Arena Breakout Premium Savaş Bileti

Arena Breakout Premium Savaş Bileti

Master Mağaza
450,00 ₺
427,50 ₺
Arena Breakout Gelişmiş Savaş Bileti

Arena Breakout Gelişmiş Savaş Bileti

Master Mağaza
154,99 ₺
147,24 ₺
Arena Breakout Acemi Seçim

Arena Breakout Acemi Seçim

Master Mağaza
29,99 ₺
28,49 ₺
Arena Breakout Elit Denemesi + 300 Bono

Arena Breakout Elit Denemesi + 300 Bono

Master Mağaza
154,99 ₺
147,24 ₺
Arena Breakout Kurşungeçirmez Kutu

Arena Breakout Kurşungeçirmez Kutu

Master Mağaza
90,99 ₺
86,44 ₺
Arena Breakout Kompozit Kutu

Arena Breakout Kompozit Kutu

Master Mağaza
274,99 ₺
261,24 ₺
Arena Breakout 66 Bonds

Arena Breakout 66 Bonds

Master Mağaza
29,99 ₺
28,49 ₺
Arena Breakout 335 Bonds

Arena Breakout 335 Bonds

Master Mağaza
154,99 ₺
147,24 ₺
Arena Breakout 675 Bonds

Arena Breakout 675 Bonds

Master Mağaza
309,00 ₺
293,55 ₺
Arena Breakout 1690 Bonds

Arena Breakout 1690 Bonds

Master Mağaza
759,00 ₺
721,05 ₺
Arena Breakout 3400 Bonds

Arena Breakout 3400 Bonds

Master Mağaza
1.519,99 ₺
1.443,99 ₺
Arena Breakout 6820 Bonds

Arena Breakout 6820 Bonds

Master Mağaza
3.049,99 ₺
2.897,49 ₺

Arena Breakout Hakkında

Tencent’in yeni mobile hayatta kalma ve loot oyunu Arena Breakout, Escape from Tarkov tarzı oyun tarzıyla mobil cihazlarda taktiksel FPS (First Person Shooter) ve rekabetçi bir oyun deneyimi yaşayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur.

İster takımınızla isterseniz de solo oynayabileceğiniz Arena Breakout’ta amaç, Raid görevine gittiğiniz haritayı belli bir sürede lootlamak, düşman oyuncuları etkisiz hale getirmek ve süre dolmadan ganimetlerinizi Extraction alanına taşıyarak güvenli çıkış sağlamaktır.

Yine de bu ihtimal, düşman oyuncuların da olduğu bir haritada son derece rekabetçi bir ortam oluşturacaktır.

Arena Breakout’ta Market bölümünden özel ekipmanlar da satın alabileceğiniz bir sistem mevcut. Dilerseniz oyun içi para birimi olarak Bond satın al işlemi yapabilir, bu parayı birinci sınıf silahlar yapmak ve savaşta rakiplerinizi gölgede bırakmak için kullanabilirsiniz.

Yine de satın aldığınız ekipmanlarla savaşa girmeyi bir kez daha düşünmelisiniz, çünkü ölürseniz ekipmanınızı başka bir oyuncuya kaptırabilirsiniz. Ancak, maksimum kar elde etmek için paranızı akıllıca harcamak ve lootladığınız eşyaları satmak özellikle önemlidir.

Bu nedenle oyunda zaman kazanmak ve özel ekipmanların sahibi olmak isteyenler için Arena Breakout satın alınabilir birçok öğe sunar.

Arena Breakout Satın Alınabilir İçerikler

 

Arena Breakout oyunu “Contacts” ve “Market” olmak üzere iki farklı ekonomi sistemine sahiptir. Oyun içi nihai para birimi Koen ve Bonds olduğundan bu pazarlarda birinci sınıf aksesuar, sarf malzemesi, cephane ve erzak satın almak için bonds satışı, savaş bileti ve kutu satışı yapan GameSatış Arena Breakout sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Oyunda bonds satın alarak ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri satın almak daha hızlı seviye atlayarak oyun içi yeni mekanikleri aktifleştirmek için oldukça önemlidir. Ancak bu satın alımlar sizi oyunda güçlü yapmıyor. Zira oyunda öncelik beceri olduğundan güçlü ekipmanlara sahip olsanız da tek bir HS ile üzerinizdeki tüm ekipmanı kaybedebilirsiniz. Ayrıca Arena Breakout son derece adaletli bir eşleştirme sistemine sahip olduğundan benzer güçlere sahip oyuncuları karşı karşıya getirmede üzerine düşeni yapıyor.

