Knight Online Bronze Premium

Knight Online Bronze Premium

Master Mağaza
268,50 ₺
Knight Online Gold Premium

Knight Online Gold Premium

Master Mağaza
748,50 ₺
Knight Online Platinum Premium

Knight Online Platinum Premium

Master Mağaza
1.048,50 ₺
Knight Online 400 Cash

Knight Online 400 Cash

Master Mağaza
150,00 ₺
Knight Online 800 Cash

Knight Online 800 Cash

Master Mağaza
300,00 ₺
Knight Online 1200 Cash

Knight Online 1200 Cash

Master Mağaza
450,00 ₺
Knight Online 1600 Cash

Knight Online 1600 Cash

Master Mağaza
600,00 ₺
Knight Online 2000 Cash

Knight Online 2000 Cash

Master Mağaza
750,00 ₺
Knight Online 2400 Cash

Knight Online 2400 Cash

Master Mağaza
900,00 ₺
Knight Online 3200 Cash

Knight Online 3200 Cash

Master Mağaza
1.200,00 ₺
Knight Online DC Premium

Knight Online DC Premium

Master Mağaza
900,00 ₺
Knight Online Switch Premium

Knight Online Switch Premium

Master Mağaza
1.350,00 ₺

Knight Online Premium Cash Hakkında

Dünya genelinde en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online, oyuncuların birbirleriyle işbirliği yapabildiği ve rekabet edebildiği sosyal ve PvP özelliklerinin bulunduğu eşsiz bir PC oyunudur. Oyuna, Elmorad veya Karus ırklarının yetenekleri birbirinden farklı 5 karakter sınıfından birini seçerek başlıyorsunuz.

Oyun deneyiminiz seçtiğiniz ırk ve karakterinize göre tanımlanırken zamanla özel etkinliklere katılarak veya görevler yaparak sahip olacağınız eşyalar da karakterinizin gücüne artırıyor.

Oyunda deneyim puanı kazanmak, karakterinizi geliştirmenize ve seviye atlamasına yardımcı olur. Ancak çoğu zaman XP kazanmak zordur. Bu nedenle Knight Online’da belirli bir süre deneyim kazanmış çoğu oyuncu karakterini daha hızlı geliştirmek için Knight Online Premium üyeliği satın alır.

Knight Online Premium Avantajları

 

Knight Online premium üyeliği içerdiği avantajlara göre 5 türe ayrılır. Her bir premium üyeliği 30 gündür. Eğer bir premium üyeliği satın alacaksanız aşağıdaki avantajlardan faydalanabileceksiniz:

DC Premium: DC Pre, genellikle oyuncuların sunucudan düşme sorunlarını azaltmayı hedefler. Oyuncuların daha stabil bir oyun deneyimi yaşamalarına yardımcı olur.

Bronze Premium: Bronze Pre genellikle XP kazanma hızını bir miktar artırır ve oyunculara özel görevlere erişim sağlar. Ayrıca, oyuncuların sunucuya daha hızlı giriş yapabilmelerini sağlar.

Gold Premium: Gold Pre genellikle XP kazanma hızını daha fazla artırır ve daha fazla özel görevlere erişim sağlar. Bu paket genellikle Bronze paketinin sağladığı tüm avantajları içerir ve bunlara ek olarak bazı ekstra özellikler sunar.

EXP Premium: EXP Pre, genellikle XP kazanma hızını maksimuma çıkarır. Bu, karakterinizi hızlı bir şekilde geliştirmek istiyorsanız ideal bir seçenek olabilir.

Switching Premium: Bu paket genellikle karakterler arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmanıza izin verir, böylece birden fazla karakterle oynarken zaman kazanabilirsiniz.

Her premium paketin özellikleri ve sağladığı avantajlar farklı olabilir, bu yüzden hangi paketi satın alacağınıza karar verirken bu özelliklere dikkat etmeniz önemlidir.

Eğer Knight Online için satın almak istediğiniz Premium üyeliğine karar verdiyseniz daima uygun fiyat ve hızlı teslimat imkanı sağlayan GameSatış Knight Online Premium sayfasını ziyaret ederek Premium paketinizi hesabınızda aktif edebilirsiniz.

Ayrıca bir premium paket satın aldığınızda oyun içi mağazada (PUS) kullanabileceğiniz 800 Knight Online Cash (Npoint) hediye geliyor.

