knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri

Metin2 Haberleri

GameSatış Metin2 Haberleri sayfamızda Metin2 oyununa dair haberleri, gelişmeleri, paketleri, yamaları ve yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Metin2 Mutlu Saatler Etkinliği Başladı: %30 Daha Fazla EP!
Metin2 %30 daha fazla EP kazanabileceğiniz Mutlu Saatler Etkinliği başladı! Mutlu Saatler Etkinliği’ne katılmak için hemen Metin2 EP satın al. Detaylar haberimizde!
Metin2 Yeni Yıl Etkinliği Başladı!
Metin2 yeni yıla büyük ganimetler toplayabileceğiniz, tecrübe puanlarınızı artırabileceğiniz ve harika ödüller kazanabileceğiniz Metin2 Yeni Yıl Etkinlikleri başladı. Detaylar haberimizde!
Metin2 Atılgan Aralık Etkinlikleri!
Metin2, yılın sonuna yaklaşırken aksiyon dolu etkinlikler ve toplayabileceğiniz yığınla ateşli ganimetler içeren Metin2 Atılgan Aralık Etkinliklerini sunuyor. Metin2 EP satın al ve Atılgan Aralık ödüllerinin tadını çıkar!
Metin2 Örümcek Zindanı Rehberi
Metin2 Örümcek Zindanı hakkında merak edilen herşey ve bilinmesi gerekenler tüm detayları ile birlikte bu yazımızda. Barones Yuvası mücadelesine hazır mısın?
Metin2 Hızlı Level Kasmak Yöntemleri
Metin2 kasılma taktikleri, 2021 de hangi levelde hangi kasılma yerleri kullanılması gerekli olduğu bilgisine sahip olan oyuncular hızlı level kasacaktır!
Metin2 Maden Kazma ve İşleme Rehberi
Metin2 madencilik hakkında genel kavramlar. Madencilik yapmak veya madenlerini işlemek isteyen tüm kullanıcılar için hazırlanmış bu rehberimiz tam size göre!
Metin2 Config Dosyası Yapılandırması ve Parametreler
Metin2 kasmadan istediğiniz ekran ayarları ile oynamanızı sağlayan config yapılandırması nasıl yapılır ve bu sırada karşılaşılan hatalar ve çözümleri nelerdir?
Metin2 Aura Giysisi ve Yükseltmeleri Rehberi
Metin2 aura giysiler nasıl elde edilir, nasıl yükseltilir ve bonuslar nasıl olmalı diye merak eden oyuncular için hazırlanmış bir rehber için tıklayın!