metin2-ayaz-yang-11395-thumb Metin2 Ayaz Yang 1M - Yeni Server
-
1,00 ₺
metin2-ruby-yang-36146-thumb Metin2 Ruby Yang Hemen Teslim
-
21,50 ₺
metin2-arkadaslar-yang-69656-thumb Metin2 Arkadaşlar Yang Hemen Teslim
-
12,00 ₺
metin2-bagjanamu-yang-63925-thumb Metin2 Bagjanamu Yang Hemen Teslim
-
12,00 ₺
metin2-marmara-yang-20128-thumb Metin2 Marmara Yang Hemen Teslim
-
10,00 ₺
metin2-ege-yang-23890-thumb Metin2 Ege Yang Hemen Teslim
-
9,50 ₺
metin2-turkiye-yang-98388-thumb Metin2 Türkiye Yang Hemen Teslim
-
9,50 ₺
metin2-ezel-yang-72061-thumb Metin2 Ezel Yang Hemen Teslim
-
9,80 ₺
metin2-barbaros-yang-15041-thumb Metin2 Barbaros Yang Hemen Teslim
-
16,90 ₺
metin2-dandanakan-yang-80090-thumb Metin2 Dandanakan Yang Hemen Teslim
-
11,00 ₺

Metin2 Yang Hakkında

Oyunların sistemleri kurulduğu sırada tamamen kendine ait bir dünya olduğunun gösterilmesi adına karakterlerin ve kullanılan para birimlerinin adlarının değişebildiğini görebiliyoruz. Oyunlarda oyun içi alışverişlerinizi yapabilmeniz ve oyunlarınızı oynayabilmeniz için sunulmakta olan para birimlerine sahip olmanız gerekir. Metin2 dünya genelinde en eski çevrimiçi çok oyunculu oyunlar arasında yer almaktadır. Metin2 yang ise oyunda yer almakta olan para birimlerinden birisi konumundadır. Oyunda farklı para birimleri yer alırken bu para birimlerinin elde edilme şekilleri ve kullanma şekilleri değişim gösterebilmektedir.

Metin2 yang oyunda para olarak kullanılırken oyunda yer almakta olan bütün haritalardaki yaratıkları keserek elde edilmektedir. Ejder parasına nazaran bazı ufak farklılıkları bulunmaktadır. Metin2 yang satın al gibi işlemlerinizi yerine getireceğiniz noktada ise bu işlemlerinizi sitemizden yerine getirebilirsiniz. Sitemizde müşterilerimize sağlamış olduğumuz imkanlar şu şekildedir:

 • Farklı ödeme yöntemleriyle ödeme imkanı
 • Yüksek müşteri memnuniyeti
 • Siparişlerde hızlı teslimat
 • İlgili müşteri desteği

Sitemizde sizlere bu şekilde hizmet vermeyi bir ilke haline getirmiş olduğumuz için siparişlerinizden yana herhangi bir sorunla karşılaşmanız mümkün değildir.

Metin2 Yang Nasıl Elde Edilir?

Metin2 won yani oyundaki para birimlerinden biriyken yang ile dönüştürülerek kullanılabilmektedir. Oyunu oynayan kişiler oynadıkları sırada nasıl yang elde edebileceklerini merak etmektedir. Oyunda yang elde edebilmek için yaratık kesmeniz gerekmektedir. Metin2 yang alım satım yaparak bu para birimini elde edebileceğiniz gibi aynı zamanda oyunda bazı görevleri yerine getirerek de elde edebilmeniz mümkündür. Metin2 yang alım satım yapacak olan kişiler won kullanma noktasında dönüştürme işlemlerini de yapabilmektedir.

Oyunda sahip olduğunuz 100 milyon yang won para birimine karşılık gelmektedir. Metin2 won al yoluna gidecek olan kişiler oyunda yer almakta olan yanglarını çevirmek istedikleri sırada oyunda yer almakta olan döviz bürosuna giderek çevirim işlemlerini yapma imkanına sahip olmaktadır. Burada metin2 won alabilme adına yangı wona çevirme seçeneğine tıklanması gerekmektedir. Bu seçeneğe tıkladığınız zaman hesabınızda yangları wona çevirebilme imkanına sahip olursunuz.

