GeForce Now Game Plus 1 Aylık

GeForce Now Game Plus 1 Aylık

Master Mağaza
350,00 ₺
280,00 ₺
GeForce Now Game Plus 3 Aylık

GeForce Now Game Plus 3 Aylık

Master Mağaza
800,00 ₺
640,00 ₺
GeForce Now Game Plus 12 Aylık

GeForce Now Game Plus 12 Aylık

Master Mağaza
2.850,00 ₺
2.280,00 ₺

GeForce Now Hakkında

GeForce Now, NVIDIA şirketinin bulut tabanlı oyun servisi sağlayan markasıdır. Güçlü donanıma sahip bir bilgisayara uzaktan bağlantı kurarak istediğin oyunları oynamanı sağlamaktadır. Hızlı bir internet bağlantısı ile kesintisiz olarak bilgisayarına aktarılan görüntünün aktarımıyla istediğiniz oyunları oynayabilmektesiniz. 

Masaüstü, laptop, macbook, android ve SHIELD TV cihazlarınızda bulut üzerinden doğrudan oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. İsterseniz ücretsiz oyunları oynayabilir isterseniz oyun hesaplarınızı bağlayıp kütüphanenizde bulunan oyunları oynayabilirsiniz.

GeForce Now Sıkça Sorulan Sorular

1 Aylık GeForce Now Ne kadar?

1 Aylık GeForce Now Premium Fiyatı 200 ₺ paketi satın aldığınız zaman hak edeceğiniz özellikler;
 

  • Öncelikli Erişim
  • 6 Saatlik oturum süresi ( Oturum süresi maksimum 6 saattir. 6 saat sonrasında sistemden otomatik çıkış olur. Bir gün içerisinde sınırsız sayıda oturum açabilirsiniz. )
  • RTX On

GeForce Now nasıl alınır?

NVIDIA GeForce Now Premium nasıl alınır sorusu, GameSatış üzerinden güvenli şekilde satın alınabilir şeklinde yanıtlanabilir.

  1. https://www.gamesatis.com/geforce-now sayfasını açın.
  2. Almak istediğiniz Paketi seçin ve satın al butonuna tıklayın.
  3. Açılan pencerede “Hemen Al” ve “Üye Girişi” seçeneklerinden birini seçin. (“Hemen Al” seçeneği ile üyeliksiz alım yaparsanız epin kodunuz mail adresinize gönderilir. Üye girişi yaptığınızda site içindeki “Siparişlerim” sekmesinden kodunuzu görüntüleyebilirsiniz. Üye girişi yaptığınızda önce GameSatış bakiyenize yükleme yapmanız gerekir.)
  4. Epin kodunuz her iki alım neticesinde de 7/24 anında teslim edilir.
  5. Seçtiğiniz şekilde ödemenizi yapın ve kodunuzu aldıktan sonra Gameplus sitesine giriş yapıyoruz. Profil > Kod Aktivasyonu kısmına kodumuzu yazarak aktif ediyoruz.