knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri

Diğer Oyun Haberleri

GameSatış Diğer Oyun Blog sayfamızda oynadığınız ve takip ettiğiniz oyunlara dair haberleri, gelişmeleri, paketleri, yamaları ve yenilikleri öğrenebilirsiniz!

Roblox Şifremi Unuttum: Roblox Şifre Değiştirme
Yediden yetmişe herkesin oynadığı çevrimiçi çok oyunculu platform oyunu Roblox’da “şifremi unuttum” sorunu birçok oyuncunun oyun keyfini kesintiye uğratan bir deneyimdir.
Immortals of Aveum Oyun İncelemesi
Ascendant Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan fantastik, tek oyunculu FPS oyunu Immortals of Aveum, Unreal Engine 5 ile geliştirilen en iyi AAA tarzı oyun olma özelliği taşıyor.
Enshrouded Nasıl Oynanır? Oyun Rehberi
Hayatta kalma ve inşa türündeki oyunlara ilgi duyanlar için piyasada pek çok seçenek bulunuyor, ancak bu kalabalık arasından sıyrılan ve dikkat çeken oyunlar her zaman azdır. İşte bu oyunlardan biri de son zamanlarda, Valheim gibi bağımsız bir başyapıtın izinden giden ve onun özelliklerini daha da genişletmeyi amaçlayan fantastik hayatta kalma oyunu Enshrouded.
Naraka - Bladepoint Nasıl Oynanır? Oyun Rehberi
Yeni başlayanlar için Naraka Bladepoint oyun rehberi; karakter kullanımı, yetenek açma ve item toplama ile ilgili tüm detaylar. Naraka oyun ipuçları.
NVIDIA GeForce NOW Sistem Gereksinimleri Nedir?
NVIDIA GeForce NOW ile düşük sistem gereksinimlerinde bile yüksek kaliteli oyunlar oynayın! Hızlı internet ve uyumlu cihazlarla kesintisiz bir deneyim.
GeForce Now Nedir? NVIDIA GeForce Now Nasıl Kullanılır?
NVIDIA GeForce Now ile her cihazda üstün oyun deneyimi! Yeni oyunları kolayca oynayın, Basic ve Premium paketlerle esneklik kazanın.
Contain Oyunu Nasıl Oynanır Rehber
SinginGiant tarafından geliştirilen SCP temalı taktiksel FPS oyunu Contain nasıl oynanır? Contain oynanış videosu, sistem gereksinimleri ve detaylı ön inceleme
Outcast A New Beginning Nasıl Oynanır? Oyun İncemelesi
Outcast: A New Beginning nasıl oynanır, hikayesi ve oyun İncelemesine yer verdiğimiz rehberimizde bu yeni çıkacak açık dünya oyununu tüm detaylarıyla ele aldık.