Metin2 Yang Ücretleri

Metin2 won fiyatları merak edilmekte olduğu gibi won aslında yang dönüştürme işlemleriyle yapılabildiğinden dolayı yang fiyatlarını araştırabilir ve yang alma yoluna gidebilmeniz mümkündür. İncelendiğinde ise firmamızda sizlere diğer birçok platforma göre daha uygun fiyatlardan hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu yüzden oyun içerisindekinin aksine daha kolay ve sorunsuz alım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Metin2 yang satın al noktasında sizlere sunmuş olduğumuz seçenekler ve ücretler şu şekildedir:

 • Dolunay yang (10 milyon olarak teslim edilir): 6.50 TL
 • Şems yang (10 milyon olarak teslim edilir): 5.50 TL
 • Bagjanamu Yang: 9.75 TL
 • Arkadaşlar Yang: 7.50 TL
 • Anadolu Yang: 8.25 TL
 • Türkiye Yang: 6.45 TL
 • Barbaros Yang: 6.94 TL
 • Marmara Yang: 7.50 TL
 • Ezel Yang: 6.75 TL
 • Ege Yang: 7.50 TL
 • Dandanakan Yang: 6.50 TL

Metin2 yang fiyatları için bir araştırma yaptığınız sırada bu fiyatların görebileceğiniz en uygun fiyatlar şeklinde yer almakta olduğunu görebilirsiniz. Sitemizde sizlere her zaman diğer sitelere nazaran daha uygun ücretler üzerinden sunmaya özen gösterdiğimizden dolayı metin2 yang al siparişlerinizi hemen sitemizden gerçekleştirebilme yoluna gidebilirsiniz.

Metin2 Yang Nasıl Kullanılır?

Metin2 yang al yoluna gideceğiniz sırada yan alımı yapmanız sizlere birçok avantaj sağlayacaktır. Çünkü yang aldığınız zaman oyun içerisinde bunu çok iyi bir şekilde kullanabilme imkanına sahip olursunuz. Yang kullanarak oyun içerisinde yapabileceğiniz en iyi işlemlerden birisi ise; metin2 item satış ve alış işlemlerinizi yapabilmenizdir. Oyunda Pazar bölümünde yer almakta olan itemlar arasından seviyeniz ve karakteriniz için uygun olanları satın alma yoluna gideceğiniz noktada yang kullanmanız gerekmektedir. Aynı zamanda pazarda item satışı yapan oyuncuların itemlarını alabilmeniz adına da mutlaka yang sahibi olmanız gerekmektedir.

Metin2 yang alım satım işlemlerinizi yaparak sizlere sunulan itemları alabileceğiniz için karakterinizi güçlendirebilme ve karakterinizin savaşlarda daha ön planda olmasını sağlayacaktır. Yangın en fazla harcanmakta olduğu yerlerden bir diğeri ise; içerisinde bulunulan mavi ve kırmızı iksirlerdir. Burada yang ihtiyacınız çok yüksek olacağı gibi sadece yaratıkları keserek ihtiyacınız olan yangları karşılayamayabilirsiniz. Metin2 tr yang satın al noktasında sizlere sunmuş olduğumuz yang seçenekleri arasından birisini tercih ederek satın alma işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Satın alımlarınız noktasında sizlere firmamız bir sorun çıkarmadığı gibi siparişlerinizi en kısa süre içerisinde sizlere teslim etmektedir.

