Bigo Live 23 Diamonds

Bigo Live 23 Diamonds

Master Mağaza
9,61 ₺
9,03 ₺
Bigo Live 46 Diamonds

Bigo Live 46 Diamonds

Master Mağaza
19,20 ₺
18,05 ₺
Bigo Live 117 Diamonds

Bigo Live 117 Diamonds

Master Mağaza
48,00 ₺
45,12 ₺
Bigo Live 235 Diamonds

Bigo Live 235 Diamonds

Master Mağaza
96,00 ₺
90,24 ₺
Bigo Live 471 Diamonds

Bigo Live 471 Diamonds

Master Mağaza
192,00 ₺
180,48 ₺
Bigo Live 1178 Diamonds

Bigo Live 1178 Diamonds

Master Mağaza
480,00 ₺
451,20 ₺
Bigo Live 2360 Diamonds

Bigo Live 2360 Diamonds

Master Mağaza
960,00 ₺
902,40 ₺
Bigo Live 4725 Diamonds

Bigo Live 4725 Diamonds

Master Mağaza
1.920,00 ₺
1.804,80 ₺
Bigo Live 23700 Diamonds

Bigo Live 23700 Diamonds

Master Mağaza
9.600,00 ₺
9.024,00 ₺
Bigo Live 47500 Diamonds

Bigo Live 47500 Diamonds

Master Mağaza
19.200,00 ₺
18.048,00 ₺
Bigo Live 50 TL Diamonds

Bigo Live 50 TL Diamonds

Master Mağaza
50,00 ₺
Bigo Live 500 TL Diamonds

Bigo Live 500 TL Diamonds

Master Mağaza
500,00 ₺
Bigo Live 1000 TL Diamonds

Bigo Live 1000 TL Diamonds

Master Mağaza
1.000,00 ₺
Bigo Live 3000 TL Diamonds

Bigo Live 3000 TL Diamonds

Master Mağaza
3.000,00 ₺
Bigo Live 5000 TL Diamonds

Bigo Live 5000 TL Diamonds

Master Mağaza
5.000,00 ₺
Bigo Live 5 USD Diamonds

Bigo Live 5 USD Diamonds

Master Mağaza
95,00 ₺
Bigo Live 10 USD Diamonds

Bigo Live 10 USD Diamonds

Master Mağaza
190,00 ₺
Bigo Live 20 USD Diamonds

Bigo Live 20 USD Diamonds

Master Mağaza
380,00 ₺
Bigo Live 50 USD Diamonds

Bigo Live 50 USD Diamonds

Master Mağaza
950,00 ₺
Bigo Live 100 USD Diamonds

Bigo Live 100 USD Diamonds

Master Mağaza
1.900,00 ₺

Bigo Live Hakkında

Canlı yayın yapılabilecek platformların artmasıyla beraber farklı alanlarda kullanılabilecek uygulamaların geliştirildiği de görülmektedir. Bigo Live ise özellikle yeteneklerin sergilenmesi adına geliştirilmiş olan bir canlı yayın platformudur. 2014 yılında David Li ve Jason Hu tarafından kurulmuş olan platform zaman içerisinde lider konumuna da gelmiştir. Alanında gelişmiş bir uygulama olması dikkatleri üzerine çekmesini sağlayan unsurlardandır.

Uygulamada gerçekleştirilmiş olan bütün canlı yayınlar ise diğer kullanıcılar tarafından da izlenebilmektedir. Uygulamada birisini takip etme, engelleme ve bildirim alma gibi imkanlarınız bulunmaktadır. Platform üzerinden yayıncılara hediye gönderebilme imkânınız da bulunmaktadır. Uygulamada para olarak elmas kullanılır. Bigo Live ucuz elmas alarak uygulamada sevdiğiniz ve takip etmek istediğiniz yayıncılara hediye görebilmeniz mümkündür.

Bigo Live İle Para Kazanılır Mı?

Platformlardan kazanç elde etmeniz sizlere platformu daha fazla kullanma ve daha fazla eğlenme imkânı sağlar. Bigo Live platformundan canlı yayınlarınızı açarken para kazanıp kazanmayacağınızı da merak edersiniz. Bigo live diamond buy noktasında sizlere destek vermiş olduğumuz gibi hesaplarınıza daha fazla izleyici çekebilmenizi de sağlamaktadır.

