knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri

Black Desert Haberleri

GameSatış Black Desert blog sayfamızda oynadığınız ve takip ettiğiniz BDO'ya dair haberleri, gelişmeleri, paketleri, yamaları ve yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Black Desert Kızıl Arena: Valencia Şehri Seni Bekliyor!
Black Desert 29 Aralık güncellemesi ile beraber Valencia Şehri, Kızıl Arena'ya yeni bir harita olarak katıldı. Şimdi Black Desert Kızıl Arena mücadelesine girmenin tam zamanı!
Black Desert 2021 Kış Sezonu Başladı!
Black Desert Kış Sezonu görevleri ve Kış Sezonu Pasosu başladı. Black Desert Kış Sezonu etkinlik ve görevleri için detaylar haberimizde!
Black Desert Günlük Giriş Ödülü Etkinliği!
Black Desert Rüya Atı, Boss Mobilyası ve daha fazlası için malzemeler oyuncularını bekliyor! Hepsini elde etmek için tek yapmanız gereken, her gün oyuna giriş yapmak. Black Desert günlük giriş etkinliği tarihi ve günlük giriş ödülleri detayları haberimizde.
Black Desert Atoraxxion Zindan Rehberi: Sycrakea!
Black Desert Bölüm 2: Sycrakea başlıyor. Black Desert Atoraxxion yeni bulmacalar, yeni hikaye ve boss. Black Desert Atoraxxion Sycrakea zindan rehberi hakkındakileri sizler için derledik!
Partiyi Toplayın BDO Atoraxxion Zindanı’na Yolculuk Var!
Black Desert Online'da ilk kez parti etkinliğine katılabileceğiz! Etkinlik 21 Temmuz'da çöl temasıyla maceracıların huzuruna çıkıyor.
Black Desert Online Guardian Sınıfı Rehberi
Black Desert Online Guardian sınıfı hakkında teknik bilgileri içeren bu yazımız bu sınıfa yeni başlayacak olan maceracılar içindir!
BDO Haritalar Hakkında Genel Bilgilendirme
Black Desert Online harita kullanımının önemi ve nasıl kullanılacağı hakkında gerekli bilgileri derlediğimiz bu yazımızda gideceğiniz yere en hızlı rotayı nasıl çizebileceğinize dair bilgilere yer verdik.
Black Desert Online Boss ve Ganimetler Hakkında
BDO Bossların zayıflıklarını öğrenip onları yaşadıkları yerde alt etmek ve sağlayacakları ödülleri almak için mutlaka bu yazımıza göz atın!