Hesabın ilk sahibi mi?
Hesap bilgileri değişir mi?
Bölge

Battlenet Hesap Satışı Hakkında

Battle.net hesap satışı, bir oyuncunun diğer bir oyuncuya kendi Battle.net hesabını ve bu hesaba bağlı oyunlarını, eşyalarını ve diğer özelliklerini satarak devretmesi işlemidir. Başka bir deyişle, bir oyuncu kendi Battle.net hesabını ve içindeki oyunları başka bir oyuncuya para karşılığında aktarır. Bu şekilde, hesabın yeni kullanıcısı hesap sahibinin satın aldığı oyunları ve hesapla ilgili diğer avantajları elde eder.

Genellikle Battle.net hesap içerisinde Blizzard Entertainment oyunları bulunur. Bu oyunlar aşağıda detaylı olarak listelenmiştir.

  • World of Warcraft (WoW)
  • Diablo serisi
  • StarCraft serisi
  • Call of Duty serisi
  • Hearthstone
  • Heroes of the Storm (HotS)
  • Overwatch

Bu oyunlar, Battle.net platformu üzerinden satın alınabilir, indirilebilir ve oynanabilir. Platform aynı zamanda sosyal özellikler, başarımlar, otomatik güncellemeler ve bulut tabanlı kayıt özellikleri gibi ek hizmetler sunar.
Battle.net platformunun en popüler oyunu World of Warcraft (WoW) olsa da Diablo, Overwatch ve Call of Duty’de en revaçta oyunlar arasındadır. Hatta oyuncular battlenet hesap satın al - sat tercihleri içinde bu oyunlarında olmasını isterler.

Battlenet Hesabı Nasıl Alınır?

 

Battlenet hesabı oluşturmak ücretsizdir. Ancak Battle.net oyunları ayrı satılır. Bu nedenle oyuncular halihazırda olan ve Blizzard Entertainment oyunlarının bulunduğu hesapları satın almak ister. Böylece ucuz battlenet hesap almış olurlar.
Battlenet hesap alım satım ticareti GameSatış vb. e-pin sitelerinde gerçekleştirilir.

Örneğin battlenet hesap satın al - sat yapan GameSatış’tan içinde Battle.net oyunları olan bir hesap satın almak isterseniz siteye üye olduktan sonra battlenet hesap satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada genellikle ucuz battlenet hesap satan mağazalar listelenir. Bütçenize uygun bir tane seçip satın alabilirsiniz.

Battlenet Hesabı Fiyatları

 

Battlenet hesabı fiyatları, hesabın barındırdığı oyunlara göre değişir. Genellikle içinde World of Warcraft (WoW) olan yüksek seviye char hesaplarına genişletme paketlerinin fiyatları da eklenerek satılır. Benzer şekilde Battlenet hesap alım satım işlemlerinde oyunlar, Battlenet hesabı fiyatları için belirleyici faktördür.

Battlenet hesap satışı bu faktörler dışında Overwatch gibi skinli oyunlar ile Hearthstone gibi kart koleksiyon oyunları, içinde bulundurduğu değerli oyun içi öğelere göre battlenet hesap satın al - sat işlemlerinde değer kazanır. Bu nedenle Battlenet hesap sat ticareti de en az hesap almak kadar avantajlıdır.

Battlenet Hesap Satışı Sıkça Sorulan Sorular

Battlenet Nedir?

Battle.net, Oyun geliştiricisi Blizzard Entertainment tarafından 1996'da Bllizard oyunlarını yayınlamak ve çevrimiçi destek vermek için açılan video oyun sitesidir. İşlev olarak Bllizard Entertainment tarafından çevrimiçi olarak yayınlanan oyunların oyuncu kayıt işlemi yapılmaktadır. Yapılan kayıtlar yayınlanan oyunların girişi için istenilmektedir.