Uygulama üzerinden para kazanabilmeniz adına bütün seçenekleri detaylı şekilde araştırmalısınız. Oyunda yer almakta olan bazı katılımcı seçenekleri şu şekildedir: 

 • Yakındaki: Çevrenizdeki yayıncıları görmenizi sağlamaktadır. Konum hizmetinden faydalanır.
 • Popüler: Uygulama içerisindeki en popüler olan yayıncıları görebilirsiniz.
 • Parti: Bu şekilde isimlendirilen canlı yayınları görüntülersiniz.
 • Oyun: Uygulamada oyunlarını oynarken yayın açan kişiler de bulunmaktadır. Bu bölümden bu yayınları inceleyebilirsiniz.

Bigo Live diamond sizlere bu yayınlara katıldığınız sırada yayıncılara hediye gönderebilme imkânı sağlayan oyun içi bir para birimidir. Yayıncılara hediye göndereceğiniz zaman sizin elmaslarınızdan düşülecektir. Bunun yanı sıra yayını beğenmiş olduğunuz yayıncılar bu şekilde kazanç elde edebilmektedir.

Bigo Live Elmas Ücretleri Nedir? 

Bigo Live elmas yükleme yapmak istediğiniz noktada uygulama içerisinden satın alma işlemlerinizi yerine getireceğiniz gibi sitemiz gibi sizlere elmas satışı yapan platformlardan da yükleme yapabilmeniz mümkündür. 

Bigo ucuz elmas arayışında olan kişiler sunduğumuz bu fiyatların diğer birçok platforma göre daha uygun fiyatlar şeklinde olduğunu görebilir. Bu yüzden almak istediğiniz elmas miktarını hemen sipariş verebilmeniz mümkündür. Elmas alımlarınızı gerçekleştirdiğiniz zaman en kısa sürede hesabınıza elmaslarınız transfer edilir. Dilediğiniz paketi alarak kısa süre içinde elmaslarınızı kullanabilirsiniz. 

Bigo Live Elmas Yüklemesi Nasıl Yapılır?

Bigo diamond almak isteyen kişiler özellikle elmasları nasıl alacaklarını merak etmektedir. Elmas yüklemenin nasıl yapıldığını sizlerle adım adım paylaşacağız. Bigo live ucuz elmas yükleme işlemlerinizi şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz: 

 • Sitemizde siparişinizi verdikten sonra sizlere bir kod verilecektir.
 • Bigo Live sitesine gitmiş olduğunuz zaman üyeliğinize girişlerinizi yapabilirsiniz.
 • Oyundaki hesabınıza giriş yaptıktan sonra ise Recharge bölümüne tıklamalısınız.
 • Burada çıkan seçeneklerden Razer PIN seçeneğine tıklamanız gerekir.
 • Sonrasında ise hesabınıza giriş yaparak PIN seçeneğini tıklamalısınız.
 • Sizlere bir kod verilecektir ve bu kodu açılan kutucuğa yapıştırmalısınız.

Bu adımları takip etmiş olduğunuz takdirde sipariş vermiş olduğunuz elmaslar sizin hesabınıza aktarılacaktır. Bu şekilde hemen yayınlarda kullanmaya başlayabilir ve canlı yayınları bunlarla takip edebilmeniz mümkündür. Sitemizde siparişleriniz en hızlı şekilde onaylanmakta olduğundan dolayı hemen transferleri yerine getirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bigo Live Sıkça Sorulan Sorular

Bigo Live Nedir?

Bigo Live, bir canlı yayın platformudur. Bigo uygulaması nedir, Bigo live nasıl bir uygulama gibi merak edilen soruları kısaca canlı yayın yapabildiğiniz, başka yayıncıların da yayınlarını izleyebileceğiniz bir uygulamadır şeklinde yanıtlanabilir. Canlı yayınlarda anlık sohbetlere katılabilir, arkadaşınızı davet ederek sohbet edebileceğiniz ve bunun gibi birçok özellik barındıran bir platform. Bigo live nedir, Bigo nedir sorularının yanıtı kısaca bu şekilde özetlenebilir.

