Knight Online Premium Cash HakkındaBronze Premium: 
*%20 Exp artışı
*7/24 oyuna girme ayrıcalığı
*Eşya düşürme oranında artış
*Sadece %1’e düşen ölüm EXP cezası
*Ekipman tamirinde indirim
*Her PvP öldürme +5 NP
Not: Bronze premium sahip oyuncular eşyaları kilitleyemezler ve açamazlarGold Premium:
*%30 Exp artışı
*800 Gift Cash Kazan!
*7/24 öncelikli oyuna girme ayrıcalığı
*Eşya düşürme oranında artış
*Sadece %1’e düşen ölüm EXP cezası
*Ekipman tamirinde indirim
*Trina's Piece: Eşya geliştirme başarınızı %30’a kadar arttırın
*Item Seal:Inn-hostess’te en sevdiğiniz eşyaları kilitleyin
*Her PvP öldürme +5 NPPlatinum Premium:
*%400 Exp artışı
*800 Gift Cash Kazan!
*24/7 öncelikli oyuna girme ayrıcalığı
*Eşya düşürme oranında artış
*Sadece %1’e düşen ölüm EXP cezası
*Ekipman tamirinde indirim
*Trina's Piece: Eşya geliştirme başarınızı %30’a kadar arttırın
*Item Seal: Inn-hostess’te en sevdiğiniz eşyaları kilitleyin
*Her monster öldürmede +100% Coin Drop
*Her PvP öldürme +6 NPDiscount Premium:
*Gold Pickaxe: Madencilikte seçkin ore madeni bonusları!
*Seçkin “DISC SUNDRIES” store erişimi: İksir ve oyun içi tüketim malzemelerinde büyük indirim!
*Her PvP öldürme +12 NP
*Eşya düşürme oranında artış
*Her monster öldürmede %100 daha fazla Noah
*Yükselen Eşya Satış Fiyatı ( NPCs)
*Ekipman tamirinde %50 indirim
*Eşya Kilitleme: Inn-hostess’te en sevdiğiniz eşyaları kilitleyin
*Trina's Piece: Eşya geliştirme başarınızı %30’a kadar arttırın!
*7 gün 24 saat öncelikli oyuna girme ayrıcalığı!
 Experience Premium:
*%400 EXP artışı 1 – 50 seviyeler
*%300 EXP artışı 51 – 60 seviyeler
*%200 EXP artışı 61 – 70 seviyeler
*%120EXP artışı 71 – 80 seviyeler
*%100 EXP artışı 81+ seviyeler
*Sadece %1’e düşen ölüm EXP cezası
*Yükselen Eşya Satış Fiyatı ( NPCs)
*Ekipman tamirinde %50 indirim
*Her PvP öldürme +12 NP
*Her monster öldürmede %100 daha fazla Noah
*Eşya Kilitleme: Inn-hostess’te en sevdiğiniz eşyaları kilitleyin
*Trina's Piece: Eşya geliştirme başarınızı %30’a kadar arttırın
*7 gün 24 saat öncelikli oyuna girme ayrıcalığı!War Premium:
*EXP kazanımı 100% artar
*Oyuna 7/24 öncelikli erişim
*Eşyaları mühürleme becerisi
*Arttırılmış eşya düşme oranı
*Ölümde %3 azaltılmış EXP kayıp oranı
*NPClere eşya satışında %25 arttırılmış fiyatlar
*Eşya tamirinde %50 indirim
*PvP öldürmelerde ekstra +15 NP kazanımı
*Sınırsız değer ve beceri tekrar dağıtımı
*Premium Altın Olta
*Her gün için 1 Kaos Haritası
*-Her gün için 1 Antik Metin (24 saat içinde sona erer.)
 

 Switch Premium:
Switch Premium satın aldığınız takdirde Experience, Discount ve War premium paketlerinin üçünü de satın almış gibi olursunuz. Bu üç premium paketinden hangisini kullanmak isterseniz profilinizden ayarlayarak kullanabilirsiniz. 
 

 

 
Knight Online Premium Cash | Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online Cash yükleme işlemi resmi sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor. Knight Cash nasıl yüklenir adım adım sizler için anlatalım.

 1. Öncelikle bu adrese gidiyoruz. www.nttgame.com/tr
 2. NTT hesabımıza giriş yapıyoruz. 
 3. Giriş yaptıktan sonra yukarıda yer alan “Npoints” seçeneğine tıklıyoruz.
 4. Ödeme metodu olarak “ESN” seçeneğini seçiyoruz.
 5. GameSatış üzerinden satın almış olduğumuz hemen teslim edilen 16 haneden oluşan Knight Online cash kodunu bu alana yapıştırıyoruz.
 6. Sağ tarafta bulunan ok simgesine tıklayarak Knight Cash yükleme işlemini tamamlıyoruz.

