League of Legends 3620 RP

League of Legends 3620 RP

Master Mağaza
285,02 ₺
200,00 ₺
League of Legends 200 RP

League of Legends 200 RP

Master Mağaza
17,00 ₺
14,45 ₺
League of Legends 850 RP

League of Legends 850 RP

Master Mağaza
70,00 ₺
60,90 ₺
League of Legends 1600 RP

League of Legends 1600 RP

Master Mağaza
130,00 ₺
113,75 ₺
League of Legends 3150 RP

League of Legends 3150 RP

Master Mağaza
250,00 ₺
218,75 ₺
League of Legends 5800 RP

League of Legends 5800 RP

Master Mağaza
450,00 ₺
396,00 ₺
League of Legends 9200 RP

League of Legends 9200 RP

Master Mağaza
700,00 ₺
598,50 ₺

League Of Legends Türkiye Hakkında

2009 yılında dünya genelinde yayınlanmaya başlayan League Of Legends, Sihirdar Vadisi, Uğursuz Koruluk ve Sonsuz Uçurum olmak üzere 3 adet haritadan oluşmaktadır. League Of Legends içerisinde haritalar değiştikçe oyun moduda değişmektedir. Bu nedenle haritaların oyun içindeki önemi oldukça büyüktür. Bu önemli haritaların tasarımı tamamiyle harita tasarımında oldukça başarılı olan Steven Feak’e aittir.  Ayrıca belirtmeliyiz ki League Of Legends Windows ve Mac gibi işletim sistemlerinde rahatlıkla oynanabilen ücretsiz bir strateji oyunudur. Dünya geneline bu kadar büyük bir kitleye hizmet etmesinin belki de bir nedeni bu olabilir.

League Of Legends Türkiye verilerine göre günümüzde lol kullanıcısı olan milyonlarca kişi bulunmaktadır. 7 den 70 e birçok Türk kullanıcının ilgisini çekmeyi başarmış bu oyunda amaç genel olarak karşı takıma ait olan savunma binalarını ve bu savuna binalarının desteklenmesinde önemli rol oynayan takım ana binasını patlatmaktır. Hangi takımın ana binası ilk önce patlatılırsa kaybeden takım o olur. Takımların bir nevi kalbi olan ana binalara Nexus adı verilir. Her maçın başında her zaman şampiyonlar güçsüzdür ancak eşya edindikçe ve minyonları öldürdükçe deneyim puanları kazanır ve çok fazla güçlenirler.

Rp Ne İşe Yarar?

Riot Points kısaca lol rp, Riot Games tarafından tasarlanmış sadece League Of Legends oyununda oyuncuların oyun içi tüm alışverişlerde kullanabileceği sanal bir para birimidir. Kullanıcılar sahip oldukları Rp’ler ile kazanç elde edebilirler. Sanal bir para birimi olan league of legends rp, genellikle kostüm, karakter ve ya gelişim kartlarını satın almak için kullanılır. Örneğin Exp artırmak için rp satın almak oldukça sık yapılan bir işlemdir.

RP, satın alan kullanıcılar satın alma işlemi gerçekleştirildikten sonra bir koda sahip olurlar. Bu kod daha sonra oyunun içinde aktive edilebilmektedir.

Rp Nasıl Satın Alınır?

Günümüzde League Of Legends oyunu için RP satışı yapan pek çok güncel ve güvenilir site mevcuttur. Söz konusu sitelerin çok büyük bir çoğunluğu oyunun hem geliştiricisi hem de yayıncısı olan Riot Games firması ile doğrudan sözleşmeli olduklarından satın alınan RP kodları direkt olarak Riot Games tarafından tedarik edilmiş gibidir. Bu sayede satın aldığınız RP kodlarına ait pinleri aktive ederken herhangi bir problem yaşamazsınız. League Of Legends RP fiyatları direkt olarak Riot Games tarafından belirlenmektedir. RP satan siteler doğrudan Riot Games ile sözleşmeli olduklarından satış fiyatlarında herhangi bir indirim yapamazlar.