Metin2 Oyun Kurgusu

Metin2 won satın al yapılmasının sebebi; oyunda yer almakta olan imkanların daha iyi değerlendirilmesidir. Oyunu yeni oynamaya başlayacak olan kişiler özellikle oyunun kurgusunu merak ederek olay örgüsü hakkında bilgi almak istemektedir. Oyun üç imparatorluk arasında oynanmaktadır. Bu üç imparatorluk metin taşının hayvanlardan ve bitkilerden oluşan yeryüzüne gelip vahşi hayatı kırarak sınırlarını çizmesiyle oluşmuştur. Oyunda ilk amacınız savaşarak ve sizlere verilen görevleri tamamlayarak kendinizi geliştirmek olduğu gibi aynı zamanda imparatorluğunuzu da bu oranda geliştirirsiniz. Metin2 won satın alma ile görevlerinizi en kısa sürede gerçekleştirebilmek ve oyunlarınızı da en iyi şekilde oynayabilmek için karakterinizin özelliklerini daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Metin2 Ejder Parası

Metin2 won al ile oyunda para birimi elde edebileceğiniz gibi aynı zamanda oyunda kullanabileceğiniz diğer bir para biriminin ejder parası olduğunu görebilirsiniz. Metin2 won mobil ödeme işlemlerinizde sitemizden sipariş vermiş olduğunuz takdirde yerine getirebilmeniz mümkündür. Sitede mobil ödeme işlemlerinizi yerine getirebilmek için siparişlerinizi sitemizden gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Sitemizde sizlere mobil ödeme ile ürün alabilme imkanını sunuyoruz. Metin2 won fiyatları özellikle sitemizde diğer platformlara göre daha uygun sunulmasından dolayı siparişlerini vermek isteyen kişiler en kısa süre içerisinde siparişlerini verebilmektedir. Metin2 tr won ve diğer siparişleriniz için tercih edebileceğiniz ödeme şekilleri şu şekildedir:

 • Mobil ödeme
 • Banka transferi (havale ve EFT)
 • Kredi kartı ile ödeme

Metin2 turkey won noktasında yer almakta olan bu ödeme yöntemleriyle siparişlerinizi yerine getirebileceğiniz gibi sizlere ödeme işlemlerinde güvenilir bir altyapı sunulmaktadır. 3D secure ile SSL protokolü kullanılarak hazırlanmış olan bu ödeme servisi sizlere hiçbir sıkıntı yaşatmamaktadır. Bunun yanı sıra kredi kartı kullanarak ödeme yapacak olan kişiler özellikle kendilerine sunulan taksit imkanlarıyla işlemlerini kısa sürede tamamlayabilmektedir. Taksitle sipariş verebileceğiniz için sonrasında sizin için de ödeme daha kolay olacaktır.

Metin2 Ejder Parası Ücretleri

Ejder parası gibi oyun paralarını dışarıdan satın alacağınız evrede ne kadar ücret ödeyeceğinizi merak edebilirsiniz. Metin2 won alım satım noktasında hesabınızda ne kadar ejder parası ve yang olduğu önem arz eden noktaların arasındadır. Metin2 anadolu won fiyatları hakkında sizlere yazımızda bilgi vermekte olduğumuz gibi ejder ücretleri de sitemizde sizlere şu şekilde sunulmaktadır:

 • 30 ejder parası: 5,70 TL
 • 60 ejder parası: 11.40 TL
 • 180 ejder parası: 28.50 TL
 • 450 ejder parası: 57 TL     
 • 1275 ejder parası: 142.50 TL
 • 3000 ejder parası: 285 TL

Metin2 yang noktasında olduğu gibi ejder parası evresinde de sizlere her zaman en uygun ücretler üzerinden hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Metin2 yang satın al işlemlerinizi yerine getireceğiniz noktada hesap açarak en kısa süre içerisinde sipariş verebildiğiniz gibi ejder parası siparişlerinizi de aynı şekilde basit adımları takip ederek yerine getirebilme imkanına sahip olursunuz.

Metin2 Hesap Satışı

Metin2 gibi oyunları oynama yoluna gideceğiniz evrede hesabınızı ilerletmiş olduğunuz takdirde tekrar oyunu oynamaya başlama adına veya çeşitli sebeplerden olayı oyundaki hesabınızı satmak isteyebilirsiniz. Bu noktada hesap satış işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. Metin 2 won gibi alış satışlarınızı yapacağınız sırada sitemizi tercih edebileceğiniz gibi hesap alış satış işlemleriniz sırasında da sitemizi tercih etmeniz mümkündür. Sitemiz hesap almak isteyen kişilerle hesap satmak isteyen kişileri buluşturmakta olan bir mağaza sistemine sahiptir. Bu yüzden hesap ticareti yapmak isteyen kişiler sitemiz üzerinden bu ticaretlerini gerçekleştirebilmektedir.