Knight Online Gold Premium özellikleri aşağıda yazdığı gibidir.


%30 Exp artışı
800 Gift Cash 
7/24 öncelikli oyuna girme ayrıcalığı
Eşya düşürme oranında artış
Sadece %1’e düşen ölüm EXP cezası
Ekipman tamirinde indirim
Trina's Piece: Eşya geliştirme başarısında %30’a kadar artış
Item Seal:Inn-hostess’te en sevdiğiniz eşyaları kilitleme olanağı
Her PvP öldürme +5 NP

GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz Knight Online Gold Premium anında hesabına yükleyip tanımlayabilir, bu ayrıcalıkların tümünden 30 günlük faydalanabilirsin.

Knight Online peri, 699 Cash ile alınabilir. Knight Online peri kaç cash sorusu merak edilen bir sorudur. Oreads, Dryads ve Alseids, Pustan bilet olarak satın alınabiliyor. Oreads, 5 metre çap alanında otomatik loot için, Dryad ise düşen para oranını %100 arttırıyor ve Alseid ise +300 HP, +50 Defense, +5 Damage, Weight 300 özelliği ekliyor.

Bileti NPC Kayra, Exchange seçeneği ile sahip olduğunuz bilete göre periyi seçerek 30 gün boyunca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Knight Online pazar sc, 360 Cash ile alınabilir. Aradığın itemin pazarda aktif olarak satış ve alım ilanlarını tüm fiyatlarıyla görüntülemeye yarayan bu pus eşyası ile o pazarın yanına anında ışınlanırsın. En ucuz fiyata aradığın itemi alabildiğin gibi satmak istediğin itemi de anında elinden çıkarabilirsin. Knight Online pazar sc kaç cash sağladığı kolaylık dolayısıyla oyuncuların oldukça merak ettiği sorulandan biridir.

Knight Online DC Premium, 2159 Cash’e PUS üzerinden satın alınabilir. Sağladığı avantajlardan dolayı ve farm yapmak isteyen kullanıcıların fazla merak ettiği Knight Online dc premium kaç cash, Knight Online dc pre kaç cash sorularını sizin için yanıtladık. GameSatış üzerinden hemen teslim Knight Online 2400 Cash satın alarak PUS’tan hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Knight Online vip key, 340 Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir. Vip key alarak süreli olarak envanterinizden bağımsız daha çok eşya koyabileceğiniz ek envantere sahip olabilirsiniz. Knight Online vip key kaç cash sorusu merak edilen oyuncuların sorduğu soru olup, GameSatış hemen teslim güvencesi ile edinebileceğiniz Knight Online 400 Cash’i hesabınıza yükleyip PUS’tan edinebilirsiniz.

Knight Online Bronze Premium, 716 Cash ile Power up store üzerinden satın alınabilir. Knight Online bronze premium kaç cash sorusu avantajlarından ve en uygun fiyatlı premium olmasından dolayı oldukça merak ediliyor. GameSatış üzerinden hemen teslim garantisi ile de satın alınabilen Bronze premium, yine sitemiz üzerinden 800 Cash satın alarak PUS üzerinden de satın alınabilir.

Knight Online genie, 149 Cash ile satın alınabilir. Knight Online genie, 20 saat süre ile kullanabileceğiniz otomatik atak avantajından dolayı oyuncuların oldukça fazla tercih ettiği bir üründür. Knight Online genie kaç cash, Knight genie kaç cash sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. GameSatış üzerinden 400 Cash satın alarak, PUS’tan satın alabilirsiniz.

Knight Online tp sc, 99 Cash ile Power up store üzerinden edinilebilir. TP SC olarak bilinen ürün ile arkadaş listenizde var olan herhangi birinin yanına ışınlanmanıza olanak verir. Knight Online tp sc kaç cash sorusu bu sağladığı kolaylık nedeniyle oldukça sorulan sorudur. GameSatış üzerinden satın alarak hesabınıza yükleyeceğiniz 400 Cash ile PUS üzerinden alabilirsiniz.

Knight Online Cypher Ring, 2800 Cash’tir. Karakterini satmak isteyen kullanıcıların oldukça merak ettiği Knight Online ring kaç cash, Knight Online cypher ring kaç cash, Knight ring kaç cash, Knight Online css kaç cash sorularını sizin için yanıtlamış olduk. GameSatış üzerinden hemen teslim Knight Online 3200 Cash alarak PUS’tan satın alınabilir.

