Assassin’s Creed Liberation Hd Uplay

Assassin’s Creed Liberation Hd Uplay
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Assassin’s Creed Liberation, Ubisoft tarafından PS Vita’ya özel geliştirilen ve yayımlanan Assassin's Creed serisinin üçüncü oyunudur. Daha sonra Assassin’s Creed Liberation HD adı ile diğer platform oyuncularına da sunulmuştur.


Açık dünya aksiyon ve macera oyununda kullanabileceğiniz birçok özellik mevcut. Çevrenizde yer alan düşmanları işaretleyerek tek seferde işaretlediğiniz her düşmanı yok edebilir, kılık değiştirerek tanınmayıp farklı kimliklerle yolunuza devam edebilirsiniz.

 

Seride ilk kez kadın bir Assassin’i canlandırdığımız Assassin’s Creed Liberation HD, köle bir annenin kızı olan ve zengin bir babası babaya sahip Aveline de Grandpre’nin hikayesini ele alıyor. Gizlilik ögelerinin fazlaca bulunduğu macera türü severleri için Assassin’s Creed Liberation HD tam aradığınız oyun!
 

Farklı sitelerde kodlar anında gönderiliyor. Belki sadece bu oyunda böyle oldu. sabahın köründe alım yaptım anında teslim olmadı ama bunların çok bir önemi yok. Saat 9 da müşteri temsilcisi geldi ve hızlı bir şekilde teslimatı sağladı gayet güzel
18/04/2019
Toplam 1 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları