knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri

Valorant Haberleri

GameSatış Valorant Blog sayfamızda oynadığınız ve takip ettiğiniz Valorant oyununa dair haberleri, gelişmeleri, yamaları ve yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Valorant 4.01 Yama Notları Yayınlandı
Valorant 4.01 yama notları yayınlandı. Riot Games’in çok aşamalı doğrulama özelliği ile hesabınızı güvende tutabilirsiniz. Ayrıca Valorant 4.01 yaması ile Ares güçlendirildi. Detaylar haberimizde!
Valorant 4. Bölüm 1. Kısım Yenilikleri ve Yeni Savaş Bileti
Valorant 4.0 yaması ile beraber 2022 sezonuna giriş yaptı. Valorant 4. Bölüm 1. Kısım başladı. 4. Bölüm 1. Kısım yenilikleri ile beraber savaş bileti, harita güncellemeleri ve yeni ajan Neon oyunda yerini aldı. Detaylar haberimizde!
Valorant Yeni Silah Koleksiyonu: Protocol 781-A
Valorant yeni Protocol 781-A koleksiyon görünümünü ortaya çıkardı. Valorant 4. Bölüm 1. Kısım’la ilgili tüm yenilikleri hız kesmeden ortaya çıkarıyor. Detaylar haberimizde!
Valorant 18. Ajan: Neon, Yetenekleri ve Çıkış Tarihi
Valorant yeni Manilalı ajanı Neon kimdir, Neon yetenekleri neler ve çıkış tarihi ne zaman? İşte Valorant'ın yeni 18. ajanı Neon hakkında detaylar!
Valorant Yeni Silah Koleksiyonu: Run It Back 2
Valorant Run It Back 2 silah koleksiyonu şimdi mağazada. Yeni Run It Back 2 paketi, önceki koleksiyonlardan özenle seçilmiş görünümleri içeriyor. Detaylar haberimizde!
Valorant Yeni Ajan Sızıntıları, Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek?
Valorant Yeni Ajanı, Valorant Champions finalinde sızdırılmıştı. Valorant yeni ajan hakkında yepyeni sızıntılar ve çıkış tarihi detayları haberimizde!
Valorant Kartopu Çatışması Geri Döndü!
Valorant, kış ayları için oyuncuları Kartopu Çatışması oyun modu ile buluşturuyor. Riot Games yılbaşı etkinliği ile Valorant Kartopu Çatışması oyun modu geri döndü. Detaylar haberimizde!
Valorant Champions 2021 Final Şampiyonu: Acend
Valorant Champions 2021 sona erdi. Valorant Şampiyonu 2021 Finalleri sonuçları belli oldu. İşte turnuvanın galibi ve detaylar…