Knight Online Haberleri
Pubg Mobile Haberleri
Valorant Haberleri
League of Legends Haberleri
CS:GO Haberleri
Metin2 Haberleri
Black Desert Haberleri
Diğer Oyun Haberleri

Valorant Haberleri

GameSatış Valorant Blog sayfamızda oynadığınız ve takip ettiğiniz Valorant oyununa dair haberleri, gelişmeleri, yamaları ve yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Valorantın 3. Bölüm 2. Kısım yeni savaş bileti ve haritası sızdırıldı. Bu savaş biletinde bizleri hangi ödüller bekliyor sizler için inceledik.
Valorant rank sistemi oyuncular için eşit bir ortam sağlar, eğer oyunlar size kolay geliyorsa henüz hak ettiğiniz en yüksek ranka daha var demektir!
Riot Games'in gözbebeği oyunlarından olan Valorant'ta geçtiğimiz günlerde büyük bir iddia ortaya çıktı. Twitter'dan sızan bilgiler doğrultusunda haftaya tanıtılması beklenen Valorant karakterinin Kay/o olduğu belirtildi
Valorant nedir, nasıl oynanır, nasıl indirilir, tüm karakterleri ve daha fazlasını bu içerikte sizler için derledik. Oyun için merak ettiğin her şeyin yanıtını bu içeriği okuyarak bulabilirsin!
Popüler FPS oyunu Valorant oyun içi alışveriş için mağaza sistemine dair merak ettiklerinizi bu içerikte bulabilirsiniz. Nasıl satın alım yapılır? Ne ile satın alınır? gibi sorulara hemen okuyarak yanıt bulabilirsiniz!
Valorant skin ile merak edilen her şeyi bulabileceğiniz içeriğimizde, skin satın alma, skin koleksiyonları ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Hemen okumaya başlayarak merakınızı giderin!
Valorant ajanlarının 12. si olarak oyuncularla buluşan Killjoy özellikleri, yetenek seti ve bilinmesi gerekenleri bu içerikte sizler için derledik!
Valorant son güncelleme ile ilgili merak edilenleri bu içerikte bulabilirsiniz. Valorant Haberleri ve güncellemeleri için takipte kalın!