Knight Online Bronze Premium

Knight Online Bronze Premium

Master Mağaza
158,69 ₺
Knight Online Gold Premium

Knight Online Gold Premium

Master Mağaza
442,69 ₺
Knight Online Platinum Premium

Knight Online Platinum Premium

Master Mağaza
620,19 ₺
Knight Online 400 Cash

Knight Online 400 Cash

Master Mağaza
88,75 ₺
Knight Online 800 Cash

Knight Online 800 Cash

Master Mağaza
177,50 ₺
Knight Online 1200 Cash

Knight Online 1200 Cash

Master Mağaza
266,25 ₺
Knight Online 1600 Cash

Knight Online 1600 Cash

Master Mağaza
355,00 ₺
Knight Online 2000 Cash

Knight Online 2000 Cash

Master Mağaza
443,75 ₺
Knight Online 2400 Cash

Knight Online 2400 Cash

Master Mağaza
532,50 ₺
Knight Online 3200 Cash

Knight Online 3200 Cash

Master Mağaza
710,00 ₺
Knight Online DC Premium

Knight Online DC Premium

Master Mağaza
532,50 ₺
Knight Online Switch Premium

Knight Online Switch Premium

Master Mağaza
798,75 ₺

Knight Online Premium Cash Hakkında

Knight online, oldukça uzun zamandır oyun dünyasında adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir. Eski ve yeni oyuncularıyla gelişen teknoloji ile birlikte kendini yenilemiş, oyuna yeni birçok özellik eklenmiştir. Knight online günümüzde hala en çok oynananlar listesinde ilk 5 oyun içerisinde yer almaktadır. Oyun içerisinde birçok kavram bulunmakta ve bunlar hakkında bilgi sahibi olmak oyunu daha başarılı bir şekilde öğrenebilmek adına önemlidir. Oyun içerisinde bilinmesi gereken kavramlardan birisi de knight online premium olarak karşımıza çıkmaktadır.

Knight online premium, oyun içerisinde karakterinizin sahip olduğu özelliklerin arttırılması, oyundaki hesabınızı kullanarak yapacağınız market alışverişinizi gerçekleştirmesini sağlayan çeşitli paketlerden oluşan bir sistemdir. Knight online premium, oyuna giriş için bekleme süresini ortadan kaldırması, karakterleri çok sayıda özellik ekleyebilmeye imkan sağlaması, levellar da aktif ve hızlı ilerleme gibi özellikleri sayesinde oyuncular tarafından çok beğenilmektedir. Oyun satışı yapan çoğu internet sitesinde de knight online premium oldukça dikkat çekmektedir. Çok fazla insan tarafından oynanması, oyuncuların oyun içerisindeki performanslarını arttırma amacını ortaya çıkarmış doğal olarak da knight online premium satışları artmıştır. Knight online premium çeşitleri şu şekildedir;

