knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri

Metin2 Haberleri

GameSatış Metin2 Haberleri sayfamızda Metin2 oyununa dair haberleri, gelişmeleri, paketleri, yamaları ve yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Metin2 Şifremi Unuttum E-Posta Gelmiyor Sorunu Çözümü 2022
Bu yazımızda Metin2 şifremi unuttum ne yapmalıyım diyenler için çözüm önerisi sunduk. İşte detaylar…
Metin2 Ramazan Etkinliği 2022 - Metin2 Event
Metin2’de her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan kutlanıyor. Oyuncular, Metin2 Ramazan Etkinliği ile beraber daha fazla EXP ve nesne market kampanyalarından faydalanacak. İşte Metin2 Ramazan Etkinliği detayları…
Metin2 Yeni Sunucu Van  - Metin2 Yeni Sunucu Duyurusu
Sevilen MMORPG oyunu Metin2 yeni bir sunucu için duyuru yaptı. Metin2 yeni sunucu Van açılıyor. Metin2 yeni sunucu Van ne zaman gelecek, Metin2 yeni sunucu, Metin2 Van sunucusu hakkında tüm detaylar haberimizin devamında…
Metin2 Görevler - Metin2 Görevleri Nelerdir, Nasıl Yapılır?
Metin2 hızlı level atlama için yerine getirmeniz gereken önemli Metin2 görevlerini anlattık. Metin2 görevleri, Metin2 at görevleri, Metin2 sayfa görevleri ve Metin2 biyolog görevleri haberimizin devamında…
Metin2 Mart Ayı Etkinlikleri 2022
Metin2 Mart Ayı Etkinlikleri başladı! Metin2 Aziz Patrick Günü teklifleri ile bu ay Metin2’de bolca etkinlik sizi bekliyor. Daha fazla ganimet, ödül ve sürprizleri içeren Mart ayı etkinliklerine katılmak için ihtiyacın olan Metin2 EP, Metin2 Yang ve daha fazlası GameSatış’ta!
Metin2 Bagjanamu ve Kehribar Sunucuları Birleşti!
MMORPG oyunlarından Metin2 sunucuları birleştirdi. Metin2 Bagjanamu ve Kehribar sunucuları birleşti. İki sunucu artık Bagjanamu adı altında devam edecek. Detaylar haberimizde!
Metin2 Sevgililer Günü Etkinlikleri Başladı!
Metin2’nin her yıl Şubat ayında gerçekleştirdiği Metin2 Sevgililer Günü Etkinlikleri başladı!  Tatlı ganimetleri kapmanın ve diğer oyunculara sevginizi göstermenin tam zamanı. Detaylar haberimizde!
Metin2 Mutlu Saatler Etkinliği Başladı: %30 Daha Fazla EP!
Metin2 %30 daha fazla EP kazanabileceğiniz Mutlu Saatler Etkinliği başladı! Mutlu Saatler Etkinliği’ne katılmak için hemen Metin2 EP satın al. Detaylar haberimizde!