Knight Online Haberleri
Pubg Mobile Haberleri
Valorant Haberleri
League of Legends Haberleri
CS:GO Haberleri
Metin2 Haberleri
Black Desert Haberleri
Diğer Oyun Haberleri

Diğer Oyun Haberleri

GameSatış Diğer Oyun Blog sayfamızda oynadığınız ve takip ettiğiniz oyunlara dair haberleri, gelişmeleri, paketleri, yamaları ve yenilikleri öğrenebilirsiniz!

World of Warcraft oynanışınızı mükemmelleştirecek ve size oynayış sırasında gerekli bilgileri sunacak eklentileri sizler için sıraladık. Eklentiler hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın tamamını okuyabilirsiniz!
Mobile Legends denince akla ilk gelen ve en sevilen karakter Layla'nın hikayesi, yetenekleri, nasıl oynanması gerektiği hakkında ve daha fazlası için yazımızın devamına göz atın!
2021 Steam yaz indirimlerinin tarihlerini ve bunları kaçırmamak için neler yapmanız gerektiğini sizler için derledik. Geçmiş indirimlerde ne oldu?, 2021 yılında Steam indirimleri ne zaman bitiyor? hepsine yanıt bulabilirsiniz.
GPay üzerinden 100 TL ve üzeri bakiye yükle, 25 TL bonus bakiye anında hesabına tanımlansın! Detaylar için hemen okumaya başla
Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 2042 ile ilgili merak edilen kaç para olacak? çıkış tarihi ne zaman? gibi tüm soruları, yayınlanmış resmi duyuruları sizler için bu içeriğimizde derledik!
GPay ile 100 TL yükle, 10 TL GameSatış Bakiyesi Kazan!