FACEIT PREMIUM 1 Aylık

FACEIT PREMIUM 1 Aylık

Master Mağaza
70,00 ₺
FACEIT PREMIUM 3 Aylık

FACEIT PREMIUM 3 Aylık

Master Mağaza
210,00 ₺
FACEIT PREMIUM 6 Aylık

FACEIT PREMIUM 6 Aylık

Master Mağaza
398,61 ₺
FACEIT PREMIUM 1 Yıllık

FACEIT PREMIUM 1 Yıllık

Master Mağaza
590,00 ₺

FACEIT PREMIUM Hakkında

FACEIT, online multiplayer PvP oyuncuları için bağımsız rekabetçi oyun platformudur. Her seviyeye sahip oyuncuya, severek oynadığı oyunlarla rekabetçi bir ortamda sağlıklı olarak  oynama şansı sunuyor. FACEIT serverları ile kendi rank sisteminde rank kasabilir, FACEIT Mission ile birbirinden güzel ödüllere sahip olabilirsiniz.

Faceit, oyuncu dostu eşleştirme, turnuva ve ligleri kendi oyunlarına entegre ederek gerekli araçları sağlayan bir platformdur. Faceit espor kuruluşları, oyuncular ve topluluklar kendi online karşılaşmalarını ve turnuvalarını oluşturabilir ve yönetebilir.

FACEIT platformu, kendi içerisinde oluşturduğu lig sistemi ile bronz lig oyuncusundan, takımıyla antrenman yapmak isteyen yarı profesyonelden, en yüksek seviyelerde rekabet eden oyunculara kadar sağlıklı bir eşleşme yaparak karşılaşmalar sunulur.

Faceit üzerinden, CS:GO, Dota2, Team Fortress 2, League of Legends, Smite, PUBG gibi oyun hesaplarınızı bağlayabilir, dilerseniz yine bu platform üzerinden yayın yapabilirsiniz.

 

FACEIT Premium Abonelik nedir?

 

FACEIT premium üyelik, FACEIT'teki tüm oyunlara her bir oyun için tüm avantajları bir arada sunar. FACEIT Premium 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık şeklinde paketler halinde oyunculara sunulmuştur.

FACEIT PREMIUM Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...