knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri

Knight Online Haberleri

GameSatış Knight Online Blog sayfamızda Knight Online ile ilgili güncelleme, etkinlik, haberler, gelişmeler, paketler, yamaları ve yenilikler sizi bekliyor!

Şampiyonların Savaşı Knight Royale Geri Döndü!
Efsane Knight Online oyun modu, Knight Royale geri döndü. Knight Royale etkinliği 2.0’a güncellendi. Detaylar haberimizde!
Knight Online Efsane Fırsatları Seni Bekliyor!
Knight Online Efsane Cuma adını verdiği etkinliğiyle değerli eşyaları indirimli fiyatlarla şövalyelere sunmaya başladı. Knight Online Efsane Cuma İndirimleri kapsamında 17 eşyada %25 indirim fırsatlarını kaçırmayın!
Knight Online Efsanenin Hükümdarı Oyunda!
Knight Online 18.11.2021 güncelleme notu duyuruldu. Knight Online 18.11.2021 güncellemesi ile Knight Online yeni silah seti “Efsanenin Hükümdarı”, Ruler of the Legend oyuna geldi. Detaylar haberimizde!
Knight Online Skill Sıfırlama Nasıl Yapılır? Ücretler Nedir?
Knight Online bünyesinde yer alan karakterlerin skill sıfırlama işlemleri, karakterde bulunan skillerin belirli işlem basamakları dahilinde sıfırlanması olarak bilinir. Skill sıfırlama işlemleri için nelerin bilinmesi ve hangi adımların kullanılması gerekir? Knight Online skill sıfırlama kağıdı ne için kullanılır? Detaylar haberimizde!
Knight Online Güncelleme Notları 21.10.2021
Türkiye’nin en fazla oyuncuya sahip MMORPG oyunlarından Knight Online, yeni 21.10.2021 güncelleme notunu yayınladı. Detaylar haberimizde!
Knight Online FPS Arttırma Kesin Çözüm 2021
Knight Online FPS arttırma 2021 rehberi. Knight Online nasıl FPS arttırılır, Knight Online FPS arttırma nedir ve daha birçok öneriyi sizler için haberimizde derledik!
NTTGame 17. Yıl Etkinlikleri Neler?
Knight Online etkinlikleri güncelleme ile birlikte duyuruldu. 17. yıl etkinliği ne kadar sürecek, ödülleri neler hepsini sizler için derledik!
Knight Online Küfür Nasıl Report Edilir?
Knight Online küfür report sistemi nasıl çalışır, nasıl küfür şikayet edilir, ceza sistemi nasıl işliyor gibi yanıtları siz şovalyeler için derledik.