5.000 Uridium

5.000 Uridium

Master Mağaza
17,90 ₺
15.000 Uridium

15.000 Uridium

Master Mağaza
44,90 ₺
30.000 Uridium

30.000 Uridium

Master Mağaza
89,90 ₺
75.000 Uridium

75.000 Uridium

Master Mağaza
224,90 ₺
150.000 Uridium

150.000 Uridium

Master Mağaza
449,90 ₺
330.000 Uridium

330.000 Uridium

Master Mağaza
899,90 ₺

Dark Orbit Hakkında

Dark Orbit, Bigpoint tarafından geliştirilen ve ilk kez 11 Aralık 2006 tarihinde yayınlanan bir uzay MMOARPG (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Aksiyon Rol Yapma Oyunu) türünde bir oyundur. Dark Orbit oynaması tamamen ücretsizdir ve web tabanlı olduğu için indirme gerektirmeden oynanabilmektedir. Dark Orbit oyununda amaç uzayı keşfetmek, görevler tamamlamak ve uzay savaşlarında galip gelerek güçlenmektir. Oyuncular, farklı uzay gemileri ve çeşitli silahlar seçebilir, özelliklerini geliştirebilirler.

Bu geliştirmeleri yapmak için kullanılan oyun içi para birimine “dark orbit uridium” adı verilmektedir. Oyuncular ister açık dünyada keşiflere çıkarak, isterlerse de PVP (oyuncuya karşı oyuncu) ya da PVE (çevreye karşı oyuncu) savaşlara girerek uridium kasabilmektedirler. Ancak, kasılmak her zaman kolay değildir ve uzun vakitler alabilmektedir. 

Dolayısıyla siz de birçok oyuncu gibi darkorbit ucuz uridium denildiğinde akla gelen ilk sitelerden olan GameSatış güvencesiyle darkorbit uridium satın alabilir, uzun saatler kasılmakla uğraşmadan dilediğiniz oyun içi içeriklere erişebilir ve oyun deneyiminizden aldığınız keyfi iki katına çıkarabilirsiniz.

Dark Orbit Uridium Nasıl Alınır?

 

Dark Orbit oyuncuları Dark Orbit Uridium nasıl alınır sorusunun cevabını merak etmektedir. Bu soruya en güzel yanıtı elbette güvenilir alışverişin adresi GameSatış veriyor! Siz de oyun içi içeriklere daha kolay bir yoldan ulaşmak isteyen Dark Orbit oyuncularından biriyseniz tek yapmanız gereken GameSatış web sitesine girerek dilediğiniz uridium miktarını içeren ilandan darkorbit e pin satın almaktır. 

Daha sonra hesabınıza giriş yaparak satın almış olduğunuz darkorbit kupon sayesinde hesabınıza uridium yükleyebilir, uridiumlarınızı dilediğiniz içerikleri alabilmek için gönlünüzce harcamaya başlayabilirsiniz.

Dark Orbit Uridium Fiyatları

 

GameSatış sayesinde oyuncular hem kolaylıkla darkorbit uridium alabiliyor, hem de darkorbit uridium fiyatları hakkında edindikleri bilgiler sayesinde bilinçli alışverişin tadını çıkarabiliyor! Uridium fiyatları genellikle bulunduğunuz bölgede kullanılan para birimi, ülkenizdeki kur durumları ve bu durumlara benzer bölgesel sebeplerden etkilenebilmektedir. 

Ayrıca, zaman zaman geliştiriciler tarafından yapılan indirim fırsatları da fiyatların değişmesine sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlar göz önüne alındığında darkorbit uridium fiyatları 5 lira gibi cüzi miktarlardan 300 lira gibi daha pahalı fiyatlara kadar uzanabilmektedir.

Dark Orbit Sıkça Sorulan Sorular

Dark Orbit Uridium nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden Dark Orbit kategorisinden ihtiyacınız olan Uridium ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Dark Orbit Uridium kaç TL?

  • 5.000 Uridium = 5,90 TL
  • 15.000 Uridium = 14,90 TL
  • 30.000 Uridium = 29,90 TL
  • 75.000 Uridium = 74,90 TL
  • 150.000 Uridium = 149,90 TL
  • 330.000 Uridium = 299,90 TL

Dark Orbit Nedir?

Dark Orbit, Bigpoint Games tarafından üretilen ve yayınlanan web tabanlı bir uzay-aksiyon oyunudur. 

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Dark Orbit Uridium satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.