Metin2 yang al noktasında insanlar genellikle ne kadar yang olduğuna dikkat etmekte olduğu gibi bunun yanı sıra hesaplarınızı satacağınız sırada hesabınızın seviyesinin ne olduğuna da dikkat etmeniz gerekir. Hesaplarınızın seviyesi, ne kadar item olduğu ve ne kadar seviyeye sahip olduğu hesabınızın fiyatını etkileyecek olan faktörler arasındadır. Hesapların fiyatları buna göre değişim gösterebilen unsurlar arasında yer almaktadır.

Metin2 Hesap Satın Alma

Oyun hesaplarınızı internet sitemiz üzerinden satışa koyabileceğiniz gibi aynı zamanda hesap satın almak istediğiniz noktada da sitemizdeki hesap satış ilanlarını inceleyebilmeniz mümkündür. Metin 2 yang fiyatları noktasında sizlere yangları en uygun fiyatlar üzerinden sunabildiğimiz gibi hesap fiyatlarımız da diğer platformlara göre daha uygun seviyededir. Metin 2 tr yang satın al işlemleri sırasında sizlere satın alımlarınızı en hızlı şekilde gerçekleştirme imkanı sağlamakta olduğumuz gibi aynı zamanda hesap satın alımlarınızı da kısa sürede onaylıyoruz. 7 gün 24 saat hesap alma ve hesap satma işlemleri bulunduğundan dolayı istediğiniz zaman bu işlemlerinizi yapabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda müşteri hizmetleri bölümümüz sizlere sabah 09.00 ile gece 02.00 arasında destek vermekte olduğu için istediğiniz zaman iletişime geçebilmeniz mümkündür.

Metin2 Hesap Ücretleri

Metin 2m fiyatları değişim gösterdiği gibi aynı zamanda hesap ücretleri de hesapların özelliklerine göre değişim gösterebilmektedir. Bir hesap alacak olan kişiler hesapların ücretlerine ve özelliklerine dikkat etmektedir. Sitemizden hesap alım yoluna gidecek olan kişilerin genel anlamda ödeyebilecekleri ücretler şu şekildedir:

 • 105 level full farmlık lycan: 8.000 TL
 • Lisamt2 de full + full hesap: 150 TL
 • 61 level yakutlu büyülü hesap: 250 TL
 • 105 level büyülü sura hesap: 1.450 TL
 • 75 level hava G9 hesap: 250 TL
 • 120 level 6P WSlik hesap: 15.000 TL
 • 107 level büyülü hesap: 230 TL
 • Metin2 Anadolu savaşçısı: 200 TL

Sitemizde sizlere onlarca Metin2 hesabını bir arada sunmaya özen gösteriyoruz.  Bu hesapların ücretleri diğer birçok platformda yer alanlara göre daha uygun olduğu gibi sitemizdeki hesapları almak isteyen kişiler belirtmiş olduğumuz ödeme yöntemlerini kullanarak çok kısa bir süre içerisinde satın alım işlemlerini yerine getirebilmektedir. Hesap türleri ve özellikleri değişim gösterebildiği gibi satın almadan önce hesapları inceleme yoluna gitmeniz gerekir.

Metin2 Item Kullanımı

Oyunlarda sizlere sunulmakta olan karakterleri özelleştirmek ve geliştirmek istediğiniz sırada item kullanma yoluna gidebilirsiniz. Her oyunda birbirinden farklı itemlar yer alırken bazılarının diğerlerine göre daha gelişmiş özelliklere sahip olabildiğini görebiliyoruz. Metin2 oynamakta olan kişiler de karakterlerinin yeteneklerini geliştirebilmek ve daha güçlü bir hale gelebilmelerini sağlayabilme adına detaylı araştırma yapmaktadır. Sitemizde sizlere son derece güçlü hesaplar sunmakta olduğumuz gibi aynı zamanda farklı item’ları da en iyi şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. Bu şekilde sitemizden oyunun pazarında yer alana nazaran daha uygun fiyatlar üzerinden item alabilme yoluna gidebilmeniz mümkündür.

