5.000 Helix

5.000 Helix

Master Mağaza
5,90 ₺
30.000 Helix

30.000 Helix

Master Mağaza
29,90 ₺
75.000 Helix

75.000 Helix

Master Mağaza
74,90 ₺
150.000 Helix

150.000 Helix

Master Mağaza
149,90 ₺
330.000 Helix

330.000 Helix

Master Mağaza
299,90 ₺

Deepolis Hakkında

Deepolis, MMO (Devasa Çok Oyunculu Online) türünde bir denizaltı oyunudur. Deepolis Bigpoint Studios tarafından ilk kez 17 Aralık 2008 tarihinde yayınlanmıştır. İki farklı fraksiyonun olan Nauts ve Scion birbirleriyle savaştığı bir dünya üzerine kurulan Bigpoint binlerce kullanıcı tarafından aktif olarak oynanmaktadır.

Oyuncular, üç farklı sınıftan birini seçerek okyanusun derin suları altında bir keşfe çıkabilir, okyanustaki çeşitli canavarları öldürebilir, hazineler elde edebilir ve benzer aktiviteler içerisine girerek sahip oldukları yetenekleri, silahları ve denizaltı ekipmanlarını geliştirmek için oyun içi para birimi olan deepolis helix kasabilmektedirler.

Her ne kadar oyun tarayıcı tabanlı ücretsiz bir oyun olsa da Deepolis oyun içi satın alınabilir içeriklerle desteklenmektedir ve Deepolis helix kasmak kimi zamanlarda uzun vakit alabilen bir süreç olduğundan birçok kullanıcı GameSatış güvencesiyle deepolis helix satın almayı tercih etmektedir.

Deepolis Helix Nasıl Alınır?

 

GameSatış sayesinde Deepolis oyuncuları artık okyanusun derinliklerinde kaybolmuyor! Siz de oyun deneyiminizi artırmak için deepolis helix kp kodu arayışında olan oyunculardan biriyseniz GameSatış web sitesine mutlaka göz atmalısınız. Aşağıda sıralanan adımları takip ederek aklınızdaki deepolis helix nasıl alınır sorusuna bir yanıt bulabilir, oyun deneyiminizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

  • GameSatış web sitesine giderek üye olun veya zaten bir hesabınız varsa oturum açın.
  • Deepolis kategorisine girerek bütçenize uygun bir ilandan dilediğiniz ödeme yöntemini seçerek deepolis helix kp ödemesini gerçekleştirin.
  • Satıcının belirttiği sürenin ardından deepolis kupon kodunuzu edinin.
  • Deepolis hesabınızda oturum açın ve kupon kodunuzu aktive ederek helixlerinizi hemen harcamaya başlayın!

Deepolis Helix Fiyatları

 

Deepolis helix fiyatları birçok faktörden etkilenmektedir. Bunun başında, bulunduğunuz bölge ve bölgenizin ekonomik yapısı gelmektedir. Dolayısıyla, bölgenizdeki ekonomik durumda oluşabilecek dalgalanmalar deepolis helix fiyatlarına da yansıyabilmektedir. 

Genellikle deepolis kupon kodlarının fiyatı 5 lira gibi cüzi denebilecek miktarlardan 300 lira gibi daha pahalı miktarlara kadar uzanmaktadır. Siz de GameSatış web sitesine girerek fiyatlar hakkında daha yakından bilgi edinebilir, piyasa hakkında edindiğiniz bilgiler sayesinde daha bilinçli bir şekilde deepolis helix alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Deepolis Sıkça Sorulan Sorular

Deepolis Helix nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden Deepolis kategorisinden ihtiyacınız olan Helix ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Deepolis Helix satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.