Gelelim en çok merak edilen lol rp nereden alınır sorusunun cevabına, öncelikle RP satın almak isteyen kullanıcılar sahip oldukları kullanıcı adı ve şifreleri ile oyuna giriş yapmalıdırlar. Oyuna giriş yaptıktan sonra ise mağaza sekmesini açıp lol rp satın al, seçeneğine tıklamalıdırlar. Daha sonra açılan sayfanın üstünde bulunan Riot PIN ve Kodlar butonunu seçerek sitemizden satın aldıkları RP kodunu boş bırakılan alana girerek aktivasyon işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Rp Satın Alma İşlemleri Ve Fiyatları

League of legends rp fiyatları, satın alacağınız ürün ve satan sitenin bağlı olduğu sözleşmeye göre değişiklik gösterir. Riot game ile sözleşmesi bulanan RP kodu satıcısı siteler birçok farklı denomda Riot points satabilmektedir. Genellikle kullanıcılar tarafından tercih edilen 250RP, 400 RP, 840 RP, 1050RP, 1780 RP, 2000 RP, 3620 RP, 3900 RP, 6450 RP, 7250 RP ve 11500 RP olmak üzere 5 farklı denom mevcuttur. Peki birbirinden oldukça farklı olan lol 400 Rp veya lol 6450 rp kaç tl ?

Popüler bir MOBA oyununun anapara birimi olan RP oyun içi satın alımlar ile kullanıcıların sahip oldukları karakterlere birçok farklı özellik kazandırılabilmektedir. Örneğin 155 farklı şampiyon karakteri için kostüm, deneyim ve exp satın alabilirsiniz. Yani oyun parası olan rp ile satın alabileceğiniz farklı seçenekler sunulmaktadır. Farklı denomlarda satın alabileceğiniz rp’ler büyüklüklerine göre karaktere daha fazla deneyim ve özellik kazandırmaktadır. Bu neden denom büyüklükleri arasında fiyat farkları oluşmaktadır. Lol 6450 rp satın almak oyun içi satın alma işlemleri için hızlı ve doğru bir seçimdir.

Maça ilk başlayan ve ya yeni oluşturuşmuş şampiyon karakterleri ilk etapta güçsüzdür. Ancak karakterin savaşlarda başarı elde edebilmesi için deneyimli ve güçlü olması gerekir. Şampiyonlar, kostümler ve diğer market ögeleri görevler yaparak kazanılabilir. Ancak bunu uzun bir süreç olduğunu hesaba katarsak, rp satın almak en verimli yol olacaktır. Riot games çevrimiçi satış mağazasında açılan sekmede bulunan lol rp al seçeneğini tıklayıp deneyim kazanma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Lol rp satışı yapan Riot game harici farklı sitelerinde bulunduğundan bahsetmiştik. Ancak lol rp fiyatları diğer sitelere oranla GameSatış'ta en ucuz fiyatlara kullanacılara sunulmaktadır. Satın alınan rp kodlarının tüm güvenlik ve kullanım hakları Riot games güvencesi altındadır. Sitemizde 400rp den başlayarak 5 farklı denom satış seçeneği bulunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Rp Seçenekleri Ve İndirimler