Metin2 Item ücretleri

Metin2 oynarken item dizeceğiniz noktada bu itemları dizmeniz karakterlere ve sahip olduğunuz levela göre değişim gösterebilmektedir. Karakterinizin yetenekleri ve hangi karakterler olduğu item seçimi yapacağınız evrede büyük bir öneme sahiptir. Itemların ücretleri de değişim göstermekte olan noktalar arasındadır. Savaşçı, Ninja, şaman, sura ve lycan gibi karakterler için farklı skinler sunulabilmektedir. İtem seçimi yapacak olan kişiler buna göre değişim gösterebilmektedir. Sitemizde yer almakta olan bazı itemlar ve ücretleri ise şu şekilde karşımıza çıkar:

 • Phebia 108 won: 10 tL
 • Mat mitsi simya setli boş çar: 400 TL
 • Metin2 TR Marmara 47 won: 230 TL

Görmüş olduğunuz gibi sitemizde sizlere en uygun şekilde skin sunmaya dikkat ediyoruz. Her bütçeye uygun skinler olduğu için siz de levelınıza ve karakterinize dikkat ederek bunlardan birisini tercih ederek sitemizden sipariş verme yoluna gidebilmeniz mümkündür. Item’lar sizlere karakterinizi daha fazla güçlendirebilme imkanı vermekte olduğu için daha fazla görev yerine getirebilir ve daha fazla savaş kazanabilme imkanına da sahip olursunuz.

Metin2 Bot Hilesi

Oyunlardaki seviyenizi artırabilmek ve girdiğiniz savaşlardan kazançla ayrılabilme adına bot kullanma yoluna gidebilirsiniz. Bakmış olduğunuz zaman oyunlarını oynayarak hesaplarını geliştirmekte olan kişilerin büyük bir bölümü hesaplarını bot kullanarak geliştirme yoluna gidebilirsiniz. Sitemizde sizlere farklı bot paketlerini de bir arada sunuyoruz. Bu paketler arasından satın alımlarınızı gerçekleştirerek hem görevlerinizi en hızlı şekilde yerine getirebilir hem de yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Sitemizde yer almakta olan bazı bot paketleri şu şekildedir:

 • 7 günlük bot: 32.99 TL
 • 15 günlük bot: 57.40 TL
 • 33 günlük bot: 102.25 TL
 • 75 günlük bot: 209.50 TL
 • 95 günlük bot: 235.50 TL

Bu botlar arasından birisini tercih ederek sipariş verebilmeniz mümkündür. Siparişlerinizi kısa sürede yerine getireceğiniz için hemen bu bot hesabınıza yansıtılacaktır. Hesabınıza yansıtıldığı için oyunlarınızı oynama yoluna gidebilir ve imkanlarınızı değerlendirebilme seçeneğine sahip olursunuz. Bu şekilde düşmanlarınızı hemen yenebilmeniz mümkündür.

Metin2 İmparatorlukları

Sizlere belirtmiş olduğumuz gibi Metin2 oyununda 3 tane imparatorluk bulunmaktadır. Oyunda yer almakta olan bu imparatorlukların hepsinin özellikleri değişim gösterebilmekte olduğu için yer alan imparatorluklar ve özelliklerini de merak edebilirsiniz. Oyunda bulunan imparatorluklar ve özellikleri şu şekildedir:

 • Chunjo imparatorluğu: Bu imparatorluk ruhsal liderleri tarafından kontrol edilmekte olduğu gibi kıtada batı topraklarında yer almaktadır. Eski krallığın kuzeni olmakta olan Yoon – Young tarafından kurulan krallık büyülü güçlerden faydalanmaktadır.
 • Jinno İmparatorluğu: Askeri bir güçle yönetilmekte olan Jinno imparatorluğu kıtada doğu topraklarında yer almaktadır. İmparatorluğun halkına bakmış olduğunuz zaman genel anlamda savaşçı bir halk olduğunu ve agresif bir yapıya sahip olduklarını görebiliyoruz.
 • Shinsoo İmparatorluğu: Bir ticaret imparatorluğu olarak kurulmakta olan imparatorluk, kıtada güney topraklarda yer almaktadır. İmparatorlukta özellikle batı krallığıyla bazı anlaşmazlıklar yaşanmakta olduğunu görebilirsiniz. Tüccarlar da metin taşlarının tehlikesinden dolayı silahlanmıştır.