Knight Online Premium Fiyatları

 

Knight Online Premium avantajlarından yararlanmak için çncelikle Knight Online Premium satın almanız gerekir. Bunun için Knight Online Power-Up Store veya en ucuz ve güvenli KO premium satın alma ve yükleme sitesi GameSatışı tercih edebilirsiniz.

Eğer GameSatış’ta KO premium satın almaya karar verdiyseniz Knight Online Premium fiyatları oldukça ucuzdur. Çünkü GameSatış, gerçek para karşılığında KO oyun içi para birimi veya premium üyelik satın alımlarında oldukça avantajlı paketler sunar.

En güncel Knight Online Premium fiyatları, “DC pre kaç cash?” ve “Trina kaç cash?” öğrenmek için GameSatış’ın Knight Online Premium Cash sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Knight Online Cash Satın Al

 

Knight Online Cash, gerçek parayla satın alınan KO sanal para birimidir. Bu para birimi, genellikle oyun içindeki belirli özelliklere, eşyalara veya avantajlara erişmek için kullanılır. Bu eşyalar ve avantajlar, oyunun genel deneyimini iyileştirebilir, karakterinizi daha hızlı geliştirebilir veya oyun içindeki diğer oyuncularla etkileşiminizi artırabilir.

Knight Online Cash satışı genellikle oyun içi mağazadan yapılır ancak döviz kurlarındaki farklılıklar nedeniyle oldukça pahalı olabilir. Bu nedenle Türk oyuncular genellikle Knight Online Cash satın al işlemleri için GameSatış’ı tercih eder. 

Dolayısıyla sizde uygun fiyatlı ve güvenilir KO Cash satın al işlemleriniz için GameSatış’ı tercih edebilirsiniz.

Knight Online Cash Fiyatları

 

Knight Online oyununda daha hızlı ilerlemek ve oyunun sunduğu premium avantajlardan yararlanmak için Knight Online Cash satın alabilirsiniz. Knight Online Cash, oyun içindeki mağaza üzerinden çeşitli eşyalar ve hizmetler satın almanıza olanak sağlar, bu sayede oyundaki karakterinizi daha hızlı geliştirebilir veya oyun deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz. 

Ancak, Knight Online Cash'in nereden ve nasıl satın alınacağı konusunda dikkatli olmanız önemlidir. GameSatış, bu konuda oyunculara güvenli ve hızlı Knight Online Cash satışı imkanı sunar. 

GameSatış, resmi ve güvenilir bir knight Online Premium ve Cash satıcısı olarak, Knight Online Cash'i çeşitli paketler halinde sunar ve oyuncuların ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunar. 

Bu sayede, oyuncular oyun içi para birimini güvenle satın alabilir ve Knight Online'daki maceralarını daha ileriye taşıyabilirler.

Güncel Knight Online Cash fiyatları için GameSatış’ı ziyaret edebilir, uygun fiyatlı ve güvenilir alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz.

Knight Online Premium Cash Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online oyun içi içerik satışında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

 • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi

 • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT

 • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Knight Online cash nasıl yüklenir?

Knight Online Cash yükleme işlemi resmi sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor. Knight Cash nasıl yüklenir adım adım sizler için anlatalım.

 1. Öncelikle bu adrese gidiyoruz. www.nttgame.com/tr
 2. NTT hesabımıza giriş yapıyoruz. 
 3. Giriş yaptıktan sonra yukarıda yer alan “Npoints” seçeneğine tıklıyoruz.
 4. Ödeme metodu olarak “ESN” seçeneğini seçiyoruz.
 5. GameSatış üzerinden satın almış olduğumuz hemen teslim edilen 16 haneden oluşan Knight Online cash kodunu bu alana yapıştırıyoruz.
 6. Sağ tarafta bulunan ok simgesine tıklayarak Knight Cash yükleme işlemini tamamlıyoruz.

Knight Online Gold Premium özellikleri

Knight Online Gold Premium özellikleri aşağıda yazdığı gibidir.


%30 Exp artışı
800 Gift Cash 
7/24 öncelikli oyuna girme ayrıcalığı
Eşya düşürme oranında artış
Sadece %1’e düşen ölüm EXP cezası
Ekipman tamirinde indirim
Trina's Piece: Eşya geliştirme başarısında %30’a kadar artış
Item Seal:Inn-hostess’te en sevdiğiniz eşyaları kilitleme olanağı
Her PvP öldürme +5 NP

GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz Knight Online Gold Premium anında hesabına yükleyip tanımlayabilir, bu ayrıcalıkların tümünden 30 günlük faydalanabilirsin.

Knight Online peri kaç cash?