 1. Knight Online DC Premium: Oyun içerisinde farm üzerinden para kasmak isteyenler tarafından tercih edilen bir pakettir. Oyundaki levellar arasında hızlıca ilerleme sağlar ve oyuncuların performansını arttırmada oldukça yardımcı bir pakettir.  knight online dc premium özellikleri;
 • 7 gün 24 saat beklemeden giriş hakkı
 • NPC’lere %10 daha fazla item satış imkanı
 • Tüm levellarda %30 exp. artışı
 • Farklı ırktan öldürdüğünüz oyuncu başına 12 NP kazanma
 • Trina, Golden Mattrock Voucher ve 30 tane Magic Hammer hediyesi
 • Eşya tamirinde indirim kazanma
 • Yaratıkların öldürülmesinde alınacak parada %100 artış
 1. Knight Online Bronze Premium: en ucuz ve daha az tercih edilen bir pakettir. Oyunculara bu paketin içeriğindeki özellikler yeterli gelmemektedir. Ayrıca kısa süreli bir gelişim sağladığı için oyundan alınan keyfi de düşürmektedir.  knight online bronz premium özellikleri;
 • 7/24 oyuna sorunsuz girme hakkı
 • 1-83 level arası %20 exp. artışı ile seviye atlama kolaylığı
 • NPC’lere daha fazla fiyata item satışı
 • Öldürülen yaratıkların her biri için ekstra 2 NP ödül
 • Eşya tamirinde %50 indirim
 1. Knight Online Gold Premium: Oyuncular genellikle fazla bonus ve hediye verdiği için bu paketi tercih etmektedir. 83. levela kadar sürekli olarak bonus ve hediye kazanılır. Fiyat olarak biraz pahalı olsa da verdiği özellikler açısından oldukça kaliteli bir pakettir. Oyuncular tarafından bu özellikleri dolayısıyla çok beğenilmektedir.  knight online gold premium özellikleri;
 • 7/24 oyuna giriş hakkı
 • 1 ile 83 level arası %30 exp artışı
 • Eşyaları kitleyip açabilme özelliği
 • Ekstra 800 NPoint
 • Trina hediyesi
 • Yaratıklar tarafından öldürüldüğünüzde exp. kaybınız azalır
 • Öldürülen yaratık başına 5 NP ödül
 1. Knight Online EXP Premium: Oyunun 80. seviyesine kadar gelmek isteyen oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Özellikle hırslı ve level atlamak isteyen oyuncular için uygundur. Hızlı ilerlemek isteyen sürekli yeni bölüm görmek isteyenler bu paketten oldukça memnun kalacaktır. knight online exp premium özellikleri;
 • 7/24 kesintisiz oyuna giriş hakkı
 • 1-80 level arası %300 exp. artışı, 81 ve üsü levellarda %120 exp. artışı
 • NPC’lerde satılan eşyalarda %150 daha fazla kar
 • Eşya tamirinde indirim kazanma
 • Yaratık öldürmede ekstra 6 NP ödül
 • Trina, Golden Fishing Pole ve 10 tane Magic Hammer hediyesi
 1. Knight Online Switching Premium: paketler arasında en pahalı ve içerisinde en çok özellik barındırandır. Knight online DC, EXP ve War paketlerini knight online switching premium içerisinde dilediğiniz gibi değiştirerek kullanabilirsiniz. Bu paket hediye item vermemektedir. Profesyonel knight online oyuncuları tarafından tercih edilmektedir.

Knight Online Premium Fiyatları

Premium paket çeşitlerine göre knight online premium fiyatları da değişmektedir. Bu paketleri satın almak için internet üzerinden pek çok site bulabilirsiniz. Ancak doğru ve güvenilir oyun adresi için gamesatis.com adresini tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme imkanlarıyla oyun deneyiminizi arttırabilirsiniz. Genellikle Knight Online Bronze Premium fiyatları diğer paketlere göre daha uygundur. En yüksek fiyat ise genellikle Premium Switching paketidir.

Knight Online DC Premium Fiyatı

gamesatis.com adresinde en çok tercih edilen paket, Knight Online DC Premium’dur. Oyuncuların aradığı tüm özellikleri bir arada sunan bu paket, unutulmaz bir oyun keyfi yaşatır. Web sitesi üzerinden paketin içeriğini inceleyebilir, detaylı açıklamaları okuyabilirsiniz. Paket içeriğinde ayrıca knight online dc premium fiyatı da yer almaktadır. Diğer paketlerle de karşılaştırarak tercihinizi belirleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz konularda sitede 7/24 aktif olan destek hattı ile de görüşebilirsiniz. Satın alma, bilgi ve ödeme konularında destek hattı sizlere yardımcı olacaktır.

Knight Online DC Premium Kaç Cash?

Oyuncular, oyun içerisinde de bu paketlerin özelliklerini kazanabilmektedirler. Böyle oyunun normal seyrinde ilerlemek isteyen oyuncuların aklında bir sürü olacaktır. Bu sorulardan en temel olanı ise en çok tercih edilen premium paket olan, knight online dc premium kaç cash şeklindedir. Oyuncular bu paketi oyun içerisinde yer alan PUS üzerinden 2159 Cash’e alabilmektedirler. Ancak bu uzun ve zorlu yöntemi kullanmaktansa gamesatis.com üzerinden 2400 Cash satın alarak kendiniz özelliklerinizi belirleyebilirsiniz.

