League of Legends 200 RP

League of Legends 200 RP

Master Mağaza
17,00 ₺
14,25 ₺
League of Legends 850 RP

League of Legends 850 RP

Master Mağaza
70,00 ₺
58,80 ₺
League of Legends 1600 RP

League of Legends 1600 RP

Master Mağaza
130,00 ₺
109,20 ₺
League of Legends 3150 RP

League of Legends 3150 RP

Master Mağaza
250,00 ₺
210,00 ₺
League of Legends 5800 RP

League of Legends 5800 RP

Master Mağaza
450,00 ₺
378,00 ₺
League of Legends 9200 RP

League of Legends 9200 RP

Master Mağaza
700,00 ₺
588,00 ₺

League Of Legends Türkiye Hakkında

League Of Legends RP satın alma ile oyun içi içeriklere erişin League Of Legends rp veya kısaca LoL rp, oyun içerisinde skin gibi ek içerikleri satın almanızı sağlar. LoL rp satın alma işlemiyle oyun deneyiminizi daha iyi bir hale getirin. Game Satış sitesi ile LoL rp satın almak çok kolay ve güvenilir. 

League Of Legends oyununda satın alınabilir birçok ek içerik var. Bu ek içeriklere erişmek için rp satın alma oldukça önemli. LoL RP satışı ile oyun içerisindeki skinlere rahatça erişebilir. Riot points satın alma işlemini Game Satış içerisinden kolayca yapabilirsiniz. League Of Legends rp fiyatları ve daha fazlası için yazıyı okumaya devam edin.

League Of Legends RP Nasıl Alınır?

 

League Of Legends rp satın alma hiç olmadığı kadar kolay. Game Satış sitesi ile LoL rp satın almak oldukça kolay ve güvenilir. Game Satış sitesinde hesabınızı açarak ve LoL rp satış ilanlarına bakarak rp satın alma işlemi yapabilirsiniz. Game Satış sitesi içerisinden güvenle ve kolayca LoL rp satın alma yapabilirsiniz.

League Of Legends rp ilanlarından size uygun olanı bulun. Ardından size uygun LoL rp miktarına göre satın alma yapın. Game Satış sitesi LoL rp alabileceğiniz en uygun site. Diledğiniz LoL rp ilanına tıklayın ve güvenle alın. Game satış ile kolayca Riot Cash satın al.

League Of Legends RP Fiyatları

 

League Of Legends RP fiyatları nedir ? Birçok oyuncu LoL rp fiyatlarını merak ediyor. LoL rp fiyatları çok geniş bir yelpazede olabilir. Game Satış sitesiyle bütçenize uygun LoL rp fiyatları bulmak mümkün. Game Satış sitesinde her bütçeye uygun satılık LoL rp bulmak mümkün.

League Of Legends rp fiyatları, rp düzeyine göre farklılık gösterebilir. LoL rp fiyatlarında kendinize uygun teklifleri rahatça bulabilirsiniz. Örneğin 200 RP paketi daha ucuz olurken 1600 RP paketi daha fazla olabilir. Game Satış içerisindeki en ucuz LoL rp ilanlarına gelerek istediğiniz bütçeye uygun satılık rp bulabilirsiniz.

League Of Legends Türkiye Sıkça Sorulan Sorular

Riot Cash Nasıl, Nereden Alınır?

Riot Cash uygun fiyatlarla GameSatış üzerinden satın alınabilir. Riot Cash alışverişlerinde sitemiz üzerinde bulunan çeşitli ödeme yöntemleri (banka havale, EFT, kredi kartı, banka kartı, ininal kart vb.) kullanabilirisiniz. Ödemeden sonra tarafınıza Riot Cash kodlarınız teslim edilir. League of Legends RP, TFT RP ve Valorant VP için Riot Cash satın alabilirsiniz. Hemen şimdi alışverişe başla, Riot Cash satın al.

Riot Cash Nedir?

Riot Cash, eski adı ile bilinen Riot Points'in yeni adıdır. Riot Games e-pin kodları artık birden fazla oyunda kullanılabildiği için Riot Points'in ismini “Riot Cash” olarak güncellendi. Yani Riot Points'in ismi artık Riot Cash olarak değişti. Riot Cash nedir diye soranlar için kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Satın Aldığım LoL RP'ler Riot Cash Olunca Ne Olacak?

Satın aldığınız ama kullanmadığınız RP'ler geçerliliğini koruyacak. Ancak bir süre sonra Riot Cash satışına geçilecek ve Riot Cash satın alabileceksiniz.

Lol RP nasıl yüklenir?

Lol RP nasıl yüklenir sorusunu adım adım sizlere anlatacağız.

  • GameSatış üzerinden satın almış olduğunuz oyun kodunu siparişlerim sayfasından kopyalıyoruz.
  • Daha sonra oyun hesabına girerek Mağaza seçeneğine tıklıyoruz
  • Mağaza sekmesinde yer alan “RP satın al” butonuna tıklıyoruz.
  • Ödeme seçeneklerinden “Riot Pin ve Kodlar” kısmından kopyaladığınız kodu yapıştırıyoruz.

