Valorant Hesap Satışı

Valorant Hesap Satışı Hakkında

2020 yılının ikinci yarısında duyurulmasına rağmen kısa süre içerisinde ön plana çıkan oyunlardan birisi de; Valorant oyunudur. Oyun her ne kadar yeni bir oyun olsa da sistemsel sıkıntılar yaşatmaması ve güzel bir kurgu ile kurulmuş olmasıyla dikkat çekmektedir. Oyunu oynamak isteyen kişiler ise hesap satın alma sayesinde istedikleri seviyeden ve özelliklerden başlayabilmektedir. Valorant hesap satış evresinde farklı ödeme yöntemlerimizi değerlendirerek firmamızdan satın alma yoluna gidebilirsiniz. Sizlere ödeme yöntemleri olarak mobil ödeme, banka transferi ve kredi kartı – debit kart ile ödeme imkanı sunuyoruz.

Valorant Hesap Nasıl Satın Alınır?

Oyun hesabı satın alacağınız noktada bu hesap satın alma işlemlerini nasıl yerine getireceğiniz noktasında bilgi almak isteyebilirsiniz. Valorant hesap satın al imkanını sizlere sunarken yüzlerce farklı seviyede ve özellikte seçeneği bir arada sunuyoruz. Seçeneğin diğer platformlara göre daha fazla olması istediğiniz özelliklerdeki oyunları rahatlıkla bulmanızı sağlar. Hesap satın alma işlemlerinizi yerine getirmek istediğiniz noktada sitemizdeki hesabınıza giriş yaparak Valorant oyununda istediğiniz hesabı satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Oyunu satın almanız noktasında sizlere sorun çıkarmama adına her evrede kesintisiz destek sağlayarak yanınızda oluyoruz.

Valorant Hesap Fiyatları

Hesap satın alma işlemlerinde karşınıza farklı seçenekler çıkar. Valorant unranked hesap veya rütbeli bir hesap satın almak istediğiniz noktada sizlere sunduğumuz bazı seçenekler ve ortalama ücretleri şu şekildedir:

 • Elmas Elo Unranked Yüksek MMR: 25 TL
 • Unranked Hesaplar Genel Ortalama Fiyat: 25 TL
 • Valorant Hesap Full Envanterli: 1.100 TL
 • Elmas 1 Yüksek MMR Hesap: 70 TL

Sitemizde yer alan farklı seviyelerdeki bazı hesapların fiyatları belirtmiş olduğumuz gibidir. Belirttiğimiz gibi yüzlerce seçenek yer aldığı için kendiniz adına en uygun seviyedeki oyunu bütçenize uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkündür. Almış olduğunuz hesaplarda iade ve iptal koşullarına uyulması takdirde bu işlemlerinizi de yerine getirmeniz mümkündür.

Valorant Güvenilir Hesaplar

Rekabet ve strateji içerisine ilerlemekte olan oyunları oynamayı sevdiğiniz takdirde bütün sistemin sorunsuz şekilde işlemesini istersiniz. Rekabeti seven ve üst seviyelerde oynamak isteyen kişiler ise başlangıç seviyesinde başlamadan üst seviyelerdeki hesaplardan oynayabilmektedir. Bu sisteme elo boost denilmektedir. Valorant elo boost işlemini yapabilir ve yüksek seviyelerde farklı yetenekleri kapsamakta olan hesapları satın alabilmeniz mümkündür.

Hesap satın alınması gibi işlemler yerine getirileceği noktada özellikle güvenilir bir hesap oluşmasına dikkat etmeniz gerekir. Güvenilir olan hesaplardan oyunlarınızı oynamadığınız takdirde bir süre sonra hesabınızda ve oyununuzda sorunlar meydana gelebilir. Sitemizde sizlere mağaza sistemiyle en güvenilir olan oyun hesaplarını bir arada sunuyoruz. Hangi seviyeden ve yeteneklerden başlamak isterseniz bu şekilde sizin için en uygun olan hesabı satın alma yoluna gidebilirsiniz.

