Knight Online Haberleri
Pubg Mobile Haberleri
Valorant Haberleri
League of Legends Haberleri
CS:GO Haberleri
Metin2 Haberleri
Black Desert Haberleri
Diğer Oyun Haberleri

Metin2 Haberleri

GameSatış Metin2 Haberleri sayfamızda Metin2 oyununa dair haberleri, gelişmeleri, paketleri, yamaları ve yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Metin2 Örümcek Zindanı hakkında merak edilen herşey ve bilinmesi gerekenler tüm detayları ile birlikte bu yazımızda. Barones Yuvası mücadelesine hazır mısın?
Metin2 kasılma taktikleri, 2021 de hangi levelde hangi kasılma yerleri kullanılması gerekli olduğu bilgisine sahip olan oyuncular hızlı level kasacaktır!
Metin2 madencilik hakkında genel kavramlar. Madencilik yapmak veya madenlerini işlemek isteyen tüm kullanıcılar için hazırlanmış bu rehberimiz tam size göre!
Metin2 kasmadan istediğiniz ekran ayarları ile oynamanızı sağlayan config yapılandırması nasıl yapılır ve bu sırada karşılaşılan hatalar ve çözümleri nelerdir?
Metin2 aura giysiler nasıl elde edilir, nasıl yükseltilir ve bonuslar nasıl olmalı diye merak eden oyuncular için hazırlanmış bir rehber için tıklayın!
Metin2 zodyak kılıcı, hançeri hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu yazımızda derledik. Zodyak silahı kullanmak isteyen oyuncuların mutlaka okuması gerek!
Oyunun en fazla merak edilenleri arasında yer alan Hidra nedir, özellikleri nelerdir, nasıl gidilir ve nasıl kesilir soruları ve daha fazlasının yanıtları blog yazımızda!
WeiLiao-Zi Savaş Sanatı ile liderlik eğitimini tamamla! Grup lideri olup üyelerinize ek özellikler atamak için bunları mutlaka bilmeniz gerekli!