Apex Legends - Başlangıç Paketi

Apex Legends - Başlangıç Paketi

Master Mağaza
235,60 ₺
Apex Legends - Kurucu Paketi

Apex Legends - Kurucu Paketi

Master Mağaza
1.085,00 ₺
Apex Legends - 1.000 Coins

Apex Legends - 1.000 Coins

Master Mağaza
250,00 ₺
225,00 ₺
Apex Legends - 2.150 Coins

Apex Legends - 2.150 Coins

Master Mağaza
490,00 ₺
441,00 ₺
Apex Legends - 4.350 Coins

Apex Legends - 4.350 Coins

Master Mağaza
1.000,00 ₺
900,00 ₺
Apex Legends - 6.700 Coins

Apex Legends - 6.700 Coins

Master Mağaza
1.300,00 ₺
1.170,00 ₺
Apex Legends - 11.500 Coins

Apex Legends - 11.500 Coins

Master Mağaza
1.100,00 ₺
1.045,00 ₺
Apex Legends - Lifeline Edition

Apex Legends - Lifeline Edition

Master Mağaza
330,00 ₺
313,50 ₺
Apex Legends - Bloodhound Edition

Apex Legends - Bloodhound Edition

Master Mağaza
350,00 ₺
339,50 ₺

Apex Legends - PC Hakkında

Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş Battle Royale türünde bir oyundur. İlk kez 4 Şubat 2019 tarihinde yayınlanan Apex Legends, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, ve Nintendo Switch platformları için mevcuttur.

Oyunun PC sürümü, oyunculara yüksek kaliteli grafikler, akıcı bir oynanış ve heyecan verici bir Battle Royale deneyimi sunmaktadır. Apex Legends, PC oyuncuları arasında oldukça popülerdir ve milyonlarca kullanıcı tarafından oynanmaktadır. 

Oyunculara çeşitli silahlar ve ekipmanlar sunan Apex Legends’in oynanış mekanikleri oyuncuların diğer oyuncularla savaşarak hayatta kalmaya çalıştığı standart bir Battle Royale oyunuyla benzerlik gösterse de "Legends" adı verilen karakterlerin her birinin benzersiz yetenekleri ve oyuncuların seçtikleri karakterin yeteneklerini kullanarak rakiplerini alt etmeye çalışmaları Apex Legends’in oynanışını bu türdeki diğer oyunlardan farklı kılmaktadır.

Apex Legends oyunculara birçok oyun içi satın alınabilir içerik sunmaktadır. GameSatış güvencesiyle Apex Legends coin satın alarak siz de bu içeriklerden yararlanabilir, oyun deneyiminizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca, dilerseniz coin almak yerine Apex paket satın alarak çeşitli içeriklere erişebilirsiniz.

Apex Legends Paketleri Nasıl Alınır?

 

GameSatış güvencesiyle Apex Legends paketlerine ulaşmak artık çok kolay! Siz de GameSatış web sitesine girerek Apex Legends - PC kategorisinden dilediğiniz içeriklere sahip bir Apex paket satın alabilirsiniz.

Apex Legends Paket Fiyatları

 

Apex Legends oyununda birçok farklı içerik bulunmaktadır ve bu içerikler farklı nadirlik seviyelerine göre sınıflandırılmaktadır. Apex Legends Paket fiyatları da paketin içerisinde bulunan içeriklerin nadirlik seviyelerine göre değişmektedir. Başlangıç paketleri daha ucuz fiyatlarla satılıyorken, ileri seviye eşyalar içeren paketler daha pahalı fiyatlandırılmaktadır.

Apex Legends Coin Nasıl Alınır?

 

Apex Legends oyuncuları tarafından Apex coin epin nasıl alınır sorusu sıklıkla sorulan bir sorudur. GameSatış aklında soru işareti bulunan oyuncular için bu soruyu cevaplandırıyor! İster oynadığınız platform origin apex coin alımı isteyin, isterseniz steam apex coin alımı yapmak isteyin GameSatış web sitesine girerek Apex Legends - PC kategorisinden dilediğiniz miktarları içeren ilandan alışveriş yapabilir, daha sonra edindiğiniz kodu etkinleştirerek coinlerinizi harcamaya başlayabilirsiniz.

Apex Legends Coin Fiyatları

 

Apex Legends coin fiyatları Apex coin satın almak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Coin fiyatları, oyunu oynadığınız platforma ve bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, apex coin pc platformunda PlayStation platformuna kıyasla daha ucuz olabilmektedir.

Apex Legends - PC Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...