Clash Of Clans Taş 25 TL Google Play

Clash Of Clans Taş 25 TL Google Play

Master Mağaza
25,00 ₺
24,75 ₺
Clash Of Clans Taş 50 TL Google Play

Clash Of Clans Taş 50 TL Google Play

Master Mağaza
50,00 ₺
49,50 ₺
Clash Of Clans Taş 100 TL Google Play

Clash Of Clans Taş 100 TL Google Play

Master Mağaza
100,00 ₺
99,00 ₺
Clash of Clans Taş 25 TL Apple Store

Clash of Clans Taş 25 TL Apple Store

Master Mağaza
25,00 ₺
24,88 ₺
Clash of Clans Taş 50 TL Apple Store

Clash of Clans Taş 50 TL Apple Store

Master Mağaza
50,00 ₺
49,75 ₺

Clash Of Clans Yeşil Taş Hakkında

Clash Of Clans bir online oyundur. Clash Of Clans; Oynamış olduğunuz köy üzerinde geliştirmeler yaptığınız, Asker üretebildiğiniz ve savaş yapabildiğiniz bir oyundur. Oyun üzerinde bulunan bağlantılar sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte oyunu oynayabilir,Arkadaşlarınızın köylerini ziyaret edebilirsiniz. Clash Of Clans oyunu stratejik olarak savunma aynı zamanda savaş oyunudur.

Clash Of Clans Yeşil Taş Ne İşe Yarar? 

Yeşil taş nedir? Yeşil taş ne işe yarar? Sorularınızın cevapları şu şekildedir; Clash Of Clans yeşil taş ile birlikte oyun içerisinde bulunan binalarınızı,kışlalarınızı daha hızlı ve süresiz olarak geliştirmenize yaramaktadır. Yeşil taş sayesinde daha güçlü toplarlar ve imrapratorluğa sahip olabilirsin.

Yeşil taş miktarına göre köyünüz daha güçlü olacaktır. Binlarınız,Kışlalarınız ve diğer tüm işlemlerinizi daha hızlı sağladığınız için diğer köyler üzerinde üstünlük kurabilir ve çok daha güçlü topraklara sahip olabilirsin!

Google Play Ödülleri İle Yeşil Taş Nasıl Kazanırım?

Clash Of Clans üzerinde bağlantılar üzerinden yeşil taş kazanabilmektesiniz. Yapmanız gereken Google Play üzerinde yapılan bilgilendirmeleri takip ederek anketlere katılmak olacaktır. Bu işlemler sonrasında ücretsiz olarak Yeşil Taş kazanabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak aşağıda sizlere yapmanız gereken işlemler belirtilmiştir;

  • Uygulamayı indirin
  • Oturum açın
  • Konum özelliğini aktif duruma getirin
  • Sizlere yöneltilen anketi tamamlayın
  • Biriken Google Play bakiyeleriniz ile Ücretsiz olarak Clash Of Clans Yeşil Taş alabilirsiniz

Clash Of Clans Yeşil Taş hakkında kısaca bu şeklde bilgi verebiliriz.

Clash Of Clans Yeşil Taş Sıkça Sorulan Sorular

Clash Of Clans Yeşil Taş Nasıl Kazanılır?

Clash of Clans Yeşil Taş Nasıl Kazanılır? Clash Of Clans Yeşil Taş Nedir? Sorularınızın cevabı şu şekildedir; Clash Of Clans yeşil taş sayesinde daha hızlı üretim ve daha güçlü bir köye sahip olabilirsiniz.

Clash Of Clans üzerinde seviyeye bağlı olarak yapılan işlem süreleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu süreyi beklemek istemiyorsanız Gamesatis.com üzerinden Clash Of Clans Yeşil Taş alabilirsin.

Harita açma ve hasat etme;

Oyun Haritası üzerinde bulunan engellemeleri ortadan kaldırmak sizlere ödül verecektir. Harita açma veya hasat etme işlemleri sizlere ücretsiz olarak Clash Of Clans Yeşil Taş kazandıracaktır.

Başarıları Tamamlama;

Clash Of Clans başarımları sayesinde ücretsiz olarak Mücevher kazanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başarımların seviyesine bağlı olarak sizlere verilecek ödül artacaktır. Aşağıda belirtilen işlemleri kontrol ederek başarımları nasıl kazanacağınız hakkında bilgi alabilirsiniz;

Başarılarınızı nasıl yöneteceğiniz aşağıda açıklanmıştır;
  • Oyunu başlatın.
  • Profilim” penceresine gidin.
  • Başarım listesini bulun
  • Başarımlar üzerinde bulunan ilerlemeleri kontrol edebilir ve en kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.
Mücevher Kutunuzu Kullanmak;

Mücevher kullanmanın ve kazanmanın başka bir yolu madenlerdir. Madenler üzerinde gerçekleşen işlemler yavaş olduğu için çok tercih edilmemektedir.