Metin2 Yang Sıkça Sorulan Sorular

Metin2 yang nedir?

Metin2 yang, oyunun içinde kullanabileceğiniz oyunun para birimidir. Metin2 Yang, kestiğiniz canavarlardan elde edilir. Metin2 yang nedir, sorusu kısaca böyle yanıtlanabilir. Metin2 yang ne işe yarar sorusu ile oyun içi ticaretinde kullanabilirsiniz şeklinde anlatılabilir. Oyunda var olan ticaretleri, pazarlardan yapacağınız satın alımları, ışınlanma, NPC satın alımları Metin2’de yang ile yapılmaktadır.

Metin2 won nedir?

Metin2 Won, oyun içi para birimi “yang”ın 100 milyon katı değerinde olan yine başka bir para birimidir. Metin2 won nedir, won ne, won ne demek gibi internette sıkça sorulan soruların yanıtı olarak kısaca var olan yanglarınızı tümletme şekilde yanıtlanabilir. Won kendiliğinden oluşmaz, NPC aracılığı ile yeterli yang miktarına sahip olduğunuzda dönüştürebilirsiniz.

Metin2 yang nasıl alınır?

Metin2 Yang, GameSatış üzerinden belirlediğiniz serverdan satın alınabilir. Metin2 yang nasıl alınır sorusu GameSatış’tan güvenli şekilde dilediğiniz ödeme yöntemi bakiye yükleyerek satın alınır şeklinde yanıtlanabilir. Metin 2 yang nasıl alınır, Metin2 yang sayfasında satın al dedikten sonra seçtiğiniz server ve belirlediğiniz miktar satın alım sonrası kısa bir süre belirlediğiniz karaktere teslim edilir.

Metin2 won nasıl alınır?

Metin2 Won, GameSatış Metin2 Yang kategorisinden satın alınabilir. Metin2 won nasıl alınır sorusu en güvenli, farklı ödeme seçenekleri ve her serverda GameSatış üzerinden satın alınabilir şeklinde yanıtlanır. Satın almak istediğiniz serverda, almak istediğiniz miktarı belirleyip satın al butonuna tıklıyoruz. Daha sonra karakter ismimizi girerek oyun içinde teslimat noktasında bekliyoruz. Ticaret ile sizlere teslimat yapılacaktır.

Metin2 yang nereden alınır?

Metin2 yang, her serverda, dilediğiniz ödeme yöntemi ile GameSatış üzerinden satın alınabilir. Metin2 yang nereden alınır, Metin2 won nereden alınır soruları sıkça internette merak ediliyor. En güvenli, farklı ödeme seçenekleri ve her server için M ya da Won olarak GameSatış üzerinden satın alabilirsiniz. Belirttiğiniz karaktere oyun içinde anında teslim edilir.

Metin2 yang nasıl kasılır?

Metin2, yang oyun içi ticaret ve canavarlardan düşen yangları toplayarak kasılır. Metin2 yang kasmak için birçok yöntem bulunmaktadır ancak Metin2 yang nasıl kasılır sorusu kısaca ticaret ile şeklinde cevaplanabilir. Toplayarak kasılması ise Metin2 yang nasıl toplanır sorusunu önümüze çıkarıyor. Yerde duran yang üzerine tıklayarak ya da tab tuşu ile toplanabilir.

Metin2 beceri sıfırlama kaç yang?

Metin2 beceri sıfırlama, levele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 1. ve 2. köyde bulunan Yaşlı Kadın NPC ile 30 level öncesi sıfırlama işlemi gerçekleştirilebilir. Metin2 beceri sıfırlama kaç yang sorunuzu sahip olduğunuz seviyeye göre yang miktarı değişir şeklinde yanıtlayabiliriz. 30 level sonrası bu işlemi yapabilmeniz için ise EP ile Skill Sıfırlama Kağıdı satın almanız gerekir.