Knight Online Premium Alma

Knight online premium paketleri için gamesatis.com adresinden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her bir paketin içerik ve fiyatlarını knight online premium alma seçeneği altında bulabilirsiniz. Gold, Bronze, EXP, DC, WAR ya da Switching premium paketleri tek sayfa içerisinde yer alırken farklı miktarlarda cash de satın alıp oyun içerisinde PUS üzerinden kodu girerek de paketleri satın alabilirsiniz. Online premium paketlerinin fiyatları ile ilgili detaylı bilgileri de sayfa içerisinde bulabilirsiniz. Sayfanın alt kısmında ise her bir premium için içeriğinde bulunan bilgi ve özellikler de yer almaktadır.

Knight Cash Nedir?

Knight online oyunu içerisinde oyuncuların aktif olarak hareket ettiği bir platformdur. Oyun içersinde bu hareketliliğin görüldüğü yer ise PUS yani Power Up Store’dur. Oyun içerisinde doğal olarak da PUS’ta geçerli para birimi ise Npoint veya knight cash olarak ifade edilmektedir. Bu para sayesinde marketten birçok ürün satın alabilir, karakterinizi kısa sürede geliştirmeye yarayan özellikler edinebilirsiniz. Marketten satın aldığınız ürünleri anında oyun içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Knight Online Cash

Knight online oyun içerisinde oyuncular, karakterleri için bazı özellikleri kazanabilmek, yeni teknik donanım kazandırabilmek ve level atlamak için knight online cash yüklemeleri gerekir. Bu yüklemeleri Power Up Store üzerinden gerçekleştirmektedirler. Sahip olunan online cash miktarlarına göre satın alınabilen özellikler ve araçlarda değişmekte ve gelişmektedir. Bu nedenle cash miktarı oyunculara daha fazla güç sağlamaktadır.

 

Knight Online Cash Alma

Knight online cash miktarınız ne kadar fazla olursa oyun içerisinde de o kadar aktif ve verimli olursunuz. Oyuncular için yüksek rakamlarda nPoints sahibi olmak çok önemlidir. Böylece ileriki levellarda neler olacağını görebilmekte, oyunu daha zevkle oynamaktadırlar. Normal oyun akışında online cash satın almadan ilerlemek zor ve oldukça zaman alıcı bir iştir. Bu nedenle çoğu knight oyuncusu knight cash al tercihinde bulunmaktadır. Böylece hem seviyeleri hızla geçerek 80. level ve üzerine kolayca ulaşabilmekte ve oyunun gelişimini izleyebilmektedir.

Knight Online Cash Nasıl Yüklenir?

Knight online cash diğer adıyla knight online npoint için iki şekilde yükleme yapılmaktadır. Bunlardan ilki, oyun içerisinde yüklemedir; diğeri ise bir oyun sitesinden yapılan yüklemedir. Her ikisinde de güvenilir bir oyun sitesinden satın aldığınız kod ile işlem yaparsınız. Kodu doğru bir şekilde girmeniz ve kimseyle paylaşmamanız önemlidir. Bu nedenle kodu kopyala - yapıştır ile ilgili yere yerleştirmeniz daha sağlıklı olacaktır.

 1. Oyun İçinde Yükleme

Bu yöntem ile knight online kc yükleme daha uzun ve uğraşmalı olabilir. Çünkü oyun sitesinden satın aldığınız kodu kendinizin girmesi gerekmektedir. İşlem basamakları şu şekildedir;

 • Kinght online oyununa giriş yapınız
 • Sol üstte bulunan ‘P’ yani Power Up Store’a giriş yapınız
 • PUS’de yer alan ‘Recharge N Points’ kısmına tıklayınız
 • Bu işlemden sonra oyun sizden tekrar oyuna giriş yapmanızı isteyecektir
 • Daha sonra ESN kısmına tıklayarak devam edin
 • Son olarak satın aldığınız kodu bu bölüme girin

2. Siteden Yükleme

Bu yöntem knight online np alma işlemlerinde en kolay ve hızlı uygulamadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta, her oyun satış sitesinin bu hizmeti sağlamamasıdır. Bu nedenle böyle bir yöntem tercih edilirken güvenilir ve bilindik oyun siteleri tercih edilmelidir. Bu yöntemi sunan oyun sitelerinde ayrı bir kategori olarak Npoints ismiyle bulunmakta ve yine belirli bir ücret karşılığında alınan cash kodu ilgili kısma girilmelidir. Böylece oyuna giriş yapmadan kullanıcı hesabına np yüklenmiş olacaktır.