Peki, oyunda Bonds ile neleri satın alabilirsiniz? İşte detaylar:

 • Silahlar: Arena Breakout oyununda en önemli ekipmanlar silahlardır. Bu silahları craftlayabilir ya da satın alabilirsiniz.
 • Sarf Malzemesi: Erzak, cephane, sağlık kitleri ve çeşitli malzemeler
 • Kozmetik Öğeler: Oyuncuların karakterlerini veya oyun dünyasını kişiselleştirmesine izin verir.
 • Arena Breakout Savaş Bileti: Premium ve Gelişmiş savaş biletleri haftalık olarak çeşitli ekipmanlar, sarf malzemeleri ve oyun içi para birimi hediye etmektedir.
 • Arena Breakout Bonds: Bonds, Arena Breakout'ta silahlar, teçhizat ve görünümler dahil çeşitli öğeleri satın almak için kullanılabilen bir tür oyun içi para birimidir.
 • Arena Breakout Kutular: Oyunda geliştirme paketleri şeklinde bir dizi oyun içi ekipman, cephane ve erzak kutularından oluşur.

Arena Breakout Ucuza Bonds Satın Alın

 

Arena Breakout oyun içi para birimi olan Bonds satın almak için Arena Breakout Bonds satın al işlemi yapabileceğiniz oyun içi mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Ancak ucuz Bonds satın almak için GameSatış Arena Breakout Bonds sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada satın alabileceğiniz Bonds miktarları aşağıda listelenmiştir:

 • 66 Bonds 
 • 335 Bonds 
 • 675 Bonds 
 • 1690 Bonds 
 • 3400 Bonds 
 • 6820 Bonds

GameSatış uygun fiyatlı Bonds satın almak için [TR] Oyuncu ID'sine sahip olmanız gerekir. Dolayısıyla satın aldığınız Bonds miktarı da bu ID’ye sipariş verildikten hemen sonra hızlıca yüklenir.

Arena Breakout Savaş Bileti Satın Alma

 

Arena Breakout Mobile’de haftalık özel ödüllerin sahibi olmak için aylık Premium ve Gelişmiş savaş bileti satın almak da ayrı bir avantajdır.  Savaş bileti geliştirmesi yapan bir oyuncu, oyun içi XP kazandıkça haftalık olarak birinci sınıf aksesuar, sarf malzemesi, cephane ve erzak ödülleri kazanacaktır.

Arena Breakout Savaş Bileti satın alma işlemi için daha indirimli savaş bileti satın alabileceğiniz GameSatış Premium Savaş Bileti ve Gelişmiş Savaş bileti seçeneklerini tercih edebilir. Böylece Arena Breakout resmi mağazadan daha pahalıya alabileceğiniz Savaş biletini daha ucuza GameSatış’tan satın alabilir, indirimli alışveriş deneyimini en güvenilir şekilde yaşayabilirsiniz.

Arena Breakout Kutu Paketleri ile Özel Ekipmanların Sahibi Olun!

 

Arena Breakout’ta özel kutu satışı da mevcuttur. Market veya Contacts üzerinden satın alabileceğiniz bu kutular içerdiği özel öğeler ile birçok avantajı da yanında getiriyor. Savaş Bileti hediyeleri gibi birçok itemi karma biçimde tek bir kutuda satın almak için kutu paketleri oldukça faydalıdır.

Hatta Gamesatış üzerinden satın alacağınız bu kutuları son derece uygun fiyata satın alarak kar edebilirsiniz. İşte GameSatış’tan satın alabileceğiniz tüm özel kutular:

 • Acemi Seçimi 
 • Kurşungeçirmez Kutu 
 • Kompozit kutu

Arena Breakout'un heyecan verici dünyasında daha etkileyici bir deneyim yaşamak için GameSatış'ın sunduğu Arena Breakout pazarında satılan oyun içi öğeleri keşfedin. 

Savaşlarınızı daha çarpıcı hale getirmek için özel kozmetiklerden, oyunda daha hızlı ilerlemenize yardımcı olacak seviye atlamalara kadar geniş bir yelpazede sunulan ekipman, sarf malzemesi ve birbirinden değerli teçhizatlar sizleri bekliyor. İster yeni bir kurşungeçirmez yelek, ister benzersiz bir birinci sınıf bir silah arıyor olun, GameSatış size Arena Breakout oyununun en iyi yanlarını sunmak için gereken her şeyi sağlar.

Arena Breakout Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...