Dead by Daylight Mobile 100 Auric Cells

Dead by Daylight Mobile 100 Auric Cells

Master Mağaza
19,50 ₺
18,77 ₺
Dead by Daylight Mobile 500 Auric Cells

Dead by Daylight Mobile 500 Auric Cells

Master Mağaza
98,00 ₺
94,33 ₺
Dead by Daylight Mobile 1100 Auric Cells

Dead by Daylight Mobile 1100 Auric Cells

Master Mağaza
195,00 ₺
187,69 ₺
Dead by Daylight Mobile 2250 Auric Cells

Dead by Daylight Mobile 2250 Auric Cells

Master Mağaza
400,00 ₺
384,96 ₺
Dead by Daylight Mobile 6000 Auric Cells

Dead by Daylight Mobile 6000 Auric Cells

Master Mağaza
975,00 ₺
937,95 ₺
Dead by Daylight Mobile 12500 Auric Cells

Dead by Daylight Mobile 12500 Auric Cells

Master Mağaza
1.920,00 ₺
1.843,20 ₺

Dead by Daylight Mobile Hakkında

Dead by Daylight Mobile en sevilen korku mobil oyunları arasında yer alıyor. Dead by Daylight Mobile kısaca DBDM olarak da biliniyor. Ücretsiz olan Dead by Daylight Mobile'de satın alabileceğiniz bolca ek içerik mevcut. DBD Mobile'de en iyi karakterlere erişmek için Auric Cell satın alın.

Dead by Daylight Mobile Auric Cell satın alarak oyun içi ek içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz. Dead by Daylight Mobile Auric Cell satışı için Game Satış sitesine girebilirsiniz. DBD mobile Auric Cells satın alarak yeni karakterlere ve oyun içi kozmetiklere erişebilirsiniz. Auric Cell satışını Game Satış ile rahatça yapın.

Dead by Daylight Mobile içerisinde bolca karakter bulunmakta. DBD PC versiyonundaki karakterler Dead by Daylight Mobile içerisinde de mevcut. Sevilen DBD mobile karakterlerine erişmek için Dead by Daylight Mobile Auric Cell satın alabilirsiniz.

Dead by Daylight Mobile Auric Cells Nasıl Alınır?

 

Dead by Daylight Mobile Auric Cells nasıl alınır? Dead by Daylight Mobile auric cell satın alma işlemini nasıl yapacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Dead by Daylight Mobile oyunundaki en önemli birim olan auric cell satışını Game Satış ile kolayca yapın.

Game Satış sitesine girin ve kolayca bir hesap oluşturun. Game Satış hesabını açtıktan sonra Dead by Daylight Mobile Auric Cell kategorisine gelin. Dilediğiniz miktarada DBD mobile Aurici Cell miktarını sepetinize ekledikten sonra güvenle alın.

Dead by Daylight Mobile Auric Cells Fiyatları

 

Dead by Daylight Mobile Auric Cells fiyatları nedir ? Oyuncular satın almadan önce Dead by Daylight Mobile Auric Cells fiyatlarını merak ediyor olabilirler. Game Satış sitesinden bütçenize uygun Dead by Daylight Mobile Auric Cells satışı yapabilirsiniz. Ucuz Auric Cell için sitemiz en iyi yer.

Dead by Daylight Mobile Auric Cells fiyatları ilandan ilana farklılık gösterebilir. Game Satış sitesindeki satılık Auric Cells ilanlarına bakarak bütçenize uygun olanı bulabilirisniz. Ucuz DBD auric cell için Game Satış en doğru adres.

Tüm bunların yanı sıra Dead by Daylifght Mobile oyununda karakterinizi özelleştirmek ve oyun içi ögeleri satın alabilmeniz için bir para birimi bulunuyor. Bu para birimi Dead by Daylight Mobile Auric Cells olarak geçmektedir. Dead by Daylight Mobile oyun içi para birimi Auric Cells miktarları ise şu şekildedir:
 

  • Dead by Daylight Mobile 100 Auric Cells
  • Dead by Daylight Mobile 500 Auric Cells
  • Dead by Daylight Mobile 1100 Auric Cells
  • Dead by Daylight Mobile 2250 Auric Cells
  • Dead by Daylight Mobile 6000 Auric Cells
  • Dead by Daylight Mobile 12500 Auric Cells


Dead by Daylight Mobile Auric Cells satın alarak oyun içerisinde karakterleri özelleştirebilir, oyun içi ögeleri satın alabilir ve ögelerin kilitlerini açabilirsiniz.

Dead by Daylight Mobile Sıkça Sorulan Sorular

Dead by Daylight Mobile Nasıl Bir Oyun?

Dead by Daylight Mobile, asimetrik bir hayatta kalma oyunudur. Daha öncesinden PCPS4Xbox One ve Nintendo Swtich platformlarından aşina olduğumuz Dead by Daylight'ın Mobile versiyonudur. Çok oyunuculu (4vs1) korku aksiyon oyunu Dead by Daylight Mobile, acımasız bir katilin korkunç hikayesini konu alıyor. Dead by Daylight Mobile oyununda hayatta kalanlar arasındaysanız tüm zor işleri tamamlamak ve üstünlük sağlayabilmek için envanterinizi doğru şekilde hazırlamalısınız. Oyunda hayatta kalanlar 3. şahıs olarak oynarlar. Katilin birinci şahıs, hayatta kalanların ise üçüncü şahıs olarak görmesi, hayatta kalanlara sağlanan en büyük avantajlardan biridir. Hayatta kalanlar katilin dikkatini çekmemeye özen göstermelidir. Eğer hayatta kalanlar beceri kontrolünde başarısız olursa, katilin dikkatini çeker. 

Dead by Daylight Mobile Auric Cells Nedir?

Auric Cells (AC), Dead by Daylight'taki 6 oyun içi para biriminden biridir.

Dead by Daylight Mobile Auric Cells Nerede Kullanılır?

Dead by Daylight Mobile Auric Cells, oyunda karakterleri özelleştirmek için kullanılır. Oyun içi ögeleri satın almak ve ögelerin kilidini açmanızı sağlar.

Dead by Daylight Mobile Auric Cells Nasıl Yüklenir?

  • İlk olarak https://pay.neteasegames.com/dbdm/topup adresine gidin.
  • Kullanıcı girişi yapın. (Server, ID  ya da Kullanıcı Adı bilgileri ile)
  • NetEase Pay Ödeme yöntemini seçin.
  • GameSatış üzerinden satın almış olduğunuz E-Pin kodunu bu alana girin ve onaylayın.