Maç esnasında rakip savunmasını etkisiz hale getirmek için iyi oynayabildiğiniz ve kostümler ile deneyiminizi ortaya koyabilecek bir şampiyona sahip olmanız gerekmektedir. Bu nedenle uygun fiyatlarda şampiyon, kostüm ve tüm diğer market öğelerine sahhip olmak için lol rp satın alabilirsiniz. Lol rp fiyatları sadece oyun parası miktarına göre değişiklik göstermektedir. League of legends ucuz rp fırsatları sunma konusunda oldukça kısıtlı imkânlara sahiptir. Çünkü lol rp indirim yapılmaya uygun değildir. Bu noktada lol rp kaç tl ucuz mu ya da pahalı mı gibi sorular kullanıcıların kafalarını oldukça karıştırmaktadır. Öncellikle şunu açıklığa kavuşturmalıyız ki lol rp ucuz orta fiyatlı ve pahalı olmak üzere birçok farklı alternatife sahiptir. Ve tüm fiyatlar bu çerçevede sıralanmaktadır. Yani uygun fiyatlı bir rp satın alma işlemi gerçekleştirmek isteyen kişilerin 400 rp veya 840 rp gibi denom türlerine göz atması gerekir. Sahip olduğunuz hesabınızı dilediğiniz şampiyon ve kostümlerle doldurmak için sizde sırasıyla lol rp satın al ucuz ve ekonomik tüm fırsatlara göz at başlıklarını kontrol edebilirsiniz.

League Of Legends Türkiye Sıkça Sorulan Sorular

Riot Cash Nedir?

Riot Cash, eski adı ile bilinen Riot Points'in yeni adıdır. Riot Games e-pin kodları artık birden fazla oyunda kullanılabildiği için Riot Points'in ismini “Riot Cash” olarak güncellendi. Yani Riot Points'in ismi artık Riot Cash olarak değişti. Riot Cash nedir diye soranlar için kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Riot Cash Nasıl, Nereden Alınır?

Riot Cash uygun fiyatlarla GameSatış üzerinden satın alınabilir. Riot Cash alışverişlerinde sitemiz üzerinde bulunan çeşitli ödeme yöntemleri (banka havale, EFT, kredi kartı, banka kartı, ininal kart vb.) kullanabilirisiniz. Ödemeden sonra tarafınıza Riot Cash kodlarınız teslim edilir. League of Legends RP, TFT RP ve Valorant VP için Riot Cash satın alabilirsiniz. Hemen şimdi alışverişe başla, Riot Cash satın al.

Satın Aldığım LoL RP'ler Riot Cash Olunca Ne Olacak?

Satın aldığınız ama kullanmadığınız RP'ler geçerliliğini koruyacak. Ancak bir süre sonra Riot Cash satışına geçilecek ve Riot Cash satın alabileceksiniz.

LoL Riot Cash Fiyatları Nedir?

League Of Legends 250 Riot Cash: 17 Türk Lirası
League Of Legends 1050 Riot Cash: 70 Türk Lirası
League Of Legends 2000 Riot Cash: 130 Türk Lirası
League Of Legends 3900 Riot Cash: 250 Türk Lirası
League Of Legends 7250 Riot Cash: 450 Türk Lirası
League Of Legends 11500 Riot Cash: 700 Türk Lirası

Lol RP nasıl yüklenir?

Lol RP nasıl yüklenir sorusunu adım adım sizlere anlatacağız.

  • GameSatış üzerinden satın almış olduğunuz oyun kodunu siparişlerim sayfasından kopyalıyoruz.
  • Daha sonra oyun hesabına girerek Mağaza seçeneğine tıklıyoruz
  • Mağaza sekmesinde yer alan “RP satın al” butonuna tıklıyoruz.
  • Ödeme seçeneklerinden “Riot Pin ve Kodlar” kısmından kopyaladığınız kodu yapıştırıyoruz.

League of Legends RP yüklemeniz tamamlanmıştır. Oyun mağazası içerisinde dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.
 

Lol 6450 RP kaç TL?

League of Legends 6450 RP güncel fiyatı 360,00 TL’dir. GameSatış üzerinden indirimli satın alabileceğiniz 6450 RP anında teslim edilir. League of Legends 6450 RP ile oyunun mağazasından şampiyon, kostüm, ifade ve bunun gibi birçok eklenti satın alabilirsiniz. Lol 6450 RP kaç TL sorusunun Şubat 2022 itibarı ile güncel fiyatı bu şekildedir.

Lol hesap aktarımı kaç RP?