Metin2 1M kaç yang?

Metin2 1M, 1.000.000 yang’tır. Yang, Metin2 oyun içi para biriminin birim adıdır. Metin2 1M, 100k yani 1 milyon yang olarak adlandırılabilir. Metin2 1m kaç yang, kısaca bu şekilde anlatılabilir. 100 M ise oyun içinde 1 Won’a eşittir. GameSatış üzerinden her serverda 100 M en ucuz fiyatlarla satın alabilir, dilediğin gibi harcayabilirsin.

Metin2 1 won kaç M?

Metin2’de 1 won kaç m eder yanıtı kısaca 100 M, Metin2 1 Won kaç yang yanıtı ise 100.000.000 yang olarak yanıtlanabilir. Metin2 para birim yang olarak adlandırılırken, won tümlenmiş olarak tanımlanabilir. Metin2 TR 1 won kaç M sorusunun kısa şekilde bu şekilde anlatılabilir. Won, 100M olduğunda kendiliğinden oluşmaz yalnızca NPC aracılığı ile yapılabilir.

Metin2 won ne kadar?

Metin2 won fiyatları serverlara ve stok durumuna göre değişiklik göstermektedir. Metin2 1 won kaç tl, Metin2 tr 1 won ne kadar, Metin2 won ne kadar sorularının net bir yanıtı bulunmamakla birlikte serverlara göre değişiklik gösterse de en ucuz fiyatlara GameSatış’ta dilediğiniz ödeme seçenekleri ile kolaylıkla satın alınabilir. Her server için satın alabileceğiniz dilediğiniz miktarda Won, anında teslim edilir.

Metin2 won nasıl yapılır?

Metin2 Won, NPC Depocu’da 100M parası olması halinde çevirebilir. Metin2 won nedir nasıl yapılır sorusu, kısaca oyun içi bir para birimi olup Depocu’dan Döviz Bürosu seçeneğini seçerek Yangı Wona Dönüştür butonuna tıklayın. Bu işlemi gerçekleştirmeniz için 3M ücret vermeniz gerekmektedir. Metin2 won nasıl yapılır sorusuna yukarıda anlattığımız şeklinde yanıt verilebilir.

Metin2 won nasıl yanga çevrilir?

Metin2 won nasıl yanga çevirme yapılır sorusunu Depocu’dan yapılır şekllinde yanıtlayabiliriz. NPC Depocu tarafından yapılan bu dönüşüm için yapmanız gerekenler ise Depocuya tıkladıktan sonra Döviz Bürosu’na tıklayıp, Wonu Yanga Dönüştür seçeneğine tıklıyoruz. Komisyon bedeli olan 3M onayını verdikten hemen sonra sahip olduğunuz 1 Won, 100M yani 100.000.000 yang şeklinde karakterinize tanımlanacaktır.

Metin2 won nasıl kasılır?

Metin2’de Won kasma işlemi ticaret ile kasılabilir. Metin2 won nasıl kasılır sorusunun birden fazla yanıtı olduğu gibi genelde oyun içi alım-satım işlemleri bunun için uygun bir yöntem olarak tercih edilebilir. Sahip olduğunuz itemleri elit itemlere efsunlarla çevirebilir, artı basarak geliştirebilir sonrasında pazarda bunları satarak oyun içi para olan yang ve won kazancı sağlayabilirsiniz.

Metin2 1T kaç won?

Metin2 1T, 10 won eder. Metin2 oyun içi para olan yang birim olarak adlandırılır. 100M yani 100.000.000 yang, 1 wona eşittir. Metin2 1t kaç won sorusu 10 won 1000M’e eşit şekilde yanıtlanabilir. Sahip olduğunuz yang bu miktara geldiğinde otomatik olarak oluşmaz, Depocu ile sizin çevirmeniz gerekmektedir. Çevirmeniz için miktarın %3 kadarını depocuya ödemeniz gerekmektedir.