Kinght Online Cash Fiyatları

Oyuncuların oyun keyfini ve deneyimini arttıran knight online npointsler çeşitli oyun siteleri tarafından satılmaktadır. Bu sitelerden birisi olan gamesatis.com kaliteli ve güvenilir hizmetiyle uygun fiyatlara npoints satın almanıza yardımcı olmaktadır. Sitede knight online cash fiyatları her bütçeye uygun olarak sunulmaktadır. En az 400 en fazla da 3200 cash olacak şekilde ihtiyacınız olan miktarda satın alabilirsiniz.

Knight Online Premium Cash Fiyatları

Oyunculara sadece npoints değil, premium paketler içerisinde de cash hizmeti verilmektedir. DC, War, EXP, Gold ve Bronze gibi premium paketleri içerisinde belirli cash miktarları ile teslim edilmektedir. gamesatis.com adresinde bu paketleri knight online premium cash kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Kategori içerisinde knight online premium cash fiyatları da yer almakta olup, paketler arasında karşılaştırma imkanına sahip olursunuz.

Knight Cash Satın Alma

gamesatis.com adresi üzerinden knight cash satın alma işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Site içerisinde satın almaya karar verdiğiniz npoints ile ilgili bilgileri detaylıca okuyabilir, oyun içerisinde size neler kazandırabileceğini öğrenebilirsiniz. Knight online hakkında detaylı bilgiler, cash, premium ile ilgili bilgi ve satın alma açıklamalarını sayfanın alt kısmında bulabilirsiniz. Soru - cevap şeklinde yapılan açıklamalar kullanıcıların kafasında soru işaretlerine yer bırakmayacak şekilde detaylıca anlatılmıştır.

Knight Online Cash Satın Alma İşlemleri

Site üzerinden satın alma işlemlerinizde güvenliğiniz ön planda tutulmaktadır. 3D secure hizmeti ile kredi kartı, banka kartı ya da havale ile satın alabilirsiniz. Site bu konuda müşterilerine birden fazla seçenek sunmaktadır. Almak istediğiniz cash sekmesini belirleyerek knight online cash satın al kısmına tıklayabilirsiniz. Ardından ödeme sayfasına yönlendirilecek burada da nasıl ödeme yapacağınızı belirleyip işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Siteden mobil ödeme de yapabilmeniz mümkündür. Ödemenizi yaptıktan hemen sonra cash hemen teslim edilir ardından knight online hesabınıza hemen aktarabilirsiniz.

Knight Online Premium Cash Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online cash yükleme

Knight Online Cash yükleme işlemi resmi sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor. Knight Cash nasıl yüklenir adım adım sizler için anlatalım.

 1. Öncelikle bu adrese gidiyoruz. www.nttgame.com/tr
 2. NTT hesabımıza giriş yapıyoruz. 
 3. Giriş yaptıktan sonra yukarıda yer alan “Npoints” seçeneğine tıklıyoruz.
 4. Ödeme metodu olarak “ESN” seçeneğini seçiyoruz.
 5. GameSatış üzerinden satın almış olduğumuz hemen teslim edilen 16 haneden oluşan Knight Online cash kodunu bu alana yapıştırıyoruz.
 6. Sağ tarafta bulunan ok simgesine tıklayarak Knight Cash yükleme işlemini tamamlıyoruz.

Knight Online Gold Premium özellikleri

Knight Online Gold Premium özellikleri aşağıda yazdığı gibidir.


%30 Exp artışı
800 Gift Cash 
7/24 öncelikli oyuna girme ayrıcalığı
Eşya düşürme oranında artış
Sadece %1’e düşen ölüm EXP cezası
Ekipman tamirinde indirim
Trina's Piece: Eşya geliştirme başarısında %30’a kadar artış
Item Seal:Inn-hostess’te en sevdiğiniz eşyaları kilitleme olanağı
Her PvP öldürme +5 NP

GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz Knight Online Gold Premium anında hesabına yükleyip tanımlayabilir, bu ayrıcalıkların tümünden 30 günlük faydalanabilirsin.

Knight Online peri kaç cash?

Knight Online peri, 699 Cash ile alınabilir. Knight Online peri kaç cash sorusu merak edilen bir sorudur. Oreads, Dryads ve Alseids, Pustan bilet olarak satın alınabiliyor. Oreads, 5 metre çap alanında otomatik loot için, Dryad ise düşen para oranını %100 arttırıyor ve Alseid ise +300 HP, +50 Defense, +5 Damage, Weight 300 özelliği ekliyor.