Valorant Points Satın Al

Valorant boost için özellikle oyun içerisinde yer alan sistemlere de dikkat edersiniz. Points ise oyun sisteminde kullanabileceğiniz paranızdır ve bunu satın alarak hesabınızı skin ve çeşitli içeriklerle güzelleştirebilirsiniz. Özellikle oyun içerisinde alış veriş yapılması sırasında points kullanacağınız için sitemizden uygun fiyatlara satın alımlarınızı gerçekleştirerek oyunlarınızı oynama yoluna gidebilirsiniz. Valorant points fiyatları ve miktarları şu şekildedir:

 • 300 VP: 15,60 TL
 • Battle Pass: 62,40 TL (Sitemizden 1250 VP olarak teslim edilmektedir.)
 • 600 VP: 31,20 TL
 • 1250 VP: 62,40 TL
 • 2500 VP: 121,88 TL
 • 4400 VP: 210,60 TL
 • 8400 VP: 390 TL

Points fiyatlarımız sizlere kampanyalar dahilinde sunulmaktadır ve genel anlamda en uygun fiyatları sunduğumuzu görebilirsiniz.

Valorant Hesap Satışı | Sıkça Sorulan Sorular

Valorant hesap nasıl satılır?

Valorant hesap, Türkiye’nin en büyük Oyuncu Pazarı’na sahip GameSatış üzerinden satılır. Valorant hesap nasıl satılır sorusunu internette arayan ve hesabını satmak isteyen kullanıcılar:

 

 1. wwww.gamesatis.com’a üye olun.
 2. Üye girişi yapın.
 3. Sağ üstte yer alan “Satış Yap” butonuna tıklayın. 
 4. Oyun kategorisi olarak Valorant’ı seçtikten sonra hesabınıza ait bilgileri ilgili yerlere yazın. 
 5. 3 adete kadar resim ekleyin.

 

Valorant hesap satışı nasıl yapılır konusunda hesabınızı bu şekilde GameSatış üzerinden ilana koyabilirsiniz. 

Valorant hesap nereden alınır?

Valorant hesap, GameSatış üzerinden alınır. Web sitemiz Türkiye’nin en büyük ve nitelikli Oyuncu Pazarı’na ev sahipliği yapmaktadır. 

 

 1. Valorant Hesap Satışı sayfasına gidin. 
 2. Almak istediğiniz ilanı belirleyin. 
 3. Web sitemize üye olun. 
 4. Hesabı almak için gereken miktarı bakiyenize yükleyin. 
 5. Satıcı ile bire bir iletişime geçerek hesabı teslim alın. 

 

Önemli Not: Siz hesabı “Satın Al” butonuna bastığınızda hesabın ücreti bakiyenizden çekilir fakat hemen SATICININ HESABINA AKTARILMAZ. Siz bu arada hesabı tamamen teslim ve güvene alırsınız. Bunun için size verilen süre en fazla 48 saattir. 48 saat içinde hesabın güvenliğini sağlayarak üzerinize aldıktan sonra siparişi onaylayarak satıcınızın ücretini kendisine iletebilirsiniz. 48 saat içinde onaylanmayan sipariş ücretleri otomatik olarak satıcının hesabına aktarılır. 

Valorant hesabı kaç TL?

Valorant hesabı fiyatları 25 TL’den başlamaktadır. Web sitemizde yer alan Valorant Hesap Satışı kategorisinde bulunan bazı hesapların fiyatları: 

 

 • Valorant plat elo hesap: 25 TL
 • asii phantom+köken+yagmacı vandal+725vp+2 batle ps: 300 TL
 • Valorant Tertemiz Bol Skinli HESAP: 480 TL
 • Full + Full YARI FİYATINA!!!: 650 TL 
 • PLAT 3 FULL SKİN: 1.300 TL

 

Valorant hesabı kaç TL konusunda seçim size kalmıştır. Web sitemizde her zevk ve bütçeye uygun Valorant hesabı bulunmaktadır.