Bigo Live nedir, ücretli mi?

Bigo live kullanması ücretsiz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak telefonunuza indirip üyelik oluşturduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz canlı yayın açabilir, dilerseniz de canlı yayınlara katılarak sohbet edebilirsiniz. Bigo live nedir ucretlimi, Bigo live ücretlimi gibi sorularınızı kısaca bu şekilde açıklayabiliriz. Uygulamanın kendisi ücretsiz olsa da uygulama içi ücretli ürün satışı mevcuttur.

Bigo Live bilgisayarda nasıl kullanılır?

BIGO Live bilgisayarda, resmi web sitesi üzerinden kullanılabilir. Bigo live resmi sitesinin sağ üstte yer alan oturum aç kısmından, telefonunuzda var olan uygulamadan QR kodunu tarayarak giriş yapabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden giriş yapmadan da canlı yayınları izleyebilirsiniz. Yayın yapmak için ise Bigo Live Connector eklentisini kurup, QR kodunu taratın.. Bigo live bilgisayarda nasıl kullanılır sorusu kısaca bu şekilde özetlenebilir.

Bigo Live nasıl kullanılır?

Bigo Live, Google Play veya App Store üzerinden indirilerek kullanılır. Telefon numarası ya da Facebook, Google gibi sosyal platformlar aracılığı ile kayıt olup, hesabınıza giriş yapın. Dilerseniz yayın yapan kullanıcıları izleyebilir, live butonuna tıklayıp gerekli ayarlamalar sonrası canlı yayın açabilirsiniz. Bigo live nasıl kullanılır, bigo live nedir nasıl kullanılır, bigo uygulaması nasıl kullanılır gibi merak edilen soruların yanıtı kısaca yukarıda belittiğimiz gibidir.

Bigo Live yat kaç para?

Bigo Live Luxury Yacht, 39.999 Elmastır. Bigo Live uygulamasında canlı yayın yapan kullanıcılara yollanabilen hediyeler arasında en çok merak edilen bigo live yat kaç para sorusunu sizler için yanıtladık. Uygulamada Luxury Yacht olarak geçen hediyenin fiyatı ortalama 8.200 TL olarak karşımıza çıkıyor. Elmas yükleyerek dilediğiniz yayıncının canlı yayınında hediye edebilirsiniz.

Bigo live kalkan kaç para?

Bigo live Family Shield, 999 Elmastır. Bigo Live canlı yayınlarda hediye edebileceğiniz arasında merak edilen bigo live kalkan kaç para sorusu 999 Elmas şeklinde yanıtlanabilir. Uygulamada Family Shield olarak hediye edilebilen kalkanı elmas yükleyip, canlı yayınlarda sevdiğiniz yayıncıya gönderebilirsiniz. Bigo Live 2000 Diamonds satın alarak, kalkan ve başka hediyeler hediye edebilirsiniz.

Bigo Live elmas yükleme


Bigo live elmas yükleme işlemini sizler için adım adım anlatacağız.

 • Bigo Live sitesine giderek, üyeliğimize giriş yapıyoruz.
 • Giriş yaptıktan sonra Recharge seçeneğine tıklıyoruz.
 • Razer PIN Seçeneğini seçerek Next'e basıyoruz.
 • Razer hesabımıza giriş yaparak devam ediyoruz.
 • Razer PIN seçeneğini tıklıyoruz.
 • Daha sonra tarafınıza iletilen kodu kutucuğa yapıştırıyoruz.

Bigo tv elmas yükleme işlemini bu şekilde yapıyoruz. Elmas yükleme sonrası satın almış olduğunuz elmas hesabınıza tanımlanacaktır.

Bigo Live PK nedir?

Bigo Live pk nedir sorusu kısaca, 2 yayıncı arasında geçen bir düellodur şeklinde yanıtlanabilir. 2 yayıncının ortak bulunduğu bir yayında, izleyicilerinden en çok hediye alan yayıncı bu düelloyu kazanır. Yayıncılardan çok izleyicilerine iş düşen bu düelloda, en fazla desteği alan taraf kazanır. Pk sistemi ile büyük yayıncılarla ortak açacağınız yayınlar sizin de takipçilerinizi arttıracaktır.