Bileti NPC Kayra, Exchange seçeneği ile sahip olduğunuz bilete göre periyi seçerek 30 gün boyunca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Knight Online pazar sc kaç cash?

Knight Online pazar sc, 360 Cash ile alınabilir. Aradığın itemin pazarda aktif olarak satış ve alım ilanlarını tüm fiyatlarıyla görüntülemeye yarayan bu pus eşyası ile o pazarın yanına anında ışınlanırsın. En ucuz fiyata aradığın itemi alabildiğin gibi satmak istediğin itemi de anında elinden çıkarabilirsin. Knight Online pazar sc kaç cash sağladığı kolaylık dolayısıyla oyuncuların oldukça merak ettiği sorulandan biridir.

Knight Online dc premium kaç cash?

Knight Online DC Premium, 2159 Cash’e PUS üzerinden satın alınabilir. Sağladığı avantajlardan dolayı ve farm yapmak isteyen kullanıcıların fazla merak ettiği Knight Online dc premium kaç cash, Knight Online dc pre kaç cash sorularını sizin için yanıtladık. GameSatış üzerinden hemen teslim Knight Online 2400 Cash satın alarak PUS’tan hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Knight Online vip key kaç cash?

Knight Online vip key, 340 Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir. Vip key alarak süreli olarak envanterinizden bağımsız daha çok eşya koyabileceğiniz ek envantere sahip olabilirsiniz. Knight Online vip key kaç cash sorusu merak edilen oyuncuların sorduğu soru olup, GameSatış hemen teslim güvencesi ile edinebileceğiniz Knight Online 400 Cash’i hesabınıza yükleyip PUS’tan edinebilirsiniz.

Knight Online bronze premium kaç cash?

Knight Online Bronze Premium, 716 Cash ile Power up store üzerinden satın alınabilir. Knight Online bronze premium kaç cash sorusu avantajlarından ve en uygun fiyatlı premium olmasından dolayı oldukça merak ediliyor. GameSatış üzerinden hemen teslim garantisi ile de satın alınabilen Bronze premium, yine sitemiz üzerinden 800 Cash satın alarak PUS üzerinden de satın alınabilir.

Knight Online genie kaç cash?

Knight Online genie, 149 Cash ile satın alınabilir. Knight Online genie, 20 saat süre ile kullanabileceğiniz otomatik atak avantajından dolayı oyuncuların oldukça fazla tercih ettiği bir üründür. Knight Online genie kaç cash, Knight genie kaç cash sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. GameSatış üzerinden 400 Cash satın alarak, PUS’tan satın alabilirsiniz.

Knight Online tp sc kaç cash?

Knight Online tp sc, 99 Cash ile Power up store üzerinden edinilebilir. TP SC olarak bilinen ürün ile arkadaş listenizde var olan herhangi birinin yanına ışınlanmanıza olanak verir. Knight Online tp sc kaç cash sorusu bu sağladığı kolaylık nedeniyle oldukça sorulan sorudur. GameSatış üzerinden satın alarak hesabınıza yükleyeceğiniz 400 Cash ile PUS üzerinden alabilirsiniz.

Knight Online ring kaç cash?

Knight Online Cypher Ring, 2800 Cash’tir. Knight Online cypher ring kaç cash kısaca Knight online css kaç cash karakterini satmak isteyen kullanıcıların oldukça merak ettiği sorulardır. Knight Online ring kaç cash sorusunun yanıtını merak eden kullanıcılar, GameSatış üzerinden hemen teslim Knight Online 3200 Cash alarak PUS’tan satın alabilir. Böylece Knight ring kaç cash sorusunu sizler için yanıtlamış olduk.

Knight Online switch premium kaç cash?

Knight Online switch premium, 3596 Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir. Experience, Discount ve War premium paketleri arasında dilediğiniz gibi geçiş yaparak kullanabilme avantajı sağladığından Knight Online switch premium kaç cash sorusu merak edilen sorulardandır. GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz hemen teslim edilen 3200 Cash ve 400 Cash hesabınıza yükleyip, Power up store’dan edinebilirsiniz.

Knight Online exp premium kaç cash?

