Counter Strike 2 Rank Boost Hakkında

Counter Strike 2 Rank Boost

 

Şüphesiz en popüler multiplayer-rekabetçi oyunlardan biri olan CS2’deki rank sistemi oyunu keyifli kılan en önemli etkenlerin başında gelmektedir. Counter Strike 2 oyuncuları istedikleri ranka ulaşmak veya bulundukları ranktan düşmemek için onlarca hatta yüzlerce saat harcamakta, tüm dikkatlerini oyuna kanalize etmektedirler.

Verilen tüm emeklere rağmen istedikleri ranka ulaşamayanlar, istedikleri ranka çok daha kısa bir sürede ulaşmak isteyenler ve istediği ranka ulaşmak için saatler harcamak istemeyenlerin başvurduğu bir numaralı yöntem şüphesiz CS2 boosting.

Siz de GameSatış güvencesiyle Counter Strike 2 boost service hizmetlerinden yararlanabilir, dilediğiniz ranka güvenilir CS2 boosterlar sayesinde ulaşabilirsiniz.

Counter Strike 2 Rank Boost Nasıl Alınır?

 

GameSatış sayesinde Counter Strike 2 rank boost artık yalnızca birkaç tık uzağınızda! CS2 rank boost nasıl alınır sorusuna yanıt bulmak için yapmanız gereken tek şey GameSatış web sitesinden Counter Strike 2 Rank Boost kategorisine girmek ve dilediğiniz cs2 boostlama hizmetini satın almak.

Counter Strike 2 Rank Boost Fiyatları

 

Counter Strike 2 rank boost almak isteyenlerin aklına gelen ilk sorulardan biri de şüphesiz Counter Strike 2 rank boost fiyatları. Boost CS2 rank işleminin fiyatı hesabınızın bulunduğu rank, elo ve hesabınızın ulaşmasını istediğiniz rank veya elo arasındaki farktan etkilenmektedir. Diğer bir deyişle, ulaşmak istediğiniz rank ne kadar yüksekse fiyat da bir o kadar artacaktır. 

Elbette GameSatış üzerinde yalnızca cs2 elo boost ya da cs2 rank boost hizmeti değil,Counter Strike 2 oyuncularının yaygın olarak kullandığı faceit elo boost hizmeti de sunulmaktadır. 

Ayrıca, siz de Counter Strike 2 yeteneklerinize güvenen oyunculardan biriyseniz GameSatış üzerinden Counter Strike 2 rank boost satabilirsiniz.

Counter Strike 2 Rank Boost Ne işe Yarar?

 

CS2 boost satın alma oyunculara birçok yarar sağlamaktadır. Counter Strike 2 Rank Boost hizmetleri sayesinde oyuncular bir yandan istedikleri ranka ulaşırken bir yandan da emek ve zaman tasarrufu sağlayabilirler.

Ayrıca, cs2 boosting hesabın elosunu yükselttiği için daha az galibiyet alarak daha yüksek ranklara ulaşmayı da mümkün kılmaktadır. Siz de hem zamandan tasarruf etmek, hem de istediğiniz elo ve ranka sahip olmak istiyorsanız Counter Strike 2 rank boost hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Counter Strike 2 Rankları

 

Counter Strike 2 rankları en düşük ranktan en yüksek ranka kadar sırasıyla şöyledir:

 • Gümüş 1 (Silver 1)
 • Gümüş 2 (Silver 2)
 • Gümüş 3 (Silver 3)
 • Gümüş 4 (Silver 4)
 • Seçkin Gümüş (Silver Elite)
 • Usta Seçkin Gümüş (Silver Elite Master)
 • Altın Nova 1 (Gold Nova 1)
 • Altın Nova 2 (Gold Nova 2)
 • Altın Nova 3 (Gold Nova 3)
 • Usta Altın Nova (Gold Nova Master)
 • Usta Muhafız 1 (Master Guardian 1)
 • Usta Muhafız 2 (Master Guardian 2)
 • Seçkin Muhafız (Master Guardian Elite)
 • Seçkin Usta Muhafız (Distinguished Master Guardian)
 • Efsanevi Karta (Legendary Eagle)
 • Usta Efsanevi Kartal (Legendary Eagle Master)
 • Birinci Sınıf Üstün Usta (Supreme Master First Class)
 • Dünyaca Seçkin (Global Elite)

