Fifa 23 Coins ve Hesap Satışı Hakkında

Futbolseverlerin doyasıya oynadığı FIFA serisinin en son oyunu Fifa 23 önceki oyunlarda olduğu gibi oyunculara benzersiz bir futbol deneyimi sunmaya devam ediyor! Fifa 23 birçok ülkenin futbol liglerinin lisansına sahip olmasının yanı sıra oyunculara UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin lisanslarına da sahiptir! 

FIFA’nın en popüler oyun modu Ultimate Team de geçmiş yıllarda olduğu gibi birçok kullanıcı tarafından oynanmaktadır. Siz de GameSatış güvencesiyle ister fifa 23 offline hesap satın alarak kariyer, turnuva modları gibi offline modları oynayabilir, standart bir fifa 23 hesabı satın alarak ister Ultimate Team maceranızı baştan kendiniz yaratabilir ya da hayalinizdeki kadroya sahip bir fifa 23 satılık hesap sahibi olabilirsiniz. 

GameSatış sayesinde siz de sahip olduğunuz bir fifa 23 hesap satışı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, GameSatış güvencesiyle fifa 23 coin satın alım ya da fifa 23 coin satış işlemlerini gerçekleştirmeniz de mümkündür.  

Fifa 23 Coins Nasıl Alınır?

 

Ultimate Team modunda fifa 23 coins büyük bir önem taşımaktadır. Siz de hayallerinizdeki kadroya sahip olmak için fifa 23 coin almak isteyenlerdenseniz GameSatış web sitesine giderek dilediğiniz miktarda fifa 23 coins satın alabilirsiniz. GameSatış sayesinde fifa 23 en ucuz fiyata satılan coins miktarlarını görüntüleyebilir, platformlar arasındaki fiyatları karşılaştırabilirsiniz. 

Ayrıca, GameSatış güvencesiyle fifa 23 coins satma işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Fifa 23 coin satma için yapmanız gereken tek şey GameSatış web sitesine üye olarak dilediğiniz miktarlarda fifa 23 coins satışa çıkarmaktır.

Fifa 23 Coin Fiyatları

 

Fifa 23 coin satın almak isteyenlerin merak ettiği fifa 23 coins fiyatları ne kadar sorusuna en güzel yanıtı GameSatış veriyor! Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu seneki oyunda da fifa coins 23 pc, Xbox ve PlayStation sürümlerine göre farklı fiyatlandırılmaktadır. Bunun yan sıra, coin fiyatlarını satılan coinin miktarı belirlemektedir. Satılan coins miktarı arttıkça fiyat da haliyle artış göstermektedir.

Fifa 23 Hesap Nasıl Alınır?

 

Fifa 23 ucuz hesap satın almak isteyenlerin uğradığı tek adres şüphesiz GameSatış! Siz de bir fifa 23 hesabı almak isteyenlerdenseniz GameSatış web sitesine girebilir, satılık fifa 23 hesap ilanları arasından dilediğiniz özelliklere sahip bir hesabı satın alabilirsiniz.

Fifa 23 Hesap Fiyatları

 

Spesifik olarak fifa 23 item satışı yapılmadığından FIFA oyuncuları genellikle istedikleri özelliğe sahip olan hesapları satın almayı tercih etmektedirler. Dolayısıyla, hesapların içerisinde bulunan oyuncu kartları, coins miktarı, hesap elosu gibi etkenlerden dolayı satılan hesap değeri artabilir. Örneğin, TOTY Mbappe kartına sahip bir hesap Gold Mbappe karta sahip bir hesaba göre doğal olarak daha pahalı olmaktadır.

Fifa 23 Coins ve Hesap Satışı Sıkça Sorulan Sorular

Fifa 23 Coins Teslimatı Nasıl Sağlanır?

Fifa coins teslimatları oyun üzerinden kuryeler ve oyuncu kartları ile sağlanmaktadır. Pazar üzerinde belirli fiyatlara konulan oyuncuların anında yada son işlem saatinde pazar üzerinden bakiye ile alım yapılması dahilinde tamamlanan transfer işlemi sonrasında coinsler sizlere teslim edilmektedir.

Fifa 23 Coins Teslimatında Ban Riski Mevcut mudur?

Her zaman aktarım içinde ban riskleri mevcut olmaktadır fakat transfer esnasında güvenlik ve oyuncu kartlarını belirli bir zaman diliminde satın alım ile işlem tamamlanması dahilinde risk biraz daha düşmektedir.

Fifa 23 hesap nereden alınır?

Fifa 23 hesap, GameSatış üzerinden alınır. Web sitemiz Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir Oyuncu Pazarı'na ev sahipliği yapmaktadır. Fifa 23 hesabı nasıl alınır sorusunu internette arayan kullanıcılar için:
  • Fifa 23 Coins ve Hesap Satışı sayfasına gidin.
  • Almak istediğiniz ilanı seçin.
  • Web sitemize üye olun.
  • Hesabı almak için gereken miktarı bakiyenize yükleyin.
  • Satıcı ile mesajlar bölümü üzerinden bire bir iletişime geçerek hesabı teslim alın.

Fifa 23 hesap satışı nasıl yapılır?

Fifa 23 hesap satışı yapabilmeniz için öncelikle sitemiz üzerine mağaza oluşturmanız gerekmektedir. Mağazanızı oluşturduktan sonra sitemizin sağ üst kısmında yer alan "Satış Yap" butonuna tıklayıp, ilan ekleme sayfasına gidiyoruz. "Hesap Satışı" seçeneğinden "Fifa 23 Coins ve Hesap Satışı" seçimini yapıyoruz. Ürün açıklamamız ile fiyat belirledikten sonra ilanımızı ekliyoruz. Hesap satıldığında sizlere sadece SMS olarak bilgilendirme yapılacaktır ayrıca "Satış İşlemlerim" bölümü üzerinden kontrol edebilirsiniz. Mesaj yolu ile hesap bilgilerini teslim ederek satışı tamamlayabilirsiniz. Gamesatış üzerinden Fifa 23 hesap satışı nasıl yapılır, fifa 23 hesap nasıl satılır soruları kısaca bu şekilde yanıtlanabilir.