Lol hesap aktarımı, 2600 RP ile yapılabilir. Lol hesap aktarımı kaç rp, Lol server değiştirme kaç rp, Lol weste geçmek kaç rp, Lol hesap aktarımı kaç rp, Lol server değiştirme kaç rp, lol weste geçmek kaç rp, lol hesap taşıma kaç rp gibi soruların cevabı çok fazla oyuncu tarafından merak ediliyor. Zaman zaman eklenen hesap aktarımı kampanya ile ücretsiz yapılabilir.

Lol takviye kaç RP?

Lol takviyeler sürelerine göre değişiklik göstermektedir. Mağazada ek içerik sekmesi üzerinden takviyeler bölümünden satın alabilirsiniz. Lol takviye kaç rp sorusunun cevabı için tam liste gün için aşağıda verdiğimiz gibidir.

1 Günlük XP takviyesi - 290 RP
3 Günlük XP takviyesi - 520 RP
7 Günlük XP takviyesi - 1020 RP
14 Günlük XP takviyesi - 1850 RP
30 Günlük XP takviyesi - 3490 RP

Takviyeler Galibiyet bazlı ise aşağıda yer alan şekilde mağazada satın alınabilir.

3 Galibiyet XP takviyesi - 290 RP
5 Galibiyet XP takviyesi - 390 RP
10 Galibiyet XP takviyesi - 670 RP
15 Galibiyet XP takviyesi - 990 RP
25 Galibiyet XP takviyesi - 1590 RP
40 Galibiyet XP takviyesi - 2440 RP

Lol RP nasıl alınır?

Lol RP, GameSatış üzerinden indirimli olarak kod olarak satın alınır. Lol RP nedir sorusu kısaca, oyun öğelerini mağazadan satın alabileceğiniz oyunun para birimidir. Lol RP nereden alınır, Lol RP nasıl alınır sorularına ise GameSatış üzerinden indirimli olarak hemen teslim kod olarak satın alınabilir şeklinde yanıtlanabilir.

Lol Yasuo kaç RP?

Lol Yasuo, 880 RP ya da 4800 mavi öz ile satın alınabilir. Popüler şampiyonlardan biri olan Yasuo için oyuncuların en çok merak ettiği soru Lol Yasuo kaç RP olarak karşımıza çıkıyor. Yasuo, Mağaza’dan şampiyonlar sekmesi üzerinden ücretli olarak 880 RP ile satın alınabiliyor iken, ücretsiz elde edilebilen mavi özle ise 4800 yeterli oluyor.
 

Lol ebediler kaç RP?

Lol ebedi kostümler, 3250 RP ile satın alınabilir. Yalnızca ebedi kostümler arasında Çelik intikam Miss Fortune kostümü 2775 RP ile satın alınabiliyor. KDA All Out Seraphine, DJ Sona, Elementalist Lux, Pulsefire Ezreal ve Ruh Bekçisi Uydr 3250 RP ile mağaza üzerinden satın alınabiliyor.
 

Lol Vayne kostümleri kaç RP?

Lol Vayne kostümlerinin tümü 5640 RP ile satın alınabilir. 5 kostümü olan Vayne kostüm fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Aristokrat Vayne 520 RP, Ejderkatili ve Işık oku Vayne 975 RP, Kod adı Vayne 1820 RP ve Ruh çiçeği Vayne 1350 RP ile satın alınabilir. Lol Vayne kostümleri kaç RP sorusunun cevabı Nisan 2021 güncel fiyatları bu şekildedir.
 

Lol RP yükleme

Lol RP yükleme işlemi, oyun içerisinden yapılmaktadır. Öncelikle GameSatış üzerinden satın almış olduğunuz RP kodunu kopyalıyoruz. Oyun hesabına giriş yaptıktan sonra oyun içerisinde Mağaza sayfasına gidiyoruz. Mağazada “RP satın al” butonuna tıklayıp, Riot PIN ve kodlar seçeneğini seçiyoruz. Kopyalamış olduğunuz kodu bu alana yapıştırarak Lol RP yükleme işlemini tamamlamış oluyoruz.