10 Usd Riot Gift Card

10 Usd Riot Gift Card

Master Mağaza
199,50 ₺
25 Usd Riot Gift Card

25 Usd Riot Gift Card

Master Mağaza
498,75 ₺
50 Usd Riot Gift Card

50 Usd Riot Gift Card

Master Mağaza
1.007,00 ₺

League Of Legends North America Hakkında

LEAGUE OF LEGENDS 

Riot Games tarafından üretilen ve yayınlanan League of Legends bir Multiplayer Online Battle Arena oyunudur. 2008 yılında duyurulup, 2009 yılı tarihinde piyasa çıkmıştır. Piyasaya ilk çıktığı tarihten bu yana dünya çapında kendisine büyük bir kitle edinen oyun, günlük 12 milyon adedinde oyuncusuyla dünyanın en çok oynanan oyunu unvanını ele geçirmeyi başarmıştır. Oyunun baş tasarımcısı Steve Feak, DotA haritasını tasarlayan kişidir. 

Oyun DotA modundan ilham alınarak ortaya çıkartılmıştır lakin DotA’dan farklı olarak rün sistemi vardır. Rün sistemi oyun tarzınıza göre düzenleyebileceğiniz bir yetenek ağacıdır. Oyunda edindiğiniz her eşya şampiyonlarınızın gücüne güç katacaktır. Lakin bazı eşyalar şampiyonunuza belli bir derecede katkı sağlarken, bazı eşyalarınız ise direkt %100 katkı sağlayacaktır.

Oyunun ilk sunucularından olan NA yani Kuzey Amerika servarı aynı zamanda oyunun yönetilen bölgesidir. Bir çok kaliteli oyuncunun yetiştiği bu bölgede rekabet üst seviyelerde. Türk oyuncularınında kendini gelişmesiyle Amerika serverlarına transferler başladı. TSM ekibinde BrokenBlade ve bu sene yeni transfer olan Closer ise GGS ekibine transfer oldu.  

NA sunusu yani Amerika Servari ayrıca League of Legends hala durmaksızın büyümeye devam ediyor. Turnuvaları, oyunları, görselleri ve şampiyonları her zaman daha iyiye taşıyor.  Siz bunları okurken dahi hız kesmeden gelişmeye devam ettiği için, kim bilir belki de bu rakamlar her an değişebilir.

League Of Legends North America Sıkça Sorulan Sorular

Lol NA hangi bölge?

Lol Na, Kuzey Amerika bölgesidir. LoL Na (Kuzey Amerika) serveri oyunun ilk sunucularındandır. LoL Kuzey Amerika server aynı zamanda oyunun yönetilen bölgesidir. League of Legends Na bölgesinde rekabet üst seviyededir. Türk oyuncularınında kendini gelişmesiyle Amerika serverlarına transferler başladı. Lol Na hangi bölge, Lol Na hangi ülke sorularının cevabı kısaca bu şekildedir.

Lol Na RP nasıl alınır?

LoL Na RP, GameSatış’tan satın alınır. GameSatış güvencesiyle hemen teslim sağlanır. Lol Na, serverında kullanabileceğiniz RP’ler en ucuz fiyatlara satın alınabilir. GameSatış League Of Legends Na kategorisinde yer alan istediğiniz RP’yi satın al butonu ile sepete ekleyip, bakiyenizle ödeyerek hemen teslim alabilirsiniz. Lol Na RP nasıl alınır sorusunun yanıtı bu şekildedir.

Lol Na sunucusuna nasıl geçilir?

Lol Na sunucusuna nasıl geçilir?

  • Lol hesabınıza giriş yapın,
  • Mağazanıza gidin,
  • Mağazaya giriş yaptıktan sonra "Hesap" kısmına tıklayın,
  • Hesap kısmına girdikten sonra RP aktarımı sağlayın. RP aktarımı sağladıktan sonra sunucu değişimini gerçekleştirebilirsiniz.