Counter Strike 2  Elo Sistemi

 

Counter Strike 2 Elo Sistemi, derecelendirme ve sınıfladırma sistemidir. Bomba kurmal, rakipleri etkisiz hale getirmek, raporlanma sayınız, takım arkadaşlarınıza saldırmanız, kaç kere EDO seçildiğiniz gibi durumlar elonuza etki eder. Bomba kurduğunuzda elo puanınız artarken, takım arkadaşınıza saldırı elo puanınızı düşürür. Counter Strike 2 Elo puanınıza göre diğer oyuncular ile seviye olarak eşleşirsiniz ve oyundan keyif alma oranınız artar.

Counter Strike 2 Elo Puanımı Nasıl Öğrenebilirim?

 

Counter Strike 2'de Elo puanı öğrenmek mümkün değildir. Counter Strike 2 elo puan bilgisini oyunculara sunmamaktadır. Elo puanınızın yüksek olduğunu maçlarda denk düştüğünüz oyuncuların kalitesinden anlayabilirsiniz.

Counter Strike 2 Rank Boost Sıkça Sorulan Sorular

CS2 rank boost nedir?

Counter Strike Global Offensive rank veya rütbe sistemi, oyunda yetenek çizelgenizi gösteren ve temsil eden bir sistemdir. CS2 rank boost ise, rankınızı maçlarda efor sarfetmeden üst seviyelere yükselebilmeniz için kullanılan yükseltmedir. Oyunda rütbe yükseltmenin daha kolay olması için CS2 Rank Boost işlemi yapılır. CS2 rank boost nedir sorusunun cevabı kısaca bu şekildedir.

CS2 rank boost nasıl yapılır?

GameSatış üzerinden CS2 Rank Boost sayfasına tıklayarak, dilediğiniz, beğendiğiniz veya ihtiyacınız olan boostlardan satın alabilirsiniz. CS2 rank boost, GameSatış üzerinden satın alınarak yapılabilir. GameSatış Oyuncu Pazarı CS2 Rank Boost kategorisinde ihtiyacınıza göre ilanlar filtrelenebilir ve en uygun fiyatlara satın alınabilir. CS2 Rank Boost nasıl yapılır sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz. Güven faktörünüzü arttıracak CS2 Rank Boost ilanlarını ihtiyacınıza göre filtreleyerek şimdi incelemeye başlayabilir ve satın alabilirsiniz.

CS2 rank sistemi nasıl çalışır?

CS2 maç başına kazanılan puanlara göre kümeler arasında yükselmeler sağlanır. CS2 rank sistemi, rütbe anlamına gelir ve oyuncular kazandıkları puanlara göre rütbelerini artırarak, oyun içerisindeki güçlerini de artırır. Oyunda göstereceğiniz ve göstermiş olduğunuz performans ve yeteneklere göre rank seviyeniz artar. Oyuna ilk başladığınızda çoğu oyunda olduğu gibi Rekabet modunda maçlara girebilmeniz için belli bir seviyeye gelmeniz gerekmektedir. İlk 10 CS2 Rekabetçi maç ile sistem sizin ne kadar iyi oynadığınızı belirler. Oynadığınız maçlara ve gösterdiğiniz performansa göre değerlendirmeye alınırsınız. Performansınıza yakın yetenek gruplarıyla eşleşirsiniz. Ranklardaki gruplar ile eşleştirilerek ortalama yeteneğiniz belirlenir. CS2 rütbeler sabit değildir. Maçlardaki performansınıza göre rankınız düşebilir veya yükselebilir.

CS2 rank ne demek?

CS2 rank, oyuncuların hangi sıralamaya ya da rütbeye sahip olduğunu gösteren skaladır. Aynı zamanda oyuncuların kendi yeteneklerindeki oyuncularla eşleşip oynayabilmesine imkan tanır. Böylelikle oyundan alacağınız keyif artar. CS2 rank ne demek sorusunun cevabı kısaca bu şekildedir.