Call of Duty Warzone Battle Pass

Call of Duty Warzone Battle Pass

Master Mağaza
210,00 ₺

Call of Duty Warzone Hakkında

Call of Duty serisinin yepyeni Battle Royale oyunu Warzone ücretsiz bir şekilde yayında.

PC ve Konsol platformlara bomba gibi giriş yapan Call of Duty Warzone oyunu 150 kişinin birincilik için yarıştığı bir haritada geçiyor. Harita eski Call of Duty oyunlarının bilinen mekanların birleşmesiyle oluşmuş efsanevi bir savaş alanı.

Tüm platformların gözdesi Call of Duty: Warzone oyununu PC için Battle.net üzerinden indirip hemen oynayabilir. Ayrıca Konsollarınız üzerinden de mağazadan anında ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaklaşık 90 GB gibi bir yüksek depolama alanı isteyen Call of Duty Warzone oyunu görsel efektleri, silahları, arabaları, helikopterleri ile seni de oyuna bekliyor. Hemen arkadaşlarını davet et ve bu efsane savaşa sen de katıl.

Call of Duty Warzone Sıkça Sorulan Sorular

Call Of Duty Warzone Kaç GB?

Call of Duty: Warzone veya CoD: Warzone oyununu bilgisayarınıza indirip kurabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 82 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir.

Call Of Duty Warzone Kaç TL?

Call Of Duty Warzone oynaması ücretsiz bir oyundur.

Call Of Duty Warzone Nedir?

Call of Duty: Warzone, Xbox One, PlayStation 4 ve PC için 10 Mart 2020'de piyasaya sürülen ücretsiz bir battle royale video oyunudur. Oyun 2019 daki Call of Duty: Modern Warfare'in bir parçasıdır, ancak satın alınmasını gerektirmez.