League of Legends RP yüklemeniz tamamlanmıştır. Oyun mağazası içerisinde dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.
 

LoL Riot Cash Fiyatları Nedir?

League Of Legends 200 Riot Cash: 17 Türk Lirası
League Of Legends 850 Riot Cash: 70 Türk Lirası
League Of Legends 1600 Riot Cash: 130 Türk Lirası
League Of Legends 3150 Riot Cash: 250 Türk Lirası
League Of Legends 5800 Riot Cash: 450 Türk Lirası
League Of Legends 9200 Riot Cash: 700 Türk Lirası

Lol hesap aktarımı kaç RP?

Lol hesap aktarımı, 2600 RP ile yapılabilir. Lol hesap aktarımı kaç rp, Lol server değiştirme kaç rp, Lol weste geçmek kaç rp, Lol hesap aktarımı kaç rp, Lol server değiştirme kaç rp, lol weste geçmek kaç rp, lol hesap taşıma kaç rp gibi soruların cevabı çok fazla oyuncu tarafından merak ediliyor. Zaman zaman eklenen hesap aktarımı kampanya ile ücretsiz yapılabilir.

Lol 5800 RP kaç TL?

League of Legends 5800 RP güncel fiyatı 382,50 TL’dir. GameSatış üzerinden indirimli satın alabileceğiniz 5800 RP anında teslim edilir. League of Legends 5800 RP ile oyunun mağazasından şampiyon, kostüm, ifade ve bunun gibi birçok eklenti satın alabilirsiniz. Lol 5800 RP kaç TL sorusunun Mart 2023 itibarı ile güncel fiyatı bu şekildedir.

Lol RP nasıl alınır?

Lol RP, GameSatış üzerinden indirimli olarak kod olarak satın alınır. Lol RP nedir sorusu kısaca, oyun öğelerini mağazadan satın alabileceğiniz oyunun para birimidir. Lol RP nereden alınır, Lol RP nasıl alınır sorularına ise GameSatış üzerinden indirimli olarak hemen teslim kod olarak satın alınabilir şeklinde yanıtlanabilir.

Lol takviye kaç RP?

Lol takviyeler sürelerine göre değişiklik göstermektedir. Mağazada ek içerik sekmesi üzerinden takviyeler bölümünden satın alabilirsiniz. Lol takviye kaç rp sorusunun cevabı için tam liste gün için aşağıda verdiğimiz gibidir.

1 Günlük XP takviyesi - 290 RP
3 Günlük XP takviyesi - 520 RP
7 Günlük XP takviyesi - 1020 RP
14 Günlük XP takviyesi - 1850 RP
30 Günlük XP takviyesi - 3490 RP

Takviyeler Galibiyet bazlı ise aşağıda yer alan şekilde mağazada satın alınabilir.

3 Galibiyet XP takviyesi - 290 RP
5 Galibiyet XP takviyesi - 390 RP
10 Galibiyet XP takviyesi - 670 RP
15 Galibiyet XP takviyesi - 990 RP
25 Galibiyet XP takviyesi - 1590 RP
40 Galibiyet XP takviyesi - 2440 RP

Lol Yasuo kaç RP?

Lol Yasuo, 880 RP ya da 4800 mavi öz ile satın alınabilir. Popüler şampiyonlardan biri olan Yasuo için oyuncuların en çok merak ettiği soru Lol Yasuo kaç RP olarak karşımıza çıkıyor. Yasuo, Mağaza’dan şampiyonlar sekmesi üzerinden ücretli olarak 880 RP ile satın alınabiliyor iken, ücretsiz elde edilebilen mavi özle ise 4800 yeterli oluyor.
 

Lol ebediler kaç RP?

Lol ebedi kostümler, 3250 RP ile satın alınabilir. Yalnızca ebedi kostümler arasında Çelik intikam Miss Fortune kostümü 2775 RP ile satın alınabiliyor. KDA All Out Seraphine, DJ Sona, Elementalist Lux, Pulsefire Ezreal ve Ruh Bekçisi Uydr 3250 RP ile mağaza üzerinden satın alınabiliyor.
 

Lol Vayne kostümleri kaç RP?

Lol Vayne kostümlerinin tümü 5640 RP ile satın alınabilir. 5 kostümü olan Vayne kostüm fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Aristokrat Vayne 520 RP, Ejderkatili ve Işık oku Vayne 975 RP, Kod adı Vayne 1820 RP ve Ruh çiçeği Vayne 1350 RP ile satın alınabilir. Lol Vayne kostümleri kaç RP sorusunun cevabı Mart 2023 güncel fiyatları bu şekildedir.
 

Lol RP yükleme

Lol RP yükleme işlemi, oyun içerisinden yapılmaktadır. Öncelikle GameSatış üzerinden satın almış olduğunuz RP kodunu kopyalıyoruz. Oyun hesabına giriş yaptıktan sonra oyun içerisinde Mağaza sayfasına gidiyoruz. Mağazada “RP satın al” butonuna tıklayıp, Riot PIN ve kodlar seçeneğini seçiyoruz. Kopyalamış olduğunuz kodu bu alana yapıştırarak Lol RP yükleme işlemini tamamlamış oluyoruz.