Diablo 4

Diablo 4

Master Mağaza
1.741,61 ₺

Diablo 4 Hakkında

Diablo 4, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur (ARPG). Serinin dördüncü ana oyunu olan Diablo 4, düşmanları öldürerek deneyim kazanabileceğiniz ve seviye atlayarak daha güçlü yeteneklere ve ekipmanlara sahip olabileceğiniz karanlık bir fantastik dünyada geçmektedir. Oyuncular, özelleştirilebilir karakterlerle tek başlarına veya başkalarıyla birlikte işbirliği yaparak görevler yapabilir ve zorlu düşmanlarla savaşabilir. Diablo 4, önceki oyunlara göre daha açık dünya yapısı ve geliştirilmiş grafikler sunmaktadır.

Diablo 4 Nasıl Alınır?

 

Diablo 4 nasıl alınır? Detaylı şekilde açıklayalım: Diablo 4 al işlemi  için Diablo 4 satın al - sat yapan e- pin sitelerini veya resmi Battle.net sitesini ziyaret etmelisiniz.

Bu aksiyon ve rol yapma oyununu daha uygun fiyata Diablo 4 en ucuz fırsatıyla Türkiyenin en büyük oyuncu pazarı GameSatış’ta Blizzard oyunları dahil diablo 4 satın al - sat yapabileceğiniz kategoride yer alıyor.

Oyunu satın almak için öncelikle GameSatış’a üye olun ya da siteye kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yapın. Ardından Diablo 4 kategorisinde yer alan ön sipariş oyunu Diablo 4 satın al işlemlerini yapın. Alışveriş aşamasından sonra, satıcı en kısa sürede Battle.net Real ID veya BattleTag aracılığıyla siparişinizi hemen teslim edecektir.

Diablo 4 Fiyatı

 

Her şeyden önce Diablo 4 kaç para diye düşünebilirsiniz. Kısaca açıklayalım: Diablo 4 satın alınmak istenen platforma ve sürüme göre farklılık gösterebilir. Örneğin Battle.net üzerinde ön sipariş verirseniz daha pahalı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Benzer şekilde Diablo 4 oyunu Standard, Deluxe ve Ultimate olmak üzere 3 farklı sürümden oluşur ve her bir sürümün fiyatı farklıdır. Adından da anlaşılacağı üzere Ultimate sürüm ekstra olarak daha çok oyun içi öğe ve pakete sahip olduğundan en pahalı olandır.

Peki e-pin sitelerinde Diablo 4 kaç tl diye soracak olursanız şu cevabı rahatlıkla verebiliriz:
Henüz ön sipariş sürecinde olan aksiyon ve rol yapma oyunu Diablo 4 fiyatı GameSatış alımlarında Battle.net’e kıyasla daha ucuza satılır.

Katledilecek sonsuz kötülük, ustalaşılacak sayısız yetenek, kabus gibi zindanlar ve efsanevi ganimetlerle en üst düzey aksiyon RPG deneyimi sunan Diablo 4 %20 indirimle GameSatış’ta oyun severleri bekliyor.

Diablo 4 Sıkça Sorulan Sorular

Diablo 4 Ne Zaman Çıkacak?

Diablo 4, 5 Haziran 2023 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

Diablo 4 Kaç Para?

Diablo 4 oyununu GameSatış üzerinden 1.741,61 TL'ye satın alabilirsiniz.