap butonuna tıklayıp ya da Profilim sayfası kısmından İlan Ekle sekmesi üzerinden satmak istediğiniz ürününüz için ilan oluşturabilirsiniz. İlanınız, seçtiğiniz oyun kategorisi üzerinde ve Oyuncu Pazarı sayfasında görüntülenecektir.

İlan Ekleme

GameSatış Oyuncu Pazarı’nda eklemiş olduğunuz ilanlarınızı, İlanlarım sayfası üzerinden öne çıkartabilir ve ürünlerinizin hızlıca satılmasını sağlayabilirsiniz.

 


Nasıl Onaylı Mağaza Olabilirim?

 

GameSatış Oyuncu Pazarı’nda Onaylı ve Onaysız olarak ikiye ayrılan Mağaza çeşitlerimizde kullanıcının güvenli alışveriş yapması adına getirilen bir sistemdir.

Mağaza onayı için talep edildiği şekilde evrak göndermeniz gerekmektedir. Göndermeniz gereken fotoğraf selfie şeklinde olup Kendinizin, sitede kayıtlı olmuş olduğunuz isim ve TC kimlik numarası olan kimliğiniz ve üzerinde gamesatis.com - tarih (gün/ay/yıl) yazan bir kağıt bulunmalıdır. Tüm bilgiler okunaklı olmadığı takdirde ve gönderdiğiniz evrakta eksik olması durumunda mağazanız onaylanmayacaktır.

Mağaza Doğrulama

GameSatış Oyuncu Pazarı satış başarımları ve kullanıcı yorumları ile satın alacağınız ürün için fikir edinmenizi kolaylaştırır. Sitemiz üzerinde hizmet sağlayan mağazaların başarılı satış oranlarına ve yorumlarına bakarak fikir edinebilir, alışveriş yapacağınız mağaza önceliğini başarılı satış oranına göre belirleyebilirsiniz.

Ürün teslimatını gerçekleştiremeyeceğiniz durumlarda siparişin iptalini gerçekleştirebilir, alıcıya para iadesi sağlayabilirsiniz.


Sipariş Yönetimi

 

GameSatış Oyuncu Pazarı’na eklenen ilanınız bir kullanıcı tarafından satın alındığında sitemiz üzerinden ve SMS olarak bildirim sağlanmaktadır. Daha sonra mesaj kutunuza düşen mesaj üzerinden teslimat bilgileri tarafınıza iletiliyor. Ürün teslimatını Mesajlarım kısmından veya Satış İşlemlerim sekmesi üzerinden Alıcıyla İletişime Geç butonuna tıklayıp gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ürün teslimatı için size tanınan süre belirttiğiniz teslimat saatidir.

Satılan ürününüzün bilgilerini alıcınızla paylaştıktan sonra “Teslim Ettim” butonu ile teslimatınızı tamamlıyorsunuz. Alıcınız ürünü teslim aldığını onayladıktan sonra satış ücreti site bakiyesi olarak hesabınıza eklenecektir. Alıcınızın ürünü onaylaması için ayrılan süre ise 48 saat olarak belirlenmiştir. Alıcı satın aldığı ürünü onaylamaz ve satış işleminde alıcı sorun bildirmemişse sistem otomatik olarak 48 saat sonra satış işlemini onaylayacaktır.

İlanınız satıldıktan sonra teslimat için belirtmiş olduğunuz süre içerisinde teslim etme hakkınız vardır. Bu süre içerisinde geri dönüş yapmaz ve ürünü teslim etmezseniz satışınız iptal edilecek, ilanınız yayından kaldırılacaktır ve tarafınıza bir adet başarısız satış puanı eklenecektir.. Bunun dışında teslimatı yapmadan onay isteyen satıcıların uyarı yapılmadan mağazası kapatılır. Başka bir platform ( Whatsapp, Discord, Skype vb. ) üzerinden yapılan konuşmalar dikkate alınmaz, ürün teslimatları mutlaka GameSatış Mesajlar bölümü üzerinden yapılmış olmalıdır.


Mağaza Kuralları

 

1. Mağazalar Onaylı Mağaza ve Onaysız Mağaza olarak ikiye ayrılmıştır. Onaylı ve onaysız mağazaların detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Mağaza İşlemleri Onaysız Mağaza Onaylı Mağaza
Ücretsiz İlan Ekleme Hakkı  2 2
Ücretli İlan Ekleme Hakkı X Sınırsız
Komisyon Oranı (Skin) %15 %3
Komisyon Oranı (Item) %15 %10
Komisyon Oranı (Diğer) %15 %10
Onaylı Mağaza İkonu X Var
İlan Boost X Var
Satış İptal Etme X Var

 

*Onaysız Mağazalar: Yeni özelliklerden yararlanamazlar. Bu özelliklerden yararlanmak için mağazalarını onaylamaları gerekmektedir.

*İlan Hakkı: Mağazaların yayında tutabileceği ilan sayısıdır.

*Ekstra İlan Hakkı: Mağazanıza tanımlanan ilan hakkınızdan daha fazla ilan eklemek için kullanılır. 

*İlan Stok Sayısı: Gelişmiş Paket ya da Uzman Paket sahibi mağazalar stoklu olarak ilan oluşturabilmektedir. Hesap Satışı ve Boost kategorisi için maksimum 5 stok girilebilir.

*İlan Öne Çıkarma: Mağazalar ilanlarını öne çıkartırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

- Yeni Mağaza: Yeni oluşturulmuş, henüz 10 başarılı satış işlemi gerçekleştirmemiş mağazadır.
- Bronze Mağaza: 10 başarılı satış yapmış olması gerekir.
- Silver Mağaza: %80 Başarı oranı,en az 250 başarılı satışı ve 5.000TL üzeri toplamda satış yapmış olması gerekir.
- Gold Mağaza: %80 Başarı oranı,en az 500başarılı satışı ve 10.000 TL üzeri toplamda satış yapmış olması gerekir.
- Master Mağaza: %80 Başarı oranı,en az 5000 başarılı satışı ve 100.000 TL üzeri toplamda satış yapmış olması gerekir.

Mağazanızı nasıl onaylayacağınızı görmek için buraya tıklayınız.


2. Mağazaların sistem üzerinde satış yapmaya devam etmek için bazı kuralları ve şartları güncelledik.

Bu güncellemeler ile sizlere daha güzel bir satış ortamı oluşturmak için yapılmıştır. İyi satışlar dileriz.