Knight Online Haberleri
Pubg Mobile Haberleri
Valorant Haberleri
League of Legends Haberleri
CS:GO Haberleri
Metin2 Haberleri
Black Desert Haberleri
Diğer Oyun Haberleri

Diğer Oyun Haberleri

GameSatış Diğer Oyun Blog sayfamızda oynadığınız ve takip ettiğiniz oyunlara dair haberleri, gelişmeleri, paketleri, yamaları ve yenilikleri öğrenebilirsiniz!

Free Fire Max, Daha düşük sistem gereksinimleri ile yüksek performans veren bir Free Fire revizyonudur. Ön kayıt işlemlerini tamamla ve çıkış tarihinde Oyna!
Tam 30 kişiye 1000 TL veriyoruz. Sadece bir kaç kolay adım ile bu çekilişe katılabilir ve ödülünüzü dilediğiniz herhangi bir şeyi almak için kullanabilirsiniz.
GameSatış mağazaları için müjde! Artık Ininal ile ödeme talep etme aktif. Tüm detaylar yazımızın devamında...
Fortnite yeni oyun modu Trust Nobody nasıl oynanır, neler yapılmalı ve ödülleri nelerdir? Hepsini sizler için bu yazımızda derledik.
Mobile Legends Esmeralda ile oynamak isteyen oyuncuların okuması gereken rehberin içerisinde nasıl oynanacağı, hangi karakterlere karşı güçlü olduğu yazıyor!
Mobile Legends 2021 güncellemeleriyle birlikte pc ve telefon için sistem gereksinimlerini merak eden oyuncular tüm detayları bu yazımızda bulabilir!

Tüm Oyunlarda Geçerli 5000 TL'lik Çekiliş!

Popüler Haberlerde 1. Sırada!
Tam 140 kişiye 5000 TL veriyoruz. Sadece bir kaç kolay adım ile bu çekilişe katılabilir ve ödülünüzü dilediğiniz herhangi bir şeyi almak için kullanabilirsiniz!
Wow tarzı oyunlar arayışında öncelikle world of warcraft oyun serisi incelenmeli ilk oyundan son oyuna kadar hepsinin listelendiği bu yazımız tam size göre!