Knight Online peri, 699 Cash ile alınabilir. Knight Online peri kaç cash sorusu merak edilen bir sorudur. Oreads, Dryads ve Alseids, Pustan bilet olarak satın alınabiliyor. Oreads, 5 metre çap alanında otomatik loot için, Dryad ise düşen para oranını %100 arttırıyor ve Alseid ise +300 HP, +50 Defense, +5 Damage, Weight 300 özelliği ekliyor.

Bileti NPC Kayra, Exchange seçeneği ile sahip olduğunuz bilete göre periyi seçerek 30 gün boyunca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Knight Online pazar sc kaç cash?

Knight Online pazar sc, 360 Cash ile alınabilir. Aradığın itemin pazarda aktif olarak satış ve alım ilanlarını tüm fiyatlarıyla görüntülemeye yarayan bu pus eşyası ile o pazarın yanına anında ışınlanırsın. En ucuz fiyata aradığın itemi alabildiğin gibi satmak istediğin itemi de anında elinden çıkarabilirsin. Knight Online pazar sc kaç cash sağladığı kolaylık dolayısıyla oyuncuların oldukça merak ettiği sorulandan biridir.

Knight Online dc premium kaç cash?

Knight Online DC Premium, 2159 Cash’e PUS üzerinden satın alınabilir. Sağladığı avantajlardan dolayı ve farm yapmak isteyen kullanıcıların fazla merak ettiği Knight Online dc premium kaç cash, Knight Online dc pre kaç cash sorularını sizin için yanıtladık. GameSatış üzerinden hemen teslim Knight Online 2400 Cash satın alarak PUS’tan hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Knight Online vip key kaç cash?

Knight Online vip key, 340 Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir. Vip key alarak süreli olarak envanterinizden bağımsız daha çok eşya koyabileceğiniz ek envantere sahip olabilirsiniz. Knight Online vip key kaç cash sorusu merak edilen oyuncuların sorduğu soru olup, GameSatış hemen teslim güvencesi ile edinebileceğiniz Knight Online 400 Cash’i hesabınıza yükleyip PUS’tan edinebilirsiniz.

Knight Online bronze premium kaç cash?

Knight Online Bronze Premium, 716 Cash ile Power up store üzerinden satın alınabilir. Knight Online bronze premium kaç cash sorusu avantajlarından ve en uygun fiyatlı premium olmasından dolayı oldukça merak ediliyor. GameSatış üzerinden hemen teslim garantisi ile de satın alınabilen Bronze premium, yine sitemiz üzerinden 800 Cash satın alarak PUS üzerinden de satın alınabilir.

Knight Online genie kaç cash?

Knight Online genie, 149 Cash ile satın alınabilir. Knight Online genie, 20 saat süre ile kullanabileceğiniz otomatik atak avantajından dolayı oyuncuların oldukça fazla tercih ettiği bir üründür. Knight Online genie kaç cash, Knight genie kaç cash sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. GameSatış üzerinden 400 Cash satın alarak, PUS’tan satın alabilirsiniz.

Knight Online tp sc kaç cash?

Knight Online tp sc, 99 Cash ile Power up store üzerinden edinilebilir. TP SC olarak bilinen ürün ile arkadaş listenizde var olan herhangi birinin yanına ışınlanmanıza olanak verir. Knight Online tp sc kaç cash sorusu bu sağladığı kolaylık nedeniyle oldukça sorulan sorudur. GameSatış üzerinden satın alarak hesabınıza yükleyeceğiniz 400 Cash ile PUS üzerinden alabilirsiniz.

Knight Online ring kaç cash?

Knight Online Cypher Ring, 2800 Cash’tir. Knight Online cypher ring kaç cash kısaca Knight online css kaç cash karakterini satmak isteyen kullanıcıların oldukça merak ettiği sorulardır. Knight Online ring kaç cash sorusunun yanıtını merak eden kullanıcılar, GameSatış üzerinden hemen teslim Knight Online 3200 Cash alarak PUS’tan satın alabilir. Böylece Knight ring kaç cash sorusunu sizler için yanıtlamış olduk.

Knight Online switch premium kaç cash?

Knight Online switch premium, 3596 Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir. Experience, Discount ve War premium paketleri arasında dilediğiniz gibi geçiş yaparak kullanabilme avantajı sağladığından Knight Online switch premium kaç cash sorusu merak edilen sorulardandır. GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz hemen teslim edilen 3200 Cash ve 400 Cash hesabınıza yükleyip, Power up store’dan edinebilirsiniz.

