knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Black Desert Kızıl Arena: Valencia Şehri Seni Bekliyor!
Bu Haberi 728 Kişi Okudu

Black Desert Kızıl Arena: Valencia Şehri Seni Bekliyor!

Black Desert 29 Aralık güncellemesi ile beraber Valencia Şehri, Kızıl Arena'ya yeni bir harita olarak katıldı. Şimdi Black Desert Kızıl Arena mücadelesine girmenin tam zamanı!


Black Deseret Acoin Satın Al


PvP içeriği olan Kızıl Arena için bugün ki güncelleme ile beraber yeni bölge "Valencia Şehri" Black Desert Türkiye ve Mena'ya geldi. Düşmanları etkisiz hale getirerek puan toplanan diğer Kızıl Arena haritalarının aksine, Valencia Şehri haritasında belirli bölgeleri işgal ederek zafere ulaşırsınız. Etkinlik sırasında bonus ödül olarak ise Kızıl Onur Kutusu elde edebilirsiniz.


Kızıl Arena etkinliği 29 Aralık itibariyle oyunda. 12 Ocak 2022 tarihine kadar Kızıl Arena devam edecek. 


Black Desert Kızıl Arena etkinliği için 50 level ve üzerinde olmanız gerekiyor. Oyuncular PvP içeriğinde Black Desert birliğine atanırlar. Valencia Şehri rakipleri yenerek değil, alanları işgal ederek puan kazanılabilecek Kızıl Arena'da tanıtılan ilk savaş içeriği olacak.


Black Desert Valencia Şehri Kızıl Arena


Yeni bölge Valencia Şehri'nde şehir sokaklarında yer alan kendi takımınızın bölgelerini savunurken, rakiplerin de işgal ettiği bölgeleri ele geçirebilmenizi gerektiren stratejik bir oyun olacak. Oyuncuların işgal edilen alanlarda kalmalarını engellemek adına debuff uygulanır.


Black Desert Kızıl Arena'ya Giriş
 

Oyun içi ESC menüsü > Savaş > Kızıl Arena'ya gidin


Black Desert Kızıl Arena Giriş


Black Desert Kızıl Arena ve Kışa Özel Etkinlikler


29 Aralık güncellemesi ile Kızıl Arena oyuncuları 12 Ocak tarihine kadar Kırmızı Nişan ödülüne ek olarak  Kızıl Onur Kutusu'da kazanabilecekler. Kırmızı Nişan ve Kızıl Onur Kutusu ödülleri oyun içi takas edilebilir durumda olacak. Kızıl Arena etkinliğine 3 veya daha fazla sayıda katılan Maceracılar, sonuçtan bağımsız özel ödüller kazanabilecekler.


29 Aralık'tan itibaren Black Desert Mutlu Yıllar etkinliği de başlıyor. Black Desert Mutlu Yıllar etkinliği 29 Aralık-9 Ocak tarihleri arasında devam edecek. Yeni yıla özel "HAPP-YNEW-YEAR-2022" kuponunu kullanan oyuncular için Eski Ay Kutsama Paketi, Zanaatkar Hafızası, Kutup Işığı Kar Tanesi, Valks'ın Tavsiyesi, Kydict Kristali, Büyük Garnier Havai fişek Kutusu içeriklerine sahip olacaklar. Kupon her Aile için bir defa kullanılabilir.


Black Desert Umut Dolu Yeni Yıl Enerjisi etkinliği de 29 Aralık itibariyle başladı. 5 Ocak 2022'de etkinlik sona erecek. - Etkinlik sırasında Kara Ruh > Takas aracılığıyla Enerji tüketerek özel bir Yeni Yıl buff'ı elde edebileceksiniz. Black Desert Umut Dolu Yeni Yıl Enerjisi için 50 level veya üzeri olmanız ve en az 20 enerjiye sahip olmanız gerekmektedir. Buff alınırken 20 enerji harcanmaktadır.


Black Desert Acoin Satın Al

Black Desert Kızıl Arena: Valencia Şehri Seni Bekliyor! Sıkça Sorulan Sorular

Black Desert Kızıl Arena PvP nedir?

Kızıl Arena, az yapılandırılmış, objektif taraflı PvP'ye girme yeteneği arayan oyuncuların, oyun dünyasında herhangi bir ceza ödemeden rızaya dayalı kavgaları anında bulabildikleri bir boşluğu doldurmak için getirilen PvP biçimlerinden biridirPvP içeriği olan Kızıl Arena için 29 Aralık güncellemesi ile beraber yeni bölge "Valencia Şehri" Black Desert Türkiye ve Mena'ya geldi. Düşmanları etkisiz hale getirerek puan toplanan diğer Kızıl Arena haritalarının aksine, Valencia Şehri haritasında belirli bölgeleri işgal ederek zafere ulaşırsınız. Etkinlik sırasında bonus ödül olarak ise Kızıl Onur Kutusu elde edebilirsiniz.

Black Desert Kızıl Arena güncellemesi ne zaman?

Black Desert Kızıl Arena güncellemesi ile Kızıl Arena etkinliği 29 Aralık itibariyle oyunda. 12 Ocak 2022 tarihine kadar Kızıl Arena devam edecek.

Black Desert Kızıl Arena etkinlik ödülleri neler?

29 Aralık güncellemesi ile Kızıl Arena oyuncuları 12 Ocak tarihine kadar Kırmızı Nişan ödülüne ek olarak  Kızıl Onur Kutusu'da kazanabilecekler. Kırmızı Nişan ve Kızıl Onur Kutusu ödülleri oyun içi takas edilebilir durumda olacak. Kızıl Arena etkinliğine 3 veya daha fazla sayıda katılan Maceracılar, sonuçtan bağımsız özel ödüller kazanabilecekler. Black Desert Kızıl Arena etkinlik ödülleri bu şekildedir.