Knight Online exp premium, 2796 Cash ile Power up store üzerinden alınabilir. Knight Online exp kasmak isteyen  ve beraberinde getirdiği avantajları nedeniyle oyuncuların merak ettiği Knight Online exp premium kaç cash sorusunu sizin için yanıtladık. GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz hemen teslim edilen 3200 Cash’i hesabınıza yükleyerek, PUS üzerinden hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Knight Online trina kaç cash?

Knight Online trina, 800 Cash ile satın alınabilir. Tam adı ile Trina's Piece olan, upgrade yapma şansınızı %10 - %25 daha fazla arttıran item PUS üzerinden alınabilir. Knight Online trina kaç cash sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz 800 Cash’i hesabınızda aktif edip, PUS’tan hesabınızda aktif edilebilir.

Knight Online ncs kaç cash?

Knight Online ncs, 2000 Cash ile satın alınabilir. Knight Online NCS yani uzun adıyla Name Change Scroll ile karakterinizin nickini değiştirebilirsiniz. Knight Online ncs kaç cash karakterin isminden memnun olmayan kullanıcıların merak ettiği bir sorudur. GameSatış üzerinden 2000 Cash satın alarak hemen teslim edilen kodu hesabınıza yükleyerek PUS üzerinden satın alabilirsiniz.

Knight Online hapisten çıkma kaç cash?

Knight Online hapisten çıkma işlemini yapabilmeniz için 999 Cash’e ihtiyacınız vardır. Hapisten çıkabilmeniz için gerekli olan Punishment Stick + Wing, Power up Store üzerinden alınabilir. Knight Online hapisten çıkma kaç cash sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. GameSatış üzerinden hemen teslim edilen 1200 Cash satın alarak, Punishment Stick + Wing ile canavarları yenerek hapisten çıkabilirsiniz.

Knight Online hangi premium daha iyi?

Knight Online hangi premium daha iyi sorusu, ihtiyacınız olan özelliğe göre değişiklik gösterebilir şeklinde yanıtlanabilir. Bronze, Gold ve Platinum Premium arasında en çok avantaja sahip olan Platinum Premium olarak söylenebilir. DC, EXP, War ve Switch Premium arasında da satın aldığınızda hepsine sahip olup, aralarında ihtiyacınıza göre değiştirebileceğiniz Switch Premium denilebilir.

Knight Online premium kaç cash?

Knight Online premium kaç cash sorusu tüm premiumlar için merak edilen bir sorudur. Knight Online tüm premiumlar için cash listesi;

 • Bronze Premium 716 Cash
 • Gold Premium 1996 Cash
 • Platinum Premium 2796 Cash
 • DC Premium 2159 Cash
 • EXP Premium 2796 Cash
 • War Premium 2599 Cash
 • Switch Premium 3596 Cash

Bronze, Gold ve Platinum Premiumlar GameSatış üzerinden satın alınabilirken, DC, EXP, War ve Switch Premium Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir.

Knight Online kc nedir?

Knight online kc, Knight Cash bir diğer ismi npoint olan oyun içi harcanabilen para biriminin kısaltılmış halidir. Knight Online Cash ile oyun içerisinde ihtiyacınız olan her ürünü PUS olan power up store'dan satın alabilirsiniz. GameSatış güvencesi ile Knight Cash satın alıp hemen teslim edilen kodları hesabınıza yükleyerek, PUS üzerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Knight Online premium nasıl alınır?

Knight Online premium nasıl alınır sorusu, GameSatış üzerinden hemen teslimat ile satın alınabilir şeklinde yanıtlanabilir. Bronze, Gold ve Platinum Premium satın almak için bakiye yükledikten sonra sepetinize ekleyerek satın alma işlemini tamamlayın. DC, EXP, War ve Switch Premium satın alımını ise PUS üzerinden satın alabilirsiniz. Bunun için de GameSatış üzerinden ihtiyacınız olan miktarda Cash alabilirsiniz.

Knight Online gold premium kaç cash?

Knight Online Gold Premium, 1996 Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir. Knight Online gold premium kaç cash sorusunu sizin için yanıtladık. GameSatış üzerinden alacağınız 2000 Cash’i hesabınıza yüklemesini gerçekleştirerek Power up store üzerinden ya da direkt GameSatış güvencesi ile hemen teslim edilecek Knight Online Gold Premium satın alarak hesabınıza tanımlayabilirsiniz.