Black Desert Mobile İnci 25 TL Google Play

Black Desert Mobile İnci 25 TL Google Play

Master Mağaza
25,00 ₺
24,75 ₺
Black Desert Mobile İnci 50 TL Google Play

Black Desert Mobile İnci 50 TL Google Play

Master Mağaza
50,00 ₺
49,50 ₺
Black Desert Mobile İnci 100 TL Google Play

Black Desert Mobile İnci 100 TL Google Play

Master Mağaza
100,00 ₺
99,00 ₺
Black Desert Mobile İnci 25 TL Apple Store

Black Desert Mobile İnci 25 TL Apple Store

Master Mağaza
25,00 ₺
24,88 ₺
Black Desert Mobile İnci 50 TL Apple Store

Black Desert Mobile İnci 50 TL Apple Store

Master Mağaza
50,00 ₺
49,75 ₺

Black Desert Mobile Hakkında

Black Desert Mobile Pearl Abyss tarafından geliştirilmiş bir MMORPG oyunlarından birisidir. Çıkış yaptığı süre içerisinde oyuncular üzerinden alınan olumlu yorumlar sebebi ile oyuncu kitlesi hızla artmıştır. Black Desert  Mobile MMORPG oyunları içerisinde en üst sıralarda yer almaktadır. Black Desert Mobile için yapılan yorumların ne kadar doğru olduğunu oynamaya başladığınız andan itibaren anlayacaksınız. Sunmuş olduğu deneyim günümüz konsol ve bilgisayar oyunlarıyla eş değerdir.

Black Desert Mobile Telefonumda Oynayabilir miyim?

Black Deser Mobile Telefonum oyun için yeterli mi
? Black Desert Mobile sunmuş olduğu eşsiz deneyimin yanı sıra yapmış olduğu optimizasyon çalışmaları ile günümüzde mevcut cihazlar üzerinden sorunsuz oynanabilmektedir. Çok yüksek çözünürlüğe sahip güçlü bir mobil cihaza sahip değilseniz bile grafik ayarlarını düşük seviyeye getirmeniz yeterli olacaktır. En iyi oyun deneyimi için yüksek çözünürlüğe sahip ve güçlü bir telefonunuzun olması gerekecektir.

Black Desert Mobile Nasıl Hızlı Kasarım?

Oyun içerisinde bir çok kasılma yöntemi mevcuttur. Bu özellikler içerisinde en çok kullanmanız gereken iki özellik vardır. Black Desert Mobile içerisinde kasılmak için yapmanız gereken en önemli yöntem görevlerinizi tamamlamaktadır. Bu görevler sizlere karakterinizi geliştirmenizde yardımcı olacaktır.  Görevlerin yanı sıra oyun içerisinde bulunan otomatik saldırı özelliklerini kullanabilir ve daha hızlı şekilde canavarları kesebilirsiniz. Black Desert Online hızlı seviye atlamanız için gerekenler kısaca bu şekildedir.

Black Desert Mobile Gümüş Nasıl Kazanırım?
Black Desert Mobile oynuyor ve gümüş nasıl kasılır sorusuna cevap bulamıyorsanız aşağıda verilen bilgileri detaylı şekilde kontrol edebilirsiniz.

Oyun içerisinde bulunan arena özelliğini kullanabilir ve seviyenize bağlı olarak gümüş kazanabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan bu özellik sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde gümüş kazanabileceksiniz. Arena üzerinde yaptığınız işlemler için yenmeniz veya yenilmeniz önemli değildir. Bu özelliği ne kadar çok kullanırsanız ve seviyeniz yüksek olursa daha hızlı bir şekilde kazanım elde edebilirsiniz.

Black Desert Mobile Sıkça Sorulan Sorular

Black Desert Mobile Pet Geliştirme Nasıl Yapılır?

Black Desert Mobile Pet nasıl geliştirilir? 

Oyun içerisinde bulunan bir çok pet mevcuttur, Sahip olduğunuz pet için sizler bir adet isim verebiliyor ve petinizi geliştirebiliyorsunuz. Bu işlemleri sağlamanız için öncelikle bir adet pete ihtiyaç duyacaksınız. Oyuna ilk giriş yaptığınız zaman sizlere ücretsiz olarak bir adet pet hediye edilmektedir. Hediye edilen bu pet için aktif ettikten sonra bir adet isim verebilirsiniz. Sahip olduğunuz petler için bazı özellikler bulunabilmektedir. Petleriniz yetenekleri oyun ilerledikçe gelişebiliyor veya enerji harcamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde keyifle kullanabileceğiniz bir özelliktir. Uzun süreli oyun oynamayı düşünüyorsanız bir adet pet sahibi olmanızı öneririz.

Black Desert Mobile Sosyal Jeton Nedir?

Black Deser Mobile Sosyal Jeton ne işe yarıyor?

Black Desert Mobile oynuyorsanız oyun üzerinde bir çok kolaylık sizlere sunulacaktır. Oyun içerisinde bulunan ve sizlere sandık kazandırabilen bir özellik mevcuttur. Black Desert Mobile sosyal jeton ile bu sandıkları elde edebilirsiniz. Çevrenizde bulunan arkadaşlarınız ile oyunu oynayabilir veya oyun içerisinde tanışmış olduğunuz oyuncularla bu işlemleri sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan arkadaşlık sistemi üzerinden her gün hesabınızda ekli olan arkadaşlarınıza bildirim sağlamanız gerekmektedir. Bu şekilde ücretsiz olarak sandık kazanabilirsiniz.

Black Desert Mobile Karakter Sınıfları Nelerdir?

Black Desert Mobile için bir çok karakter sınıfır mevcuttur, Bunlardan bazılarını sizler için kısaca açıklayalım.

Warrior - Sınıfları genellikle savaşçı özellikleri ile bilinmektedir. Bu sınıf için oynaması ve yetenek dizilimleri kolaydır. Oyun içerisinde dayanıklılığı fazla olan Warrior karakterler oyunu tek oynayan kişiler için daha uygun bir seçenektir.

Witch - Karakterleri tüm oyunlarda bilenen şekilde büyücü olarak geçmektedir. Yetenekleri ile rakiplerine hasar veren Witch karakterler yetenek dizilimleri diğer sınıflara göre daha zordur. 

Giant - Oyun içerisinde bulunan saldırı özellikleri yüksek olan sınıftır. Oynanış olarak yetenek comboları üzerine kuruluı bir karakterdir. 

Ranger - Okçu sınıfı olarak bilinmektedir. Uzaktan hasar verme yeteneğine sahiplerdir. Rakiplerinize yaklaşmadan savaşmak için en iyi karakter sınıfıdır.

Valkyrie - Black Desert Mobile üzerinde bulunan destek sınıfıdır.