Bigo Live Dragon ne kadar?

Bigo Live Dragon, 9.999 Elmastır. Kullanıcılar tarafından Bigo Live dragon ne kadar, Bigo Live dragon kaç para merak edilen sorular arasındadır. Gala Dragon, Super Dragon adında iki Dragon hediye bulunuyor. Aynı fiyata satın alınabilecek hediyeler için Bigo Live 14655 Diamonds satın alabilir, Dragon dışında dilediğiniz başka hediye de gönderebilirsiniz.

Bigo Live hangi ülkenin?

Bigo Live, Çin asıllı bir firmanın sahip olduğu canlı yayın platformudur. Bigo Live, 2014 yılında kullanıcılarla buluşan Singapur asıllı BIGO Technology firması tarafından geliştirilen canlı yayın uygulaması, 2019 tarihinde Çinli şirket Joyy tarafından satın alınmıştır. Çin firması Joyy tarafından geliştirilmeye devam ediyor. Bigo Live hangi ülkenin sorusunu kısaca Singapur’da kurulmuş olsa da şu an Çin merkezli şeklinde yanıtlayabiliriz.

Bigo Live fasulye nedir, kaç para?

Bigo live fasulye, uygulamadan kazanç elde etmenize olanak sağlar. Para kazanılan bir platform olması beraberinde Bigo Live fasulye nedir? Bigo Live fasulye kaç para? en çok merak edilen konular haline geldi. Canlı yayın yaptığınız esnada size gelen hediyenin değerine göre fasulye kazanırsınız. Toplamış olduğunuz her fasulyenin bir değeri vardır ve sonrasında bunları nakite çevirebilirsiniz.

Bigo ban kaldırma

Bigo ban kaldırma isteği için firmanın destek ekibi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ban yedikten sonra hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yaparak ban kaldırma talebi için bir sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Sizden istenen bilgileri talimatlara uygun ve eksiksiz doldurarak başvuruyu gönderin. Ban kaldırma talebinize en geç 3 iş günü içerisinde dönüş sağlanacaktır. Kalıcı olarak banlandıysanız hesabınız geri açılmayabilir.

Bigo Live para nasıl çekilir?

Bigo Live içerisinde kazanılan fasulyeleri direkt olarak banka hesabınıza talep edebilirsiniz. Sahip olduğunuz banka kartınız Bigo Live hesabınıza bağlayıp, talep edebilirsiniz. Bigo Live Fasulye dönüştürme işlemi sadece haftada bir kez yapılabilir. Bigo live para nasıl çekilir sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. Bigo Live canlı yayınlar üzerinden alınan hediyeler, bu şekilde nakde çevrilebilir.

Bigo Live nasıl para yüklenir?

Bigo Live, para yükleme işlemleri Elmas ile yapılmaktadır. Bigo Live Elmas uygulamanın içinde geçen para birimi olup, harcamalar bununla yapılmaktadır. Canlı yayınlarda hediye gönderimleri için elmasa ihtiyacınız olmaktadır. GameSatış üzerinden alacağınız Bigo Live Elmasları hesabınıza yükleyerek harcayabilirsiniz. Dilediğiniz yayıncıya dilediğiniz hediyeyi gönderebilirsiniz. Bigo Live nasıl para yüklenir kısaca böyle yanıtlanabilir.

Bigo Live ne kadar internet yer?

Bigo Live, ortalama saatlik 140 MB internet yer. Bigo Live indirmeniz halinde, internet tüketimi olarak ortalama 40 MB iken, kullanımında ise 140 MB olarak değişkenlik gösterir. Canlı yayın, sohbet gibi faktörler internet tüketimini etkiler ve beklenenden fazla tüketilebilir. Bu gibi durumlarda wifi bağlantısı ile kullanmanız önerilir. Bigo Live ne kadar internet yer ortalama boyutlarla bu şekilde yanıtlanabilir.