Knight Online switch premium, 3596 Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir. Experience, Discount ve War premium paketleri arasında dilediğiniz gibi geçiş yaparak kullanabilme avantajı sağladığından Knight Online switch premium kaç cash sorusu merak edilen sorulardandır. GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz hemen teslim edilen 3200 Cash ve 400 Cash hesabınıza yükleyip, Power up store’dan edinebilirsiniz.

Knight Online exp premium, 2796 Cash ile Power up store üzerinden alınabilir. Knight Online exp kasmak isteyen  ve beraberinde getirdiği avantajları nedeniyle oyuncuların merak ettiği Knight Online exp premium kaç cash sorusunu sizin için yanıtladık. GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz hemen teslim edilen 3200 Cash’i hesabınıza yükleyerek, PUS üzerinden hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Knight Online trina, 800 Cash ile satın alınabilir. Tam adı ile Trina's Piece olan, upgrade yapma şansınızı %10 - %25 daha fazla arttıran item PUS üzerinden alınabilir. Knight Online trina kaç cash sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz 800 Cash’i hesabınızda aktif edip, PUS’tan hesabınızda aktif edilebilir.

Knight Online ncs, 2000 Cash ile satın alınabilir. Knight Online NCS yani uzun adıyla Name Change Scroll ile karakterinizin nickini değiştirebilirsiniz. Knight Online ncs kaç cash karakterin isminden memnun olmayan kullanıcıların merak ettiği bir sorudur. GameSatış üzerinden 2000 Cash satın alarak hemen teslim edilen kodu hesabınıza yükleyerek PUS üzerinden satın alabilirsiniz.

Knight Online hapisten çıkma işlemini yapabilmeniz için 999 Cash’e ihtiyacınız vardır. Hapisten çıkabilmeniz için gerekli olan Punishment Stick + Wing, Power up Store üzerinden alınabilir. Knight Online hapisten çıkma kaç cash sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. GameSatış üzerinden hemen teslim edilen 1200 Cash satın alarak, Punishment Stick + Wing ile canavarları yenerek hapisten çıkabilirsiniz.

Knight Online hangi premium daha iyi sorusu, ihtiyacınız olan özelliğe göre değişiklik gösterebilir şeklinde yanıtlanabilir. Bronze, Gold ve Platinum Premium arasında en çok avantaja sahip olan Platinum Premium olarak söylenebilir. DC, EXP, War ve Switch Premium arasında da satın aldığınızda hepsine sahip olup, aralarında ihtiyacınıza göre değiştirebileceğiniz Switch Premium denilebilir.

Knight Online premium kaç cash sorusu tüm premiumlar için merak edilen bir sorudur. Knight Online tüm premiumlar için cash listesi;

 • Bronze Premium 716 Cash
 • Gold Premium 1996 Cash
 • Platinum Premium 2796 Cash
 • DC Premium 2159 Cash
 • EXP Premium 2796 Cash
 • War Premium 2599 Cash
 • Switch Premium 3596 Cash

Bronze, Gold ve Platinum Premiumlar GameSatış üzerinden satın alınabilirken, DC, EXP, War ve Switch Premium Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir.

Knight online kc, Knight Cash bir diğer ismi npoint olan oyun içi harcanabilen para biriminin kısaltılmış halidir. Knight Online Cash ile oyun içerisinde ihtiyacınız olan her ürünü PUS olan power up store'dan satın alabilirsiniz. GameSatış güvencesi ile Knight Cash satın alıp hemen teslim edilen kodları hesabınıza yükleyerek, PUS üzerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Knight Online premium nasıl alınır sorusu, GameSatış üzerinden hemen teslimat ile satın alınabilir şeklinde yanıtlanabilir. Bronze, Gold ve Platinum Premium satın almak için bakiye yükledikten sonra sepetinize ekleyerek satın alma işlemini tamamlayın. DC, EXP, War ve Switch Premium satın alımını ise PUS üzerinden satın alabilirsiniz. Bunun için de GameSatış üzerinden ihtiyacınız olan miktarda Cash alabilirsiniz.

Knight Online Gold Premium, 1996 Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir. Knight Online gold premium kaç cash sorusunu sizin için yanıtladık. GameSatış üzerinden alacağınız 2000 Cash’i hesabınıza yüklemesini gerçekleştirerek Power up store üzerinden ya da direkt GameSatış güvencesi ile hemen teslim edilecek Knight Online Gold Premium satın alarak hesabınıza tanımlayabilirsiniz.