Battle Teams 20 Altın

Battle Teams 20 Altın

Master Mağaza
1,00 ₺
0,97 ₺
Battle Teams 100 Altın

Battle Teams 100 Altın

Master Mağaza
5,00 ₺
4,85 ₺
Battle Teams 200 Altın

Battle Teams 200 Altın

Master Mağaza
10,00 ₺
9,70 ₺
Battle Teams 400 Altın

Battle Teams 400 Altın

Master Mağaza
20,00 ₺
19,40 ₺
Battle Teams 1.000 Altın

Battle Teams 1.000 Altın

Master Mağaza
50,00 ₺
48,50 ₺

Battle Teams Altın Hakkında

Battle Teams, FPS (birinci şahıs nişancı) ve MMO (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Oyun) türlerini birleştiren bir oyundur. Battle Teams tamamıyla Türkçedir. Oyunda Türkçe arayüze ek olarak tamamıyla Türkçe seslendirme de bulunmaktadır.

Oyunda M4A1, Kar98, Scar, Akm, Famas, ve Scar gibi birçok farklı silah çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca, silahları çeşitli eklentilerle donatmak ve farklı modlarla silahları geliştirmek mümkündür. Battle Teams’de altın oyun içi para birimi olarak kullanılmaktadır ve her ne kadar bu altınlar oyunu oynayarak kazanılabiliyor olsa da bazı silahlar yalnızca battle teams ödeme yaparak elde edilebilmektedir.

Battle Teams epin denildiğinde akla gelen ilk sitelerden olan GameSatış güvencesiyle siz de battle teams altın satın alabilir, istediğiniz oyun içi içeriklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylelikle saatlerce altın kasmakla uğraşmadan dilediğiniz içeriklerle keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Battle Teams Altın Nasıl Alınır?

 

Battle Teams altın nasıl alınır sorusuna en güzel yanıtı GameSatış veriyor! Eğer siz de battle teams altın yükleme işleminin nasıl yapıldığını merak eden oyunculardan biriyseniz tek yapmanız gereken GameSatış web sitesine girerek Battle Teams Altın kategorisine girerek bütçenize uygun, dilediğiniz altın miktarını içeren ilandan alışveriş yapabilirsiniz. 

Daha sonra, Battle Teams hesabınızda oturum açabilir ve oyun içi mağazadan satın aldığınız kodu etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, yine GameSatış güvencesiyle, Battle Teams Altın kategorisinde ilan açarak gönlünüzce altın satışı da yapabilirsiniz.

Battle Teams Altın Fiyatları

 

Battle Teams altın fiyatları birçok oyuncu tarafından merak edilen bir konudur. Fiyatlar 1 lira gibi oldukça ucuz miktarlardan 100 lira gibi daha pahalı fiyatlara kadar uzanmaktadır. Siz de GameSatış web sitesine girerek Battle Teams altın piyasası hakkında bilgi edinebilir, altın alım satım işlemlerinizi daha bilinçli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Battle Teams Altın Sıkça Sorulan Sorular

Battle Teams Altın nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden Battle Teams Altın kategorisinden ihtiyacınız olan altın ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Battle Teams Altın satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.