Discord Nitro 1 Aylık Abonelik

Discord Nitro 1 Aylık Abonelik

Master Mağaza
185,00 ₺
Discord Nitro 1 Yıllık Abonelik

Discord Nitro 1 Yıllık Abonelik

Master Mağaza
1.800,00 ₺
Discord Nitro Basic 1 Aylık Abonelik

Discord Nitro Basic 1 Aylık Abonelik

Master Mağaza
110,00 ₺
Discord Nitro Basic 1 Yıllık Abonelik

Discord Nitro Basic 1 Yıllık Abonelik

Master Mağaza
1.050,00 ₺

Discord Nitro Hakkında

Discord, topluluk oluşturmak için tasarlanmış bir anlık mesajlaşma ve dijital dağıtım platformudur. Aralık 2020 itibariyle 300 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya ve 140 milyon aylık aktif kullanıcıya sahiptir. Discord, Windows, macOS, Linux, iOS, Android ve Web tarayıcısında çalışabilir. Oluşturulan Discord sunucularında yeni ses, yazı veya sahne kanalları açılabilir. Bu sayede çok fazla üyeye sahip sunucularda kişiler farklı kanallarda konuşabilir ve tek bir kanala göre daha az yoğunluk sağlayabilir.

Discord Nitro ve Discord Classic ile Discord sunucunuzu özelleştirebilirsiniz. Discord 1 Aylık veya Discord 1 Yıllık abonelikler ile topluluğunuzu oluştururken Discord deneyiminin keyfini ikiye katlayabileceğiniz Discord Nitro ile geliştirilmiş emojilere sahip olabilir, öne çıkan sunuculara erişebilir ve daha pek çok özelleştirmeye sahip olabilirsiniz. GameSatış Discord Nitro satın alarak anında teslimat fırsatından yararlananabilirsiniz. Discord Nitro ve Discrod Classic ile ilgili sorularınız için Canlı Destek temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. GameSatış üzerinden satın alabileceğiniz Discord ürünleri şu şekilde:

 • Discord Classic 1 Aylık
 • Discord Classic 1 Yıllık
 • Discord Nitro 1 Aylık
 • Discord Nitro 1 Yıllık
   

Discord sunucularınızı özelleştirip, keyfinizi ikiye katlamak için Discord Nitro satın al seçeneğine tıklayıp, avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Discord Nitro Sıkça Sorulan Sorular

Discord Nitro Nedir?

Discord Nitro, 140 milyon aktif kullanıcısı ile en popüler oyun sohbet platformu olan Discord’un ücretli premium abonelik hizmetidir. Discord Nitro satın alan Discord kullanıcıları beraberinde pek çok avantaja da sahip olur. Discord Nitro ile geliştirilmiş emojilere sahip olabilir, öne çıkan sunuculara erişebilir ve daha pek çok özelleştirmeye sahip olabilirsiniz.

Discord Nitro Ne İşe Yarar?

Animasyonlu avatarlar ve sunucu güçlendirmeye kadar pek çok özellik Discord Nitro ile mümkün. Discord Nitro’nun sağladığı avantajlar ve özellikler ile sunucularınız daha ön planda olur ve daha çok kişiye erişebilirsiniz.

Discord Nitro Avantajları Neler?

 • Discord üzerinde yer alan topluluk veya sunucu sahipleri tarafından oluşturulmuş özel emojilere sahip olabilirsiniz.
 • Yükseltilmiş Go-Live akışına sahip olursunuz. Go-Live, oyunu bir grup insana aktarabilmenizi sağlayan bir özelliktir.
 • Özel Discord Etiketi ile Discord Nitro, ad ve sayı kombinasyonu başkaları tarafından kullanılmadığı sürece kullanıcı adının değiştirimesine izin verir.
 • Ekranınızı paylaşımı yaparken 30 FPS’de 1080p’ye veya 60 FPS’de 720p’ye kadar arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Ücretsiz Discord kullanımında yalnızca 8 MB’ye kadar dosya gönderirken, Discord Nitro ve Discord Classic’te 50 ve 100 MB’a kadar dosya yükleyebilirsiniz.
 • Ücretli abonelik ile sabit resimler yerine, animasyonlu avatar ve GIF’ler kullanabilirsiniz. Ayrıca aboneler, kullanıcı adlarının yanında Discord Nitro kullancısı olduklarını belirten küçük bir rozet de alırlar.

Discord Nitro Nasıl Alınır?

Discord Nitro GameSatış üzerinden satın alınabilir. Türkiye’nin en büyük e-pin alışveriş sitesi ve oyuncu pazarı üzerinden istediğiniz Discord Nitro veya Discord Classic ürünlerinden birini seçerek premium kullanıcı olmanız mümkün. Discord Nitro Satın Al butonuna tıklayarak, ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Discord Nitro Kaç TL?

Discord Nitro Aylık ve Discord Nitro Yıllık olarak iki çeşit abonelik satın alabilirsiniz. Discord Nitro fiyatları ise şu şekilde:
 • Discord Nitro 1 Aylık Abonelik: 164,99 ₺
 • Discord Nitro 1 Yıllık Abonelik: 1.615,85 ₺
 • Discord Nitro Classic 1 Aylık Abonelik: 83,17 ₺
 • Discord Nitro Classic 1 Yıllık Abonelik: 809,63 ₺