League Of Legends Türkiye Hakkında

LEAGUE OF LEGENDS 

Riot Games tarafından üretilen ve yayınlanan League of Legends bir Multiplayer Online Battle Arena oyunudur. 2008 yılında duyurulup, 2009 yılı tarihinde piyasa çıkmıştır. Piyasaya ilk çıktığı tarihten bu yana dünya çapında kendisine büyük bir kitle edinen oyun, günlük 12 milyonu aşan oyuncusuyla dünyanın en çok oynanan oyunu unvanını ele geçirmeyi başarmıştır. Oyunun baş tasarımcısı Steve Feak, DotA haritasını tasarlayan kişidir. 

Oyun DotA modundan ilham alınarak ortaya çıkartılmıştır lakin DotA’dan farklı olarak rün sistemi vardır. Rün sistemi oyun tarzınıza göre düzenleyebileceğiniz bir yetenek ağacıdır. Oyunda edindiğiniz her eşya şampiyonlarınızın gücüne güç katacaktır. Lakin bazı eşyalar şampiyonunuza belli bir derecede katkı sağlarken, bazı eşyalarınız ise direkt %100 katkı sağlayacaktır.

Riot Games’in Türkiye’de bir ofis açmasıyla birlikte, League of Legends ülkemizde de en çok oynanan ve en çok sevilen oyun olmayı başarmıştır. Yapılan turnuvalar ve şampiyonalar ile birlikte de çok büyük ödüller dağıtılmış ve oyun Türkçeleştirilmiştir. 

3 farklı oynanış tarzı ve haritaya sahip olan oyun siz bunları okurken dahi hız kesmeden gelişmeye devam ettiği için, kim bilir belki de bu rakamlar her an değişebilir.

GameSatış herkese bol oyunlu günler diler. 

League Of Legends Türkiye | Sıkça Sorulan Sorular

Lol hesap aktarımı, 2600 RP ile yapılabilir. Lol hesap aktarımı kaç rp, Lol server değiştirme kaç rp, Lol weste geçmek kaç rp, Lol hesap aktarımı kaç rp, Lol server değiştirme kaç rp, lol weste geçmek kaç rp, lol hesap taşıma kaç rp gibi soruların cevabı çok fazla oyuncu tarafından merak ediliyor. Zaman zaman eklenen hesap aktarımı kampanya ile ücretsiz yapılabilir.

Lol RP, GameSatış üzerinden indirimli olarak kod olarak satın alınır. Lol RP nedir sorusu kısaca, oyun öğelerini mağazadan satın alabileceğiniz oyunun para birimidir. Lol RP nereden alınır, Lol RP nasıl alınır sorularına ise GameSatış üzerinden indirimli olarak hemen teslim kod olarak satın alınabilir şeklinde yanıtlanabilir.
 

Lol RP nasıl yüklenir sorusunu adım adım sizlere anlatacağız.

  • GameSatış üzerinden satın almış olduğunuz oyun kodunu siparişlerim sayfasından kopyalıyoruz.
  • Daha sonra oyun hesabına girerek Mağaza seçeneğine tıklıyoruz
  • Mağaza sekmesinde yer alan “RP satın al” butonuna tıklıyoruz.
  • Ödeme seçeneklerinden “Riot Pin ve Kodlar” kısmından kopyaladığınız kodu yapıştırıyoruz.

League of Legends RP yüklemeniz tamamlanmıştır. Oyun mağazası içerisinde dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.
 

League of Legends 6450 RP güncel fiyatı 216 TL’dir. GameSatış üzerinden indirimli satın alabileceğiniz 6450 RP anında teslim edilir. League of Legends 6450 RP ile oyunun mağazasından şampiyon, kostüm, ifade ve bunun gibi birçok eklenti satın alabilirsiniz. Lol 6450 RP kaç TL sorusunun Nisan 2021 itibarı ile güncel fiyatı bu şekildedir.

Lol takviyeler sürelerine göre değişiklik göstermektedir. Mağazada ek içerik sekmesi üzerinden takviyeler bölümünden satın alabilirsiniz. Lol takviye kaç rp sorusunun cevabı için tam liste gün için aşağıda verdiğimiz gibidir.

1 Günlük XP takviyesi - 290 RP
3 Günlük XP takviyesi - 520 RP
7 Günlük XP takviyesi - 1020 RP
14 Günlük XP takviyesi - 1850 RP
30 Günlük XP takviyesi - 3490 RP

Takviyeler Galibiyet bazlı ise aşağıda yer alan şekilde mağazada satın alınabilir.

3 Galibiyet XP takviyesi - 290 RP
5 Galibiyet XP takviyesi - 390 RP
10 Galibiyet XP takviyesi - 670 RP
15 Galibiyet XP takviyesi - 990 RP
25 Galibiyet XP takviyesi - 1590 RP
40 Galibiyet XP takviyesi - 2440 RP

Lol Yasuo, 880 RP ya da 4800 mavi öz ile satın alınabilir. Popüler şampiyonlardan biri olan Yasuo için oyuncuların en çok merak ettiği soru Lol Yasuo kaç RP olarak karşımıza çıkıyor. Yasuo, Mağaza’dan şampiyonlar sekmesi üzerinden ücretli olarak 880 RR ile satın alınabiliyor iken, ücretsiz elde edilebilen mavi özle ise 4800 yeterli oluyor.
 

Lol ebedi kostümler, 3250 RP ile satın alınabilir. Yalnızca ebedi kostümler arasında Çelik intikam Miss Fortune kostümü 2775 RP ile satın alınabiliyor. KDA All Out Seraphine, DJ Sona, Elementalist Lux, Pulsefire Ezreal ve Ruh Bekçisi Uydr 3250 RP ile mağaza üzerinden satın alınabiliyor.
 

Lol Vayne kostümlerinin tümü 5640 RP ile satın alınabilir. 5 kostümü olan Vayne kostüm fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Aristokrat Vayne 520 RP, Ejderkatili ve Işık oku Vayne 975 RP, Kod adı Vayne 1820 RP ve Ruh çiçeği Vayne 1350 RP ile satın alınabilir. Lol Vayne kostümleri kaç RP sorusunun cevabı Nisan 2021 güncel fiyatları bu şekildedir.
 

Lol RP yükleme işlemi, oyun içerisinden yapılmaktadır. Öncelikle GameSatış üzerinden satın almış olduğunuz RP kodunu kopyalıyoruz. Oyun hesabına giriş yaptıktan sonra oyun içerisinde Mağaza sayfasına gidiyoruz. Mağazada “RP satın al” butonuna tıklayıp, Riot PIN ve kodlar seçeneğini seçiyoruz. Kopyalamış olduğunuz kodu bu alana yapıştırarak Lol RP yükleme işlemini tamamlamış oluyoruz.