Knight Online exp premium kaç cash?

Knight Online exp premium, 2796 Cash ile Power up store üzerinden alınabilir. Knight Online exp kasmak isteyen  ve beraberinde getirdiği avantajları nedeniyle oyuncuların merak ettiği Knight Online exp premium kaç cash sorusunu sizin için yanıtladık. GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz hemen teslim edilen 3200 Cash’i hesabınıza yükleyerek, PUS üzerinden hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Knight Online trina kaç cash?

Knight Online trina, 800 Cash ile satın alınabilir. Tam adı ile Trina's Piece olan, upgrade yapma şansınızı %10 - %25 daha fazla arttıran item PUS üzerinden alınabilir. Knight Online trina kaç cash sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz 800 Cash’i hesabınızda aktif edip, PUS’tan hesabınızda aktif edilebilir.

Knight Online ncs kaç cash?

Knight Online ncs, 2000 Cash ile satın alınabilir. Knight Online NCS yani uzun adıyla Name Change Scroll ile karakterinizin nickini değiştirebilirsiniz. Knight Online ncs kaç cash karakterin isminden memnun olmayan kullanıcıların merak ettiği bir sorudur. GameSatış üzerinden 2000 Cash satın alarak hemen teslim edilen kodu hesabınıza yükleyerek PUS üzerinden satın alabilirsiniz.

Knight Online hapisten çıkma kaç cash?

Knight Online hapisten çıkma işlemini yapabilmeniz için 999 Cash’e ihtiyacınız vardır. Hapisten çıkabilmeniz için gerekli olan Punishment Stick + Wing, Power up Store üzerinden alınabilir. Knight Online hapisten çıkma kaç cash sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. GameSatış üzerinden hemen teslim edilen 1200 Cash satın alarak, Punishment Stick + Wing ile canavarları yenerek hapisten çıkabilirsiniz.

Knight Online hangi premium daha iyi?

Knight Online hangi premium daha iyi sorusu, ihtiyacınız olan özelliğe göre değişiklik gösterebilir şeklinde yanıtlanabilir. Bronze, Gold ve Platinum Premium arasında en çok avantaja sahip olan Platinum Premium olarak söylenebilir. DC, EXP, War ve Switch Premium arasında da satın aldığınızda hepsine sahip olup, aralarında ihtiyacınıza göre değiştirebileceğiniz Switch Premium denilebilir.

Knight Online premium kaç cash?

Knight Online premium kaç cash sorusu tüm premiumlar için merak edilen bir sorudur. Knight Online tüm premiumlar için cash listesi;

 • Bronze Premium 716 Cash
 • Gold Premium 1996 Cash
 • Platinum Premium 2796 Cash
 • DC Premium 2159 Cash
 • EXP Premium 2796 Cash
 • War Premium 2599 Cash
 • Switch Premium 3596 Cash

Bronze, Gold ve Platinum Premiumlar GameSatış üzerinden satın alınabilirken, DC, EXP, War ve Switch Premium Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir.

Knight Online kc nedir?

Knight online kc, Knight Cash bir diğer ismi npoint olan oyun içi harcanabilen para biriminin kısaltılmış halidir. Knight Online Cash ile oyun içerisinde ihtiyacınız olan her ürünü PUS olan power up store'dan satın alabilirsiniz. GameSatış güvencesi ile Knight Cash satın alıp hemen teslim edilen kodları hesabınıza yükleyerek, PUS üzerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Knight Online premium nasıl alınır?

Knight Online premium nasıl alınır sorusu, GameSatış üzerinden hemen teslimat ile satın alınabilir şeklinde yanıtlanabilir. Bronze, Gold ve Platinum Premium satın almak için bakiye yükledikten sonra sepetinize ekleyerek satın alma işlemini tamamlayın. DC, EXP, War ve Switch Premium satın alımını ise PUS üzerinden satın alabilirsiniz. Bunun için de GameSatış üzerinden ihtiyacınız olan miktarda Cash alabilirsiniz.

Knight Online gold premium kaç cash?

Knight Online Gold Premium, 1996 Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir. Knight Online gold premium kaç cash sorusunu sizin için yanıtladık. GameSatış üzerinden alacağınız 2000 Cash’i hesabınıza yüklemesini gerçekleştirerek Power up store üzerinden ya da direkt GameSatış güvencesi ile hemen teslim edilecek Knight Online Gold Premium satın alarak hesabınıza tanımlayabilirsiniz.